• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transformatory

Wyniki dla

Transformatory - Import eksport

 1. FOCQUET

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od momentu założenia w 1892 roku firma Focquet oferuje usługi w najszerszym znaczeniu w dziedzinie przemysłowych silników elektrycznych i transformatorów (sprzedaż-regeneracja-wynajem), elektroniki energetycznej i pomp przemysłowych (sprzedaż-wsparcie). Nasz dobrze zaopatrzony magazyn zapasów pozwala nam szybko reagować na wszystkie zamówienia dotyczące zarówno sprzętu i urządzeń używanych, jak i nowych (2EC), a nasz warsztat umożliwia odpowiednie indywidualne dostosowanie silników tak, aby idealnie spełniały potrzeby naszych klientów. W 2005 r. powstał oddział dedykowany pompom i ich naprawie, a w marcu 2011 r. dział "Elektronika energetyczna", w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na urządzenia i sprzęt o zmiennej prędkości. Nasze największe atuty to: konkurencyjne ceny – jakość produktów – zapas 20.000 silników klatkowych IE2, IE3, IE4 i pierścieniowych – średniego i niskiego napięcia – na prąd stały, transformatorów i części zamiennych do pomp. Dla nas Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem!

 2. DEHNER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dehner Elektronik zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości zasilaczy renomowanych producentów dla przemysłu, placówek medycznych, techniki oświetleniowej i reklamowej. Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji i zakupie zasilaczy i modułów zasilających, aby zapewnić naszym klientom niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność produktów. Nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie zasilania urządzeń i aplikacji. Czy są to firmy informatyczne i telekomunikacyjne, przemysł automatyki, czy prywatne gospodarstwa domowe: zasilacze i moduły zasilające od Dehner Elektronik zapewniają odpowiednią moc.

 3. AGEA-KULL AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma Agea-kull ag została założona w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch spółek Agea ag i Hans Kull AG. Firma specjalizuje się dzisiaj w produkcji wysokonapięciowych i wysokoprądowych systemów testowych dla energetyki. Nasze produkty i sprzęt służą do zapewnienia jakości komponentów do wytwarzania i dystrybucji energii i obejmują szeroki zakres przypadków, w których niezbędne są testy wysokiego napięcia np. Testy produkcyjne i odbiorcze przed uruchomieniem i kontrola naprawy, monitorowanie stanu i diagnostyka na miejscu. Podstawą asortymentu są mobilne systemy testowe do testowania na miejscu. Usługa obejmuje opracowywanie, projektowanie i wytwarzanie systemów i komponentów wysokiego napięcia oraz ich naprawę i konserwacje.

 4. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 5. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 2. RIST TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Rist została założona ponad 70 lat temu w Ostfildern, zaledwie kilka kilometrów od metropolii Stuttgartu, jako firma średniej wielkości. Wówczas jak i dzisiaj zobowiązujemy się do gwarantowania produktów najwyższej jakości dzięki starannej produkcji i stałej kontroli jakości. Temu celowi służy m.in. ścisła zgodność z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i normami produkcyjnymi. Stosowanie najnowocześniejszych maszyn i urządzeń jest decydującym czynnikiem sukcesu w osiąganiu celów przez firmę. Sprawna i elastyczna reakcja na wymagania klienta to nasze rozumienie współpracy opartej na parterstwie i podstawa zaufania. Dlatego szybka dostawa produktów jest naszym najwyższym priorytetem. Firma Rist jest dzięki temu długoletnim i niezawodnym partnerem różnych branż. Produkty Rist cieszą się popytem i dobrym odbiorem!

 3. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Carbomech Sp. z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej działająca z sukcesem na rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest gospodarka odpadami oraz projektowanie i budowa linii przetwarzania odpadów. W swojej ofercie posiadamy maszyny, urządzenia i konstrukcje przeznaczone zarówno do pracy w podziemiach kopalń jak i w innych obszarach przemysłu. Naszymi przewodnimi produktami w obszarze górniczym są układy transportowe do przemieszczania aparatury elektrycznej, samozaciskowe uchwyty do kabli szybowych, pomosty do jazdy ludzi przenośnikami taśmowymi oraz systemy wspomagające transport ręczny szynowy.

 4. GMT INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GMT INTERNATIONAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Avignon, Francja.

 5. VOLTIS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VOLTIS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach transformatory wysokonapięciowe, small transformers, transformatory ferrytowe, i transformatory specjalne. Ma siedzibę w Hilders, Niemcy.

 1. ROLAND PECHAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROLAND PECHAN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Machern, Niemcy.

 2. JOSEF BETSCHART AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF BETSCHART AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Brunnen, Szwajcaria.

 1. SALVADORI COSTRUZIONI ELETTROMECCANICHE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SALVADORI COSTRUZIONI ELETTROMECCANICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, przetwornice i prostowniki, przetworniki kasetowe, transformatory do wysokiej mocy, Transformatory, przetwornice i prostowniki, transformatory trójfazowe, transformatory izolujące, naprawa transformatorów, transformatory elektryczne, i transformator. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 2. AIP WILD AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma AIP WILD AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Oberglatt, Szwajcaria.

 3. PFALZTRAFO FÖLLINGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PFALZTRAFO FÖLLINGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Limburgerhof, Niemcy.

 4. POLLIN ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POLLIN ELECTRONIC GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Pförring, Niemcy.

 5. BÜRKLE + SCHÖCK TRANSFORMATOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BÜRKLE + SCHÖCK TRANSFORMATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. TTF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TTF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Jever, Niemcy.

 7. GETRA GERÄTE- UND TRAFOBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GETRA GERÄTE- UND TRAFOBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Au / Hallertau, Niemcy.

 8. ELME - ELEKTROMECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ELME - ELEKTROMECHANIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Bad Saulgau, Niemcy.

 1. WERAP WICKLEREI AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WERAP WICKLEREI AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Bubikon, Szwajcaria.

 2. ANTENUCCI ANTONIO TRASFORMATORI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ANTENUCCI ANTONIO TRASFORMATORI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach jednofazowe autotransformatory, opór pozorny, opór bierny, i transformatory izolujące. Ma siedzibę w Brescia, Włochy.

 3. SM METALS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SM METALS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Lampertheim, Niemcy.

 4. KTB TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KTB TRANSFORMATORENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Jest również obecna w dziedzinach transformatory ferrytowe, transformatory wysokonapięciowe, small transformers, Zasilanie elektryczne z przełącznikiem, i transformatory bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Dingelstädt, Niemcy.

 5. ARTUR HINTZ TRAFO-WARTUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ARTUR HINTZ TRAFO-WARTUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Neuhofen, Niemcy.

 6. TELUX, S.R.O.

  Słowacja

  Verified by europages badge

  Firma TELUX, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory, przetwornice i prostowniki. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Transformatory, Składanie obwodów drukowanych PCB, i szablony stencil. Ma siedzibę w Trebatice, Słowacja.

 7. KOHSEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOHSEL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Kriftel, Niemcy.

 8. LEAD ECO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEAD ECO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 9. AGGREKO ITALIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AGGREKO ITALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Generatory, prądnice. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, Transformatory, Wymienniki ciepła, Kotły przemysłowe, i Zespół prądotwórczy diesel. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 10. WOLFGANG LANGER WICKELTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFGANG LANGER WICKELTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transformatory - Import eksport

Liczba wyników

2938 Przedsiębiorstwa