• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport odpadów i śmieci

Wyniki dla

Transport odpadów i śmieci - Import eksport

 1. RVG MBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Handel - Odzysk - Usuwanie Założona w 2001 roku spółka RVG mbH z siedzibą w Dinslaken to międzynarodowa firma specjalizująca się w handlu stałymi i płynnymi produktami ubocznymi, nośnikami energii, zastępczymi środkami redukującymi, chemikaliami i odpadami. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach coraz ważniejsze staje się rozsądne gospodarowanie cennymi surowcami, które są dostępne na Ziemi. W ścisłej współpracy z firmami przemysłowymi stale dążymy do bardziej efektywnego wykorzystywania odpadów przemysłowych i produktów ubocznych. Rozwiązaniem powinna być utylizacja i nieszkodliwy dla środowiska odzysk, który jest jednocześnie efektywny kosztowo dla naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 2. BENNES ET GODETS GOUBARD

  Francja

  Verified by Europages badge
 3. CONTI ANDREA

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. WYWÓZ GRUZU SZCZECIN - FASTGRUZ - KONTENERY NA GRUZ

  Polska

  Firma FASTGRUZ to dobry kontrahent budowniczy, oferujący profesjonalne usługi wywozu gruzu oraz najmu kontenerów. Posiadamy oddział w Szczecinie, gdzie proponujemy usługi przewozu, wywozu oraz utylizacji gruzu oraz wielu innych budowniczych śmieci. Jeżeli odnawiają Państwo dom, miejsce zamieszkania bądź absorbują się pracami rozbiórkowymi - FASTGRUZ ze Szczecina to dobry adres. Zapewniamy właściwe nastawienie do realizacji usługi oraz atrakcyjne ceny, jakich próżno poszukiwać u innych korporacji z okolicy Szczecina.

 5. WYWOZERSI - WYWÓZ ŚMIECI I GRUZU GDYNIA I OKOLICE

  Polska

  Wywozersi to ratunek dla każdego mieszkańca Trójmiasta oraz okolic, który ma problem z odpadami, śmieciami lub ewentualnie meblami. Zgrana drużyna, która od lat na obszarze Trójmiasta proponuje profesjonalne usługi wywozu śmieci, odpadów, mebli oraz transport wszystkiego, co wymaga przewiezienia. Gigantyczne doświadczenie, terminowość, praktyczne nastawienie do każdego zamówienia - jeżeli oczywiście takich fachowców szukasz, Wywozersi to właściwy adres. Sprawdź sam, dlaczego należałoby z nami współpracować.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. WYWOZNIK - WYWÓZ ŚMIECI KRAKÓW

  Polska

  Pozbycie się starych mebli przenigdy nie było prostsze, aniżeli teraz! Wystarczy skorzystać z opisującej nas oferty, by pozbyć się ich niedrogo oraz nadzwyczaj ekspresowo. Jesteśmy specjalistami, jacy mają kolosalne doświadczenie w tego rodzaju zadaniach. Wystarczy jedynie wstąpić na naszą witrynę, spowodować ofertę i opinie, by się o tym przekonać. Stworzona przez nas korporacja to wykwalifikowani pracownicy, którzy pomagają osobom prywatnym oraz firmom. Oferujemy wywóz mebli z Krakowa i okolic.

 2. WYWÓZNET - WYWÓZ ŚMIECI GDAŃSK

  Polska

  Śmieci to kłopot, z jakim w pewnych sytuacjach trudno sobie poradzić. Jeżeli jest ich pokaźniejsza ilość oraz są to śmieci na przykład w postaci odpadów zielonych, remontowych, lub nawet wywóz gruzu - jesteśmy do dyspozycji. Funkcjonujemy na obszarze trójmiasta - jeżeli w takim razie mieszkasz w Gdyni, Gdańsku, czy Sopocie bądź okolicach, jesteśmy do dyspozycji. Samodzielnie pakujemy śmieci, bez względu na to, gdzie są umiejscowione. Proponujemy bardzo interesujące ceny oraz jesteśmy punktualni. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

 3. CITYGRUZ.PL - WYWÓZ GRUZU I ŚMIECI WARSZAWA

  Polska

  CityGruz to oferta dla mieszkańców Warszawy i okolic, jacy szukają doświadczonej firmy zajmującej sie wywozem gruzu oraz śmieci na tym terenie. Jako jednostka gospodarcza z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zapewnić szybkie, funkcjonalne i dobre wywiezienie zalegających śmieci lub ewentualnie gruzu ze wskazanego terenu. Zajmujemy sie także odpadami budowlanymi i zielonymi oraz ziemią. Pośród usług dodatkowych, jakie świadczymy znajduje się także porządkowanie miejsc, z którym wywozimy wskazane odpady. Działamy skutecznie, błyskawicznie oraz przede wszystkim tanio!

 4. EKO-TOM

  Polska

  Eko-Tom to rodzinna marka, jaka została założona w 1989 roku. Funkcjonujemy w Poznaniu oraz okolicach, proponując konsumentom terminowe, niedrogie i sprawne wypożyczanie kontenerów na gruz i odpady. 100% lokalnego kapitału, zaangażowanie w pracę, gigantyczna komunikatywność oraz możliwość stałej współpracy - jeśli dla Państwa EKO-TOM to usługa, która nie może czekać - gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty. Oprócz najmu kontenerów, absorbujemy się też kruszeniem gruzu i utylizacją odpadów - wystarczy nas wynająć, abyśmy zajęli się gruzem z placu budowy czy też innymi odpadami, które potrzebują uprzątnięcia oraz utylizacji.

 5. TRANSPORTS MICOLINO & FILS

  Luksemburg

  Główna działalność spółki Micolino & Fils to transport szpul (coils) blachy i dostawa surowców, w tym wszelkiego rodzaju złomu i metali. Transport odpadów zajmuje, od kilku lat, ważne miejsce w strategii działalności firmy. Obecnie miesięczna wartość transportowanych materiałów to 25 000 ton. Firma wyróżnia się rodzinną atmosferą. Jest zarządzana przez Pana Micolino Manuela oraz Pana Hurt-Micolino Philippe'a. François Micolino jest obecny w firmie na stanowisku doradcy technicznego.

 1. KONTENERY-KRAKÓW

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy nastawioną na rozwój firmą z ofertą skierowaną zarówno do firm i instytucji jak i do osób prywatnych, świadczymy profesjonalne usługi kontenerowego wywozu odpadów gruzu, śmieci, itp na terenie Krakowa i okolic. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta! Gwarantujemy wysoki standard obsługi ceny już od 250 zł

 2. SAWO RECYKLING SP. J.

  Polska

  Firma Sawo Recykling oferuje klientom profesjonalne usługi gromadzenia i sortowania makulatury oraz kontenerowego wywozu gruzu, w tym również odpadów pochodzenia budowlanego, przemysłowego oraz odpadów niebezpiecznych (azbest i papa). Przedsiębiorstwo dysponuje rozbudowaną flotą samochodową, jest też w stanie zaoferować klientom wynajem kontenerów, czy też zająć się transportem kruszyw, piasku i ziemi.

 3. TRANS TOM

  Polska

  Trans-Tom to firma zajmująca się świadczeniem kompleksowych usług dotyczących wywozu śmieci i gruzu. Działamy w branży już od 1999 roku. Odbieramy różnego rodzaju odpadki, podstawiając kontenery oraz kosze o różnych pojemnościach. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy, instytucje. Dodatkowo specjalizujemy się w recyklingu oraz w odśnieżaniu. Nasze usługi spełniają najwyższe standardy. Wybierając nas, masz pewność, że odpadki będą odebrane zawsze na czas i przy tym w konkurencyjnych cenach!

 4. WYWÓZ GRUZU WARSZAWA - FASTGRUZ - KONTENERY NA GRUZ

  Polska

  FASTGRUZ to specjaliści od usuwania tego, co niekorzystne na dowolnym placu budowy czy rozbiórki. Wypożyczamy kontenery, usuwamy gruz, oczyszczamy place budowy i tereny rozbiórek - dbamy o to, by prace były wykonywane ekspresowo oraz dogłębnie. FASTGRUZ kluczową siedzibę ma w Warszawie, gdzie proponuje usługi wynajmu kontenerów i obsługę budowlaną polegającą na usuwaniu gruzu. Jeśli wyszukują Państwo speców od tego rodzaju prac, uprzejmie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 5. EMS MACHINERY SYSTEMS CO.LTD.

  Turcja

 6. AUTOSPURGO: ROMA PREZZI IDROAMBIENTE.NET. RM. ...

  Włochy

 7. KILLER GMBH & CO KG

  Austria

 8. LAMESCH EXPLOITATION

  Luksemburg

 9. LEO RUBBISH DISPOSAL

  Zjednoczone Królestwo

 10. ONYX MIDI PYRENEES

  Francja

 1. GUSVA HMBH BERLIN

  Niemcy

 2. THE SKIP COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

 3. REMOVERR

  Zjednoczone Królestwo

 4. MAREPROTECT CRETE CO

  Grecja

 5. KERSCHBAUMER PETER AUTOTRASPORTI

  Włochy

 6. ECODAS

  Francja

 7. RUBBISH CLEARANCE CRYSTAL PALACE

  Zjednoczone Królestwo

 8. RICHMOND RUBBISH REMOVAL PROS

  Zjednoczone Królestwo

 9. JUNK REMOVALS LONDON LLC

  Zjednoczone Królestwo

 10. VAN SPAANDONK CONTAINERDIENST

  Belgia

Filtry

Wyniki dla

Transport odpadów i śmieci - Import eksport

Liczba wyników

708 przedsiębiorstwa