• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ubrania używane

Wyniki dla

Ubrania używane - Import eksport

 1. GEBETEX TRI NORMANDIE

  Francja

  Verified by Europages badge

  Firma GEBETEX Tri Normandie jest spółką francusko-holenderską znajdującą się w Vernon (27200), wyspecjalizowaną w sortowaniu i sprzedaży tekstyliów, domowych i obuwia w różnych kategoriach. Nasze umiejętności są uznane ponieważ są oparte na metodach selekcji i doświadczeniach pochodzących z Niderlandów. Możemy Państwu zaproponować różne kategorie tekstyliów domowych i obuwia: ciuchy Extra (wysokiej jakości), retro i na eksport. Przygotowujemy również produkty przeznaczone do recyklingu (ścierki i strzępienie). Zajmujemy się produktami wcześniej wyselekcjonowanymi przez nas, by zagwarantować doskonałą i stałą jakość. Każdego dnia staramy się dostosowywać nasze produkty do wymogów rynku, mody i specyficznych potrzeb naszych klientów. Firma GEBETEX Tri Normandie jest zatwierdzona przez ekologiczną organizację Eco-TLC. Poszanowanie środowiska jest również jednym z naszych priorytetów, zachęcamy więc do waloryzacji tekstyliów w podejściu obywatelskim.

  Witryna www Open In New icon
 2. NORD SUD EXPORT FZC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Verified by Europages badge

  Nasza firma Nord Sud Export znajduje się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) w mieście Sharjah. Firma została założona w 2003 r. Od 1985 roku firma mieściła się w Europie, a następnie została przeniesiona do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Eksportujemy odzież używaną na cały świat do ponad 25 krajów i wciąż poszukujemy nowych miejsc przeznaczenia. Możemy dostarczyć odzież używaną, taką jak ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Eksportujemy na cały świat, zwłaszcza do Afryki, na Bliski Wschód, do Europy Wschodniej i Ameryki Południowej. Naszą dewizą jest: ponowne użycie, redukcja, recykling. Kupujemy odzież używaną głównie z Europy i sortujemy ponad 40 ton dziennie w naszym zakładzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Odzież jest dzielona na trzy różne kategorie, w zależności od jej jakości, a następnie jest wysyłana. W odzieży używanej nie ma odpadów, wszystko co nie nadaje się do użytku jest pakowane i belowane do recyklingu i jest wykorzystywane jako materiał izolacyjny. Naszym dążeniem i celem jest nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych z naszymi klientami. Zawsze dążymy do poprawy jakości, by zadowolić naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 3. SOCIETE DIALA

  Francja

  Verified by Europages badge

  SPÓŁKA DIALA rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2019 r. Siedziba firmy znajduje się obecnie przy 15 rue Louis Dumont - 01200 Valserhone. Spółka Diala prowadzi działalność w następujących sektorach: Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi i motocyklami, specjalizujący się w odzieży używanej i likwidacji zapasów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 4. A&E CLOTHING POLAND

  Polska

  Verified by Europages badge

  Amerykański dostawca odzieży używanej w Polsce. Firma A&E Clothing prowadzi działalność polegającą na sortowaniu i hurtowej dystrybucji odzieży używanej od 1996 roku. W 2021 roku otworzyliśmy nasz nowy zakład w Polsce. A&E Clothing Poland importuje odzież używaną z USA, sortuje ją i eksportuje posortowany towar do klientów na całym świecie. Sortownia w Polsce bazuje na wieloletnim doświadczeniu A&E Clothing Corp. Jako jedna z niewielu sortowni odzieży używanej w Europie, nasz materiał do sortowania pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Oryginał zbierany jest z obszaru metropolii nowojorskiej i transportowany drogą morską do naszego zakładu w Polsce. Odzież z USA jest bardzo wysokiej jakości i zawiera wiele znanych marek. W naszej firmie mają Państwo niesamowitą możliwość zamówienia używanej odzieży amerykańskiej w Europie. Eksportujemy duże zamówienia w kontenerach 40' HC do Afryki, Ameryki Łacińskiej i Azji, ale realizujemy również mniejsze zamówienia na paletach w Europie. W naszej ofercie znajdą Państwo: - sortowaną odzież używaną klasy A/B pakowaną w bele 100 lbs/45 kg - sortowaną odzież używaną jakości Premium/Krem składaną w worki 55 lbs/25 kg - Mieszanki/Instytucje w dużych belach 750-1000 lbs/340-450 kg Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia jak możemy rozpocząć naszą współpracę biznesową! Zapraszamy do kontaktu z nami i sprawdzenia, jak możemy rozpocząć nasze relacje biznesowe!

  Witryna www Open In New icon
 5. LES PETITES MAINS DU LIMOUSIN

  Francja

  Verified by Europages badge

  LES PETITES MAINS DU LIMOUSIN sortuje i poddaje recyklingowi odzież z drugiej ręki i odzież używaną zebraną bezpośrednio od osób prywatnych w regionie Limousin za pośrednictwem naszych własnych kontenerów na odzież używaną i depozytów w naszym magazynie. \n Eksportujemy odzież używaną w średnich i dużych ilościach do punktów handlu STARZYZNĄ różnej wielkości we Francji i na świecie. - "ORIGINALNA" odzież używana niesortowana (odzież + obuwie) - Odzież używana CREAM EXTRA, ODZIEŻ UŻYWANA 1. KLASY, ODZIEŻ LUKSUSOWA I WYSOKIEJ KLASY- Odzież używana VINTAGE, SKÓRY I FUTRA, LEVI’S, - BIELIZNA GOSPODARCZA I DOMOWA, BIELIZNA DAWNA I HAFTOWANA- Odzież używana "SORTOWANA I KLASYFIKOWANA" według sezonu, płci i rodzaju (Cream, 1. wyboru, 2. wyboru, mieszana letnia, mieszana zimowa), \n Pakowana w belach po 45 kg. Nasza odzież używana jest sprzedawana na kilogramy lub na tony, hurtowo lub pół-hurtowo, aby zaspokoić wszystkie rodzaje zapotrzebowania. \n Potrzebujesz więcej informacji? Prosimy szybko skontaktować się z nami, wskazując rodzaj i wymaganą ilość, by otrzymać niezwłocznie naszą ofertę!

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. SHADI TRADING

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Shadi Trading: jesteśmy specjalistami w sortowaniu i eksporcie odzieży używanej, butów, szmat, strojów z dawnych epok i ubrań vintage, które od 1998 r. sprzedajemy światowym importerom i hurtownikom odzieży używanej. Nasze towary eksportowane są do Afryki, Egiptu, Jordanii, Polski, Rumunii, Rosji, Ukrainy, Azji i na Bliski Wschód. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną; służymy także magazynem o powierzchni 2000 m2.

  Witryna www Open In New icon
 2. KRESKAT TRADING LTD

  Łotwa

  Verified by Europages badge

  KRESKAT Trading LTD jest hurtownią i sortownią odzieży używanej. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu zawodowemu na rynku hurtowym odzieży używanej i używanej, zdobyliśmy zaufane i zbudowaliśmy długoterminowe relacje z zakładami dostawczymi. Zawsze jesteśmy otwarci na wizyty w sklepach, dlatego przed zakupem można osobiście obejrzeć towar. Chętnie też pokażemy każdy towar na odległość w czasie rzeczywistym, gdy dopiero planujesz zakup któregoś z naszych towarów oraz podczas przygotowywania wysyłki. Dysponujemy doświadczonym zespołem logistycznym; dlatego możesz mieć pewność, że towary dotrą do Ciebie w najkrótszym czasie i po najkorzystniejszej cenie. Ponieważ od dłuższego czasu mamy podpisane umowy z wieloma producentami na całym świecie, mamy wyjątkową możliwość zakupu odzieży i obuwia po niższej i elastycznej cenie. Nasi menedżerowie sprzedaży są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby rozwiązać wszystkie problemy i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  Witryna www Open In New icon
 3. KNEBEL TEXTILRECYCLING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Zbiórka i sprzedaż używanych tekstyliów i butów, pochodzących głównie z kontenerów charytatywnej zbiórki odzieży. Miesięcznie ok. 350 ton. Niezależnie od tego, czy chodzi o ropę, czy energię – nasze zasoby topnieją. Oba są potrzebne do produkcji tekstyliów. Podczas gdy makulatura zbierana jest od dziesięcioleci i powraca do cyklu surowcowego, w przypadku używanych ubrań niestety tak nie jest. A każde ubranie, które trafia do kosza na odpady, oznacza zmarnowanie cennych surowców. Firma Knebel Textil Recycling postawiła sobie za zadanie zbieranie używanych tekstyliów, przetwarzanie ich i przywracanie do cyklu surowcowego. Wszytko to w trosce o środowisko i przyszłe pokolenia! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i produktami. Zespół Knebel Textilrecycling

  Witryna www Open In New icon
 4. BCR

  Francja

  Verified by Europages badge

  Nasza firma BCR BOROWY, z siedzibą w Saint-Andiol, specjalizuje się w hurtowej i pół-hurtowej sprzedaży odzieży używanej i artykułów używanych na import i eksport. W asortymencie jest również obuwie, galanteria skórzana i bielizna domowa. Oferujemy artykuły dla mężczyzn, kobiet i dzieci, na lato i na zimę. Sprzedaż w kilogramach. Zawsze wybieramy odzież najwyższej jakości, sortowaną następnie według kategorii.

 5. WEST HUNGARY TEXTIL KFT.

  Węgry

  Verified by Europages badge

  Działalność naszej firmy obejmuje od 1994 roku handel odzieżą, jej sortowanie i przetwarzanie. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Zalaegerszeg, na Węgrzech i ma biura handlowe w Wielkiej Brytanii. Do sortowania kupujemy surowce z rozwiniętych krajów Europy Zachodniej: Anglia, Niemcy, Belgia i Holandia. Zwykle kupujemy bezpośrednio od kolektorów, co gwarantuje dobrą jakość. Zatrudniamy 110 pracowników i produkujemy blisko 300 różnych produktów na powierzchni 6.500 m2 należącego do nas zakładu.

  Witryna www Open In New icon
 1. EWT LTD

  Ukraina

  Verified by Europages badge
 2. PEBS GROUP BVBA

  Belgia

  Verified by Europages badge
 3. TRIMEX

  Francja

  Verified by Europages badge
 4. AZART OUTLET

  Mołdawia

  Verified by Europages badge
 5. IRCEB BUGGENHOUT

  Belgia

  Verified by Europages badge
 6. CICO TEXTILE

  Francja

  Verified by Europages badge
 7. GREENTEX

  Grecja

  Zbieramy odpady włókiennicze, które zwykle trafiają na wysypiska i ograniczamy w ten sposób negatywny wpływ tysięcy ton odpadów włókienniczych na środowisko naturalne. Starannie sortujemy i eksportujemy najlepszej jakości tekstylia do krajów rozwijających się, aby wyjść naprzeciw potrzebom ludzi. Osiągamy ten cel, sortując wyroby włókiennicze na ponad 150 grup według kategorii, płci noszącego (mężczyzna, kobieta), pory roku, jakości itd. Eksportujemy do krajów Afryki, Azji i Europy Wschodniej, produkty pakujemy w prasowane bele, do przezroczystych worków, składane lub nieskładane, i w tej postaci załadowujemy w kontenery. Troszczymy się_Szanujemy

 8. CLASS TRADING

  Belgia

  Firma CLASS-TRADING stała się z biegiem czasu czołowym graczem na belgijskim rynku eksportu używanej odzieży, akcesoriów modowych vintage i torebek damskich. Ciucholand - końce serii pochodzących z krajów nordyckich. Lokalizacja w Brukseli w samym sercu Europy sprawia, że CLASS-TRADING znajduje się w centrum bardzo ważnej sieci eksportowej: działamy aktualnie na rynku afrykańskim i blisko-wschodnim oraz współpracujemy z innymi liczącymi się firmami. W Kamerunie, Kongo, Nigerii, Mali, Senegalu, Algierii, Libanie, Egipcie, Syrii, Jordanii i wielu innych. Dzięki rosnącemu sukcesowi i swojej reputacji CLASS-TRADING eksportuje aktualnie ponad 3 240 000 ton odzieży rocznie. CLASS-TRADING przywiązuje dużą wagę do relacji z klientami i jakości swoich usług!

 9. KOLOROWE & KILOGRAMY HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ SORTOWANEJ

  Polska

  HURTOWNIA ODZIEŻY UŻYWANEJ SORTOWANEJ Dobra Odzież używana sortowana prosto na wieszak ! Kolorowe Kilogramy - to odzież sortowana z Anglii Szwecji Niemiec Norwegi markowe ubrania - firmówki wysokiej jakości. Dobra odzież używana na wagę damska dziecięca i męska z podziałem na pory roku lato zima wiosna Cenimy nie tylko jakość naszych ubrań ale styl i obowiązującą modę. Mix damski i męski Odzież damska , wysokiej jakości markowe ubrania różne rozmiary, dzielone na pory roku zimowo jesienne lub letnio wiosenne Odzież męska , wysokiej jakości markowe ubrania różne rozmiary, dzielone na pory roku zimowo jesienne lub letnio wiosenne . Ubrania sortowana prosto na wieszak Czyściowe Bawełniane czyściwo bawełniane wyselekcjonowana bawełna dla warsztatów produkcji lakierni stolarzy wszędzie tam gdzie potrzeba bawełny do wycierania MIX DZIECIĘCY Odzież dziecięca , wysokiej jakości markowe ubranka dla dzieci różne rozmiary, dzielone na pory roku zimowo jesienne lub letnio wiosenne . Ubrania sortowana prosto na wieszak

 10. VITTO' GROUP SRL

  Włochy

  Outlet odzieży męskiej, damskiej i dziecięcej. Znane marki 55-60% taniej przez cały rok. Wyróżniamy się dzięki rygorystycznej selekcji i stałym poszukiwaniom, aby zaproponować najlepsze modele z kolekcji najbardziej prestiżowych na poziomie krajowym i międzynarodowym, jak również nowe oferty wybrane zgodnie z dobrym gustem i naszym doświadczeniem, które nas zawsze charakteryzowały. Znajdą Państwo u nas szeroką gamę akcesoriów modowych najlepszych marek, buty, ubrania, ubrania wizytowe, eleganckie, sportowe, na specjalne okazje.

 1. THE FUNDRAISER

  Zjednoczone Królestwo

  Jesteśmy dostawcami odzieży używanej z siedzibą w północno-wschodniej Anglii, działającą w północno-wschodniej Kumbrii i Szkocji. Oferujemy wypraną odzież charytatywną doskonałej jakości, oryginalne ubrania bardzo wysokiej jakości lub gotówkę za ubrania i sortowane ubrania rodzinne mieszane. Możemy również dostarczyć Twojej firmie bardzo wysokiej jakości zabawki z twardego plastiku lub rόżnorodne elementy. Jesteśmy w branży odzieży używanej od ponad 15 lat. Niedawno rozszerzyliśmy działalność i szukamy nowych nabywców. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej siedziby, spotkania z nami, obejrzenia naszych produktów i omówienia możliwości biznesowych. Nie jesteśmy firmą taką jak wiele innych. Jesteśmy profesjonalną firmą i oferujemy doskonałą obsługę naszych klientów.

 2. PAS PAR PAS

  Francja

  Głównym celem przedsiębiorstwa PAS PAR PAS jest : zbiórka odzieży używanej dla najbardziej ubogich, zatrudnianie osób niepełnosprawnych, mając jednocześnie na uwadze przyszłość naszej planety. Zbieramy odzież korzystając z kontenerów na ulicach i sprzedajemy ją tonami bez sortowania, a także sortowaną w zależności od popytu klientów, głównie we Francji i na eksport. Umieszczamy zabezpieczone i antywłamaniowe kontenery w punktach zbiórki (PAV) tekstyliów, na zasadzie umowy kooperacyjnej z władzami miejskimi i wynajemcami społecznymi oraz centrami handlowymi. Celem jest zaproponowanie rozwiązań w pobliżu miejsc zamieszkania i zainteresowanie mieszkańców miast odnośnie darów i zbiórki tekstyliów. Ponad 60% odpadów tekstylnych może być ponownie użytych. Reszta zostanie poddana recyklingowi, by wrócić do początku procesu produkcji tekstylnej. W tym celu, po zbiórce i po dokonaniu selekcji oraz usunięciu guzików, zamków, rzepów, podeszew, tekstylia zostaną poddane recyklingowi mechanicznemu.

 3. DTV TEXTILVERWERTUNG GMBH

  Niemcy

  Firma DTV Textilverwertung GmbH specjalizuje się od ponad pół wieku w gromadzeniu, sortowaniu i recyklingu używanej odzieży. Dzięki doświadczeniu nagromadzonemu przez lata osiągnęliśmy doskonałe rezultaty, punktualnie dostarczając naszym klientom nasze wyroby. Dzięki współpracy z nami skorzystasz z bogatej gamy używanej odzieży wyselekcjonowanej przez doświadczonych specjalistów. Odzież jest zbierana w Zachodnich Niemczech za pośrednictwem systemu kontenerów znajdujących się w okolicach miejskich w regionie. Siedziba firmy znajduje się w Dortmund, wraz z zakładem sortującym i punktem rozładunku. Dzięki korzystnym warunkom lokalnym i rozwiniętej infrastrukturze w regionie, mamy możliwość kontaktu z każdym punktem na świecie. Najbliższe porty to Rotterdam i Antwerpia. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty i z przyjemnością rozpoczniemy współpracę z nowymi klientami.

 4. CASH 4 CLOTHES SCOTLAND LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  cash 4 clothes jest firmą ogólnokrajową specjalizującą się w ponownym wykorzystaniu i recyklingu tekstyliów. Nasze firmowe równiarki wykorzystują niechcianą odzież i obuwie. Od początku istnienia staliśmy się jedną z głównych firm zajmującą się odzyskiem tekstyliów w Szkocji. Zbieramy około 150 ton odzieży i tekstyliów tygodniowo. Oferujemy oryginalne kolekcje odzieży door2door/cash 4 clothes, odzież sortowaną i nową oraz obuwie i odzież na rynek afrykański. Sprzedajemy również rowery, telewizory, różny drobny sprzęt i urządzenia elektryczne.

 5. CUCITEX2 SRL

  Włochy

  Firma CUCITEX z Ercolano w prowincji Neapolu selekcjonuje, importuje i eksportuje używane ubrania i buty oraz surowce tekstylne we wszystkich krajach, gdzie istnieje zapotrzebowanie na te produkty. Jesteśmy głównie obecni na rynkach afrykańskim, w Albanii, Rosji, Algierii, Rumunii i na Litwie, w Europie Wschodniej i w Azji. Zajmując się wszystkimi rodzajami towarów, udaje nam się optymalnie zaspokoić potrzeby naszych klientów, dzięki przedsiębiorstwu dynamicznemu i reagującemu na wymagania klienckie.

 6. THISTLE RECYCLING SOLUTION LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Thistle Recycling Limited jest firmą tekstylną z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Opierając się na 10-letnim doświadczeniu eksportujemy kolekcje odzieży typu cash 4 clothes czyli pieniądze za odzież, kolekcje door2door, sortowaną odzież używaną oraz ODZIEŻ NOWĄ - zapasy z mininego sezonu, nadwyżki zapasów, zapasy odzieży markowej z minionego sezonu, resztki zapasów oraz zwroty sklepowe i od klientów. Współpracujemy z wieloma znanymi markami w WB. Skontaktuj sie z nami w sprawie cenników, katalogów i listy usług na zamówienie. Na wszystkie emaile staramy się odpowiedzieć tego samego dnia.

 7. EL SAIED

  Belgia

  El Saied Company sprl jest firmą wyspecjalizowaną w recyklingu odzieży używanej i używanego obuwia. Nasza działalność opiera się na sortowaniu używanej odzieży i obuwia oraz sprzedaży hurtowej w różnych krajach i na różnych kontynentach. Zawsze staramy się zaoferować naszym klientom najlepszą wartość i jakość. Nasza firma jest dużym eksporterem tekstyliów hurtem, a nasze rynki znajdują się na całym świecie. Nasza siedziba znajduje się w Belgii: Bergensesteenweg 424 - 1600 Sint-Pieters-Leeuw Belgia. Nasza uczciwość i profesjonalizm odgrywają bardzo ważną rolę w sukcesie naszych klientów jak i naszym. Zajmujemy się całym procesem naszych transakcji, począwszy od załadunku produktów w naszym magazynie po dostawę do wskazanego portu lub na adres miejsca docelowego. Pomagamy początkującym w branży i promujemy profesjonalistów na wyższe poziomy. Naszym celem jest to, abyś stał się jednym z naszych klientów, bycie z nami to sukces dla nas obu.

 8. AKTEX ROHSTOFF-RECYCLING NORD GMBH

  Niemcy

  Podstawowa działalność aktex-Rohstoff-Recycling Nord GmbH polega na zbieraniu używanej odzieży i butów oraz ich fachowym przetwórstwie i utylizacji. Wspólnie z naszymi klientami tworzymy indywidualne rozwiązania w celu spełnienia naszych wysokich wymagań odnośnie niezawodności, jakości i staranności podczas zbierania, sortowania i sprzedaży używanej odzieży. Dysponujemy rozbudowaną siecią logistyczną dla lokalizacji pojemników do zbiórki odzieży na terenie Szlezwik-Holsztyn, Hamburga i w innych częściach północnych Niemiec. Podczas wyboru lokalizacji są uwzględniane następujące czynniki: infrastruktura, położenie, potencjał lokalizacji oraz czas trwania umowy najmu. Naszym celem jest osiągnięcie sytuacji generujących zyski dla naszych partnerów. Ustawiane przez nas pojemniki są nowe. Na życzenie klienta są indywidualnie opisywane, np. reklamami.

 9. ECO LOG MACIEJ MAĆKÓW

  Polska

  Hurtownia odzieży używanej eco log Lubsko jako profesjonalny importer odzieży na wagę, oferuje tanią dobrej jakości odzież używaną.Hurtownia powstała z myślą zaspokojenia potrzeb sklepów z odzieżą używaną i dostawców odzieży używanej hurt.Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam pozyskać stałe grono zadowolonych klientów. Jeśli szukacie dostawcy odzieży używanej, właśnie trafiliście pod wskazany adres.Sprzedaż hurtowa odzieży, a także skup odzieży posklepowej to główne filary naszej działalności. Wszystko opieramy na profesjonalizmie. Jednym z naszych największych atutów jest towar wysokiej jakości. Hurt odzieży używanej sortowanej to nasza specjalność.Zaufało nam już wielu klientów.Bądź jednym z nich!

 10. ZENOTEX

  Belgia

  ZENOTEX BVBA : Eksport odzieży second hand na cały świat. Eksport do Afryki, Europy Wschodniej, na Środkowy Wschód - nasze główne rynki zbytu. Proponujemy Ci długie doświadczenie & know how na doskonałych warunkach.

Filtry

Wyniki dla

Ubrania używane - Import eksport

Liczba wyników

733 przedsiębiorstwa