• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trybuny i ławki na stadiony

Wyniki dla

Trybuny i ławki na stadiony - Import eksport

 1. SC BELFORM PROD SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Belform, rumuńska firma założona w 1992 roku, specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych. Przy obecnej liczbie 35 pracowników i rocznej zdolności produkcyjnej wynoszącej 60 000 sztuk, Belform poczynił znaczące postępy w branży. W 2004 roku Belform rozpoczął produkcję wanien akrylowych i szybko, bo w 2006 roku, wspiął się na trzecią pozycję wśród największych producentów takich wanien w Rumunii. Z dumą firma stała się również pierwszym lokalnym producentem wanien prysznicowych z blachy i drugim lokalnym producentem wanien z hydromasażem. Belform oferuje szeroką gamę produktów, w tym proste wanny, wanny prysznicowe, wanny z hydromasażem i mini baseny. Produkty te są wykonane wyłącznie z akrylu, materiału, który zyskał znaczną popularność na rynku rumuńskim, przewyższając tradycyjne materiały, takie jak żeliwo, stal nierdzewna i szkło spun. Jakość jest podstawą wszystkiego, co robi Belform. Firma wdrożyła i utrzymuje solidny system zarządzania jakością, certyfikowany zgodnie ze standardami certyfikatu jakości ISO 9001 we wszystkich swoich działaniach. Zaangażowanie Belform w doskonałość wykracza poza granice kraju, ponieważ firma rozszerzyła swoją sieć dystrybucji na kraje poza Rumunią. Obecnie nasze produkty można znaleźć w sieciach dystrybucyjnych we Włoszech, Mołdawii, Rosji, Serbii, Szwecji, na Ukrainie i w Iraku, gdzie są rozprowadzane przez jednego z największych dystrybutorów wyrobów sanitarnych w regionie, który nawiązał współpracę w 2011 roku.

 2. SKY ART SHADING LTD.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sky Art Shading jest firmą produkującą •Chowane Pergole PCV, •Systemy bioklimatyczne •Ogrody zimowe (Szklany dach) •Dachy panelowe (Stały dach) •Automatyczne ekrany suwakowe • Szklane drzwi suwane • Szklane drzwi składane • Zmotoryzowane, szklane drzwi szklane •Wiaty. Posiadamy miesięczną zdolność produkcyjną 6000 m2 i kontynuujemy świadczenie usług z zakresu projektowania oraz montażu na całym świecie przez naszych inżynierów, architektów i personel doświadczony w dziedzinie produkcji. Dzięki pracy nastawionej na rozwiązania, oferujemy każdemu z naszych klientów specjalne projekty z rysunkami 2D-3D przy użyciu programów Solidworks i AutoCAD w każdym projekcie. Nasze produkcje są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić stylowe rozwiązania odpowiednie dla każdej przestrzeni. Nasze usługi obejmują: •Wszystkie systemy zaciemniające i szklane, •Rozwiązania architektoniczne, Prosimy dowiedzieć się więcej o naszych produktach i projektach na naszej stronie internetowej. Dzięki naszym ergonomicznym, estetycznym i funkcjonalnym systemom pergoli staramy się zaspokoić Państwa potrzeby. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. GAL-STEEL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GAL-STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Meble metalowe, Siatki, płoty, ogrodzenia, Trybuny i ławki na stadiony, poręcze, Balustrady ze szkła, schody drewniane, Meble ogrodowe, i meble biurowe. Ma siedzibę w Zielona Gora, Polska.

 4. FELDER AG - EVENTBAU

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FELDER AG - EVENTBAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Altwis, Szwajcaria.

 5. DAPLAST

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma DAPLAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach siedzenia stadionowe, siedziska stadionowe, STOPNIE, siedziska na trybuny, stopnie metalowe, ławki przenośne, stopnie metalowe, stopnie przenośne, i siedzienia na trybuny sportowe. Ma siedzibę w Córdoba, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DITTUS TRIBÜNEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DITTUS TRIBÜNEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Talheim, Niemcy.

 2. EVENTCO

  Niemcy

  projektowanie oraz wynajmie scen i trybun, podestow scenicznych, stadionow, aren tenisowych. Wykonujemy indywidualne projekty w dziedzinie konstrukcji specjalnych stosowanych przy organizacji imprez masowych i koncerow. Dzięki długoletniej praktyce , międzynarodowemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszym komputerowym metodom projektowania zapewniamy profesjonalną poradę i optymalne rozwiązania. Stosowane przez nas systemy spełnia wymagania najnowszych norm europejskich, FIFA oraz charakteryzuje się bezpieczeństwem i wielostronnym zastosowaniem .Ten uniwersalny , sprawdzony praktycznie system umożliwia indywidualne rozwiązania konstrukcyjne od prostych do dużych trybun i scen . Linie widoczności , stopeń nachylenia trybun oraz komfort siedzeń są indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.

 3. PALCO E BANCADA

  Portugalia

  Palco e Bancada specjalizuje się w produkcji, wynajmie i sprzedaży przenośnych trybun i scen. Systemy siedzeń Palco e Bancada oparte są na obowiązujących normach. Bazą naszej pracy jest całkowite zadowolenie klienta. Rozumiemy znaczenie każdego szczegółu i to, że każdy projekt jest inny. Zapewniamy każdemu klientowi zindywidualizowaną obsługę i proponujemy najlepsze rozwiązania cenowe.

 4. TOUARTUBE

  Belgia

  Firma TOUARTUBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach montaż trybun, i wynajem scen. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 5. ETABLISSEMENTS HUGON SPORTS

  Francja

  Firma ETABLISSEMENTS HUGON SPORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach trybuny dla instalacji sportowych, stopnie demontowane, stopnie teleskopowe, i trybuny do imprezy i kongresów. Ma siedzibę w Mercues, Francja.

 1. A.E.S. (ALL ENTERTAINMENT & STAGE SERVICES) BVBA

  Belgia

  Firma A.E.S. (ALL ENTERTAINMENT & STAGE SERVICES) BVBA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Trybuny i ławki na stadiony, artykuły świąteczne, wynajem wyposażenia na uroczystości świąteczne, i wynajem żurawi wieżowych nowych i używanych. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 2. NORMETAL PORTUGAL - ENGENHARIA E CONSTRUÇÃO MODULAR

  Portugalia

  Firma NORMETAL PORTUGAL - ENGENHARIA E CONSTRUÇÃO MODULAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Domki campingowe, letniskowe i chaty prefabrykowane. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Trybuny i ławki na stadiony, prefabricated modular constructions, i trybuny dla instalacji sportowych. Ma siedzibę w Castanheira Do Ribatejo, Portugalia.

 1. CETA S.P.A.

  Włochy

  Firma CETA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo - roboty wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, wynajem i montaż mostów, montaż trybun, Trybuny i ławki na stadiony, i wynajem i sprzedaż mostów tradycyjnych. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 2. DECAN SPORTS EQUIPMENT S.L. // DECAN SEATING SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma DECAN SPORTS EQUIPMENT S.L. // DECAN SEATING SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Piłka nożna - artykuły i wyposażenie, wyposażenie dla urządzeń sportowych, Trybuny i ławki na stadiony, Piłka nożna - artykuły i wyposażenie, i produkcja sprzętu sportowego. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva (zaragoza), Hiszpania.

 3. EUROTENDAS - ROGÉRIO PAULO COSTA BRAGANÇA, UNIPESSOAL LDA

  Portugalia

  Firma EUROTENDAS - ROGÉRIO PAULO COSTA BRAGANÇA, UNIPESSOAL LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Namioty cyrkowe i hale sportowe. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, i Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Pinhal Novo, Portugalia.

 4. JEZET SEATING

  Belgia

  Firma JEZET SEATING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach krzesła, badania projektów form wyposażenia dla kin i teatrów, urządzanie audytorium, i Krzesła audytoryjne. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 5. DOUBLET PORTUGAL, LDA

  Portugalia

  Firma DOUBLET PORTUGAL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Flagi, proporce, proporczyki. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, i Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Santa Iria De Azóia, Portugalia.

 6. A CAPELLA

  Belgia

  Firma A CAPELLA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Trybuny i ławki na stadiony, wynajem scen, agencja obsługi imprez, i podia konferencyjne. Ma siedzibę w Nandrin, Belgia.

 7. JESET PORTUGAL - MOBILIARIO DE ESCRITORIO, GRANDES ESPACOS E CULTURA, LDA

  Portugalia

  Firma JESET PORTUGAL - MOBILIARIO DE ESCRITORIO, GRANDES ESPACOS E CULTURA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hotele - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Trybuny i ławki na stadiony, trybuny dla instalacji sportowych, i meble biurowe. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 8. DEM 2 - DESENVOLVIMENTO E ENGENHARIA DE MOLDES LDA

  Portugalia

  Firma DEM 2 - DESENVOLVIMENTO E ENGENHARIA DE MOLDES LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach trybuny dla instalacji sportowych, i trybuny modułowe. Ma siedzibę w Maceira Lra, Portugalia.

 1. FASTSTAGE

  Niemcy

  Firma FASTSTAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, Trybuny i ławki na stadiony, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje, Teatry - wyposażenie sceny, Trybuny i ławki na stadiony, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 2. NORGESTRIBUNEN

  Norwegia

  Firma NORGESTRIBUNEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Isfjorden, Norwegia.

 3. Yalcin Branda San. ve Tic. Ltd. Sti.

  Turcja

  Firma Yalcin Branda San. ve Tic. Ltd. Sti., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach pokrycie dachowe aluminiowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. DEWIS WISUR

  Niemcy

  Firma DEWIS WISUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Trybuny i ławki na stadiony, Wynajem urządzeń przemysłowych, Teatry - wyposażenie sceny, Trybuny i ławki na stadiony, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Schwabhausen, Niemcy.

 5. ALQUITRIBUNAS

  Hiszpania

  Firma ALQUITRIBUNAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Jest również obecna w dziedzinach stopnie demontowane, montaż trybun, i estrady do manifestacji i kongresów. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 6. TAR GESELLSCHAFT FÜR TRIBÜNEN ARCHITEKTUR REIMANN MBH

  Niemcy

  Firma TAR GESELLSCHAFT FÜR TRIBÜNEN ARCHITEKTUR REIMANN MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Teatry - wyposażenie sceny, Trybuny i ławki na stadiony, Konstrukcje metalowe lekkie, Teatry - wyposażenie sceny, i Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 7. MASTER INDUSTRIE

  Francja

  Firma MASTER INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w La Roche-Sur-Yon, Francja.

 8. BÜHFAR GMBH

  Szwajcaria

  Firma BÜHFAR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Obiekty sportowe - budowa, Trybuny i ławki na stadiony, Wynajem urządzeń przemysłowych, Teatry - wyposażenie sceny, Obiekty sportowe - budowa, Trybuny i ławki na stadiony, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Weinfelden, Szwajcaria.

 9. ACE SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ACE SYSTEMS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Trybuny i ławki na stadiony, Roboty budowlane ciężkie, Trybuny i ławki na stadiony, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 10. INTEGRAL GRANDSTAND

  Turcja

  Firma INTEGRAL GRANDSTAND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trybuny i ławki na stadiony. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo