• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transformatory

Wyniki dla

Transformatory - Import eksport

 1. FOCQUET

  Belgia

  Od momentu założenia w 1892 roku firma Focquet oferuje usługi w najszerszym znaczeniu w dziedzinie przemysłowych silników elektrycznych i transformatorów (sprzedaż-regeneracja-wynajem), elektroniki energetycznej i pomp przemysłowych (sprzedaż-wsparcie). Nasz dobrze zaopatrzony magazyn zapasów pozwala nam szybko reagować na wszystkie zamówienia dotyczące zarówno sprzętu i urządzeń używanych, jak i nowych (2EC), a nasz warsztat umożliwia odpowiednie indywidualne dostosowanie silników tak, aby idealnie spełniały potrzeby naszych klientów. W 2005 r. powstał oddział dedykowany pompom i ich naprawie, a w marcu 2011 r. dział "Elektronika energetyczna", w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania na urządzenia i sprzęt o zmiennej prędkości. Nasze największe atuty to: konkurencyjne ceny – jakość produktów – zapas 20.000 silników klatkowych IE2, IE3, IE4 i pierścieniowych – średniego i niskiego napięcia – na prąd stały, transformatorów i części zamiennych do pomp. Dla nas Twoje potrzeby są naszym wyzwaniem!

 2. AGEA-KULL AG

  Szwajcaria

  Firma Agea-kull ag została założona w 1996 roku w wyniku fuzji dwóch spółek Agea ag i Hans Kull AG. Firma specjalizuje się dzisiaj w produkcji wysokonapięciowych i wysokoprądowych systemów testowych dla energetyki. Nasze produkty i sprzęt służą do zapewnienia jakości komponentów do wytwarzania i dystrybucji energii i obejmują szeroki zakres przypadków, w których niezbędne są testy wysokiego napięcia np. Testy produkcyjne i odbiorcze przed uruchomieniem i kontrola naprawy, monitorowanie stanu i diagnostyka na miejscu. Podstawą asortymentu są mobilne systemy testowe do testowania na miejscu. Usługa obejmuje opracowywanie, projektowanie i wytwarzanie systemów i komponentów wysokiego napięcia oraz ich naprawę i konserwacje.

 3. DEHNER ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Dehner Elektronik zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości zasilaczy renomowanych producentów dla przemysłu, placówek medycznych, techniki oświetleniowej i reklamowej. Wyspecjalizowaliśmy się w dystrybucji i zakupie zasilaczy i modułów zasilających, aby zapewnić naszym klientom niezawodność, bezpieczeństwo i wydajność produktów. Nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie zasilania urządzeń i aplikacji. Czy są to firmy informatyczne i telekomunikacyjne, przemysł automatyki, czy prywatne gospodarstwa domowe: zasilacze i moduły zasilające od Dehner Elektronik zapewniają odpowiednią moc.

 4. SBA-TRAFOTECH GMBH

  Niemcy

  Nasza rodzinna firma jest jednym z dziesięciu największych niemieckich producentów wyrobów z wężownic. Powody są różnorodne. Decydującą rolę odgrywają podstawy naszej korporacyjnej filozofii, takie jak profesjonalizm, jakość, elastyczność, kreatywność i niezawodność. Kolejnym powodem są nasi pracownicy, których myślenie i działania mają na celu interes naszych klientów. Czynniki te są najlepszym gwarantem długotrwałych relacji z zadowolonymi klientami. Postrzegamy siebie jako partnera w branży i doskonale rozumiemy, że obok transformatorów i zasilaczy standardowych, konieczne jest dostosowanie rozwiązań ogólnych do potrzeb szczególnych każdego problemu i ich szybka realizacja. Synchronizujemy pomysły i wymagania naszych klientów z naszą wiedzą techniczną i robimy wszystko, co w naszej mocy, by jak najlepiej wykorzystać możliwości każdego produktu – pod względem technicznym i budżetowym. Zdecydowanie angażujemy się w lokalizację produkcji w Niemczech – SBA jest i pozostaje Made in Germany.

 5. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WIN SOURCE ELECTRONICS

  Chiny

  Największy dystrybutor komponentów elektronicznych z Azji, - AS9120B, ISO13485, ISO28000, ISO 9001 : 2008, ISO14001, ISO37001, ISO45001, ISO22301, ESDS20.20, certyfikat ERAI, specjalizuje się w oferowaniu szerokiej gamy przestarzałych i powszechnie używanych części elektronicznych, oferuje również opłacalne alternatywne rozwiązania w zakresie części elektronicznych do testów / pomiarów, opieki zdrowotnej, gier, lotnictwa i przemysłu ogólnego. Założona w 1999 roku firma WIN SOURCE koncentruje się na optymalizacji łańcuchów zaopatrzenia w branży elektronicznej opierając się na ponad 23-letnim doświadczeniu. Wraz z ponad 3000 producentami i ponad 1 milionem SKU, WIN SOURCE zapewnia kompleksowe usługi online w zakresie nabywania komponentów elektronicznych dla globalnych klientów B2B za pośrednictwem naszej rozległej sieci dostawców. Ponadto zobowiązujemy się do zagwarantowania 24-godzinnej dostawy i 365-dniowej gwarancji. W oparciu o nasza platformę usług informatycznych, WIN SOURCE zajmuje się spełnianiem wymagań klientów w celu uzyskania kompleksowego zaopatrzenia w BOM, szybkiego pozyskiwania przestarzałych zapasów oraz ciągłego obniżania kosztów zaopatrzenia i produkcji. Jesteśmy znani jako jeden z najlepszych międzynarodowych dystrybutorów w Azji, nagrodzony w 2022 przez SOURCETODAY i cieszący się doskonałą reputacją w łańcuchu dostaw elektroniki w kraju i za granicą.

 2. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

 3. RIST TRANSFORMATORENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma Rist została założona ponad 70 lat temu w Ostfildern, zaledwie kilka kilometrów od metropolii Stuttgartu, jako firma średniej wielkości. Wówczas jak i dzisiaj zobowiązujemy się do gwarantowania produktów najwyższej jakości dzięki starannej produkcji i stałej kontroli jakości. Temu celowi służy m.in. ścisła zgodność z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa i normami produkcyjnymi. Stosowanie najnowocześniejszych maszyn i urządzeń jest decydującym czynnikiem sukcesu w osiąganiu celów przez firmę. Sprawna i elastyczna reakcja na wymagania klienta to nasze rozumienie współpracy opartej na parterstwie i podstawa zaufania. Dlatego szybka dostawa produktów jest naszym najwyższym priorytetem. Firma Rist jest dzięki temu długoletnim i niezawodnym partnerem różnych branż. Produkty Rist cieszą się popytem i dobrym odbiorem!

 4. CARBOMECH SP. Z O.O.

  Polska

  Carbomech Sp. z o.o. to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży górniczej działająca z sukcesem na rynku krajowym i międzynarodowym. Dodatkową dziedziną naszej działalności jest gospodarka odpadami oraz projektowanie i budowa linii przetwarzania odpadów. W swojej ofercie posiadamy maszyny, urządzenia i konstrukcje przeznaczone zarówno do pracy w podziemiach kopalń jak i w innych obszarach przemysłu. Naszymi przewodnimi produktami w obszarze górniczym są układy transportowe do przemieszczania aparatury elektrycznej, samozaciskowe uchwyty do kabli szybowych, pomosty do jazdy ludzi przenośnikami taśmowymi oraz systemy wspomagające transport ręczny szynowy.

  Wszystkie wyroby na "transformatory"

 5. GMT INTERNATIONAL

  Francja

 1. VOLTIS GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. PFALZTRAFO FÖLLINGER GMBH

  Niemcy

 1. JOSEF BETSCHART AG

  Szwajcaria

 2. POLLIN ELECTRONIC GMBH

  Niemcy

 3. BÜRKLE + SCHÖCK TRANSFORMATOREN GMBH

  Niemcy

 4. TTF GMBH

  Niemcy

 5. SALVADORI COSTRUZIONI ELETTROMECCANICHE

  Włochy

 6. ROLAND PECHAN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. AIP WILD AG

  Szwajcaria

 8. GETRA GERÄTE- UND TRAFOBAU GMBH

  Niemcy

 1. EES TRAFOEXPERT GMBH

  Niemcy

 2. ELME - ELEKTROMECHANIK GMBH

  Niemcy

 3. WERAP WICKLEREI AG

  Szwajcaria

 4. KNODEL FERRITBEARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SM METALS GMBH

  Niemcy

 6. ANTENUCCI ANTONIO TRASFORMATORI

  Włochy

 7. ARTUR HINTZ TRAFO-WARTUNG GMBH

  Niemcy

 8. TELUX, S.R.O.

  Słowacja

 9. AGGREKO ITALIA

  Włochy

 10. LEAD ECO

  Niemcy

Filtry

Wyniki dla

Transformatory - Import eksport

Liczba wyników

2922 przedsiębiorstwa