• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport chłodniczy

Wyniki dla

Transport chłodniczy - Import eksport

 1. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. PHARMASERV GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dystrybucja (usługa) / transport w chłodniach / transport izotermiczny / transport farmaceutyczny. Pharmaserv Logistics rozwija własną sieć logistyczną dla transportów medycznych (według GDP) w Niemczech, Europie, Ameryce i Azji oraz umożliwia bezpieczną realizację wysyłki. Konfekcjonowanie dla przemysłu farmaceutycznego. Pharmaserv Logistics posiada pozwolenie (zgodne z §13 ustawy o wyrobach medycznych) na pakowanie leków (opakowania zewnętrzne). Podejmujemy się mniejszych zleceń na przepakowywanie i rework. Składowanie towarów w chłodniach (usługa) / logistyka magazynowa. Pharmaserv Logistics magazynuje produkty wrażliwe, zgodnie z zasadami dobrej praktyki, w różnych temperaturach. Posiadamy centrum dystrybucyjne „Central Pharma“. Doradztwo logistyczne. Pharmaserv Logistics doradza przy kształtowaniu procedur logistycznych w branży farmaceutycznej i biotechnologicznej.

 3. CANIS

  Polska

  Verified by europages badge

  W ofercie „Canis” znajduje się spedycja oraz logistyka, co sprawia, że obecnie sprzedajemy i transportujemy towar o każdej wadze i gabarycie, również ekspresowo. Łatwo adaptujemy się do nowych wyzwań. Współpracujemy z firmami z całej europy. Zajmujemy się również organizacją transportu w innych krajach, poza Unią Europejską takich jak, Rosja, Białoruś, Ukraina, Kazachstan, Turcja, Maroko, Cypr, i wiele innych Zajmujemy się małymi ładunkami jak i całopojazdowymi tj 13, 6m, 24 tony także transportem cysternami, wywrotkami i innymi środkami transportu. Dzięki doświadczeniu w branży TSL staramy się sprostać każdemu zadaniu powierzonemu nam przez naszych klientów.

 4. STB TRANSPORT & LOGISTIQUE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STB TRANSPORT & LOGISTIQUE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy, Transport chłodniczy, Spedycja ekspresowa, Transport samochodowy, Transport chłodniczy, i logistyka. Ma siedzibę w Vendargues, Francja.

 5. CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CON.S.A.R. SOC.COOP. CONSORTILE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Transport kolejowy, transport chłodniczy, transport międzynarodowy, Transport kolejowy, i transport lotniczy towarów w temperaturze kontrolowanej. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRANSPORTES MONFORT SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORTES MONFORT SA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy międzynarodowy towarów. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, transport krajowy, transport międzynarodowy, transport produktów niebezpiecznych, transport drogowy produktów chemicznych, transport produktów naftowych, transport ciężarówką-cysterną, i Transport chłodniczy. Ma siedzibę w Castellón-Castellón De La Plana, Hiszpania.

 2. TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORT FRANGEŽ D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, Wysyłka międzynarodowa, Fracht międzynarodowy, Transport chłodniczy, Transport chłodniczy - urządzenia, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego, i Wysyłka międzynarodowa. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 3. LA ARCHENERA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma LA ARCHENERA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, Transport chłodniczy, transport krajowy, transport międzynarodowy, transport towarów, i transport żywności. Ma siedzibę w Archena-Murcia, Hiszpania.

 4. TRANSPORT COLIS X'PRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORT COLIS X'PRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Transport chłodniczy, Spedycja ekspresowa, Transport chłodniczy, Goods transport, i przewozy materiałów ogólnych. Ma siedzibę w Arles, Francja.

 5. NUMBER ONE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NUMBER ONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, Spedycja ekspresowa, Kurierskie przesyłki międzynarodowe, transport usługa ekspresowa, i spedycja wysyłek wielkoformatowych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. TRANSPORTS NICOLAS HOFFMANN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSPORTS NICOLAS HOFFMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, logistyka, transport drogowy towarów, transport drogowy towarów w temperaturze kontrolowanej, i Transport towarów w stałej temperaturze. Ma siedzibę w Allain, Francja.

 2. LAZIO TRASPORTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LAZIO TRASPORTI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konwojowanie cennych towarów. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Fracht międzynarodowy, Transport towarów, Transport samochodowy międzynarodowy towarów, transport chłodniczy, transport międzynarodowy, Transport samochodowy, transport i wysyłka, i Fracht międzynarodowy. Ma siedzibę w Colleferro, Włochy.

 1. PROTATRASPORTISRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PROTATRASPORTISRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, Transport towarów, Transport samochodowy, transport międzynarodowy, transport towarów, Transport chłodniczy, transport chłodniczy, Transport towarów, i transport. Ma siedzibę w Capaccio Paestum, Włochy.

 2. RESEAU EXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RESEAU EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja ekspresowa. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy, Transport chłodniczy, Messengers, Dostawa paczek, Transport samochodowy, i Transport chłodniczy. Ma siedzibę w Herouville St Clair, Francja.

 3. TRANSEXPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TRANSEXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport chłodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Transport towarów w stałej temperaturze, transport express, Transport lekki, Transport towarów w stałej temperaturze, i usługi transportu bagaży. Ma siedzibę w Montataire, Francja.

 4. CONSAR SERVICE SOC.COOP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CONSAR SERVICE SOC.COOP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów w stałej temperaturze. Jest również obecna w dziedzinach Transport chłodniczy, transport chłodniczy, przewozy samochodami ciężarowymi, Transport chłodniczy, i transport krajowy. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 5. SONCOTRA

  Belgia

  Soncotra specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowm z i do krajów Europy Wschodniej, WNP i Bałkanów (specjalizacja: Rosja). Dzięki swojej flocie, wyposażonej w systemy satelitarne, i długiemu doświadczeniu w pracy z podwykonawcami z Europy Wschodniej, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie przewozu i logistyki. Soncotra proponuje Ci także multimodalne rozwiązania, zarówno w odniesieniu do przewozu zwykłego, jak i przewozu kontenerów. W zależności od sytuacji, zapewniamy również przewóz morski lub lotniczy.

 6. RENEX SP.J.

  Polska

  Jesteśmy prywatnym przedsiębiorstwem oferującym swoje usługi od 1990 roku. Rozpoczęliśmy swoją działalność od produkcji polskich warzyw i owoców. Obecnie mamy przyjemność obsługiwać klientów i zarządzać naszą firmą już w trzecim pokoleniu. Otrzymaliśmy zaszczytne miejsce w czołówce polskich importerów artykułów spożywczych dzięki wieloletniej obecności na rodzimym rynku. Starając się sprostać wymogom rynku oferujemy naszym klientom towary i usługi najwyższej jakości, czego dowodem jest otrzymanie przez naszą firmę znaku jakości ISO 9001 w 2004 roku. Zajmując się organizacją transportu owoców i warzyw, stworzyliśmy własną, nowoczesną bazę transportową. Dysponujemy taborem ok 35 zestawów chłodniczych. Ze względu na szczególny charakter przewozów świeżego towaru, nasza flota składa się z nowoczesnych ciągników i naczep, a precyzyjna organizacja przewozów, 24-godzinny nadzór nad ich przebiegiem, śledzenie tras za pomocą GPS i natychmiastowa reakcja dysponentów w sytuacjach awaryjnych powodują maksymalne skrócenie czasu trwania przejazdu. Główne profile działalności RENEXU to: +Import oraz export artykułów rolno-spożywczych - w szczególności owoce i warzywa z całego świata +spedycja i transport międzynarodowy +serwis samochodów ciężarowych i naczep +turystyka i hotelarstwo. Szczegółowe informacje można uzyskać na naszej stronie internetowej oraz poprzez kontakt telefoniczny. http: //www.renex.bydgoszcz.pl https: //www.facebook.com/RENEX-SpJ-137870416870927/

 7. CLEMENTE SP.J. E.Z.W. SAWICZ

  Polska

  Clemente jest firmą transportową o zasięgu europejskim świadczącą kompleksowe usługi w zakresie chłodniczego transportu międzynarodowego. Nasz tabor oparty jest głównie na ciągnikach marki Volvo spełniających normy ekologiczne EURO 5. Wszystkie zestawy chłodnicze mieszczą ładunki 33 paletowe oraz wyposażone są rejestratory temperatur z możliwością wydruku. Specjalizujemy się w przewozie: artykułów spożywczych, chemicznych, nabiału, artykułów farmaceutycznych, materiały ADR, elektronika, oraz wielu innych artykułów wymagających kontroli temperatury. Głównym obszarem działania są kraje położone na południu i na wschodzie europy: Austria, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Ukraina, Węgry .....Przez 24 lata działalności wypracowaliśmy efektywne metody zarządzania flotą transportową.

 8. TRANSCAR JAROSŁAW BARTOSZEWSKI

  Polska

  We offer a wide range of transport services. Our trucks are adapted to transporting fruit, vegetables, refrigerated fish, ice-cream, meat and poultry in a temperature range between -25°C and +25°C. Meat transport on hanging is one of the planes of action on which Transcar works the fastest. Our experience in the transport of meat on hooks pays satisfaction among customers. We guarantee reliability and high-class modern equipment as well as Drivers who have years of experience in this type of transportation. This element ensures the timeliness and quality of our services.

 1. M&R LOGISTICS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma M&R Logistics działa na rynku od 1996 roku i specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych zarówno w kraju jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie z zakresu spedycji, organizacji procesów transportowych oraz zagadnień logistycznych co sprawia, że jesteśmy firmą o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku usług TSL. Głównym profilem działalności M&R Logistics jest transport kołowy oraz spedycja na terenie Unii Europejskiej. Obsługujemy większość kierunków tego rejonu. U nas możesz liczyć na szybką i sprawną alokację swoich towarów. Nasza firma zajmuje się również magazynowaniem i dystrybucją towarów na obszarze całego kraju. Magazyn zlokalizowany jest w Nowym Tomyślu (ok. 3 km od zjazdu z autostrady A2). Dzięki doskonałej lokalizacji jesteśmy w stanie szybciej i sprawniej realizować wszystkie niezbędne procesy logistyczne

 2. ICE WAY TRANSPORT

  Belgia

  ICE WAY jest firmą transportu chłodniczego specjalizującą się w transporcie ekspresowym produktów spożywczych świeżych lub mrożonych w temperaturze od -18° do +7° oraz produktów farmaceutycznych. Zapewniamy dostawy w Belgii i całym Beneluksie flotą 11 pojazdów o różnym tonażu, co pozwala nam wykonywać, na zamówienie, przewozy w różnych temperaturach. Dokonujemy przewozów bezpośrednich od producenta do dystrybutora bez korzystania z pośredników. Centrum logistyczne znajduje się w Zaventem, gdzie prowadzimy regulację dystrybucji.

 3. J&M KAMINSCY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Na rynku transportowym obecni jesteśmy od 2006 r. Priorytetem naszych wszystkich działań jest zadowolenie naszych Klientów. To ich satysfakcja pozwala nam dzień po dniu rozwijać się i wykonywać nasze usługi na terytorium całej Europy. Dysponujemy własną flotą pojazdów chłodniczych, począwszy od 18 aż do 22 tonowych, w transporcie krajowym i międzynarodowym. Wszystkie wyposażone są w agregaty z termografem. Specjalizujemy się w przewozie produktów w temperaturze kontrolowanej. Oferujemy usługę transportu chłodniczego. Posiadamy specialistyczne chłodnie hakowe Chereau do przewozu mięsa na hakach. Naszym partnerom możemy zaoferować także korzystnie z naszych platform przeładunkowych przystosowanych do przechowywania produktów w temperaturze kontrolowanej zlokalizowanych w róznych częściach Europy. Nasze główne obaszy działania to: - transport krajowy i międzynarodowy, - spedycja międzynarodowa, - Transport produktów FRESH, Codziennie realizujemy przewozy ładunków drobnicowych z Włoch do Polski.

 4. JLLC WESTERN SERVICE

  Białoruś

  Nasza firma działa z sukcesem na rynku od 1997 roku. Nasza flota spedycyjna liczy 36 pojazdów (82–100 m3) zgodnych z normą EURO 3–5 (lata 2006–2013), z plandekami i naczepami z chłodniami. Posiadamy status przewoźnika celnego. Nasze główne trasy to: D, PL, NL, CZ, GR, BY, RUS, UA, MD itp. Firma jest kompleksowo ubezpieczona, łącznie z ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS. Nasi pracownicy posiadają stosowne doświadczenie w przewożeniu towarów.

 5. TRANSPORT TOMASZ POLAŃSKI

  Polska

  Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku, wykonaliśmy już dziesiątki tysięcy zleceń na terenie całej Polski oraz innych państw Europy. Cechuje nas: -Elastyczność i skuteczność -Kompleksowość usługi -Terminowość oraz jakość -Przejrzystość rozliczeń -Indywidualne podejście do klienta Świadczymy usługi transportowe na terenie całej Polski i innych państw Europy, w naszej flocie znajdują się auta dostawcze typu: chłodnie, furgony, blaszaki, kontenery. Oferujemy: - transport chłodniczy - transport międzynarodowy - transport normatywny - transport ekspresowy - transport spożywczy - transport krajowy - transport towaru na paletach - transport specjalnie przystosowanymi pojazdami do różnych zleceń transportowych Nasza strona internetowa- https: //transport-polanski.pl/ Nasza strona na fb- https: //www.facebook.com/Transport-Polanski-756700428380187 Nasz instagram- https: //www.instagram.com/transportpolanski/

 6. MICHJAN SP. Z O.O.

  Polska

  Naszą specjalnością jest spedycja międzynarodowa i transport. Zlecenia od naszych klientów są realizowane przez około 65 zestawów (EURO 6), ciągniki + chłodnia ( około 30 szt.) , firanka-plandeka ( 30 szt.) oraz kilka wywrotek i lawet z niskim podwoziem i z hydraulicznymi najazdami. • Prawie dwie dekady międzynarodowego transportu. • 60 zestawów dba o elastyczną logistykę. • Podwójne obsady - Twój towar na czas. • Każdy z ciągników - Euro 6. • Każda chłodnia doppelstock - 66 europalet. • Własny tabór - rzetelność i bezpieczeństwo Twojego towaru.

 7. JO-ANNA GROUP

  Polska

  We invite you to Cooperation in the field of logistics and warehousing services offered by our company. - Warehousing and storage of goods at controlled temperatures from 0°C to + 10°C - Completing cargo and distribution to the destination, - Packaging - Quality control of products, - Management of returnable packaging, - Barcode labeling - Keeping electronic records throughout the storage period - Temperature-controlled transport domestic (FTL / PTL) - Temperature-controlled transport international (FTL) We are available 7 days a week. We are certified ISO 9001: 2008 and HACCAP, confirming, that our service is compatible with requirements of quality management.

 8. ALTA TRANS - TRANSPORT NOWE MIASTO LUBAWSKIE

  Polska

  Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym. Przewozimy towar chłodniczy, szczególnie kwiaty, drzewka, cebulki kwiatowe oraz rozsady na terenie kraju i Unii Europejskiej. Dysponujemy nowoczesnym i w pełni zgodnym z wymogami prawnymi - taborem, naczepami - chłodniami kwiatowymi (standard, dubel stock, z windami) oraz zespołem sprawdzonych kierowców, służących pomocą przy załadunku i rozładunku. Gwarantujemy terminowe dostawy. Dysponujemy autami nowoczesnymi i zachowanymi w nienagannej czystości.

 9. FROST SERWIS

  Polska

  Frost Serwis Słubice zaprasza do współpracy w zakresie: • Sprzedaży, montażu, serwisu, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych agregatów chłodniczych Carrier Transicold• Napraw i serwisu pogwarancyjnego samochodowych agregatów chłodniczych każdego typu i modelu (Thermo King, Frigoblock, itp.)• Sprzedaży części zamiennych do agregatów, ogrzewań, klimatyzacji• Rejestracji i kontroli temperatury w transporcie. Sprzedaż, montaż rejestratorów temperatury. Wydruki, analiza, pomoc techniczna. Sprawy sporne• Sprzedaży, montażu, serwisu ogrzewań postojowych Webasto, Eberspaecher, Truma• Sprzedaży, montażu i serwisowania klimatyzacji w autobusach, busach, pojazdach specjalistycznych (koparki, dźwigi, poj. rolnicze i budowlane) oraz samochodach osobowych (uzupełnianie czynnika, dezynfekcja układu, wymiana podzespołów) większości marek i modeli• Zabudowy chłodnicze, izolacje pojazdów, sprzedaż naczep chłodni nowych i używanych

 10. WALDEMAR SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Waldemar Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach transportowych krajowych i międzynarodowych. W zakres naszej działalności wchodzą przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe. Oferujemy naszym klientom usługi najwyższej jakości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Waldemar Sp. z o.o realizuje przewozy wszelkiego rodzaju ładunków w relacjach międzynarodowych i krajowych. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz bardzo dobrej pozycji w branży transportowo-spedycyjnej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo powierzonych ładunków, terminowość dostaw oraz najwyższej jakości wykonanie każdego zlecenia. Stawki związane z usługami transportowymi są ustalane indywidualnie z każdym klientem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować się do jego potrzeb.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport chłodniczy - Import eksport

Liczba wyników

542 Przedsiębiorstwa