• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań

Wyniki dla

Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań - Import eksport

 1. HAIRUN TECHNOLOGY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HAIRUN TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie stron internetowych. Jest również obecna w dziedzinach Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Rozwój aplikacji mobilnych, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, software development, i Usługi rozwoju oprogramowania. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. DELPHIN TECHNOLOGY AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DELPHIN TECHNOLOGY AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 3. 3PLUSPLUS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3PLUSPLUS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Suhl, Niemcy.

 4. START PROJECT ENGINEERING SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma START PROJECT ENGINEERING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Inżynieria informatyczna, Prototypy przemysłowe, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Robotyka, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, automatyzacja przemysłowa, START PROJECT ENGINEERING, biura inżynieryjne, i Inżynieria informatyczna. Ma siedzibę w Francavilla Al Mare, Włochy.

 5. ADHOC HARD- UND SOFTWARE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ADHOC HARD- UND SOFTWARE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ID SERVICEPOINT GMBH

  Niemcy

  Opracowujemy rozwiązania do mobilnego gromadzenia danych w sprzęcie i oprogramowaniu i udzielamy niezależnych porad w tej dziedzinie. Planowanie i modernizację technologii gromadzenia danych można często uwzględnić w istniejących systemach. Należą do nich mobilne i stacjonarne systemy kodów kreskowych, radiowej transmisji danych, czytniki RFID, drukarki etykiet i czujniki. Oczywiście oferujemy również instalację, naprawę, szkolenia i konserwację dla wszystkich systemów z jednego źródła. Te kompleksowe usługi uzupełniają indywidualnie tworzone oprogramowania i istniejące standardowe rozwiązania dla systemów Windows i Android. Przeprowadzamy również szkolenia w dziedzinie bezprzewodowego pomiaru w zakresie WLAN i 433MHz (przykład) i szkolenia użytkownika. Sposób integrowania naszych rozwiązań i oprogramowania z instniejącym środowiskiem IT. Niezależnie od tego, czy oprogramowanie dotyczy komputerów, serwerów czy aplikacji specyficznych dla urządzenia np. dla terminali danych i połączeń przez LAN, WAN lub radio.

 2. ISS ART

  Kazachstan

  Witamy! Trafiłeś do firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych. Niezależnie od tego, czy jesteś dużą czy średnią firmą, przedsiębiorstwem rodzinnym czy startupem, znajdziesz tu zespół, który zadba o pomyślną realizację Twojego projektu. ISS Art działa od 2003 roku na całym świecie. Nasza podróż rozpoczęła się od UpWork - byliśmy jednym z pierwszych deweloperów platformy oDesk. Obecnie mamy ponad 80 osób w zespole i ponad 500 zrealizowanych projektów. Nasze kluczowe usługi: aplikacje webowe (Java, Python) i mobilne (SwiftUI, Flutter) oraz rozwój rozwiązań z zakresu AI, Machine Learning i Computer vision. Nasze kluczowe branże: FCMG, Produkcja, Media, Recykling, Edukacja, Ochrona zdrowia. Zaufali nam ABB/Cassantec/, JnetDirect, BigBrassBand, Cerulean Studios, oDesk itp. Z większością klientów współpracujemy od ponad 6 lat. Rozwój Twojego projektu nie będzie trwał tak długo. Chcemy tylko powiedzieć, że stworzyliśmy produkt, którego nasi klienci wciąż używają i który wciąż ulepszają.

 3. FLEXTEC GMBH

  Niemcy

  Flextec GmbH jest średniej wielkości firmą, którą założył w 2005 roku Alexander Fritz, jej obecny właściciel i dyrektor zarządzający. Było to logiczną kontynuacją sukcesu powstałej w1996 r. Fritz Elektronik e.K. W dziedzinie elektroniki i elektrotechniki specjalizujemy się w opracowywaniu i wytwarzaniu niestandardowych produktów wykonanych na zamówienie jako produkty jednostkowe / prototypy lub w małych seriach, uzupełniając o usługi powiązane. Oferta Flextec obejmuje w szczególności: montaż kabli i wiązek przewodów według specyfikacji klienta, układ i montaż płytek drukowanych (SMD, konwencjonalnych), rozwój sprzętu i oprogramowania do elektrycznego i elektronicznego sprzętu testowego, projektowanie i budowa urządzeń mechanicznych w tym m.in. obudów, budowa elektrotechnicznych urządzeń pomiarowych specyficznych dla klienta.

 4. LEGARTIS TECHNOLOGY AG

  Szwajcaria

  Opracowujemy i tworzymy oprogramowanie typu Contract-Intelligence-Software oparte na najnowszych technologiach uczenia maszynowego, rozumienia języka naturalnego i sztucznej inteligencji. Nasz cel jest prosty: Chcemy być wiodącą firmą w zakresie technologii prawnej wprowadzającą w życie zarządzanie dokumentami prawnymi i sprawiającą, że informacje zawarte w dokumentach stają się dostępne i przydatnede - dla każdego i w każdym języku. Od najwyższej klasy specjalistów w zakresie rozwoju produktów, ekspertów ds. procesów biznesowych po projektantów i ekspertów w dziedzinie prawa - korzystamy z szerokich perspektyw widzenia, przewidywania i wiedzy fachowej w tworzeniu zaawansowanych i wydajnych rozwiązań AI dla potrzeb technologii prawnych. Wierzymy, że dzięki zjednoczeniu wysiłków, talentom i przygotowaniu zespołu można dokonać niezwykłych rzeczy. Nasze atuty są wzmocnione wyjątkowymi zaletami naszych pracowników budujących karierę na bazie różnorodnych środowisk i specjalności.

 5. QUAZAR SOFTWAREENTWICKLUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  BAZY DANYCH OBRAZÓW CYFROWYCH DO ZASTOSOWAŃ MEDYCZNYCH: np. DicomView i DicomView Net w laboratorium cewnikowania serca. ROZWIĄZANIA DO OBRAZOWANIA DLA BRANŻY MEDIALNYCH: np. Archiwum filmów reklamowych w działach reklamy (Kraft Jacobs Suchard). ROZWIĄZANIA PROGRAMISTYCZNE OEM DLA PRODUCENTÓW SPRZĘTU: np. oprogramowanie do sterowania UPS (Siemens, AEG i.in.). OPROGRAMOWANIE DLA BRANŻY ROZRYWKOWEJ: gastronomia eventowa 'Giełda piwa' (Berlin i Hamburg). Jesteśmy oficjalnym Novell Professional Developer oraz członkiem Microsoft Developer Network. Jako platformy systemowe służą Windows, Windows NT, UNIX, DOS, Novell i OS/2. Oprogramowanie jest tworzone najczęściej w C/C++, lecz również systemowe rozwiązania w asemblerze nie stanowią problemu. Działamy m.in. w dziedzinie kontroli ruchu drogowego (sterowanie radarami drogowymi dla ESW), ewidencjonowanie i przetwarzanie danych pomiarowych (sterowanie UPS), transmisja obrazu, medycynie i technice bezpieczeństwa.

 1. FRESEN IT E.K.

  Niemcy

  Fresen IT jest firmą specjalizującą się w tworzeniu wysoce indywidualnych rozwiązań w dziedzinie programowania. Naszą motywacją jest wspieranie Państwa firmy w szybszej realizacji i rozpowszechnianiu Państwa pomysłów i wizji. Nasze know-how zapewniło już wielu firmom różnej wielkości zwiększenie efektywności pracy. Ważne jest, abyśmy zaczęli tam, gdzie koszty inwestycji są najniższe, ale korzyści największe. Dzięki naszym działom infrastruktury internetowej, oprogramowania i serwerów możemy zaoferować Państwu prawie wszystkie usługi z jednego źródła, tak jak to wynika z wymagań IT. Postrzegamy siebie jako długoterminowego partnera rozwojowego, który może pomóc Ci w rozwoju Twojej firmy.

 2. BRAINYSOFT LLC

  Rosja

  Tworzenie i rozwój oprogramowania - to działalność naszej firmy. Oprogramowanie oparte na chmurze dla firm fintech zajmujących się udzielaniem pożyczek, banków, organizacji mikrokredytowych i mikrofinansowych, spółdzielni kredytowych, firm leasingowych lub hipotecznych oraz lombardów. Platforma Brainysoft SaaS realizuje funkcje zautomatyzowanego pełnego cyklu kredytowego - od złożenia wniosku o pożyczkę, poprzez obsługę pożyczki w trakcie jej trwania, aż po raportowanie do organów regulacyjnych. Automatyzuje procesy udzielania pożyczek/kredytów zdalnie i w biurze, leasingu i kredytów hipotecznych, pożyczek w punktach sprzedaży, produktów klienckich w abonamencie oraz bankowości islamskiej. Platforma posiada szereg istotnych przewag konkurencyjnych: Rozbudowana funkcjonalność umożliwia szybkie uruchomienie oprogramowania poprzez konfigurację - od 1 miesiąca; Przemysłowe wolumeny transakcji - potwierdzona wysoka wydajność dla ponad 3 mln kredytobiorców; Moduł antyfraudowy; Elastyczna konfiguracja produktów kredytowych.

 1. PRAKSIS PIOTR GOŁASZEWSKI

  Polska

  PRAKSIS to firma programistyczna specjalizująca się w dostarczaniu aplikacji, systemów, baz danych oraz usługach programistycznych dla firm i instytucji. Interesuje nas zarówno stała współpraca, jak i pojedyncze zamówienia. W każdym przypadku możesz liczyć na pełne zaangażowanie. Nasi specjaliści są w stanie podjąć się wdrożenia natychmiast, tak aby jak najszybciej dostarczyć Ci oczekiwane korzyści. Nasz zespół tworzą doświadczeni programiści, właściciele produktów, kierownicy projektów, testerzy i analitycy, którzy na co dzień dostarczają oprogramowanie i kompleksowe rozwiązania informatyczne na najwyższym poziomie. Od 2002 roku zrealizowaliśmy wiele projektów w różnych technologiach i środowiskach. Naszymi klientami są instytucje państwowe, duże przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe, a także małe i średnie firmy. SYSTEMY BAZ DANYCH - To jest nasza specjalizacja. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu, budowie, rozwoju i utrzymaniu zaawansowanych systemów bazodanowych. DIGITALIZACJA PROCESÓW - Nowe technologie otwierają wiele możliwości. Jedną z nich jest możliwość przeniesienia wielu analogowych procesów biznesowych do świata cyfrowego. Pomagamy firmom w osiąganiu oszczędności, zarówno bezpośrednich, jak i pośrednich - docenianych zarówno przez pracodawców, jak i pracowników. OUTSOURCING IT - Najcenniejszym kapitałem PRAKSIS są ludzie - specjaliści i pasjonaci. To dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.

 2. DIGITAL SURF

  Francja

  Digital Surf, założona w 1989 r. jest wiodącym dostawcą oprogramowania do analizy powierzchni do wszystkich typów instrumentów pomiaru powierzchni takich jak profilometry stykowe i optyczne, mikroskopy interferencyjne i konfokalne, mikroskopy bliskiego pola (mikroskopy sił atomowych - AFM, MFM, STM, SNOM, itp.), mikroskopy skanowania elektronicznego (SEM) i spekrometry Ramana i FTIR. Oprogramowanie analityczne i obrazowanie oparte na technologii Digital Surf Mountains® są wykorzystywane przez największych światowych producentów instrumentów pomiarowych i stosowane w tysiącach laboratoriów i w przemyśle w tak różnych sektorach jak samochodowy, biotechnologii, kosmetyczny, energetyczny, półprzewodników oraz MEMS, materiałów, medyczny, metalurgiczny, nanotechnologii, optyczny, papierniczy i drukarski, nanostruktur, polymerów itd. Zapraszamy na stronę www.digitalsurf.com

 3. CAD COMPUTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  CAD-Computer GmbH&Co.KG., od chwili założenia w roku 1985, projektuje oprogramowanie przemysłowe do rejestrowania danych pomiarowych oraz do automatyki przemysłowej. Specjalizujemy się w dostarczaniu gotowych do eksploatacji systemów rejestrowania danych w formie rozwiązań jednostanowiskowych lub przystosowanych do pracy w sieci. Aby zrealizować te zadania na wysokim poziomie, intensywnie współpracujemy z renomowanymi producentami sprzętu. Nasze produkty, a zwłaszcza stworzony przez nas program do rejestrowania danych pomiarowych MCPS, są wykorzystywane od wielu lat, w wielu dziedzinach przemysłu. Na naszej stronie informujemy użytkowników o najnowszych produktach i udostępniamy pakiety demo, aktualizacje, poprawki itd. Jeśli podzielą się Państwo z nami swoimi sugestiami i życzeniami, będziemy w stanie reagować jeszcze szybciej na nowe wymagania i wdrażać je w praktyce.

 4. ANUBEX N.V.

  Belgia

  Anubex to belgijski dostawca rozwiązań technologicznych działający na całym świecie. Z biegiem czasu Anubex osiągnął pozycję lidera specjalizującego się w modernizacji aplikacji, migracji zasobów, automatycznym testowaniu oraz migracji między platformami. Anubex rozwinął wewnętrzne narzędzia konwersji programów oraz specjalne technologie. Wyłączna technologia Anubex’u koncentruje się na: automatycznych przekształceniach, wymianie przestarzałych baz danych, serwerów transakcyjnych i automatycznym testowaniu aplikacji.

 5. ARCADIA GLOBAL SOLUTIONS

  Stany Zjednoczone

  Dedykowane aplikacje biznesowe na zamówienie; Modyfikacja istniejącego oprogramowania; Zespoły specjalistów. Główne dziedziny: opracowywanie i rozwój aplikacji biznesowych przeznaczonych do automatyzacji procesów biznesowych (BPA), zarządzania zasobami ludzkimi (HRM), rachunkowości i zarządzania finansami, edukacji i rozwiązań e-learning, przechowywania danych farmaceutycznych, ubezpieczeń, bezpieczeństwa informacji. Aplikacje komputerowe, aplikacje sieciowe (intranet, portale umożliwiające współpracę, kompleksowe usługi online), aplikacje mobilne dla biznesu (Android, iOS, Windows Phone)

 6. YURY AHABALAYEU BUSINESS AUTOMATION

  Polska

  Nasza firma jest oficjalnym partnerem Microsoft i DocuSign w Polsce. Oferujemy wdrożenia systemów: 1. Podpis elektroniczny i kwalifikowany DocuSign eSignature; 2. Automatyzacja obiegu dokumentów z DocuSign CLM; 3. Chatboty na poziomie korporacyjnym; 4. Cognitive Services firmy Microsoft. Zapraszamy do kontaktu. Konsultacja jest bezpłatna.

 7. BW DEV

  Polska

  BW DEV to znany i ceniony polski software house z siedzibą w Krakowie. Tworzy dedykowane oprogramowanie dla firm z Polski i z zagranicy oraz podmiotów administracji państwowej i trzeciego sektora. Specjalizuje się w tworzeniu aplikacji internetowych i aplikacji mobilnych, LMS (Learning Management System), CRM oraz sklepów internetowych. Zespół BW DEV tworzą doświadczeni programiści, którzy w idealny sposób odwzorowują wizję i potrzeby klientów względem tworzonego oprogramowania. Dostawca oprogramowania BW DEV to rzetelny partner w biznesie. Stawia na pełne zadowolenie klientów oraz funkcjonalność i prostotę dostarczanego oprogramowania. Produkty finalne BW DEV są szybkie i niezawodne. Dokładnie takie, jakie powinny być.

 8. FREE FIELD TECHNOLOGIES - MSC SOFTWARE BELGIUM

  Belgia

  Free Field Technologies (FFT) rozwija i sprzedaje zestaw programów Actran, narzędzia do symulacji akustycznej, wibro-akustyki i aero-akustyki. Actran stosowany jest przez klientów o bardzo różnym profilu. FFT proponuje także usługi uzupełniające, takie jak: pomoc techniczna, szkolenia, doradztwo z dziedziny akustyki IAO, specyficzny rozwój programów, projekty badawcze oraz cały zestaw usług w dziedzinie koncepcji akustycznej.

 1. BOSS YONETISIM HIZMETLERI A.S

  Turcja

  CottGroup zbiorowy dostawca usług z dziedziny doradztwa, konsultingu i szkoleń w Stanbule w Turcji. Jesteśmy jednym z pierwszych dostawców oferujących usługi wieloprocesowe w Turcji. CottGroup działa dzięki swojej ogromnej wiedzy zawodowej i ekspertyzie swojej dyrekcji. Ekspertyza CottGroup skupia się na pomocy, jeśli chodzi o wszystkie specyficzne aspekty robienia biznesu, takie jak: rozwój, zarządzanie zasobami ludzkimi, płace, księgowość, audyt oraz rozwiązania technologiczne.

 2. PHI DATA

  Belgia

  Jako integrator rozwiązań Auto-ID, PHI DATA doradza, integruje i utrzymuje rozwiązania automatyzacji i optymalizacji. Zapewniamy, między innymi, serwis w terenie, dystrybucję, pracownię, oznakowanie identyfikacyjne, monitorowanie temperatury i lokalizację wewnętrzną w całym łańcuchu zaopatrzenia, a także w różnych sektorach przemysłowych. PHI DATA posiada od ponad 30-u lat pozycję lidera w ewoluującej branży.

 3. DALOG DIAGNOSESYSTEME GMBH

  Niemcy

  DALOG® GmbH została założona w roku 1998 w Augsburgu, wytwarza solidny i niezawodny sprzęt oraz oprogramowanie do monitorowania maszyn i procesów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. DALOG® oferuje rozwiązania na miarę w zakresie monitorowania maszyn, diagnostyki maszyn i przejmuje zadania pomiarowe wraz z projektowaniem, aplikacją i analizą. Dzięki temu mogliśmy zebrać szerokie doświadczenie w zakresie napędów i aplikacji.

 4. INCREO STUDIO

  Polska

  Specjalne szablony aukcji na Allegro. Opracowane wcześniej wzory i modele oraz schematy oryginalne, przygotowane na wyraźne życzenie klienta. Fachowe doradztwa, ekspresowa i terminowa finalizacja zamówień oraz atrakcyjne ceny. To wszystko proponuje swoim klientom serwis Szablony-Allegro. Wskazany portal umieścił także propozycję zaprojektowania domeny internetowej. Usługa kierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

 5. BLUEBIRD INTERNATIONAL

  Węgry

  Firma BLUEBIRD INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego. Jest również obecna w dziedzinach Zatrudnianie pracowników, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Administracja i serwis sieci informatycznych, Rozwój aplikacji mobilnych, Zatrudnianie pracowników, Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań, Administracja i serwis sieci informatycznych, i Rozwój aplikacji mobilnych. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. WEBINAGE

  Francja

  Firma WEBINAGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Rozwój oprogramowania niestandardowego, i Informatyka - oprogramowanie. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 7. SSA GROUP

  Ukraina

  Firma SSA GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Rozwiązania i usługi IT, i rozwój witryn sieci www. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 8. NAM SYSTEM A.S.

  Republika Czeska

  Firma NAM SYSTEM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, i Sprzęt hardware. Ma siedzibę w Havirov, Republika Czeska.

 9. CSM - COMPUTER - SOFTWARE - MARKETING GMBH

  Niemcy

  Firma CSM - COMPUTER - SOFTWARE - MARKETING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Ma siedzibę w Neuried, Niemcy.

 10. VULCANO SAS SOLUZIONI CON L'INFORMATICA

  Włochy

  Firma VULCANO SAS SOLUZIONI CON L'INFORMATICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, systemy informatyczne do zegarów wykrywania obecności, zegar kontrolny, Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Calolziocorte, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzenie i rozbudowywanie oprogramowań - Import eksport

Liczba wyników

2914 Przedsiębiorstwa