• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport morski i rzeczny

Wyniki dla

Transport morski i rzeczny - Import eksport

 1. FLUVIAL SERVICE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FLUVIAL SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żegluga śródlądowa - holowanie. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, Statki, Żegluga śródlądowa, Transport morski i rzeczny, wynajem statków, barge rental, Statki, i wynajem statków do transportu. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. DIRCO EXPRESS CARGO

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DIRCO EXPRESS CARGO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja lotnicza. Jest również obecna w dziedzinach Fracht lotniczy kontenerowy, Fracht międzynarodowy, Kontenerowy transport morski, Frachtowce - transport morski, Transport lotniczy, Transport morski i rzeczny, Transport towarów, transport morski, i przesyłki bezpośrednie. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 3. ALBERANI LOGISTICS LTD.

  Rosja

  Firma Alberani Logistics to rzetelna firma spedycyjna z 15 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków. Wykonujemy następujące rodzaje prac i usług: Transport wszelkiego rodzaju ładunków każdym rodzajem transportu: lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym; Odprawa celna; Ubezpieczenie ładunków; Fizyczna eskorta ładunku przez uzbrojonych strażników; Konsolidacja ładunków i dostawa ładunków drobnicowych; Transport ładunków wielkogabarytowych i ciężkich; Transport towarów niebezpiecznych. Dzięki zgromadzonemu cennemu doświadczeniu i szerokim kontaktom biznesowym, a także dzięki zespołowi doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewniamy optymalne rozwiązanie umożliwiające dostawę ładunku w odpowiednich warunkach. Przewóz towarów naszym transportem to przede wszystkim gwarancja niezawodności, jakości i bezpieczeństwa. Widzimy nasz sukces w tym, że firma, która zamawia nasze usługi, staje się naszym stałym partnerem.

 4. TOQUE DE MAR

  Belgia

  M.S.A Ocean Sailing Projects cvba świętuje 5 lat działalności. Zaczynaliśmy od imprez żeglarskich; i tak w 2011 roku uczestniczyliśmy w spotkaniu żeglarzy ARC w Portugalii. Po spotkaniu obraliśmy kurs na Ponta Delgada, na wyspie São Miguel na Azorach. Widząc potencjał tych wysp, zdecydowaliśmy się zostać tam i założyć firmę czarterującą: Toque de mar Unip. Lda, w Ponta Delgada, zajmując się żeglarstwem. Jak wiemy, Azory i Flandria mają wiele wspólnego. Flamandzcy kupcy, szczególnie z Brugii, wywarli silny wpływ na historię Azorów. Zakochaliśmy się w Brugii, podobnie jak w Azorach, i dlatego wdrażamy nowy projekt: -1451: tego roku Jacob van Brugge popłynął na Azory i założył osadę Vila da Praia, na wyspie Terceira. Tak się składa, że Brugia leży około 1451 mil morskich od Azorów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą-Wycieczki żeglarskie; -Kursy żeglarstwa; -Import/eksport na trasie Azory-Belgia.

 5. ZIEGLER

  Belgia

  Grupa ZIEGLER zalicza się do europejskich liderów w dziedzinie organizacji transportu multimodalnego (transport drogowy, lotniczy, morski) i logistyki. Oprócz krajów Beneluksu, grupa ZIEGLER rozwinęła swoją działalność na Francję, Szwajcarię, Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Grecję, Polskę oraz na Maroko, Tunezję, Chiny i Republikę Południowej Afryki. Oprócz swoich lokalizacji, ZIEGLER otwiera Wam świat dzięki silnej sieci wyłącznych agentów rozszerzających know-how ZIEGLER na całym świecie. Sojusz firm o spójnych i kompelementarnych usługach jest dzisiaj siłą grupy ZIEGLER. Grupa proponuje globalną ofertę obejmującą całość łańcucha logistycznego.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TERRAMAR SPEDYCJA MIEDZYNARODOWA SP. Z O.O.

  Polska

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu międzynarodowego, magazynowaniu i odprawach celnych. Obsługujemy towary w kontenerach, luzem i całostatkowe, ponadgabaryty, ładunki spożywcze i urządzenia militarne. Posiadamy własne, nowoczesne magazyny i składy celne przy portach w Gdyni i Gdańsku. Dodatkowo oferujemy ważenie kontenerów VGM, ubezpieczenia cargo, niszczenie towarów. Należymy do PISiL, FIATA i WCA. Posiadamy certyfikaty AEO, ISO i WSK.

 2. DP WORLD LIÈGE

  Belgia

  Firma DP WORLD LIÈGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Kontenerowy transport morski, Magazynowanie - usługi, containerized transport, Transport morski bliski i czynności manipulacyjne, Kontenerowy transport morski, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Hermalle-Sous-Argenteau, Belgia.

 3. IDRISMANS TRANSIT

  Francja

  Firma IDRISMANS TRANSIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Tranzyt lotniczy, Tranzyt morski, Tranzyt lotniczy, Tranzyt morski, Transport międzynarodowy towarów, i Customs agency Excises Transit. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. BATEAUX MOUCHES

  Francja

  Firma BATEAUX MOUCHES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. ALLIN NSB OU

  Estonia

  Firma ALLIN NSB OU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fracht międzynarodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski i rzeczny, Pilotowanie i pomoc przy transporcie ładunków nadgabarytowych, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, oversized transport, Transport morski i rzeczny, Pilotowanie i pomoc przy transporcie ładunków nadgabarytowych, i Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 1. MARLOW NAVIGATION

  Cypr

  Firma MARLOW NAVIGATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach usługi morskie. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 2. PMCONSULTING GMBH

  Niemcy

  Firma PMCONSULTING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Großwallstadt, Niemcy.

 1. BSI SHIPPING & TRADE BV

  Holandia

  Firma BSI SHIPPING & TRADE BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 2. ELITE-SHIPPING COMPANY

  Ukraina

  Firma ELITE-SHIPPING COMPANY, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Visable supports the Ukrainian companies, i Visable supports the Ukrainian companies. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 3. YACHTMOVERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma YACHTMOVERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Abingdon, Zjednoczone Królestwo.

 4. IDENTEC SOLUTIONS AG

  Austria

  Firma IDENTEC SOLUTIONS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie radiowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Transport morski i rzeczny, Safety systems, systemy monitoringu, Transport morski i rzeczny, i Automotive. Ma siedzibę w Lustenau, Austria.

 5. SINGULAR POINT AG

  Szwajcaria

  Firma SINGULAR POINT AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 6. SEA DREAM CHARTER

  Włochy

  Firma SEA DREAM CHARTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Messina, Włochy.

 7. CIE MARITIME MAFRET

  Francja

  Firma CIE MARITIME MAFRET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 8. BALTRADER CAPITAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BALTRADER CAPITAL GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. JAOHAR UK LIMITED BY KHALED JAOHAR

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JAOHAR UK LIMITED BY KHALED JAOHAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Carlton Colville, Zjednoczone Królestwo.

 2. REDLINES FORWARDING SRL

  Boliwia

  Firma REDLINES FORWARDING SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Santa Cruz, Boliwia.

 3. FNG FORNES LOGISTICS

  Hiszpania

  Firma FNG FORNES LOGISTICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Marratxí, Hiszpania.

 4. NTI GLOBAL LOGISTICS

  Portugalia

  Firma NTI GLOBAL LOGISTICS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Caxias, Portugalia.

 5. KARIM EXPORT

  Belgia

  Firma KARIM EXPORT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach transport samochodów, Przewóz używanych samochodów, i transport maszyn. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 6. ABSORTECH EUROPE GMBH

  Ghana

  Firma ABSORTECH EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Teshie, Ghana.

 7. LOUNGE YACHTING

  Bułgaria

  Firma LOUNGE YACHTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 8. BRASFREIGHT LOGISTICS

  Brazylia

  Firma BRASFREIGHT LOGISTICS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy, i Transport lotniczy. Ma siedzibę w Sumaré, São Paulo, Brazylia.

 9. SUD TRASPORTI S.R.L.

  Włochy

  Firma SUD TRASPORTI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy - cysterny, i Transport drogowy - cysterny. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 10. NETSYS LOGISTICS LTD.

  Bułgaria

  Firma NETSYS LOGISTICS LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport morski i rzeczny. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Kontenerowy transport morski, Transport kolejowy, Agencje celne, Fracht międzynarodowy, Kontenerowy transport morski, Transport kolejowy, i Agencje celne. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport morski i rzeczny - Import eksport

Liczba wyników

11 362 Przedsiębiorstwa