• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport z suwnicą

Wyniki dla

Transport z suwnicą - Import eksport

 1. TRANSPORTES JOAQUÍN CORTIJO

  Hiszpania

  Transport specjalny, Zabieramy i dostarczamy maszyny w całej Europie, maszyny jeżdżące i przemysłowe. Dysponujemy także przyczepami zamkniętymi do 3, 50 m szerokości do transportu czułych maszyn.

 2. SMARJETRANS CVETKO JEZOVSEK D.O.O.

  Słowenia

  Firma SMARJETRANS CVETKO JEZOVSEK D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach wózki, i transport z suwnicą. Ma siedzibę w Šmarje Pri Jelšah, Słowenia.

 3. TECNOMOVINT SRL

  Włochy

  Firma TECNOMOVINT SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podnośniki - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach transport z suwnicą, ssawki do podnoszenia, i chwytaki magnetyczne. Ma siedzibę w Gorlago, Włochy.

 4. J&M KAMINSCY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Na rynku transportowym obecni jesteśmy od 2006 r. Priorytetem naszych wszystkich działań jest zadowolenie naszych Klientów. To ich satysfakcja pozwala nam dzień po dniu rozwijać się i wykonywać nasze usługi na terytorium całej Europy. Dysponujemy własną flotą pojazdów chłodniczych, począwszy od 18 aż do 22 tonowych, w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wszystkie wyposażone są w agregaty z termografem. Specjalizujemy się w przewozie produktów w temperaturze kontrolowanej. Oferujemy usługę transportu chłodniczego. Posiadamy specialistyczne chłodnie hakowe Chereau do przewozu mięsa na hakach. Naszym partnerom możemy zaoferować także korzystnie z naszych platform przeładunkowych przystosowanych do przechowywania produktów w temperaturze kontrolowanej zlokalizowanych w róznych częściach Europy. Nasze główne obaszy działania to: - transport krajowy i międzynarodowy, - spedycja międzynarodowa, - Transport produktów FRESH, Codziennie realizujemy przewozy ładunków drobnicowych z Włoch do Polski.