• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szynka

Wyniki dla

Szynka - Import eksport

 1. THE FAMILY BUTCHERS GERMANY GMBH

  Niemcy

  The Family Butchers (TFB) to druga co do wielkości firma przetwórstwa wędlin w Niemczech, z ośmioma zakładami produkcyjnymi, ztarudniająca 2400 pracowników i osiągająca roczny obrót w wysokości 720 mln. euro. Firma rodzinna łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę fachową jako specjalista w dziedzinie produkcji marek własnych oraz jako producent dla znanych marek, takich jak Reinert Bärchen, Reinert Sommerwurst, Reinert Chambelle, Reinert Schinken Nuggetz i Reinert HerzensSACHE. Idea innowacji jest silnie zakorzeniona w firmie: Dzięki kiełbaskom Reinert Bärchen firma TFB z powodzeniem rozwinęła segment wędlin dla dzieci, a wraz z firmą Reinert HerzensSACHE wprowadziła na niemiecki rynek pierwszą markę kiełbas z hodowli 100 % bez antybiotyków. Każdego roku produkowanych jest ponad 660 milionów produktów do sklepów samoobsługowych, od klasycznych kiełbas surowych, parzonych i gotowanych, po kreacje z wariantami przyprawowymi oraz produkty hybrydowe przeznaczone na półki samoobsługowe, ale także na ladę sklepową.

 2. EMBUTIDOS LA HOGUERA SA

  Hiszpania

  Uprawiamy własną ziemię i hodujemy własną trzodę chlewną.Pracujemy na bazie genetycznej rasy DUROC, która charakteryzuje się wysoką jakością mięsa, w połączeniu z naturalną paszą składającą się głównie z lokalnych zbóż, a także utrzymaniem nienagannych warunków higienicznych w gospodarstwach położonych w nieporównywalnym środowisku. Oznacza to, że dysponujemy najlepszymi, dostępnymi surowcami do produkcji naszych KIEŁBASEK, MIĘS MARYNOWANYCH i SZYNKI.

 3. AURELIO CASTRO Y GONZÁLEZ SA

  Hiszpania

  Szynki i wędliny iberyjskie. Nasze iberyjskie produkty są odzwierciedleniem środowiska, w którym się rodzą: łąki, prawdziwy dar natury, na których rośnie i rozwija się nasza doskonała trzoda, aby zaoferować najlepsze iberyjskie produkty. W Castro y González naszym priorytetem jest dbałość o to źródło życia i jego zrównoważony rozwój. Jesteśmy świadomi, że każdy ze strumieni, dębów szypułkowych, dębów korkowych, równin i źródeł na naszych pastwiskach to fundamentalna część naszych produktów.

 4. XARCUSPAIN S.L.

  Hiszpania

  XarcuSpain jest przedsiębiorstwem eksportującym wyroby delikatesowe, rzemieślnicze, zdrowe i ekologiczne pochodzenia hiszpańskiego. Mimo iż specjalizujemy się w suszonych wędlinach (Szynka-Chorizo-Lomo), możesz znaleźć różne kategorie w naszym katalogu. Miody, produkty z truflą, likiery i wszystkie rodzaje wędlin. Nasza działalność jest skierowana do branży HORECA. Działamy za pośrednictwem dystrybutorów. Tym niemniej, jesteśmy w stanie dostarczyć indywidualne przesyłki do dowolnego obiektu handlowego z branży.

 5. DETRY

  Belgia

  Od 1963 roku, oferujemy asortyment pysznych wędlin, renomowanych z uwagi na ich wyjątkowy smak i kunszt naszych masarzy. Od szynki po kiszkę, poprzez pasztety i wyroby surowe, 9 wielkich rodzin tworzy asortyment o coraz bogatszym smaku! Czy chcesz wprowadzić markę AUBEL do Twojego sklepu? Kupić nasze wędliny hurtowo lub pakowane pod Twoją marką? Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoim projekcie

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JAMONES PESÓN

  Hiszpania

 2. CÉSAR NIETO

  Hiszpania

 3. SIMÓN MARTÍN GUIJUELO

  Hiszpania

 4. JAMONES EUTIQUIO

  Hiszpania

 5. VAN DER JEUGT BV

  Belgia

 1. SALUMIFICIO MERLOTTI SRL

  Włochy

 2. AIMARETTI SPA

  Włochy

 1. MONICA E GROSSI SPA

  Włochy

 2. JOKO GASTRONOMIE

  Francja

 3. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  Włochy

  Od 1987, masarnia i sklep z wędlinami Salumificio Bovo, Bortolazzi Massimo, w Weronie, proponuje wyroby rzemieślnicze, takie jak soppressa (kiełbasa z czosnkiem), kiełbasy, kiełbaski, rolada z boczku, salamella (rodzaj kiełbaski), cotechino (kiełbasa do gotowania), świeże mięso, dojrzałe specjalności. Salumificio Bovo jest wyborem wszystkich tych, którzy chcą zaoferować swoim klientom najwyższą jakość i najlepszy smak, gdyż stawia się w pozycji uprzywilejowanego partnera klienta i udostępnia mu szeroki wybór kiełbasek i kiełbas pierwszej jakości.

 4. EMBUTIDOS ARÉVALO

  Hiszpania

  Nasze rodzinne przedsiębiorstwo potrafiło stworzyć harmonijną równowagę między odziedziczonym po przodkach doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami, uzyskując dzięki temu dużą linię, która uszlachetnia naszą pracę i nasze pragnienie posuwania się naprzód, codziennie po trochu. Tradycyjne produkty dla przyjemności podniebienia, najczęściej występujące produkty (szynka, lomo, chorizo) najstaranniej przygotowane z dokładną kontrolą jakości wyrobów umieszczanych w bardzo nowoczesnych suszarniach, by otrzymać produkt o wyjątkowej jakości.

 5. CAMPO & BADAJOZ

  Hiszpania

  Najlepsza szynka z Estremadury. Przedsiębiorstwo z gałęzi rolno-spożywczej, znajdujące się w Estremadurze i specjalizujące się w produkcji najlepszych szynek hiszpańskich. Wyjątkowa jakość. Konkurencyjne ceny. Sprzedaż świń, prosiaków oraz eksport żywych zwierząt. Posiadamy również linie produkcyjne oliwy z oliwek, wina i wody mineralnej.

 6. CÁRNICAS SÁNCHEZ MARTÍN

  Hiszpania

  Cárnicas Sánchez Martín: usługi oraz doradztwo, które świadczymy naszym klientom to nasza najlepsza gwarancja. Doskonały stosunek jakości do ceny oraz profesjonalizm naszego personelu to symbol proponowanych usług. Odwiedź nas, a sam się przekonasz.

 7. IBERICOS GUILLEN

  Hiszpania

  Manuel Guillén, S.A łączy tradycję wielkich mistrzów rzeźników i najnowocześniejsze oraz najbardziej zaawansowane urządzenia, co pozwala otrzymać najlepszej jakości szynki i wędliny iberyjskie. Wszystkie etapy, od hodowli trzody chlewnej do wytwarzania i do dystrybucji swoich produktów, są przedmiotem szczególnych starań i podlegają najsurowszym kontrolom jakości.

 8. SADEPOR

  Hiszpania

  Firma EMBUTIDOS OBRADOIRO jest skoncentrowana na wytwarzaniu produktów przetworzonych, sprzedawanych pod marką Sadepor. Celem naszej firmy od momentu jej założenia jest stworzenie wachlarza produktów o wysokiej jakości. Te produkty wprowadzone na rynek pod marką Sadepor zostały wytworzone z najlepszych surowców, dostarczonych przez firmę matkę i wyprodukowanych zgodnie z galicyjskimi regułami sztuki.

 1. EMBUTIDOS Y JAMONES LUENGO MARTÍN

  Hiszpania

  Nasza mała firma rodzinna istnieje od dwóch dekad z wielką dbałością o wytwarzane produkty, aby oferować klientom pierwszorzędne wyroby. Przygotowanie i wyrób produktów iberyjskich. Wędliny i szynki iberyjskie z Guijuelo. Szynka iberyjska. Szynka z Guijuelo. Wędliny iberyjskie. Wędliny z Guijuelo. Świeże mięso.

 2. ELJAMONCITO.COM

  Hiszpania

  Sklep internetowy sprzedaży wędlin i szynki iberyjskiej ze świń karmionych żołędziami i Pata Negra, hodowanych na pastwiskach Andaluzji i Estreladury. Dystrybucja w Europie (Hiszpania, Włochy, Benelux, Francja, Portugalia, Niemcy, Austria, Anglia, Norwegia & Szwajcaria), Ameryce Łacińskiej, Rosji i Chinach. Nasze produkty należą do marki "Selección Jabugo Nature, S.L."

 3. JOSÉ ANTONIO GARCÍA S.L.

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo rodzinne założone na początku wieku, przechodzące z ojca na syna, mieszczące się w Guijuelo, wyspecjalizowane w dojrzewaniu szynek i wędlin.

 4. NIETO MARTÍN

  Hiszpania

  Produkty iberyjskie Guijuelo. Produkcja wędlin i szynek iberyjskich: szynki, palety, chorizo, filet.

 5. MARTÍN MARTÍN BLÁZQUEZ

  Hiszpania

  Wyrób szynek, rzeźnie i sala rozbiórki mięsa, sklep.

 6. EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA

  Hiszpania

 7. FUMEIROS DA GUARDA

  Portugalia

 8. PERTUS PROSCIUTTI COTTI SNC DI LISSONI RICCARDO & C.

  Włochy

 9. LUSITANIA FOOD

  Hiszpania

 10. CAS'AIACCINA

  Francja