• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szpitale - meble

Wyniki dla

Szpitale - meble - Import eksport

 1. METZMEDIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma rodzinna kierujemy się filozofią, której celem jest długoterminowe partnerstwo z naszymi klientami. Dzięki naszemu szczególnie dużemu zaangażowaniu, dzięki połączeniu naszych produktów z odpowiednim oprogramowaniem i naszej elastyczności – która jest podstawą naszej własnej produkcji – możemy z łatwością kompensować wahania ekonomiczne i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów jako niezawodny partner. MetzMedic dostarcza systemy zaopatrzenia szpitali o najwyższej i sprawdzonej jakości. Począwszy od wstępnej dyskusji, poprzez planowanie projektu, aż po ustanowienie pełnego procesu zaopatrzenia logistycznego, otrzymujesz kompletny wewnętrzny system zaopatrzenia z jednego źródła. W razie potrzeby chętnie przygotujemy szczegółową analizę kosztów i korzyści oraz koncepcję optymalizacji wewnętrznych procesów logistycznych. Planujemy nowe modułowe systemy dostaw i uruchamiamy je za Ciebie.

 2. BERGERHOF MASCHINENBAU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BERGERHOF MASCHINENBAU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Reichshof, Niemcy.

 3. HVD HERRMANN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HVD HERRMANN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Heerbrugg, Szwajcaria.

 4. STÖRK INSTRUMENTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STÖRK INSTRUMENTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Emmingen-Liptingen, Niemcy.

 5. MAQUET VERTRIEB UND SERVICE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MAQUET VERTRIEB UND SERVICE DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Rastatt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAXX CARE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MAXX CARE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Fürstenfeld, Austria.

 2. HELMUT SCHWARZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELMUT SCHWARZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Isny, Niemcy.

 3. JEM MEDICAL GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma JEM MEDICAL GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Solothurn, Szwajcaria.

 4. SAMET KAYA & BURAK KAYA GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAMET KAYA & BURAK KAYA GBR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Senden, Niemcy.

 5. GS-MEDICAL / GERALD SCHÜTZLHOFFER - INDEPENDENT SALES CONSULTANT FOR TECHNICAL PRODUCTS

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GS-MEDICAL / GERALD SCHÜTZLHOFFER - INDEPENDENT SALES CONSULTANT FOR TECHNICAL PRODUCTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Villach, Austria.

 1. BRANDT & BRANDT MEDIZINHANDEL GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRANDT & BRANDT MEDIZINHANDEL GBR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. OKTAGON STELLWAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OKTAGON STELLWAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 1. MARTIN GRUBER MEDIZINTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARTIN GRUBER MEDIZINTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. NORDISKA GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORDISKA GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Gummersbach, Niemcy.

 3. CLEANSWISS BY INSPECTRON CLEANING SYSTEMS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CLEANSWISS BY INSPECTRON CLEANING SYSTEMS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Thalwil, Szwajcaria.

 4. KARL STORZ SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KARL STORZ SE & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Tuttlingen, Niemcy.

 5. LONSING MEDICAL SOLUTIONS & SHADOWPLAY GMBH -RÖNTGENFACHHANDEL UND WERBEAGENTUR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LONSING MEDICAL SOLUTIONS & SHADOWPLAY GMBH -RÖNTGENFACHHANDEL UND WERBEAGENTUR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Sinsheim, Niemcy.

 6. RUF MEDIZINTECHNIK / FUTURAD / BOGENSCHIESSEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RUF MEDIZINTECHNIK / FUTURAD / BOGENSCHIESSEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Griesheim, Niemcy.

 7. ELDON ENTERPRISES

  Belgia

  Eldon specjalizuje się w nowych technologiach ważenia – ważenie w ruchu i automatyczne systemy gradacyjne - miksery – rentgenowskie systemy wykrywania metali i projekty dla szpitali. PERMIX: przemysłowe systemy mieszające (miksery do proszków i past i ugniatarki...) HAPMAN: przenośniki i sprzęt do manipulacji materiałami (przenośniki o elastycznych śrubach…).HEMOTION: Krzesła do terapii. REHOO: wykrywacze metalu, kontrola wagi, sprzęt bezpieczeństwa, maszyny odzieżowe, pakowarki oraz samo-ważące systemy sortujące.

 8. LAPMED GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Zakup używanej technologii medycznej i używanego sprzętu ultradźwiękowego od LapMed w najlepszej jakości i w najlepszej cenie. Zakup w pełni funkcjonalnej używanej technologii medycznej od LapMed, aby utrzymać koszty inwestycji na jak najniższym poziomie! LapMed Medizintechnik jest Państwa doświadczonym partnerem, jeśli chodzi o używaną technologię medyczną i używany sprzęt ultradźwiękowy. Oferujemy Państwu sprzęt medyczny w rozsądnych cenach w najlepszej jakości i z gwarancją pełnej funkcjonalności. Dość często kupuje się używane technologie medyczne. Ponieważ często zdarza się, że drogie i niezwykle skomplikowane urządzenia nie są już potrzebne w danym miejscu zaledwie kilka lat po ich zakupie. W związku z tym LapMed Medizintechnik udostępnił zainteresowanym klientom używane technologie medyczne, takie jak używany sprzęt ultradźwiękowy.

 1. SENTINOX

  Hiszpania

  Prace ze stali nierdzewnej oraz produkcja i montaż elementów metalowych dla budownictwa. Ponad 20-letnie doświadczenie pozwoliło nam wyspecjalizować się w produkcji wyposażenia klinik ze stali nierdzewnej.

 2. SCHMITZ U. SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Serdecznie witamy w firmie Schmitz u. Söhne GmbH & Co KG! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Skontaktuj się z nami! Wyposażenie dla szpitali i gabinetów lekarskich, fotele do badań i fotele zabiegowe, stoły operacyjne, nosze do transportu pacjentów, wyposażenie chirurgiczne i do karetek, łóżka szpitalne, samochody funkcjonalne.

 3. MEDICAL TI SPA FORNITURE OSPEDALIERE

  Włochy

  Firma Medical Ti spa działa od 1986 roku w branży materiałów pomocniczych dla szpitali w Sycylii zajmując się dystrybucją urządzeń medyczno-chirurgicznych, protez naczyniowych i urologicznych, przyrządów, urządzeń dla bloków operacyjnych. Głównym celem firmy Medical Ti jest utrzymanie i konsolidacja wiodącej pozycji w dziedzinie swojej specjalizacji i pozostanie na maksymalnym poziomie konkurencyjności pod względem relacji między usługą, jakością i ceną.

 4. MEDIZINA KG

  Niemcy

  Firma MEDIZINA KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Papenburg, Niemcy.

 5. METALPHARM

  Włochy

  Firma METALPHARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie aptek, Szpitale - meble, meble dla laboratoriów naukowych, Wyposażenie aptek, Szpitale - meble, i meble z szufladami do laboratoriów. Ma siedzibę w San Polo di Piave, Włochy.

 6. MIR OFFICE FURNITURE

  Turcja

  Firma MIR OFFICE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Szpitale - meble, Wyposażenie szkół, i Szpitale - meble. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. KRZ

  Hiszpania

  Firma KRZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 8. MASKENSHOP BERLIN PSA GMBH

  Niemcy

  Firma MASKENSHOP BERLIN PSA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. C - KES CONSULTING & ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma C - KES CONSULTING & ENGINEERING GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Sindelfingen, Niemcy.

 10. ORTMANNS MEDICAL GMBH

  Niemcy

  Firma ORTMANNS MEDICAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szpitale - meble. Ma siedzibę w Rommerskirchen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo