• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • taśmy tnące przemysłowe

Wyniki dla

Taśmy tnące przemysłowe - Import eksport

 1. PRO COUPE INDUSTRIES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PRO'COUPE Industries zajmuje się przede wszystkim dostawą ostrzy i przemysłowych narzędzi do cięcia. Nasza działalność skierowana jest do różnych dziedzinach, takich jak przetwórstwo rolno-spożywcze, pakowanie lub konfekcjonowanie, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub papieru. Od etapu prostego dostawcy, firma PRO COUPE Industries przeszła od ponad 20 lat do etapu eksperta w dziedzinie cięcia i produktów uzupełniających. PRO'COUPE Industries oferuje stały zapas ostrzy i narzędzi skrawających, połączeń uszczelniających, płyt grzewczych do maszyn pakujących lub przetwórczych. Niedawny rozwój nowych materiałów lub powłok zapewniają stale rosnącą jakość oferowanych produktów. Wybór narzędzia jest zasadniczy, więc przed zintegrowaniem stacji cięcia, należy zastanowić się nad wykorzystaniem umiejętności PRO'COUPE Industries zarówno w refleksji, jak i podczas wykonania narzędzi, noży lub ostrzy, które wejdą w proces produkcji.

  Witryna www Open In New icon
 2. PAUL WEGNER MASCHINENMESSERFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Z Niemiec na cały świat – noże maszynowe Paul Wegner są poszukiwane na każdym kontynencie. Firma rodzinna silnie zakorzeniona w regionie Sauerland w ciągu ponad 100 lat istnienia stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości noży maszynowych dla przedsiębiorstw w kraju i za granicą. Najwyższa jakość i precyzja naszych produktów jest dla nas najważniejsza. Dzięki wysoko wykwalifikowanym i zmotywowanym pracownikom oraz najnowocześniejszym urządzeniom wytwarzamy najwyższej klasy produkty „Made in Germany“. Zasadzie tej zawdzięczamy pełne zaufanie naszych klientów, sprzedawców i agentów handlowych. Również w przyszłości zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zachować sprawdzone tradycje, doskonaliść precyzję naszych produktów i wywierać trwały wpływ na rynek dzięki interesującym innowacjom – ponieważ naszym imieniem gwarantujemy każdy produkt!

  Witryna www Open In New icon
 3. HOPPESCHLIFF GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 125 lat nazwa Hoppe jest synonimem jakości, niezawodności i innowacyjności w branży szlifierskiej i produkcji noży. Dzięki naszej doskonałej reputacji możemy zaliczyć do grona naszych klientów renomowane firmy z Niemiec i zagranicy. Dzięki najnowocześniejszym procesom i zespołowi wysoko wykwalifikowanych specjalistów produkujemy noże do maszyn dla przemysłu i handlu. Nasza powierzchnia produkcja to 800 m2. Posiadamy warsztat mechaniczny, szlifiernię narzędzi i szlifiernię kontraktową. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć nowe noże w dużych ilościach, potrzebujesz jednorazowej produkcji, czy po prostu Twoje noże wymagają szlifowania i ponownego naostrzenia: w naszym warsztacie znajdziesz odpowiedź na swoje potrzeby. Ponadto produkujemy narzędzia tnące dla przemysłu spożywczego i przetwórstwa spożywczego, dla zakładów pakujących, a obecnie dla maszyn do produkcji masek oddechowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. MAIER-UNITAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Idealne cięcie dzięki nożom maszynowym MAIER - Od ponad 95 lat produkujemy noże i ostrza wyłącznie z wysokiej jakości stali wysokostopowych. Zapewniamy, że noże maszynowe zachowują swoją ostrość cięcia przez długi czas i osiągają idealny rezultat cięcia. Najlepsza jakość stali nie może oczywiście przynieść korzyści, jeśli proces hartowania i odpuszczania nie jest dokładnie dopasowany do jakości i gatunku stali. Dziesięciolecia doświadczenia w Maier-Unitas we współpracy z naszymi partnerami zapewniają najlepsze wyniki. Doradzamy zainteresowanym stronom w dowolnym momencie przy projektowaniu cięcia i doborze materiału. W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji noży maszynowych przeanalizowaliśmy już zadanie cięcia u wielu klientów (również u nich na miejscu) i ulepszyliśmy istniejące noże. Dzięki temu można wspólnie opracować optymalną konstrukcję noży maszynowych.

  Witryna www Open In New icon
 5. MOZART AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ostre noże to znak rozpoznawczy znanego z ostrzy miasta Solingen, które jest naszą siedzibą od 1923 roku. Jako firma rodzinna od czterech pokoleń, produkujemy ponad 100 milionów ostrzy rocznie, aby zadowolić naszych klientów. Zatrudniając ponad 100 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy dziś jednym z wiodących na świecie producentów ostrzy technicznych. Nasze produkty są stosowane wszędzie tam, gdzie ważne jest efektywne cięcie. Ostrza trapezowe i hakowe do profesjonalnego układania podłóg, noże zatrzaskowe i skrobaki dla malarzy, noże do gratowania i ostrza dla przemysłu tworzyw sztucznych, ostrza specjalne do obróbki włókien i włóknin, ostrza do cięcia folii oraz wiele różnych ostrzy do zastosowań specjalnych według potrzeb klienta wchodzą w zakres naszych kompetencji. Ostrza MOZART są produkowane w złożonych procesach produkcyjnych i opuszczają nasz zakład tylko po surowej kontroli jakości.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HERBERTZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. BRUNO UNGER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. RAINER MAY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SLICE GMBH (EUROPE)

  Niemcy

  Firma Slice została założona w 2008 roku przez TJ Scimone. Stale szukając nowych pomysłów, współpracował z renomowanymi projektantami, aby na nowo zaprojektować codzienne produkty do cięcia, uczynić je bezpieczniejszymi i łatwiejszymi w użyciu. W tym czasie firma Slice opracowała kolekcję wielokrotnie nagradzanych noży bezpieczeństwa, które zwiększają wydajność, redukują koszty i, co najważniejsze, zmniejszają liczbę urazów. Narzędzia i skrawarki są obecnie używane w głównych gałęziach przemysłu na całym świecie. Scimone założył Slice, by móc finansować długotrwałą opiekę nad autystycznym synem. Jeden procent całej sprzedaży jest przekazywany na badania w dziedzinie autyzmu. Wiemy co jest ważne, wiemy co się liczy. Cenimy bezpieczeństwo, innowacyjność, jakość, prostotę i społeczność lokalną. Te podstawowe wartości znajdują odzwierciedlenie we wszystkim, co robimy, od projektowania narzędzi po obsługę klienta.

 5. BFT HARTMETALL WERKZEUGE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BFT Hartmetall Werkzeuge jest synonimem rozwoju i produkcji precyzyjnych narzędzi skrawających o najwyższym standardzie. Firma założona przez Güntera Brökera 1987 roku zatrudnia dziś ponad 60 pracowników w zakładzie w Brande-Hörnerkirchen. Noże z węglików spiekanych do stołów do cięcia lub ploterów firmy Zünd, Roland, Aristo, AXYZ, Bullmer, Mimaki, Graphtec, Summa, Multicam, Esko Kongsberg, Ecocam, Kuris, Gerber, Mutoh, itp. są częścią naszego asortymentu produktów – podobnie jak frezy specjalne do kart chipowych, frezy do grawerowania, frezy obosieczne, frezy prawo i leworęczne. Noże ultradźwiękowe do wszystkich uchwytów 5/16''-24 UNF jak m.in. np. AGFM, Dukane , Kuris itp. lub do zastosowań w CFK, Honeycomb itd. uzupełniają naszą ofertę standardową. Kolejną specjalizacją są noże (ultradźwiękowe) i frezy dostosowane do specyficznych wymagań klienta. Noże z węglików spiekanych o geometrii zgodnej z wymaganiami do 330 mm nie stanowią problemu.

 1. CUTMETALL SALES GMBH

  Niemcy

  CUTMETALL – Partner, specjalista w zakresie optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów w branży recyklingu i rozdrabniania. Nasza oferta obejmuje ponad 4000 artykułów w naszym sklepie internetowym CUTMETALL Webshop w tym m.in. noże blokowe, przeciwnoże, noże rotacyjne, noże stojana, noże wkręcane i korony tnące, uchwyty do noża, podpory do noża, listwy zaciskowe, płyty pokrywy, sita, pasy napędowe, paski klinowe, łożyska wałeczkowe, uszczelki, materiały mocujące (śruby, nakrętki, podkładki klinowe, podkładki) idealnie pasujące do niszczarek i rozdrabniarek Alpine®, Amni®, Artech®, Bano®, BHS®, CM Shredders®, Condux®, Doppstadt Duplex ®, Dreher®, Eldan®, Erema®, Ermefa®, Getecha®, Görgens®, Gross®, ®, (nowe) Herbold®, ISVE®, Lindner®, Mewa®, Previero®, Rapid®, THM Recycling®, Untha®, Vecoplan®, Vogelsang®, Wagner®, Wanner®, Weima®, Zeno®, Zerma® (Amis®) i innych producentów. Nasze solidne noże maszynowe i części zamienne zapewniają dłuższe okresy pracy maszyn, większą produkcyjność, mniej przestojów konserwacyjnych i lepszą wydajność.

 2. POTYRAŁA I SPÓŁKA SP.J.

  Polska

  Uzbrajamy taśmy w różnego rodzaju dodatkowe wyposażenie jak: kliny prowadzące, zabieraki, perforację czy falbany boczne. Stosujemy także różne metody połączeń między innymi: połączenia zgrzewane na zęby, klejone na zakładkę oraz mechaniczne na złączki metalowe typu aligator, anker i tworzywowe. Zapewniamy Państwu całodobowy serwis dysponując grupami serwisowymi w Poznaniu i Szczecinie. Nasze możliwości serwisowe to łączenie taśm metodą zgrzewania i klejenia do szerokości taśmy 2500 mm oraz metodą mechaniczną bez ograniczenia szerokości taśmy. Dysponujemy możliwością wykonania łączenia taśm przenośnikowych do szerokości 3600 mm po wcześniejszym zgłoszeniu takiej usługi. Złącza mechaniczne do szybkiego montażu, stosowane tam gdzie nie można założyć taśmy zamkniętej w obwód lub wykonanie połączenia taśmy na gorąco nie jest możliwe na przenośniku. Pozwalają na szybkie wyeliminowanie przestoju. Stosowane są w taśmach tworzywowych PCV, PU, PET oraz do taśm gumowych dla przemysłu lekkiego.

 3. BAUCOR GLOBAL GMBH

  Niemcy

  Firma Baucor Messe z siedzibą w Monachium w Niemczech to uznany na całym świecie, wiodącym producent, hurtowniki i dostawca wysokiej jakości standardowych i niestandardowych noży maszynowych, noży przemysłowych, narzędzia do cięci, ostrzy oraz narzędzi do cięcia precyzyjnego i części zapasowych. Od ponad 35 lat firma Baucor Messe należy do najpopularniejszych na świecie producentów noży maszynowych, noże przemysłowych oraz precyzyjnych i zużywalnych elementów tnących. Proponowany asortyment obejmuje noże maszynowe i noże przemysłowe w rozmiarach niestandardowych i standardowych (ale nie tylko) do najważniejszych zastosowań przemysłowych takich jak pakowanie, przetwarzania papieru, przetwórstwa żywności, wytwarzania opon, przetwarzanie kauczuku, drobiu i mięsa, cięcie materiału, medycyna i chirurgia, cięcie i recykling tworzywa sztucznego i wiele innych.

 4. KRUMAR KNIVES & BLADES

  Chorwacja

  Krumar Knives & Blades Co. jest chorwackim producentem noży przemysłowych & ostrzy. Nasze produkty są projektowane na zamówienie odpowiednio do każdego specyficznego zastosowania: noże do papieru, tektury, plastiku, tytoniu, tekstyliów, drewna, metalu i innych materiałów do cięcia. Różnego gatunku stal najwyższej jakości. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości noży, ostrzy i innych produktów narzędziowych oraz usług w krótkich terminach i w najlepszych cenach na rynku.

 5. GÖK LIMITED

  Niemcy

  Zaczynaliśmy od sprzedaży noży do kebabów i pieców kamiennych, a obecnie oferujemy wszystkie produkty związane z tą dziedziną, włącznie z regałami i systemami wentylacji. Nasi klienci są zadowoleni z naszych wysokiej jakości produktów. Oferujemy nasze produkty i usługi na terenie całej Europy, począwszy od Niemiec, Francji, Holandii, Belgii i Szwajcarii. Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom efekty naszej rzetelnej i sumiennej pracy.

 6. ATIK MAKINA

  Turcja

 7. Başkurt Makina

  Turcja

 8. OPALE FOURNITURES OUTILS COUPANTS INDUSTRIELS

  Francja

 9. F.A. SCHMIDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. DURO-CUT INDUSTRIEMESSER

  Niemcy

 1. PRECISE POWER - UAB TSILA

  Litwa

 2. Başkurt Makina

  Turcja

 3. TKM DIACARB

  Holandia

 4. TIBEM

  Francja

 5. WILH. EICKER E.K.

  Niemcy

 6. CUTFE

  Turcja

 7. JULIA UTENSILI SRL

  Włochy

 8. H. SCHÖNENBERGER GMBH

  Niemcy

 9. PRO COUTEAUX

  Francja

 10. NPO SPD, LLC

  Rosja

Filtry

Wyniki dla

Taśmy tnące przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1334 przedsiębiorstwa