• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szynka

Wyniki dla

Szynka - Import eksport

 1. THE FAMILY BUTCHERS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  The Family Butchers (TFB) to druga co do wielkości firma przetwórstwa wędlin w Niemczech, z ośmioma zakładami produkcyjnymi, ztarudniająca 2400 pracowników i osiągająca roczny obrót w wysokości 720 mln. euro. Firma rodzinna łączy wieloletnie doświadczenie i wiedzę fachową jako specjalista w dziedzinie produkcji marek własnych oraz jako producent dla znanych marek, takich jak Reinert Bärchen, Reinert Sommerwurst, Reinert Chambelle, Reinert Schinken Nuggetz i Reinert HerzensSACHE. Idea innowacji jest silnie zakorzeniona w firmie: Dzięki kiełbaskom Reinert Bärchen firma TFB z powodzeniem rozwinęła segment wędlin dla dzieci, a wraz z firmą Reinert HerzensSACHE wprowadziła na niemiecki rynek pierwszą markę kiełbas z hodowli 100 % bez antybiotyków. Każdego roku produkowanych jest ponad 660 milionów produktów do sklepów samoobsługowych, od klasycznych kiełbas surowych, parzonych i gotowanych, po kreacje z wariantami przyprawowymi oraz produkty hybrydowe przeznaczone na półki samoobsługowe, ale także na ladę sklepową.

 2. EMBUTIDOS LA HOGUERA SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Uprawiamy własną ziemię i hodujemy własną trzodę chlewną.Pracujemy na bazie genetycznej rasy DUROC, która charakteryzuje się wysoką jakością mięsa, w połączeniu z naturalną paszą składającą się głównie z lokalnych zbóż, a także utrzymaniem nienagannych warunków higienicznych w gospodarstwach położonych w nieporównywalnym środowisku. Oznacza to, że dysponujemy najlepszymi, dostępnymi surowcami do produkcji naszych KIEŁBASEK, MIĘS MARYNOWANYCH i SZYNKI.

 3. AURELIO CASTRO Y GONZÁLEZ SA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Szynki i wędliny iberyjskie. Nasze iberyjskie produkty są odzwierciedleniem środowiska, w którym się rodzą: łąki, prawdziwy dar natury, na których rośnie i rozwija się nasza doskonała trzoda, aby zaoferować najlepsze iberyjskie produkty. W Castro y González naszym priorytetem jest dbałość o to źródło życia i jego zrównoważony rozwój. Jesteśmy świadomi, że każdy ze strumieni, dębów szypułkowych, dębów korkowych, równin i źródeł na naszych pastwiskach to fundamentalna część naszych produktów.

 4. DETRY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Od 1963 roku, oferujemy asortyment pysznych wędlin, renomowanych z uwagi na ich wyjątkowy smak i kunszt naszych masarzy. Od szynki po kiszkę, poprzez pasztety i wyroby surowe, 9 wielkich rodzin tworzy asortyment o coraz bogatszym smaku! Czy chcesz wprowadzić markę AUBEL do Twojego sklepu? Kupić nasze wędliny hurtowo lub pakowane pod Twoją marką? Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoim projekcie

 5. JAMONES PESÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma JAMONES PESÓN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach szynka hiszpańska, surowa szynka postarzana, eksport szynki, kiełbasa, soppressa (wędliniarstwo), szynka surowa, szynka - hurt, Chorizo, i chorizo cular ibérico. Ma siedzibę w Monroyo (teruel), Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBÉRICO EXPERIENCE

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma IBÉRICO EXPERIENCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach eksport szynki, szynki iberyjskie, wędliny, łopatka wieprzowa, i chorizo ibérico. Ma siedzibę w Carbajosa De La Sagrada-Salamanca, Hiszpania.

 2. CÉSAR NIETO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma CÉSAR NIETO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Chorizo, krzyżówka wieprzowa, KIEŁBASA, IBERYJSKIE, szynka iberyjska "de bellota", polędwica "de bellota", i szynki iberyjskie. Ma siedzibę w Guijuelo-Salamanca, Hiszpania.

 3. SIMÓN MARTÍN GUIJUELO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SIMÓN MARTÍN GUIJUELO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, szynka iberyjska, Wędliny i mięso peklowane, Produkcja wędlin i szynek., kiełbasa, Chorizo, i Simon Martin. Ma siedzibę w Guijuelo-Salamanca, Hiszpania.

 4. JAMONES EUTIQUIO

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma JAMONES EUTIQUIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, fabryki szynki, Wędliny i mięso peklowane, szynka bez kości, szynka surowa, i suszarnia do szynek. Ma siedzibę w Cuarte De Huerva-Zaragoza, Hiszpania.

 5. VAN DER JEUGT BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VAN DER JEUGT BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, casings for the butchery industry, i Szynka. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 1. SALUMIFICIO MERLOTTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SALUMIFICIO MERLOTTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach kiełbasa, typowe produkty, szynka, bresaola, culatello, kiełbaski, mortadela bez polifosforanów, i słonina produkcji rzemieślniczej. Ma siedzibę w Marmirolo, Włochy.

 2. AIMARETTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma AIMARETTI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, rzeźnie - mięso, dojrzewanie szynek, Mięso mrożone, szynka, i wędliny - hurt. Ma siedzibę w Villafranca Piemonte, Włochy.

 1. MONICA E GROSSI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MONICA E GROSSI SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, fabryki szynki, Wędliny i mięso peklowane, szynka surowa, szynka parmeńska, szynka z san daniel, handel surowymi szynkami, i culatello. Ma siedzibę w Langhirano, Włochy.

 2. JOKO GASTRONOMIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JOKO GASTRONOMIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Jest również obecna w dziedzinach Mięso i wyroby masarskie, Rzemiosło, produkt gastronomiczny, Gastronomic products, świnie, wędliny, wędliny wołowe, wędliny z dziczyzny, i wędliny wieprzowe. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. SALUMIFICIO BOVO DAL 1987 MASSIMO BORTOLAZZI

  Włochy

  Od 1987, masarnia i sklep z wędlinami Salumificio Bovo, Bortolazzi Massimo, w Weronie, proponuje wyroby rzemieślnicze, takie jak soppressa (kiełbasa z czosnkiem), kiełbasy, kiełbaski, rolada z boczku, salamella (rodzaj kiełbaski), cotechino (kiełbasa do gotowania), świeże mięso, dojrzałe specjalności. Salumificio Bovo jest wyborem wszystkich tych, którzy chcą zaoferować swoim klientom najwyższą jakość i najlepszy smak, gdyż stawia się w pozycji uprzywilejowanego partnera klienta i udostępnia mu szeroki wybór kiełbasek i kiełbas pierwszej jakości.

 4. XARCUSPAIN S.L.

  Hiszpania

  XarcuSpain jest przedsiębiorstwem eksportującym wyroby delikatesowe, rzemieślnicze, zdrowe i ekologiczne pochodzenia hiszpańskiego. Mimo iż specjalizujemy się w suszonych wędlinach (Szynka-Chorizo-Lomo), możesz znaleźć różne kategorie w naszym katalogu. Miody, produkty z truflą, likiery i wszystkie rodzaje wędlin. Nasza działalność jest skierowana do branży HORECA. Działamy za pośrednictwem dystrybutorów. Tym niemniej, jesteśmy w stanie dostarczyć indywidualne przesyłki do dowolnego obiektu handlowego z branży.

 5. EMBUTIDOS ARÉVALO

  Hiszpania

  Nasze rodzinne przedsiębiorstwo potrafiło stworzyć harmonijną równowagę między odziedziczonym po przodkach doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami, uzyskując dzięki temu dużą linię, która uszlachetnia naszą pracę i nasze pragnienie posuwania się naprzód, codziennie po trochu. Tradycyjne produkty dla przyjemności podniebienia, najczęściej występujące produkty (szynka, lomo, chorizo) najstaranniej przygotowane z dokładną kontrolą jakości wyrobów umieszczanych w bardzo nowoczesnych suszarniach, by otrzymać produkt o wyjątkowej jakości.

 6. CAMPO & BADAJOZ

  Hiszpania

  Najlepsza szynka z Estremadury. Przedsiębiorstwo z gałęzi rolno-spożywczej, znajdujące się w Estremadurze i specjalizujące się w produkcji najlepszych szynek hiszpańskich. Wyjątkowa jakość. Konkurencyjne ceny. Sprzedaż świń, prosiaków oraz eksport żywych zwierząt. Posiadamy również linie produkcyjne oliwy z oliwek, wina i wody mineralnej.

 7. SADEPOR

  Hiszpania

  Firma EMBUTIDOS OBRADOIRO jest skoncentrowana na wytwarzaniu produktów przetworzonych, sprzedawanych pod marką Sadepor. Celem naszej firmy od momentu jej założenia jest stworzenie wachlarza produktów o wysokiej jakości. Te produkty wprowadzone na rynek pod marką Sadepor zostały wytworzone z najlepszych surowców, dostarczonych przez firmę matkę i wyprodukowanych zgodnie z galicyjskimi regułami sztuki.

 8. IBERICOS GUILLEN

  Hiszpania

  Manuel Guillén, S.A łączy tradycję wielkich mistrzów rzeźników i najnowocześniejsze oraz najbardziej zaawansowane urządzenia, co pozwala otrzymać najlepszej jakości szynki i wędliny iberyjskie. Wszystkie etapy, od hodowli trzody chlewnej do wytwarzania i do dystrybucji swoich produktów, są przedmiotem szczególnych starań i podlegają najsurowszym kontrolom jakości.

 1. CÁRNICAS SÁNCHEZ MARTÍN

  Hiszpania

  Cárnicas Sánchez Martín: usługi oraz doradztwo, które świadczymy naszym klientom to nasza najlepsza gwarancja. Doskonały stosunek jakości do ceny oraz profesjonalizm naszego personelu to symbol proponowanych usług. Odwiedź nas, a sam się przekonasz.

 2. EMBUTIDOS Y JAMONES LUENGO MARTÍN

  Hiszpania

  Nasza mała firma rodzinna istnieje od dwóch dekad z wielką dbałością o wytwarzane produkty, aby oferować klientom pierwszorzędne wyroby. Przygotowanie i wyrób produktów iberyjskich. Wędliny i szynki iberyjskie z Guijuelo. Szynka iberyjska. Szynka z Guijuelo. Wędliny iberyjskie. Wędliny z Guijuelo. Świeże mięso.

 3. ELJAMONCITO.COM

  Hiszpania

  Sklep internetowy sprzedaży wędlin i szynki iberyjskiej ze świń karmionych żołędziami i Pata Negra, hodowanych na pastwiskach Andaluzji i Estreladury. Dystrybucja w Europie (Hiszpania, Włochy, Benelux, Francja, Portugalia, Niemcy, Austria, Anglia, Norwegia & Szwajcaria), Ameryce Łacińskiej, Rosji i Chinach. Nasze produkty należą do marki "Selección Jabugo Nature, S.L."

 4. GARRUDO BENITO

  Hiszpania

  Produkcja wędlin i szynek. Szynki bez kości i pokrojone w plastry. Łopatki, polędwice, wędliny i mięsa wieprzowe iberyjskie.

 5. JOSÉ ANTONIO GARCÍA S.L.

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo rodzinne założone na początku wieku, przechodzące z ojca na syna, mieszczące się w Guijuelo, wyspecjalizowane w dojrzewaniu szynek i wędlin.

 6. NIETO MARTÍN

  Hiszpania

  Produkty iberyjskie Guijuelo. Produkcja wędlin i szynek iberyjskich: szynki, palety, chorizo, filet.

 7. MARTÍN MARTÍN BLÁZQUEZ

  Hiszpania

  Wyrób szynek, rzeźnie i sala rozbiórki mięsa, sklep.

 8. EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA

  Hiszpania

  Firma EMBUTIDOS GARCÍA LIZANA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, dojrzewanie szynek, wędliny, Szynka, i Chorizo. Ma siedzibę w Loja, Hiszpania.

 9. LUSITANIA FOOD

  Hiszpania

  Firma LUSITANIA FOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach sery dojrzałe. Ma siedzibę w Badajoz, Hiszpania.

 10. FUMEIROS DA GUARDA

  Portugalia

  Firma FUMEIROS DA GUARDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do produkcji kiełbas, szynka, i sery owcze. Ma siedzibę w Guarda, Portugalia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo