• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telefonia internetowa

Wyniki dla

Telefonia internetowa - Import eksport

 1. HPL TELECOM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HPL TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo dla sektora telekomunikacji, ekspertyzy dla sektora telekomunikacyjnego, doradztwo i projektowanie instalacji telekomunikacyjnych, i Operatorzy telefonii stacjonarnej. Ma siedzibę w Plaisance-Du-Touch, Francja.

 2. MJS COMMUNICATION

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MJS COMMUNICATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Urządzenia elektryczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - zakładanie sieci kablowej, Telefonia internetowa, okablowanie sieciowe, okablowanie elektryczne, Informatyka - zakładanie sieci kablowej, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Courtenay, Francja.

 3. UNIWAN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma UNIWAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspertyza informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, Telekomunikacja - usługi, Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, i Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Pont-À-Celles, Belgia.

 4. PHONATYS BUSINESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PHONATYS BUSINESS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach centralki telefoniczne, urządzenia telephonie stały, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i usługi w dziedzinie realizacji rozmów telephonicznych. Ma siedzibę w Plescop, Francja.

 5. B2YOU SRL

  Włochy

  Założona w 2001 r., firma telekomunikacyjna B2YOU specjalizuje się w sprzedaży internetowej bezpłatnych numerów oraz numerów z podziałem opłaty. Firma kieruje swoją ofertę do firm oraz profesjonalistów włoskich posiadających działalność handlową, marketingową lub doradczą na terenie Włoch lub w Europie.Koszt połączenia ponosi w całości abonent usług, a zatem jest ona bezpłatna dla dzwoniącego. To znak rozpoznawczy naszej firmy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IPCONNECT

  Francja

  Firma IPCONNECT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach telefony dect. Ma siedzibę w Montpellier, Francja.

 2. AVELIA

  Francja

  Firma AVELIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, Telefonia internetowa, sieci telekommunikacyjne i telefoniczne, i Internet connection. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. IPÉFIX

  Francja

  Firma IPÉFIX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach światłowód, i Eksperci Telecom. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. AGC SOLUTIONS

  Francja

  Firma AGC SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Sekretarskie usługi, Sekretarskie usługi, i Web designer. Ma siedzibę w Combovin, Francja.

 5. UNICOPE MOBILES FESTNETZ ÖSTERREICH

  Austria

  Firma UNICOPE MOBILES FESTNETZ ÖSTERREICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, oprogramowanie dla telefonii, i telefonia voip. Ma siedzibę w Neumarkt Am Wallersee, Austria.

 1. LLC. MAXNET

  Ukraina

  Firma LLC. MAXNET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Szerokopasmowa sieć internetowa, i Dostawcy usług VoIP. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 2. WM SYSTEMS

  Węgry

  Firma WM SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 1. ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI

  Francja

  Firma ETR - ENTREPRISE TÉLÉPHONE ROBINI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - sprzęt peryferyjny. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, Telefonia - sprzęt i systemy, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Telefonia internetowa, i Telefonia - sprzęt i systemy. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 2. VOICEBUY VOIP

  Stany Zjednoczone

  Firma VOICEBUY VOIP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach telefonia voip. Ma siedzibę w Wilmington, Stany Zjednoczone.

 3. FLYTXT

  Holandia

  Firma FLYTXT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Nieuwegein, Holandia.

 4. E-TECHNOLOGIES

  Senegal

  Firma E-TECHNOLOGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach okablowanie sieciowe, Pomoc techniczna systemów sieciowych, instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i Serwer. Ma siedzibę w Dakar, Senegal.

 5. KONTIKI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KONTIKI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. DOMIDONA IT

  Chorwacja

  Firma DOMIDONA IT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Hosting service, i Hosting stron internetowych. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 7. COMPUTELE GMBH

  Niemcy

  Firma COMPUTELE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach telefonia voip. Ma siedzibę w Zaberfeld, Niemcy.

 8. KAVKOM

  Francja

  Firma KAVKOM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Oprogramowanie. Jest również obecna w dziedzinach Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), Telefonia internetowa, telefonia voip, Dostawcy usług VoIP, Aplikacje zarządzania relacjami z klientami (CRM), i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. HOSTERION SRL

  Rumunia

  Firma HOSTERION SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Cluj-Napoca, Rumunia.

 2. AMERICAN DATA NETWORKS S.A.

  Kostaryka

  Firma AMERICAN DATA NETWORKS S.A., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Multimedia, doradztwo - usługi internetowe, i Multimedia, doradztwo - usługi internetowe. Ma siedzibę w San Jose, Kostaryka.

 3. DRAGONET COMUNICACIONES

  Hiszpania

  Firma DRAGONET COMUNICACIONES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Alfàs Del Pi, Hiszpania.

 4. RINGOVER

  Hiszpania

  Firma RINGOVER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. LINIMEX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINIMEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Jest również obecna w dziedzinach Maskowanie przesyłanych danych - usługi internetowe, usługi z zakresu systemu transmisji światłowodem, Maskowanie przesyłanych danych - usługi internetowe, i Hosting service. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. SUNSET COMMUNICATIONS GMBH

  Szwajcaria

  Firma SUNSET COMMUNICATIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefony komórkowe. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, wholesale, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 7. BEEHIVE TELECOM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BEEHIVE TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 8. YEEPLY MOBILE

  Francja

  Firma YEEPLY MOBILE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 9. SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE

  Luksemburg

  Firma SOCIETE LUXEMBOURGEOISE DE TELEPHONIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia internetowa, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, Telefonia internetowa, telefonia voip, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 10. BALUWO

  Hiszpania

  Firma BALUWO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telefonia internetowa - Import eksport

Liczba wyników

173 Przedsiębiorstwa