• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • teatry - wyposażenie sceny

Wyniki dla

Teatry - wyposażenie sceny - Import eksport

 1. MOTT MOBILE SYSTEM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Mott Mobile Systeme jest specjalistą w dziedzinie scen i urządzeń mobilnych. Od wielu lat nazwa Mott kojarzy się z mobilnymi podestami, trybunami i scenami w sporcie, w branży imprez, koncertów i show biznesu. A także składane stoły i krzesła, idealne do spotkań, gastronomii i wszelkiego rodzaju imprez. Nasze produkty są znane ze swojej wysokiej jakości „made in Germany“, łatwej obsługi i wszechstronnych możliwości zastosowania. Nasze produkty tworzone są w technologii 3D na nowoczesnych stacjach roboczych CAD. Wieloletnie doświadczenie producenta estradowego oraz liczne indywidualne życzenia klientów, jakie mieliśmy od początku istnienia naszej firmy, pozwoliły na ciągłe doskonalenie i optymalizację naszych produktów. Wszystkie produkty Mott podlegają stałej kontroli, funkcje są dobrze przemyślane i w razie potrzeby dalej rozwijane.

 2. WILHELM WESTHOLT GMBH

  Niemcy

  Handel technicznymi tkaninami scenicznymi, foliami projekcyjnymi i materiałami z efektami optycznymi. Produkcja i konfekcjonowanie kurtyn i folii projekcyjnych wykorzystywanych w teatrach, telewizji, przy budowie targów, organizacji imprez, musicali i koncertów rockowych. Produkcja i uszlachetnianie bezszwowych tkanin szerokich do 1.260 cm, Made in Germany. Oferujemy: tkaniny szerokie; molton; tkaniny bawełniane; materiały sceniczne; wyposażenie scen; kurtyny na sceny teatralne; folie projekcyjne na sceny; materiały dekoracyjne; aksamit; wyposażenie targów, tekstylia

 3. NIVTEC FLEXIBEL BÜHNENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Kreatywne pomysły i kompetencje umożliwiają nam konstruowanie elastycznych, mobilnych scen, zewnętrznych scen festiwalowych, systemów podestowych na imprezy, scen teatralnych i powierzchni prezentacyjnych. Firma TÜV jest naturalnie zaangażowany we wszystkie fazy rozwoju, ponieważ bezpieczeństwo sceny, podium chóru, części dla widzów, stoisk wystawowych, podium orkiestry, podium, stopy teleskopowej, wyposażenia teatru, wózka transportowego, trybuny, wybiegu i poręczy ochronnych musi być zawsze zagwarantowane. Zaufaj komuś, kto jest zaznajomiony z konstrukcją sceny i systemem scenicznym. Zrobiło to już wielu klientów i kogo nie zawiedliśmy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo nie tylko dane kontaktowe, ale również liczne zdjęcia i przede wszystkim dalsze informacje o budowie sceny, systemie scenicznym i technologii scenicznej firmy nivtec.

 4. GERRIETS SP. Z O.O.

  Polska

  Handel technicznymi tkaninami scenicznymi, foliami projekcyjnymi i materiałami z efektami optycznymi. Produkcja i konfekcjonowanie kurtyn i folii projekcyjnych wykorzystywanych w teatrach, telewizji, przy budowie targów, organizacji imprez, musicali i koncertów rockowych. Produkcja i uszlachetnianie bezszwowych tkanin szerokich do 1700 cm, Made in Germany / Poland. Oferujemy: tkaniny szerokie i trudnozapalne; plusz; aksamit; molton; tkaniny bawełniane; materiały sceniczne; wyposażenie scen; kurtyny na sceny teatralne; folie projekcyjne na sceny; materiały dekoracyjne; wyposażenie targów; tekstylia; farby i lakiery sceniczne; bezpieczne szkło (butelki, szklanki...).

 5. LA TECNICA

  Włochy

  La Tecnica jest jednym z głównych firm włoskich w dziedzinie projektowania i realizacji scenografii oraz wyposażenia dla teatru, kina i telewizji. Pracę firmy La Tecnica uzupełnia dostarczanie akcesoriów scenicznych, które doskonale integrują się z resztą scenografii i które mogą być używane przez aktorów z łatwością i z realizmem, na scenie lub przed kamerą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NG ALLESTIEVENTI SRL

  Włochy

  Firma NG ALLESTIEVENTI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa, scenografia i kostiumy, realizacja scenografii, Zjazdy, kongresy i sympozja - organizacja i obsługa, i wyposażenie stoisk. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 2. SIXTY82 JSA STAGE COMPANY

  Ukraina

  Firma SIXTY82 JSA STAGE COMPANY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach podia konferencyjne, Stage set building, i wyposażenie scen. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 3. B&HP WEISSHAAR GMBH

  Niemcy

  Firma B&HP WEISSHAAR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Ma siedzibę w Emmendingen, Niemcy.

 4. STAGECARE

  Holandia

  Firma STAGECARE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie LED, i estrada. Ma siedzibę w Zutphen, Holandia.

 5. MOYSESUR

  Hiszpania

  Firma MOYSESUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Ma siedzibę w Alcolea, Córdoba, Hiszpania.

 1. PROKT SYSTEM

  Hiszpania

  Firma PROKT SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach platformy do stoisk, wynajem scen, i wynajem wyposażenia sceny. Ma siedzibę w San Vicente Del Raspeig, Hiszpania.

 2. SUGAR VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SUGAR VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Ma siedzibę w Sinzing, Niemcy.

 1. COMMTECH

  Belgia

  Firma COMMTECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoiska targowe i wystawowe - projektowanie i montaż. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, projektowanie stoisk, stoiska, i Teatry - wyposażenie sceny. Ma siedzibę w Asse, Belgia.

 2. JAKOB VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JAKOB VERANSTALTUNGSTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sale koncertowe i widowiskowe, wyposażenie i dekoracje. Jest również obecna w dziedzinach Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, i Magnetofony, magnetowidy i akcesoria. Ma siedzibę w Eltville, Niemcy.

 3. BASSRANCO DJ & EVENT EQUIPMENT

  Niemcy

  Firma BASSRANCO DJ & EVENT EQUIPMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Grevenbroich, Niemcy.

 4. MEINE MEDIATEC GMBH

  Niemcy

  Firma MEINE MEDIATEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Informatyka - oprogramowanie, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Informatyka - oprogramowanie, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Wernau, Niemcy.

 5. DIETER FRITZ

  Niemcy

  Firma DIETER FRITZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 6. EVENTMÖBEL24.DE

  Niemcy

  Firma EVENTMÖBEL24.DE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny powlekane, Namioty cyrkowe i hale sportowe, Bielizna pościelowa i stołowa, Kołdry, koce, pierzyny i narzuty, Tkaniny powlekane, Namioty cyrkowe i hale sportowe, Bielizna pościelowa i stołowa, i Kołdry, koce, pierzyny i narzuty. Ma siedzibę w Lüneburg, Niemcy.

 7. U.S.INTERBEATS

  Niemcy

  Firma U.S.INTERBEATS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 8. LUMEX | LIGHT - SOUND - SPECIAL FX

  Niemcy

  Firma LUMEX | LIGHT - SOUND - SPECIAL FX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Baesweiler, Niemcy.

 1. ALBATROS

  Niemcy

  Firma ALBATROS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, Reprografia, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Poligrafia, Sitodruk, i Reprografia. Ma siedzibę w Rudolstadt, Niemcy.

 2. SOUND DESIGN TONTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma SOUND DESIGN TONTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Meckenheim, Niemcy.

 3. KAISER GMBH

  Niemcy

  Firma KAISER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Konstrukcje metalowe lekkie, Teatry - wyposażenie sceny, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, i Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Ma siedzibę w Moosbach, Niemcy.

 4. GRANDPA BESCHALLUNGS-LICHTTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GRANDPA BESCHALLUNGS-LICHTTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Hamweddel, Niemcy.

 5. GREEN CITY VERANSTALTUNGSSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma GREEN CITY VERANSTALTUNGSSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Turystyka i podróże, Biura podróży, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Turystyka i podróże, i Biura podróży. Ma siedzibę w Obrigheim, Niemcy.

 6. SCHALLDRUCK HIFI

  Niemcy

  Firma SCHALLDRUCK HIFI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 7. MASTERSOUND VERANSTALTUNGSTECHNIK GBR

  Niemcy

  Firma MASTERSOUND VERANSTALTUNGSTECHNIK GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 8. GETEC EVENTTECHNIK GMBH

  Austria

  Firma GETEC EVENTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 9. PARTYVERLEIH NORDHORN

  Niemcy

  Firma PARTYVERLEIH NORDHORN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Sprzęt oświetleniowy scen, przedstawień i koncertów. Ma siedzibę w Nordhorn, Niemcy.

 10. LIGHT AND SOUND 2000

  Niemcy

  Firma LIGHT AND SOUND 2000, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Teatry - wyposażenie sceny. Jest również obecna w dziedzinach Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Dźwiękowy sprzęt profesjonalny, Audio i wideo - sprzęt profesjonalny, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, i Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo