• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • topografia - przyrządy i instrumenty

Wyniki dla

Topografia - przyrządy i instrumenty - Import eksport

 1. 4GNSS (ORIENT SYSTEMS GROUP)

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Orient Systems LLC jest producentem precyzyjnego sprzętu GNSS. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2014 roku. Obecnie firma jest zlokalizowana w Centrum Innowacji Skolkovo, gdzie odbywa się rozwój sprzętu i nowoczenych technologii. Głównymi produktami Orient Systems są odbiorniki GNSS, modemy GSM / UHF i systemy nawigacyjne do integracji z różnymi projektami. 4GNSS to marka zależna z linią obejmującą nowoczesny, wydajny i niedrogi sprzęt i urządzenia. Wszyscy nasi specjaliści mają wyższe wykształcenie specjalistyczne, a niektórzy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w dziedzinie GNSS. Orient Systems świadczy również usługi w zakresie rozwoju i produkcji urządzeń GNSS według specyficznych idnywidualnych potrzeb klientów. Jesteśmy zawsze gotowi do zapewnienia pomocy i wsparcia naszym klientom. Zawsze gotowi na spotkanie i dyskusję, więc skontaktuj się z nami w dogodny sposób.

 2. EUROBORNES

  Francja

  Firma EUROBORNES od prawie 40 lat produkuje i sprzedaje graniczniki katastralne, sprzęt topograficzny, trzpienie geodezyjne, tyczki do mocowania w terenie a także pełną gamę akcesoriów do topografii i do budynków takich jak: profesjonalne ściereczki czyszczące, odzież robocza, różne narzędzia, podnośniki do studzienek, kraty kanałowe. Tyczki blokujące umożliwiają mocowanie do podłoża kłód, krawężników, paneli informacyjnych lub innych elementów wyposażenia miejskiego.

 3. 3D VERMESSUNGEN AG

  Szwajcaria

  Firma 3D VERMESSUNGEN AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Frutigen, Szwajcaria.

 4. GEOSYSTEM PRO LTD

  Indonezja

  Firma GEOSYSTEM PRO LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach tachimetry, narzędzia do zestawień, i teodolity. Ma siedzibę w Jakarta Utara, Indonezja.

 5. ON SURVEYING PTE LTD

  Indonezja

  Firma ON SURVEYING PTE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do zestawień. Ma siedzibę w Dki Jakarta, Indonezja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOTAL ANALYZER LTD

  Indonezja

  Firma TOTAL ANALYZER LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do zestawień, poszukiwania specjalnymi maszynami, i teodolity. Ma siedzibę w Dki Jakarta, Indonezja.

 2. TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C.

  Włochy

  Firma TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, konstrukcja fundamentów palowych, mikrofilary, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i sondowanie geognostyczne i geofizyczne. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 3. HELICEO

  Francja

  Firma HELICEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Zestawienie informacji do topografii przy pomocy drona, Szkolenie z pilotowania drona, i Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Nantes Cedex 3, Francja.

 4. GEOLAND SURVEYING LTD

  Indonezja

  Firma GEOLAND SURVEYING LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Batam, Indonezja.

 5. ASTELLOG

  Francja

  Firma ASTELLOG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach kamery inspekcyjne, i przyrządy gps ( global positioning system ). Ma siedzibę w Saint-Thurial, Francja.

 1. ATTARD & CO. LTD.

  Malta

  Firma ATTARD & CO. LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy odśrodkowe. Jest również obecna w dziedzinach Topografia - przyrządy i instrumenty, pompy wyporowe, i Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Marsa, Malta.

 2. GOLDEN ANALYZER SUPPLY

  Indonezja

  Firma GOLDEN ANALYZER SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Topografia - przyrządy i instrumenty, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Topografia - przyrządy i instrumenty, Urządzenia do wykonywania prób i testów, Skanery laserowe 3D, i Shearografia NDT. Ma siedzibę w Dki Jakarta, Indonesia, Indonezja.

 1. SWIFT SURVEY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SWIFT SURVEY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do zestawień, i wynajem wyposażenia dla placów budowy. Ma siedzibę w Lisburn, Zjednoczone Królestwo.

 2. TIANJIN SEOP PRECISION INSTRUMENT CO.,LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN SEOP PRECISION INSTRUMENT CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 3. VIDALASER DI VIDAL GEOM. ORESTE

  Włochy

  Firma VIDALASER DI VIDAL GEOM. ORESTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach przyrządy do pomiarów topograficznych i geodezyjnych, laserowe przyrządy topograficzne, laser do monitorowania prac ziemnych, i przyrządy gps ( global positioning system ). Ma siedzibę w Lainate, Włochy.

 4. SUD LASER SERVICES

  Francja

  Firma SUD LASER SERVICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Artigues Pres Bordeaux, Francja.

 5. SKC LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SKC LIMITED, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach higiena i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Ma siedzibę w Blandford Forum, Zjednoczone Królestwo.

 6. ACRE SURVEYING SOLUTIONS

  Portugalia

  Firma ACRE SURVEYING SOLUTIONS, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów. Jest również obecna w dziedzinach Topografia - przyrządy i instrumenty, Topografia - przyrządy i instrumenty, topografia, laserowe przyrządy topograficzne, i przyrządy do pomiarów topograficznych i geodezyjnych. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 7. SOUND SOLUTION CONSULTANTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SOUND SOLUTION CONSULTANTS LTD, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Ipswich, Zjednoczone Królestwo.

 8. RAMA S.N.C DI MATTIUZZO R. & C.

  Włochy

  Firma RAMA S.N.C DI MATTIUZZO R. & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Venegono Superiore, Włochy.

 1. ARICO SURVEYING EQUIPMENT

  Singapur

  Firma ARICO SURVEYING EQUIPMENT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 2. FRT FRIES RESEARCH & TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma FRT FRIES RESEARCH & TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Bergisch Gladbach, Niemcy.

 3. CISS GROUP PTE.LTD

  Ukraina

  Firma CISS GROUP PTE.LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Statki - wyposażenie i przyrządy. Jest również obecna w dziedzinach Topografia - przyrządy i instrumenty, Rzeczoznawcy morscy, Inspekcja konstrukcji budowlanych, próba, Topografia - przyrządy i instrumenty, Rzeczoznawcy morscy, i Inspekcja konstrukcji budowlanych. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. DRONE TECHNIXX

  Belgia

  Firma DRONE TECHNIXX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Dron do promocji dziedzictwa, Zestawienie informacji do topografii przy pomocy drona, i Zdjęcia lotnicze przy pomocy drona. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 5. ESTERS-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Firma ESTERS-ELEKTRONIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przyrządy pomiarowe i nastawcze ciśnienia. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Topografia - przyrządy i instrumenty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Topografia - przyrządy i instrumenty, Przyrządy pomiarowe i nastawcze temperatury, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze szybkości. Ma siedzibę w Rodgau, Niemcy.

 6. DOT SURVEYING PTE LTD

  Singapur

  Firma DOT SURVEYING PTE LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 7. SURVEYING EPIC

  Singapur

  Firma SURVEYING EPIC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Laser - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Topografia - przyrządy i instrumenty, stacje topograficzne, i Topografia - przyrządy i instrumenty. Ma siedzibę w Singapore, Singapur.

 8. VIVAX-METROTECH

  Francja

  Firma VIVAX-METROTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach detektory fal elektromagnetycznych, wykrywacz metalu, kamery inspekcyjne, i Kartografia i Geolokalizacja. Ma siedzibę w Ecully, Francja.

 9. VERMESSUNGSTECHNIK ENGELMANN KG

  Niemcy

  Firma VERMESSUNGSTECHNIK ENGELMANN KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Laser - aparaty i instrumenty, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Topografia - przyrządy i instrumenty, Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia, Laser - aparaty i instrumenty, Przyrządy pomiarowe odległości i lokalizacji obiektów, Topografia - przyrządy i instrumenty, i Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Dresden, Niemcy.

 10. GEOGLOBEX

  Włochy

  Firma GEOGLOBEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach zakład pomocy technicznej, i przyrządy do pomiarów topograficznych i geodezyjnych. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Topografia - przyrządy i instrumenty - Import eksport

Liczba wyników

5687 Przedsiębiorstwa