• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport drogowy taborem specjalnym

Wyniki dla

Transport drogowy taborem specjalnym - Import eksport

 1. VIA DEL CAMPO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Via Del Campo zajmuje się transportem towarów lub pasażerów przy wykorzystaniu pojazdów silnikowych, takich jak ciężarówki, furgonetki lub autobusy. Firma może oferować usługi transportowe na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym lub międzynarodowym i może działać zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Firma zarządza flotą niezawodnych i bezpiecznych pojazdów, regularnie przeprowadza konserwację, naprawy i przeglądy swoich pojazdów. Nasz zespół składa się wyłącznie z zawodowych kierowców, przeszkolonych w zakresie bezpiecznego prowadzenia pojazdów oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 2. TRANSPORTS BAIL

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORTS BAIL specjalizuje się w transporcie drogowym towarów, luzem i w pojemnikach. Znajdujemy się we Francji (Valenciennes) i w Luksemburgu. Proponujemy indywidualne rozwiązania transportowe z/do Francji i Beneluksu. Długodystansowy transport luzem towarów w postaci stałej, transport kontenerowy porty w Antwerpii i Zeebrugge, transport palet i towarów ogólnych, załadowanie częściowe lub pełne. Francja - Luksemburg - Belgia - Holandia - Niewcy - Wielka Brytania - Włochy - Hiszpania.

 3. COLLETT & SONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma COLLETT & SONS LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przewozy drogowe ładunków nadgabarytowych i ciężkich. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, Transport ciężki, pozwolenia na transport pozagabarytowy, Ładunki odbiegające od normy, Żurawie na zamówienie w ramach CPA, Pojazdy z dźwigiem, Transport ogólny, Spedycja ładunków ciężkich, i Podnośnik ładunków ciężkich. Ma siedzibę w Halifax, Zjednoczone Królestwo.

 4. CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy, transport chłodniczy, transport międzynarodowy, Transport kolejowy, i transport lotniczy towarów w temperaturze kontrolowanej. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 5. BETTELLA CAV. MARINO SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma BETTELLA CAV. MARINO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Przemieszczanie urządzeń przemysłowych, napęd maszyn, wynajem dźwigów, i Przemieszczanie urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HWO TRANSPORTTECHNIK OHG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HWO TRANSPORTTECHNIK OHG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 2. MIDOLINI FRATELLI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MIDOLINI FRATELLI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, Porty, usługi portowe, Słupy (żurawie) z wysięgnikiem, samochody ciężarowe z dźwigiem do podnoszenia towarów, wynajem dźwigów na platformy lotnicze, Transport drogowy taborem specjalnym, samochód z dźwigiem, Porty, usługi portowe, i Słupy (żurawie) z wysięgnikiem. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 3. D'ANELLA AUTOTRASPORTI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma D'ANELLA AUTOTRASPORTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, pozwolenia na transport pozagabarytowy, przewozy samochodami ciężarowymi, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i transport międzynarodowy. Ma siedzibę w Marsico Nuovo, Włochy.

 4. CAMION TRANSPORT AG WIL CT

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CAMION TRANSPORT AG WIL CT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Wil, Szwajcaria.

 5. HASSLBERGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HASSLBERGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 1. HAACON HEBETECHNIK GMBH

  Niemcy

  haacon hebetechnik gmbh z siedzibą we Freudenbergu am Main jest producentem specjalnych rozwiązań w technologii podnoszenia. Obszary działalności to Przemysłowe Technologie Podnoszenia, Technika Pojazdów Użytkowych oraz Systemy Podnoszenia. Z technicznego punktu widzenia firma haacon rozwija wciągniki, których przenoszenie sił odbywa się za pomocą wrzeciona, przekładni zębatych lub liny. haacon koncentruje się na jednostkach biznesowych: General Lifting Technology, Pojazd użytkowy oraz Systemy Podnoszenia w sektorze B2B. Pojazdy użytkowe używane są głównie przez producentów przyczep i przyczep (segregatory, pojazdy budowlane i specjalne). Wyspecjalizowane wciągniki "mobilne" do kontenerów stosowane są głównie w logistyce sił zbrojnych i służb ratowniczych (np. Agencja Pomocy Technicznej, straż pożarna, policja). Gwarantują one samowystarczalność operacyjną przy niewielkiej infrastrukturze lub jej braku.

  Wszystkie wyroby na "transport drogowy taborem specjalnym"

 2. TRANSPORT BELIN

  Belgia

  G BELIN TRANSPORT jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w transporcie pozagabarytowym, transporcie specjalnym, ładunków o dużej długości, szerokości, wysokości, ciężkich, delikatnych, high tech, w obsłudze towarowej i składowaniu. Firma Belin jest obecna na terenie całej Europy i obsługuje wiele sektorów działalności, takich jak metalurgia, produkcja kotłów, energetyka, przemysł, roboty publiczne, żegluga powietrzna. Dzięki naszemu doświadczeniu organizujemy wszystkie Państwa operacje transportowe od A do Z: Dokładne wyliczenie kosztów, badanie wykonalności...

 1. GRANDI TRASPORTI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Grandi Trasporti Srl, obecne w branży transportu od ponad 30 lat, posiada flotę złożoną z 300 jednostek ładowania z platformami, platformy z plandeką, przyczepy Mega Trailer, platformy obniżone, ekstra obniżone, przyczepy i naczepy specjalne, pojazdy przemysłowe i nadzwyczajne. Dysponuje parkiem żurawi teleskopowych z kratownicą, pozwalającym zaoferować szybkie i pewne rozwiązania dla każdego zapotrzebowania transportowego, umacniając relacje oparte na zaufaniu z przedsiębiorstwami budowy instalacji, budowlanymi i wysokich technologii.

 2. FELBERMAYR TRANSPORT- UND HEBETECHNIK GMBH & CO KG

  Austria

  Dostarczamy ciężkie ładunki bezpiecznie do miejsca przeznaczenia. Jesteśmy kompetentnym i wydajnym partnerem w całej Europie w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów transportowych. Dzięki łącznie ponad 2800 pracownikom w dziedzinie transportu drogowego, szynowego i wodnego, a także w zakresie wynajmu dźwigów, platform i wózków widłowych oraz ciężkiego montażu, codziennie udowadniamy naszą wiedzę i kompetencje. Aby móc obsłużyć każdy projekt, oferujemy sprawdzone połączenie techniki i wiedzy fachowej. W oparciu o naszą technikę transportu i podnoszenia ładunków zapewniamy idealne rozwiązane dla każdego zadania, nawet najtrudniejszego. Dla nas jakość to spełnienie wymagań klienta i podstawowa zasada naszej codziennej pracy. Certyfikaty uznawane na całym świecie, takie jak ISO 9001: 2000 i SGU/SCC są dla nas oczywistością. Nasze wysiłki koncentrują się również na bezpieczeństwie i zdrowiu naszych pracowników, a także na ochronie zasobów naturalnych i środowiska.

 3. ALBERANI LOGISTICS LTD.

  Rosja

  Firma Alberani Logistics to rzetelna firma spedycyjna z 15 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków. Wykonujemy następujące rodzaje prac i usług: Transport wszelkiego rodzaju ładunków każdym rodzajem transportu: lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym; Odprawa celna; Ubezpieczenie ładunków; Fizyczna eskorta ładunku przez uzbrojonych strażników; Konsolidacja ładunków i dostawa ładunków drobnicowych; Transport ładunków wielkogabarytowych i ciężkich; Transport towarów niebezpiecznych. Dzięki zgromadzonemu cennemu doświadczeniu i szerokim kontaktom biznesowym, a także dzięki zespołowi doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewniamy optymalne rozwiązanie umożliwiające dostawę ładunku w odpowiednich warunkach. Przewóz towarów naszym transportem to przede wszystkim gwarancja niezawodności, jakości i bezpieczeństwa. Widzimy nasz sukces w tym, że firma, która zamawia nasze usługi, staje się naszym stałym partnerem.

 4. TRANSPORTS MARQUET

  Francja

  Firma Transport Marquet to ŚMP zatrudniające 16 pracowników, zajmujące się transportem specjalnym i przewozem ładunków ponad gabarytowych. Znajdujemy się we wschodniej części aglomeracji lyońskiej, w Mions, dostosowujemy się do Państwa potrzeb, bez względu na rodzaj działalności oraz lokalizację geograficzną. Prowadzimy działalność na poziomie regionalnym, krajowym i w całej Europie. Posiadamy wielofunkcyjną flotę składającą się z 16 pojazdów oraz trzydziestu przyczep, co pozwala nam na transport różnego rodzaju wyrobów: transport konstrukcji metalowych, drewna, betonu, transport sprzętu elektrycznego: (transformatory), transport silników TP, transport sprzętu kolejowego (metro, tramwaje, pociągi), transport maszyn przemysłowych, transport różny (łodzie, przyczepy kempingowe itd.). wynajem obciążników testowych do sprawdzenia nośności mostów i wynajem obciążników suwnic mostowych. Transport z użyciem żurawia, żuraw pomocniczy.

 5. C.A.R. LAZZARONI SRL TRASPORTI ECCEZIONALI

  Włochy

  C.A.R. Lazzaroni to firma specjalizująca się w usługach transportu krajowego i międzynarodowego, transportu wyjątkowego i pomocy drogowej na terytorium Włoch i za granicą, w dzień i w nocy. Firma zajmuje się odzyskiem i holowaniem każdego typu pojazdu, włącznie z ciężarowymi, a także przewozem pojazdów firmowych, jachtów i łodzi, sprzętu ciężkiego, maszyn budowlanych i dla sektora drogowego oraz autobusów. Dysponuje obszernym parkiem maszyn, od pojazdów specjalnych do naczep ciężarowych po żurawie i platformy do sprzętu ciężkiego. Konwencja podpisana z Europ Assistance.

 6. INVESTPATTERNS SP. Z O.O.

  Polska

  Rzetelny wywóz odpadów to usługa proponowana poprzez firmę InvestPatterns z Wrocławia. Terminowość, solidność, dobre ceny to wartości, którymi się inspirujemy i dzięki którym zdobyliśmy zaufanie wielu firm jak również osób prywatnych. Zasady współpracy z InvestPatterns umieszczono na witrynie konteneryekspres24.pl, tam również znajdują się wszystkie informacje do kontaktu jak również cechy kontenerów, jakimi pracujemy. Zachęcamy do kontaktu wszystkie zaciekawione firmy jak i osoby prywatne, z chęcią udzielimy odpowiedzi na każde zadane wątpliwości.

 7. CARXPERTRANS DI BUONERBA LUIGI

  Włochy

  Cartransport prowadzi działalność w branży transportu i logistyki, zawdzięczając swoją ugruntowaną pozycję długiej tradycji pozyskiwania zadowolonych klientów, którzy wykorzystują flotę środków transportu i kompletnie urządzonych magazynów, oddawanych klientom do dyspozycji w celu ochrony ich towarów. Nasza sieć magazynów znajdujących się we wszystkich regionach pozwala nam uzgadniać z klientami dogodniejsze opcje składowania i transportu, lepiej dostosowane do ich wymagań. Wszystkie nasze środki transportu są wyposażone w system monitorowania przez satelitę.

 8. ZTE.PL

  Polska

  Transport ponadgabarytowy, specjalny, dźwigów, maszyn, konstrukcji stalowych, zbiorników, rur, ciężkie ładunki Polska, Niemcy, Skandynawia, Bałkany, Hiszpania, Portugalia, Francja, kraje bałtyckie, Benelux

 1. EIBARTRANS

  Hiszpania

  EIBARTRANS, S.l. jest agencja transportu drogowego towarów znajdująca się w Eibar (Kraj Basków), dysponuje własnymi nowoczesnymi pojazdami i ekipą kompetentnych profesjonalistów, by odpowiedzieć na zamówienia klientów.

 2. VIPTRANS-SPEDITION OOO (KAPITAN)

  Białoruś

  Kapitan Group świadczy usługi międzynarodowego transportu towarów od 2005 r. 150 pociągów drogowych producentów europejskich zgodnych z wymogami norm ekologicznych Euro-5 złożonych z ciągników Scania, MAN oraz naczep Schmitz, Krone. Status przewoźnika celnego, licencja przewoźnika towarów niebezpiecznych (ADR). Globalny zasięg przewozów: Europa, WPN, Azja Środkowa, Kaukaz. Magazyny konsolidacyjne do konsolidacji towarów w Niemczech i Polsce. 24-godzinna informacja i obsługa klienta.

 3. NEW LINK SOLUTIONS, LTD

  Kazachstan

  Przedsiębiorstwo „New Link Solutions” oferuje szybkie, skuteczne i ekonomiczne usługi przewozu międzynarodowego, przy użyciu różnych środków transportu. Przewozimy z i do Azji Południowo-Wschodniej, Chin, Tajwanu, Korei, Japonii, krajów CIS, krajów bałtyckich, Europy, Ameryki Łacińskiej, USA i Kanady. Nasze rozwiązania logistyczne realizują Państwa cele!

 4. ALFERT, TOO

  Kazachstan

  ALFERT to kazachska agencja przewozowa założona w 2007 r. Największą zaletą przedsiębiorstwa jest połączenie działalności operatora kolejowego i międzynarodowego agenta transportowego. ALFERT posiada własnego kazachskiego kolejowego agenta transportowego ID i godnych zaufania partnerów w innych krajach, co pozwala nam na zagwarantowanie dobrego poziomu i profesjonalizmu we wszystkich rodzajach transportu.

 5. KAARLAID OÜ

  Estonia

  Jeśli szukasz niezawodnego organizatora transportu specjalnego – pozagabarytowego, ciężkiego lub skomplikowanego technicznie – znalazłeś właściwy adres! Jesteśmy inżynierami i menadżerami w zakresie transportu multimodalnego specjalnego i ciężkiego, Twoim partnerem w dziedzinie logistyki i kierowania projektami. Organizujemy przewozy jednostkowe, jak również projekty czasochłonne. Pełna/kompleksowa obsługa oszczędza Twój czas i pieniądze!

 6. TRUCKING

  Belgia

  Transport międzynarodowy: 100 % satysfakcja klienta! To główny cel firmy Trucking. Jak tylko jest to możliwe, dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi przekraczały wasze życzenia i potrzeby. To podejście wyraża się najpierw w skuteczności, z jaką firma Trucking wypełnia wszystkie powierzone zadania. Liczna flota pojazdów gwarantuje dotarcie do celu waszych towarów w ustalonym terminie i w nienagannym stanie.

 7. LOW LOADERS EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LOW LOADERS EUROPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Corby, Zjednoczone Królestwo.

 8. GARTNER KG

  Austria

  Firma GARTNER KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wysyłka międzynarodowa. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, transport samochodami z plandeką, containerized transport, i Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Lambach, Austria.

 9. ENERCO SRL

  Włochy

  Firma ENERCO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Agencje celne, wysyłka międzynarodowa, transport międzynarodowy, Agencje celne, i usługi celne. Ma siedzibę w Gorizia, Włochy.

 10. LEGION-EXPRESS LLC

  Białoruś

  Firma LEGION-EXPRESS LLC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fracht międzynarodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport drogowy taborem specjalnym, logistyka, i Transport drogowy taborem specjalnym. Ma siedzibę w Brest, Białoruś.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport drogowy taborem specjalnym - Import eksport

Liczba wyników

1063 Przedsiębiorstwa