• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tynkowanie elewacji

Wyniki dla

Tynkowanie elewacji - Import eksport

 1. MILIN

  Holandia

  Panele i profile MILIN, bardzo wytrzymałe, są przeznaczone dla sektora nowego budownictwa, konserwacji, renowacji i majsterkowania. Szeroka gama produktów MILIN, wymagająca niewielkich zabiegów konserwacyjnych, obejmuje płyty do okładzin i szalunków, wystające elementy dachu, ościeżnice i profile. Gama okładzin i szalunków Milin stanowi globalną koncepcję wysokiej gamy paneli przeznaczonych do specjalistycznego użytku. Oprócz materiałów do okładzin i szalunków z odpowiednimi akcesoriami, oferujemy również naszym klientom pomoc w zakresie szkolenia, doradztwo, analizę projektów oraz public relations i marketing on line i off line: Podpory MILIN zostały również, razem z Wonderboard, specjalnie zaprojektowane w celu nałożenia na ściany i sufity w sektorze rolno-spożywczym, hotelarsko-restauracyjnym i opieki zdrowotnej. Jesteśmy znani ze stosowania najwyższych norm higieny w naszych produktach.

 2. MARTEK INTERNATIONAL

  Francja

  Nasza firma MARTEK International, założona w 2006 roku, znajduje się w Marsylii. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kamieni naturalnych. Towarzyszymy Ci na wszystkich etapach Twojego projektu, od koncepcji po ostateczną realizację. Najpierw we współpracy z działami inżynieryjnymi i projektowymi zajmujemy się badaniami technicznymi w celu przygotowania projektu, a następnie tworzymy plany przekazywane do naszych warsztatów. Dzięki naszej wiedzy o kamieniach zawarliśmy solidne umowy z kilkoma kamieniołomami, co pozwala nam na dostarczanie Państwu najlepszych materiałów. Ludzie, którzy pracują na naszych budowach, są nam lojalni od ponad 25 lat. Realizujemy budowy zarówno we Francji jak i za granicą. Analizujemy dokumenty przetargowe, aby ocenić wykonalność Twojego projektu i możliwości produkcyjne. Pracujemy z takimi materiałami jak piaskowiec, granit, marmur czy łupek.

 3. SPRZEDAŻ MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH CENTRUM MATERIAŁÓW ELEWACYJNYCH PAWEŁ KOMOROWSKI

  Polska

  Nasze przedsiębiorstwo budowlane stworzyliśmy w 2007 roku. Naszą specjalizacją jest wykonanie ociepleń oraz elewacji. Poza tym oferujemy sprzedaż tynków, farb, pianek, folii marskich i styropianów, a także innych materiałów budowlanych. Gwarantujemy materiały najwyższej jakości, a bogata oferta asortymentu miło zaskoczy najbardziej wymagających Klientów. Atrakcyjne ceny i rabaty są już tylko uzupełnieniem naszej super oferty! Jako poważna firma budowlana robimy wszystko, aby efekt naszych prac zrobił wrażenie na każdym Kliencie. Nowoczesne rozwiązania i technologie, najwyższej jakości materiały budowlane i konkretna ekipa – nie znamy słowa „fuszerka”!

 4. FIRMA BUDOWLANA TYNEXPOL

  Polska

  Przedsiębiorstwo budowlane TYNEXPOL to profesjonalne usługi budowlane na Podkarpaciu. Oferujemy kompleksową budowę domów jednorodzinnych, roboty murowe i żelbetowe, wykonywanie fundamentów, dachów, odwodnienia, drenaże, tynki cementowo-wapienne i wiele innych usług. Posiadamy wieloletnie i bogate doświadczenie, zabezpieczaliśmy roboty dla wielkich firm, a naszymi klientami są zarówno inwestorzy prywatni, jak również inwestorzy instytucjonalni, w tym spółdzielnie mieszkaniowe i inne. Szczegóły znajdą Państwo na www.tynexpol.pl. Zapraszamy!

 5. FHPU TECH-MAL DARIUSZ ŻBIK

  Polska

  Działamy na rynku branży budowlanej specjalizując się w wykonywaniu wylewek styrobetonowych oraz anhydrytowych. Od początku istnienia stawiamy na wysoką jakość usług oraz fachowe doradztwo - zaufanie naszych Klientów to dla nas najwyższa wartość.Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii i niezawodnego sprzętu, a nad każdym etapem realizacji czuwa kadra wyspecjalizowanych fachowców. Nasze zaangażowanie i solidność zaowocowały wieloma zadowolonymi Klientami, którzy dziś chętnie polecają nas jako wiarygodnego wykonawcę.Zajmujemy się wykonywaniem lekkich wylewek styrobetonowych przeznaczonych zwłaszcza do pomieszczeń, których nie wolno obciążać.Z racji niskiej wagi (20kg/m2 przy 5cm grubości - standardowa wylewka ok 130kg/m2) sprawdzają się wyjątkowo dobrze tam, gdzie nie można zastosować ciężkiego betonu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE PK-BUD

  Polska

  PK-BUD to przedsiębiorstwo budowlane, które pojawiło się na rynku w 1998 roku i działało wtedy w branży budowlanej jako jednoosobowy podmiot. Początki firmy koncentrowały się na pracach remontowych w obiektach przemysłowych i adaptacjach pomieszczeń w celach socjalno-budowlanych, budowie domów czy hal przemysłowych. Teraz firma wykonuje również docieplenia elewacji budynków. Firma za swoje realizacje zdobyła już liczne referencje.

 2. HARRI LAN CANTERÍAS

  Hiszpania

  Kamień naturalny. Kominki. Kamień obrobiony.

 3. LUSITANE

  Francja

  Firma LUSITANE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Schody kamienne, brodzik z kamienia naturalnego, Schody kamienne, kolumna, i ubiór. Ma siedzibę w Pontault-Combault, Francja.

 4. 2B PEINTURE

  Francja

  Firma 2B PEINTURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Caen, Francja.

 5. HM RÉNOVATION

  Belgia

  Firma HM RÉNOVATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elektryczne roboty instalacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, Tynkowanie elewacji, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty malarskie - firmy usługowe, Ramy okienne, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Isières/ Ath, Belgia.

 1. NICOLLI S.R.L.

  Włochy

  Firma NICOLLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny i szalunki metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, fasady ciągłe, i okucia aluminiowe. Ma siedzibę w Colceresa, Włochy.

 2. ACE ITALIA

  Włochy

  Firma ACE ITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach płyty izolujące, konstrukcje stalowe, i wełna mineralna. Ma siedzibę w Conegliano, Włochy.

 1. MYRSA.CUBIERTAS Y FACHADAS ARQUITECTÓNICAS

  Hiszpania

  Firma MYRSA.CUBIERTAS Y FACHADAS ARQUITECTÓNICAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Elewacja podwójna skóra, instalacje fotoelektryczne, elewacje przewietrzane, i elewacje szklane. Ma siedzibę w Mairena Del Aljarafe, Hiszpania.

 2. BESTBEND

  Belgia

  Firma BESTBEND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Tynkowanie elewacji, profile aluminiowe, Budownictwo przemysłowe, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Heist-Op-Den-Berg, Belgia.

 3. GUTTAL

  Portugalia

  Firma GUTTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 4. ATHOS RENOVATIES

  Belgia

  Firma ATHOS RENOVATIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja termiczna - materiały, Izolacja termiczna - materiały, renowacje elewacji, mycie fasad, i przebudowa elewacji. Ma siedzibę w Niel, Belgia.

 5. BEWOOD

  Belgia

  Firma BEWOOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, Drewniana oblicówka basenu, Drewniana oblicówka nowych konstrukcji, i Drewno na taras. Ma siedzibę w Ferrières, Belgia.

 6. PRIMOCLAD

  Holandia

  Firma PRIMOCLAD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, i Marmur i kamień naturalny. Ma siedzibę w Alphen Aan Den Rijn, Holandia.

 7. ALCON PLUS SRL

  Rumunia

  Firma ALCON PLUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okna aluminiowe. Jest również obecna w dziedzinach Rama i ościeżnica, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tynkowanie elewacji, Szkło bezpieczne, Rama i ościeżnica, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Tynkowanie elewacji, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Iasi, Rumunia.

 8. METAAL TECHNIEK BELGIË

  Belgia

  Firma METAAL TECHNIEK BELGIË, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach płyty pokryciowe, i pieczętowanie. Ma siedzibę w Lommel, Belgia.

 1. KM GEVELBEPLEISTERINGEN

  Belgia

  Firma KM GEVELBEPLEISTERINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach renowacje elewacji, mycie fasad, i przebudowa elewacji. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 2. PUBRO & CO

  Belgia

  Firma PUBRO & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach odnawianie tynków, i Naturalne kamienie typu wainscot. Ma siedzibę w Gierle, Belgia.

 3. BOUWCENTER FRANS VLAEMINCK

  Belgia

  Firma BOUWCENTER FRANS VLAEMINCK, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Tynkowanie elewacji, piły do drewna, Pokrycia dachowe, drzwi, i Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Oostrozebeke, Belgia.

 4. POLY-PAC

  Francja

  Firma POLY-PAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Bruz, Francja.

 5. ALUTECHBOND PANEL COMPUESTO DE ALUMINIO

  Turcja

  Firma ALUTECHBOND PANEL COMPUESTO DE ALUMINIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Ma siedzibę w Estambul, Turcja.

 6. DENSIPRISMA CONSTRUÇÕES E IMOVEIS SA

  Portugalia

  Firma DENSIPRISMA CONSTRUÇÕES E IMOVEIS SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, elewacje przewietrzane, i Stal nierdzewna. Ma siedzibę w Lousada, Portugalia.

 7. MSB

  Belgia

  Firma MSB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Dachówki kamienne, Dachówki kamienne, Pokrycie, tworzywa sztuczne przemysłowe poliwęglany, fasady panelowe, i wznoszenie dachów. Ma siedzibę w Zelzate, Belgia.

 8. KOLAS ALUMINYUM A.S.

  Turcja

  Firma KOLAS ALUMINYUM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynkowanie elewacji. Jest również obecna w dziedzinach Stopy aluminium, Aluminium i stopy aluminium, Stopy aluminium, drzwi pancerne aluminiowe, i Aluminium i stopy aluminium. Ma siedzibę w Cankaya/ankara, Turcja.

 9. WILS & CO

  Belgia

  Firma WILS & CO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drzwi i bramy. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, Tynkowanie elewacji, Office and shop planning, i meblarstwo artystyczne. Ma siedzibę w Balen, Belgia.

 10. PLASTIEKCENTRALE

  Belgia

  Firma PLASTIEKCENTRALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Tynkowanie elewacji, Dachówki kamienne, Tynkowanie elewacji, Dachówki kamienne, rury kanalizacyjne, i Zadaszenia tarasowe. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo