• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • usługi nadzorowania wierceń

Wyniki dla

Usługi nadzorowania wierceń - Import eksport

 1. SC N&A TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC N&A TRADE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi nadzorowania wierceń, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 2. SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C.

  Włochy

  Firma SIROL S.N.C. DI OCCELLI GUIDO E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Farigliano, Włochy.

 3. G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma G.P. FONDAZIONI SPECIALI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Osimo, Włochy.

 4. OBERTO S.R.L.

  Włochy

  Firma OBERTO S.R.L., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Savigliano, Włochy.

 5. VENTURA VINCENZO

  Włochy

  Firma VENTURA VINCENZO, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Gela, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M.C.S. S.R.L.

  Włochy

  Firma M.C.S. S.R.L., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. I.GE.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma I.GE.M. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w San Prisco, Włochy.

 3. IDROMILAN S.R.L.

  Włochy

  Firma IDROMILAN S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, i Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Corsico, Włochy.

 4. TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.)

  Włochy

  Firma TECNODRENI DI BELLINZONA STEFANO & C. (S.A.S.), roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Montebello Della Battaglia, Włochy.

 5. DELL'ORSO APPALTI S.R.L.

  Włochy

  Firma DELL'ORSO APPALTI S.R.L., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Camerano, Włochy.

 1. ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG RONGDA EXPLOSION- PROOF ELECTRIC CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 2. TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI

  Włochy

  Firma TECNOGEO S.N.C. DI LUCA RODRIGUEZ E COSTANTINO LUCI, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. BARLETTA GIUSEPPE

  Włochy

  Firma BARLETTA GIUSEPPE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Ispani, Włochy.

 2. FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma FIUMANO TOMA TRIVELLAZIONI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Matera, Włochy.

 3. F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S.

  Włochy

  Firma F.R.S. FONDAZIONI E RICERCHE NEL SOTTOSUOLO S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. PIETRO SUCCIO S.R.L.

  Włochy

  Firma PIETRO SUCCIO S.R.L., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do podlewania i nawadniania, Irygacja - urządzenia, Urządzenia do podlewania i nawadniania, i Irygacja - urządzenia. Ma siedzibę w Asti, Włochy.

 5. SANNA MARIO E VENTURI S.N.C.

  Włochy

  Firma SANNA MARIO E VENTURI S.N.C., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Alghero, Włochy.

 6. TRANZA GINO

  Włochy

  Firma TRANZA GINO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Marrubiu, Włochy.

 7. ITAL SONDA S.R.L.

  Włochy

  Firma ITAL SONDA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Sant'agata Li Battiati, Włochy.

 8. SIME S.R.L.

  Włochy

  Firma SIME S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Usługi nadzorowania wierceń, Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia, Usługi nadzorowania wierceń, i Pobieranie próbek (rdzeni) wiertniczych - urządzenia. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

 1. GEOUMBRIA SERVICE S.N.C.

  Włochy

  Firma GEOUMBRIA SERVICE S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Gualdo Cattaneo, Włochy.

 2. TEKNOSONDA S.R.L.

  Włochy

  Firma TEKNOSONDA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Lamezia Terme, Włochy.

 3. F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L.

  Włochy

  Firma F.LLI VINCIGUERRA PERFORAZIONI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w San Felice A Cancello, Włochy.

 4. PAG S.R.L.

  Włochy

  Firma PAG S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w San Miniato, Włochy.

 5. GEOSONDAGGI

  Włochy

  Firma GEOSONDAGGI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Giardini Naxos, Włochy.

 6. COGNIGNI ROSSANO

  Włochy

  Firma COGNIGNI ROSSANO, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Montegranaro, Włochy.

 7. GEOTECNICA LAVORI S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOTECNICA LAVORI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 8. IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma IDROSUD DEI FRATELLI DE RIGGI & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Atena Lucana, Włochy.

 9. GEOLAVORI S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOLAVORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w Este, Włochy.

 10. SCALZO ANTONIO

  Włochy

  Firma SCALZO ANTONIO, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Usługi nadzorowania wierceń. Jest również obecna w dziedzinach Usługi wiertnicze turbinowe, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze turbinowe, i Usługi odwiertów. Ma siedzibę w San Cataldo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo