• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tynki- fugi- masy plastyczne i uszczelniające

Wyniki dla

Tynki- fugi- masy plastyczne i uszczelniające - Import eksport

 1. SEMIN

  Francja

  Verified by europages badge

  SEMIN jest francuską rodzinną grupą przemysłową specjalizującą się w produkcji materiałów budowlanych. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalistów budowlanych do budowy i renowacji wnętrz domów. Od 1838 roku innowacyjność jest częścią DNA firmy SEMIN. Opracowywanie rozwiązań technicznych, które ułatwiają montaż i oszczędzają czas na placu budowy jest naszym głównym celem. SEMIN posiada 6 zakładów przemysłowych we Francji i 4 za granicą i zatrudnia 650 osób. Grupa osiąga obrót w wysokości 160 milionów euro, z czego 40% jest generowane na rynkach międzynarodowych w ponad 66 krajach na całym świecie. Klient jest w centrum naszej strategii, bliskość naszych zespołów w terenie w połączeniu z naszą elastycznością i reaktywnością przyczyniają się do naszego zróżnicowania. Jesteśmy przekonani, że jakość usług, które świadczymy naszym klientom jest najważniejsza. Celem grupy jest rozwój w sposób odpowiedzialny, poprzez możliwie jak największą kontrolę wpływu na środowisko.

 2. EMFI

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EMFI, założona w 1965 roku, znajduje się w Haguenau, w Alzacji. Firma specjalizuje się w produkcji klejów i uszczelniaczy dla przemysłu, budownictwa i transportu. EMFI oferuje mastyks poliuretanowy, kit silikonowy, kleje hybrydowe, winylowe lub wodne, urządzenia i sprzęt do aplikacji: pistolety, szpatułki lub grzebienie i wiele innych produktów. Nasze zespoły badawcze wykorzystują swoje know-how w służbie dla przemysłu i budownictwa. Każdego roku inwestujemy w nowe technologie, które poprawiają wydajność naszych warsztatów i produktów, jednocześnie zmniejszając ich wpływ na środowisko naturalne. Nasze kleje i uszczelniacze są obecnie niezbędne w sektorach takich jak przemysł motoryzacyjny, drogowy i kolejowy oraz transport morski. Jesteśmy dumni z uzyskania certyfikatu EcoVadis Gold oraz certyfikatów ISO 9001, ISO 14001 i ISO 45001.

 3. FINIXA BY CHEMICAR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Z upływem lat Chemicar Europe rozwijał się z firmy reprezentującej różne marki na firmę wprowadającą swoje własne produkty. Od tego momentu zajmujemy się dystrybucją wyrobów Sunmight i Spectratek jak również produktów produkowanych częściowo lub w całości przez nas. W celu umocnienia naszej pozycji na rynku zdecydowaliśmy się sklasyfikować nasze produkty pod nową marką. Produkty są dostarczane do 50 krajów. FINIXA TO: innwacyjność / jakość / wdrożenia. FINIXA będzie oferowała gamę produktów dla warsztatów blacharsko lakierniczych jak również środków do zabezpieczanie pojazdów. FINIXA jest znakiem towarowym co gwarantuje rozpoznawalność marki na rynku.

 4. RESIPLAST

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RESIPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywice syntetyczne. Jest również obecna w dziedzinach Żywice epoksydowe, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Żywice epoksydowe, poliuretan, podłoga przemysłowa, uszczelnienie od wody, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i podłogi antystatyczne. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 5. MALVIN SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MALVIN SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciepłochronne zaprawy murarskie. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Dodatki do cementów i zapraw, Zaprawy budowlane, Farby i lakiery, tynki gotowe, powłoki osuszające, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, biokonstrukcje, i Dodatki do cementów i zapraw. Ma siedzibę w Gricignano Di Aversa, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BORNIT-WERK ASCHENBORN GMBH

  Niemcy

  Jako przedsiębiorstwo z tradycjami i ponad 145-letnią historią firma BORNIT-Werk Aschenborn GmbH stale rozszerza zakres swojej działalności. Przedsiębiorstwo z Zwickau jest obecne na całym rynku niemieckim ze swoją kompletną ofertą handlową chemii budowlanej do ochrony oraz naprawy fundamentów, fasady i dachu. Wywodzące się z asfaltowni „Zwickauer Dachpappen- und Asphaltfabrik“ (założonej w roku 1868 przez Alwina Aschenborna) przedsiębiorstwo prowadzone w piątej generacji rozwinęło się do nowoczesnego średniego przedsiębiorstwa przemysłowego. Po nacjonalizacji w roku 1972 i zmiany nazwy firmy na „VEB Bitumen-Chemie Zwickau“ firma BORNIT® została zreprywatyzowana w roku 1990 jako jedno z pierwszych saksońskich przedsiębiorstw. Reorganizacja, zmiana orientacji i milionowe inwestycje sprawiły, że BORNIT® jest jednym z producentów najnowocześniejszych produktów chemii budowlanej.

 2. DS-BUD

  Polska

  Firma DS-BUD to doświadczone firma budowlana, z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od poczatku działalności świadczymy usługi ogólnobudowlane. WYkonujemy m.in: -posadzki maszynowo (wylewka mechaniczna, zatarcie mechaniczne, poziomowanie posadzki laserowo), -tynki maszynowo(cementowo-wapienne i gipsowe)-gładzie maszynowo, -ocieplenia budynków, elewacje, -budowa domu od podstaw.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. WYkonujemy usługi szybko, sprawnie i solidnie.

 3. ADHESIONXTREME

  Francja

  Firma ADHESIONXTREME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelnianie i izolacja - przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Taśmy przemysłowe i pasy transmisyjne tkane, uszczelnienie od wody, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Taśmy przemysłowe i pasy transmisyjne tkane, i taśmy-membrany uszczelniające dla sektora budowlanego. Ma siedzibę w Senlis, Francja.

 4. BEAL

  Belgia

  Firma BEAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach beton woskowy. Ma siedzibę w Fernelmont, Belgia.

 5. NANOMAGIC

  Irlandia

  Firma NANOMAGIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach impermeabilizacja tkanin i wyrobów tekstylnych, szyby samoczyszczęce się, i środki antybakteryjne. Ma siedzibę w Castlepollard, Irlandia.

 1. WJK BAUPRODUKTE GMBH

  Austria

  Firma WJK BAUPRODUKTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Traiskirchen, Austria.

 2. BOUWMATERIALEN MODDE

  Belgia

  Firma BOUWMATERIALEN MODDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Roboty budowlane ciężkie, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Heule, Belgia.

 1. LEROS EOOD

  Bułgaria

  Firma LEROS EOOD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tapety welurowe i tekstylne. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Intarsja i mozaika meblowa, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Intarsja i mozaika meblowa. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 2. HOLVOET STAALCENTER

  Belgia

  Firma HOLVOET STAALCENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Kraty i ruszta metalowe, aluminium, Rury złączeniowe żelazne, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Kraty i ruszta metalowe. Ma siedzibę w Heule, Belgia.

 3. TECHNICHEM

  Belgia

  Firma TECHNICHEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Impregnaty wodoodporne do tynków, Impregnaty wodoodporne do tynków, produkty zabezpieczające podłoże, antirust, i Drewno - impregnaty. Ma siedzibę w Farciennes, Belgia.

 4. STANDART INSULATION & BUILDINGS MATERIALS

  Turcja

  Firma STANDART INSULATION & BUILDINGS MATERIALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach systemy nadawania nieprzepuszczalności, substancje hydrofobowe dla budownictwa, i wyroby budowlane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD.

  Cypr

  Firma A.N.C WATERPROOFING INDUSTRIES LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pokrycia dachowe. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Asfalt naftowy, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, wyznaczanie sygnalizacji poziomej na drogach i autostradach, i Asfalt naftowy. Ma siedzibę w Paphos, Cypr.

 6. TREMCO ILLBRUCK

  Francja

  Firma TREMCO ILLBRUCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki i pierścienie uszczelniające, Kleje budowlane, Uszczelki i pierścienie uszczelniające, i Kleje budowlane. Ma siedzibę w Oberhausbergen, Francja.

 7. MUYLLE-FACON

  Belgia

  Firma MUYLLE-FACON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach chemical solvents, raw chemicals, i Drewno - impregnaty. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 8. INOMEDICANA TIC SAN LTD ŞTI

  Turcja

  Firma INOMEDICANA TIC SAN LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Rize, Turcja.

 1. GEB SAS

  Francja

  Firma GEB SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Środki chemiczne trawiące i ścierne, PVC Glue, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Roissy Cdg Cedex, Francja.

 2. ITALIANO STUCCO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ITALIANO STUCCO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Southport, Zjednoczone Królestwo.

 3. ASFALTOS CHOVA SA

  Hiszpania

  Firma ASFALTOS CHOVA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, izolatory akustyczne, thermal insulation, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Tavernes De La Valldigna, Hiszpania.

 4. AVW

  Belgia

  Firma AVW, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, i instalacje wentylacyjne. Ma siedzibę w Bonheiden, Belgia.

 5. ALTUG IZOLASYON

  Turcja

  Firma ALTUG IZOLASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Materiały uszczelniające, i Materiały uszczelniające. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. NEOKEM S.A.

  Grecja

  Firma NEOKEM S.A., roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, farba specjalna, materiały do szczelnego zamknięcia, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i farby w płynie. Ma siedzibę w Koropi, Grecja.

 7. MULKERS

  Belgia

  Firma MULKERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Dachówki kamienne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Materiały budowlane, materiały budowlane - hurt, i Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Herk-De-Stad, Belgia.

 8. MERKEN JOHAN GEVELBEPLEISTERING

  Belgia

  Firma MERKEN JOHAN GEVELBEPLEISTERING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach okładanie fasad, nawęglanie, i odnawianie tynków. Ma siedzibę w Riemst, Belgia.

 9. WELESGARD

  Szwajcaria

  Firma WELESGARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Powłoki antykorozyjne, nadawanie nieprzepuszczalności w sektorze przemysłowym, posadzki przemysłowe, Powłoki antykorozyjne, i ochrona antykorozyjna. Ma siedzibę w Geneva, Szwajcaria.

 10. WONYOUNG SEAL CORPORATION

  Korea Południowa

  Firma WONYOUNG SEAL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach podnośniki hydrauliczne, uszczelki z kauczuku, i odolejacz. Ma siedzibę w Incheon, Korea Południowa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo