• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkoły języków obcych

Wyniki dla

Szkoły języków obcych - Import eksport

 1. OUISAY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma OUISAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkoły języków obcych. Jest również obecna w dziedzinach English courses, Lekcje jęz. angielskiego biznes, kursy angielskiego online, i kurs j. francuskiego online. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 2. GEADOC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEADOC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkoły języków obcych. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 3. TRADUCO FACHÜBERSETZUNGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRADUCO FACHÜBERSETZUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkoły języków obcych. Ma siedzibę w Halle (westfalen), Niemcy.

 4. GOETHE-INSTITUT W KRAKOWIE

  Polska

  Siedziba Goethe-Institut znajduje się na krakowskim Śródmieściu. Działalność rozpoczęliśmy już w 1991 roku, posiadamy więc bogate doświadczenie poparte wieloletnią praktyką, co jest dowodem na to, że w sposób skuteczny i niezwykle przystępny przekazujemy wiedzę. Wypracowaliśmy sobie renomę na rynku, dlatego cieszymy się całkiem sporym gronem klientów, zawsze zadowolonych z podjętej z nami współpracy. Specjalizujemy się w organizacji i wspieraniu szerokiego wachlarza imprez kulturalnych w celu promowania dialogu oraz wymiany doświadczeń z niemieckimi i innymi europejskimi artystami, będącymi twórcami kultury. Działamy w ponad dziewięćdziesięciu krajach. Dodatkowo oferujemy duży wybór kursów językowych na wszystkich poziomach (A1-C2). Tworzymy grupy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Ofertę kierujemy również do nauczycieli. Posiadamy dużo materiałów dydaktycznych. Istnieje możliwość zapisania się na kurs przez Internet oraz korzystania z różnorodnych materiałów dostępnych online. W celu udokumentowania swoich umiejętności językowych warto zapisać się na egzamin, którego zaliczenie skutkuje uzyskaniem certyfikatu. Dla słuchaczy naszego instytutu przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. Dzięki zatrudnianej wysoko wykwalifikowanej kadrze i najnowocześniejszym metodom nauki jesteśmy w stanie w przystępny sposób przekazać wiedzę każdemu uczniowi. Zachęcamy do współpracy również w roli naszego partnera projektu lub sponsora.

 5. LINGUA HOUSE SZKOŁA JĘZYKÓW OBYCH

  Polska

  Zapraszamy na kursy angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego francuskiego. Zapisy przez cały rok. Organizujemy kursy językowe nowoczesnymi metodami nauki 4 x szybciej przez konwersacje, METODA CALLANA/ DIRECT ENGLISH i metodą konwersacyjną w oparciu o najnowocześniejsze podręczniki renomowanych wydawnictw Zajęcia od 2 do 4 h w tygodniu (każda z lekcji trwa 45 minut, na jednym spotkaniu 90 minut). Prowadzimy zajęcia dla dorosłych, dla firm z dojazdem do siedziby na terenie Śląska. Oferujemy kursy indywidualne oraz grupowe. Skorzystaj z bezpłatnej lekcji próbnej! Zadzwoń do nas! Sprawdź nasze najszybsze metody nauczania! 90% czasu lekcji to konwersacje!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELAN LANGUAGES

  Belgia

  ElaN Languages świadczy kompleksowe usługi językowe. Szukasz kursów językowych wysokiej jakości, usług HR lub tłumaczeniowych? Szybko odpowiadamy na wszystkie zapytania, proponując indywidualne rozwiązania zorientowane na rezultat. Czy jesteś firmą jednoosobową, czy kierujesz MŚP, czy też pracujesz dla przedsiębiorstwa zatrudniającego 5000 pracowników, Twoje zapotrzebowanie jest dla nas jednakowo ważne. Rozumiemy Twoje specyficzne potrzeby i zaproponujemy indywidualne rozwiązanie. MyElaN jest jak wiśnia na torcie. Wydajna platforma językowa, która ułatwi Ci pracę i uczyni życie przyjemniejszym. ElaN Languages ma biura w Belgii, Holandii, Francji i Rosji. ElaN Languages była pierwszym biurem tłumaczeń, które uzyskało certyfikację europejską EN 15038, europejski znak jakości dla usług tłumaczeniowych.

 2. BEST CJO

  Polska

  Nasza oferta to ogromny wybór kursów językowych uwzględniających poziom zaawansowania i indywidualne potrzeby studentów. Języków obcych uczymy dzieci, gimnazjalistów, maturzystów, dorosłych, seniorów, specjalistów z różnych branż, osób przygotowujących się do egzaminów. Zajęcia prowadzimy zarówno w grupach, jak i w indywidualnym toku nauczania. Starannie dobrana kadra polskich i zagranicznych lektorów oraz system nauki w niewielkich grupach (4-10 osób) wpływa pozytywnie na efekty kształcenia. Naszym studentom zapewniamy bezpłatne podręczniki wybrane wspólnie z lektorem. Do dyspozycji oddajemy multimedialne pomoce naukowe, dobrze wyposażoną bibliotekę i filmotekę. We wszystkich naszych lokalizacjach dostępna jest sieć WiFi. Dzięki tym udogodnieniom nasi studenci szybko, skutecznie i bezstresowo opanowują wybrany język obcy. Poza zajęciami standardowymi (trwających zawsze wielokrotność pełnych 45 minut) oferujemy również pakiety dodatkowe, w skład których wchodzą warsztaty językowe.

 3. SZKOŁA GOOD DAY

  Polska

  Szkoła Good Day w Bydgoszczy to szkoła języka angielskiego inna niż wszystkie. Prowadzimy zajęcia w mini grupach (maksymalnie 6 osób), w miłej atmosferze współpracy. W Szkole Good Day nauczają wyłącznie doświadczeni, kwalifikowani nauczyciele, także tzw. native speakers, którzy z pasją podchodzą do nauczania. W Szkole Good Day w Bydgoszczy nie eksperymentujemy na uczniach, nie zatrudniamy studentów. Nauka to tutaj przyjemność. Sprawdzone metody nauczania oraz pomoce dydaktyczne najwyższej, światowej jakości i poziomu sprawiają, że nabieranie zdolności językowych przychodzi szybko i płynnie, będąc przy tym cały czas przyjemnością. Uczniowie i słuchacze moją pełną świadomość postępów co jeszcze bardziej motywuje do nauki.

 4. ALTISSIA

  Belgia

  Altissia International jest specjalistą od nauki języków na odległość. Siedziba grupy znajduje się w Belgii. Działamy wszędzie na świecie. Kursy językowe są proponowane za pośrednictwem platformy e-learningowej i mogą być łączone z innymi formami nauczania tzw. blended-learning. Altissia proponuje platformę nauczania 5 języków: angielski, hiszpański, francuski, niemiecki i holenderski, poziom od początkujących do zaawansowanych. Platforma oferuje tysiące godzin szkolenia, obejmując wszystkie aspekty życia społecznego i zawodowego.Nasze szkolenia respektują oficjalne poziomy europejskie CECR. Zajęcia to owoc doświadczenia ekipy profesjonalnych językoznawców działających od ponad 25 lat zarówno w świecie akademickim jak i w branży szkoleń zawodowych.

 5. ÖSTERREICH INSTITUT POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Instytuty Austriackie oferują kursy języka niemieckiego na wszystkich poziomach językowych oraz dla wszystkich grup wiekowych (prowadzą kursy niemieckiego zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych). Organizują liczne imprezy, konkursy oraz projekty językowe. Są licencjonowanym partnerem ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom). Nasze Instytuty wydają materiały dydaktyczne, współpracują z narodowymi i międzynarodowymi instytucjami szkoleniowymi i naukowymi. Spółka Österreich Institut GmbH jest oficjalną placówką oferującą kursy języka niemieckiego za granicą, podlegając w 100% Republice Austrii reprezentowanej przez Austriackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Radę Nadzorczą tworzą przedstawiciele czterech Ministerstw oraz Izby Gospodarczej. W ofercie kursów: kursy standardowe, raz w tygodniu, sobotnie, konwersacje ogólne na wszystkich poziomach, gramatyka, przygotowanie do matury. Oferta dla firm: trening indywidualne, zajęcia w siedzibie firmy lub Instytucie Austirackim

 1. MOTIVATION SZKOŁA JĘZYKOWA ONLINE

  Polska

  MOTIVATION Szkoła Językowa Online to wygodna forma nauki z lektorem przez Internet. Prowadzimy całoroczne kursy językowe: angielski przez Skype, niemiecki przez Skype, francuski przez Skype i rosyjski przez Skype. Zajęcia w naszej szkole języków obcych online mogą odbywać się indywidualnie lub w małych grupach. Możesz zacząć lekcje językowe przez Internet w dowolnym momencie. Jesteśmy elastyczni, dlatego zajęcia online możesz odbywać w wybranym przez siebie terminie. Prowadzimy lekcje przez Skype z wykorzystaniem wirtualnej klasy, na której umieszczone są wszystkie potrzebne materiały dostępne w cenie kursu. Otrzymujesz pełny dostęp i korzystasz kiedy chcesz! Nasza szkoła języków obcych online współpracuje tylko z wykwalifikowanymi nauczycielami, którzy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dodatkowo wykupując pakiet indywidualny masz możliwość bezpłatnej konsultacji mailowej ze swoim lektorem. Pamiętaj, że nauka języka obcego przez Skype w MOTIVATION to również korespondencja z lektorem tylko w języku obcym! Naszym głównym celem jest nauka komunikacji w języku angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim, dlatego zajęcia skierowane są do osób, którym zależy przede wszystkim na konwersacjach. Stawiamy na autentyczną i praktyczną naukę języka obcego. Darmowa lekcja próbna! Wypróbuj nasze metody nauczania i zapisz się na kurs : )

 2. SZKOŁA JĘZYKOWA KRAKÓW

  Polska

  Slavia to oferta języków słowiańskich i nie tylko. Tutaj możesz nauczyć się wielu języków z grupy słowiańskiej a więc: słoweński, czeski, macedoński, bułgarski, serbski, rosyjski i inne. Nauka języków odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania i w dogodnych dla każdego opcjach. W ofercie szkoły również: biuro tłumaczeń (tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe), kursy dla firm, szkolenia (dla lektorów, tłumaczy), księgarnia. Jeśli chcesz dobrze nauczyć się języka z grupy słowiańskich, tutaj z pewnością Ci się to uda. Dowiedz się więcej na: http: //www.slavia-jezyki.pl/

 1. E-NAUKAANGIELSKIEGO.PL

  Polska

  Biuro tłumaczeń i szkoła językowa w Tarnowskich Górach specjalizująca się w nauce angielskiego online zaprasza na profesjonalne kursy angielskiego. Nasza oferta obejmuje kursy angielskiego prowadzone indywidualnie oraz kursy grupowe prowadzone w kameralnych grupach. Prowadzimy kursy angielskiego prawniczego i angielskiego biznesowego (kurs Business English). Zapewniamy również profesjonalne przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego, m.in. egzaminów Cambridge (kurs FCE, kurs CAE, kurs CPE) oraz egzaminu IELTS. Przygotowujemy również do egzaminu z języka angielskiego biznesowego - LCCI Business for English. Koncentrujemy się przede wszystkim na skutecznej nauce angielskiego przez Internet ze względu na rosnące zainteresowanie taką formą nauczania. Oferujemy szybką naukę angielskiego online. Ponadto, działając prężnie jako profesjonalne biuro tłumaczeń, wykonujemy tłumaczenia z polskiego na angielski. W naszej ofercie znajdują się zarówno tłumaczenia na język angielski zwykłe, jak i specjalistyczne (tłumaczeni prawnicze, finansowe, techniczne).

 2. KOLUMBUS KURSY JĘZYKOWE

  Niemcy

  Kolumbus Kursy Językowe działając na rynku od 2004 roku zyskał sobie zaufanie wielu klientów, a wszystko to za sprawą swojej niezawodności, której gwarantem jest współpracowanie z najlepszymi na świecie szkołami językowymi. W ofercie firmy znajdziecie Państwo propozycje kursów z 9 języków w najdalszych zakątkach świata, co umożliwia łączenie uroków podróżowania z praktyczną nauką języków. Kolumbus Kursy Językowe zajmuje się nie tylko organizacją kursów, ale również zakwaterowania na czas nauki. Wśród dostępnych form znajdziecie Państwo najbardziej popularny pobyt u rodziny goszczącej, a ponadto równie popularną rezydencję czy mieszkanie wspólne. Doskonałym uzupełnieniem jest również bogaty w różnego rodzaju atrakcje program przewidziany na czas wolny, łączący w sobie odpoczynek z praktycznym korzystaniem z języka. Dla zdobycia szerszych informacji zapraszamy na stronę internetową Kolumbus Kursy Językowe: )

 3. STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH UMK

  Polska

  Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych w Toruniu jest autoryzowanym centrum międzynarodowych certyfikatów językowych TELC, TOLES i LCCI. SPNJO rzetelnie i profesjonalnie kształci językowo na wszystkich poziomach określonych w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego przy wykorzystaniu różnorodnych form nauczania, w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym oraz rekomendacjom Rady Europy. W ofercie kursy: - angielskiego - fińskiego - francuskiego - hiszpańskiego - niemieckiego - rosyjskiego - przygotowanie do egzaminu Cambridge FCE - kurs - konwersacje, rozwijanie swobodnej komunikacji - kurs - konwersacyjno-doskonalący - język obcy z elementami biznesu i prawa - język obcy w podróży - język obcy w firmie języka obcego wyłącznie dla studentów I i II roku: - przygotowanie do lektoratów - powtórka przed egzaminem języka specjalistycznego: - język prawniczy - angielski Toles Foundation, Toles Higher, Toles Advanced - prawniczy angielski w kontekście prawa polskiego - język biznesowy - negocjacje w języku angielskim - język angielski - finansowy - - język angielski - dla celów akademickich - język angielski - pisanie dla nauczycieli akademickich języka angielskiego dla obcokrajowców

 4. SZKOŁA JEZYKÓW OBYCH "MALY RYNEK"

  Polska

  Nasza szkoła językowa powstała w 1992 roku jako jedna z pierwszych prywatnych szkół językowych w Krakowie. Zajmujemy się edukacją językową oraz wymianą międzykulturową: uczymy języków obcych na kursach w Krakowie i okolicach, organizujemy zagraniczne wyjazdy językowe i prowadzimy biuro tłumaczeń. Prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnorodnych formach zajęciowych: oferujemy nauczanie grupowe, indywidualne, warsztaty językowe oraz kursy języka specjalistycznego. Organizujemy także „szyte na miarę”, specjalnie opracowane kursy dla tzw. grup zamkniętych (prywatnych) i dla klientów indywidualnych.

 5. CENTRUM JĘZYKA I KULTURY TURECKIEJ LISAN

  Polska

  Warszawskie Centrum Języka i Kultury Tureckiej Lisan to doświadczona szkoła języka tureckiego, w której osoby początkujące, jak i na pewnych poziomach zaawansowania, mogą doskonalić swoje umiejętności w zakresie posługiwania się językiem tureckim w mowie i piśmie. Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy, w znanym Hotelu Metropol sprawia, że dotarcie na zajęcia jest łatwe dla każdego mieszkańca stolicy. Na miejscu czeka zespół specjalistów na czele z doskonale przygotowanymi nauczycielami. Aktualnie Centrum świadczy rozmaite usługi związane z Turcją, wśród których wymienić trzeba: • tłumaczenia na turecki i z tureckiego, • korepetycje z tureckiego dla osób potrzebujących utrwalenia poznanego materiału, • szkolenia kulturowe dla firm i osób prywatnych, • kursy języka arabskiego. Oferta jest tak przemyślana, aby coś dla siebie znaleźli zarówno klienci prywatni, zafascynowani turecką kulturą, jak też podmioty biznesowe, które chcą rozwijać kontakty gospodarcze z tureckimi przedsiębiorstwami. Kadra ośrodka posiada doskonałą znajomość tureckiej specyfiki - zarówno w aspekcie językowym, jak i związanym z tłem kulturowym, historią i modelem relacji społecznych.

 6. DE DROOM TAALTRAININGEN

  Holandia

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prowadzonych przez nas zajęć nauki języka holenderskiego które oferujemy w naszym ośrodku szkoleniowym w Lelystad. Przygotowaliśmy kursy indywidualne jak i grupowe, dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy również zorganizowanie zajęć dla pracowników firm na terenie zakładu pracy (po uprzednim skonsultowaniu z pracodawcą).Zajęcia prowadzone w małych grupach, cztero-, pięcio- oraz maksymalnie sześcioosobowymi.Lekcje prowadzone przez nauczyciela z polskim pochodzeniem, dzięki czemu kwestie gramatyczne są wytłumaczone jasno i zrozumiale, co pomaga szybciej nauczyć się obcego języka.Prowadzone zajęcia jak i pomoce naukowe są specjalnie przygotowane aby optymalnie wykorzystać naukę poprzez mówienie, pisanie, słuchanie i czytanie ze zrozumieniem w języku holenderskim.

 7. SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH LINGUALAND

  Polska

  Zapraszamy do naszej szkoły języków obcych w Krakowie. Oferujemy nauczanie języków przez doświadczonych i z najwyższymi kwalifikacjami lektorów językowych, którzy zapewniają nowoczesne nauczanie zgodne z standardami Rady Europy. W ofercie języki: niemiecki, włoski, rosyjski, szwedzki, norweski, hiszpański, angielski, francuski. W naszej ofercie mogą Państwo także skorzystać z oferty języków online a także mamy w ofercie szkolenia językowe dla firm. Cieszymy się bardzo pozytywnymi opiniami. Po szczegóły odsyłamy na naszą stronę: https: //www.lingualand.pl/

 8. MM ENGLISH

  Polska

  MM English organizuje profesjonalne kursy języka angielskiego w Łomiankach. W ramach współpracy można skorzystać z szerokiego zakresu usług. Oferta obejmuje między innymi korepetycje, zajęcia grupowe i indywidualne. Uczestnicy kursów mogą liczyć na: • ciekawe materiały dydaktyczne i starannie opracowane plany nauczania, • pozytywną atmosferę w trakcie nauki, • przygotowywanie do matury i egzaminów ósmoklasisty, • lekcje dla firm zainteresowanych kształceniem kadr, • wymierne efekty nauczania. Szkoła językowa w Łomiankach przyjmuje osoby w różnym wieku. Uczy pisania, czytania, słuchania i przełamywania barier związanych z komunikowaniem się w języku obcym. Skuteczna nauka angielskiego to wynik regularnej pracy i utrzymywania odpowiedniej motywacji. Magdalena Morycińska jest nauczycielką docenianą za przyjazne podejście do ucznia i wyrozumiałość, a zarazem stawianie coraz większych celów i zachęcanie do aktywnego udziału w zajęciach. Kurs angielskiego może odbywać się w siedzibie szkoły lub w wygodnej formie online.

 1. DIALOGO SZKOŁA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

  Polska

  Diálogo istnieje od 2003 roku. Specjalizujemy się w nauczaniu języka hiszpańskiego i jako jedyna szkoła w Polsce uczymy metodą Flipped Classroom, czyli nauczania odwróconego. Cieszymy się ogromnym zaufaniem kursantów, dysponujemy kadrą najlepszych lektorów, inwestujemy w nowoczesne technologie.W 2006 r. Diálogo przyznany został Europejski znak innowacyjności w zakresie nauczania języków obcych: European Language Label. Diálogo to przede wszystkim LUDZIE: wspaniali lektorzy o bardzo wysokich kwalifikacjach oczywiście Wy, nasi Kursanci! ZAPRASZAMY!

 2. GERMAN LANGUAGE CENTER

  Polska

  German Language Center to warszawska szkoła języka niemieckiego wyróżniająca się wykwalifikowaną kadrą, indywidualnym i elastycznym podejściem do każdego kursanta oraz metodami szkolenia najwyższej jakości. Nauczyciele to doświadczeni praktycy - pomogą uwolnić językowy potencjał, w przystępny sposób wyjaśnią zasady gramatyczne i ortograficzne, a także wesprą w opanowywaniu nowego słownictwa. Wstępne testy umiejętności i wykwalifikowani instruktorzy dają gwarancję stworzenia najskuteczniejszej ścieżki nauczania, tak aby jak najlepiej spożytkować czas poświęcany na naukę języka. Szkoła oferuje różnorodne kursy, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań. Lekcje są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania, między innymi: zajęcia indywidualne ze spersonalizowanym tokiem nauki, szkolenia dla firm - pracowników, kadr kierowniczych, tworzone na podstawie wytycznych podanych przez klienta, z uwzględnieniem specyfiki prowadzonej przez niego działalności, niemiecki dla początkujących, niemiecki dla osób zaawansowanych językowo, kursy przyspieszonej nauki języka. German Language Center daje pewność wysokiej jakości usług, doświadczenia i optymalnego podejścia do edukacji.

 3. SZKOŁA JĘZYKOWA SKRIVANEK

  Polska

  Skrivanek Szkoła Językowa to skład profesjonalistów oraz pedagogów lingwistycznych budowany od ponad 20 lat. Mieszcząca się w Warszawie szkoła lingwistyczna to perfekcyjne miejsce dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się obcego języka. Nasi empatyczni pedagodzy to wykształceni ludzie, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak przekazać wiedzę oraz efektywnie nauczyć języka. Uczymy angielskiego, duńskiego, szwedzkiego, niemieckiego, rosyjskiego i wielu innych - sprawdź na domenie internetowej, jak dużo możesz zdobyć, przychodząc do nas i zapisując się na kurs.

 4. JĘZYK FRANCUSKI KAMILLA KUŹMICKA

  Polska

  Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w prowadzeniu profesjonalnych kursów językowych z język francuskiego. Oferta naszej firmy kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak też firm. Firmom proponujemy kursy indywidualne oraz grupowe na poziomach od A1 do C1 o profilu ogólnym oraz specjalistycznym. Kursy specjalistyczne związane są między innymi z prawem, ekonomią oraz medycyną. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty! Oferta firmy: - kursy języka francuskiego dla dzieci i osób dorosłych - kursy językowe dla firm - tłumaczenia ustne i pisemne - wsparcie projektów francuskojęzycznych

 5. COLEGIO INTERNADO SAN JOSÉ (JESUITAS) DE VILLAFRANCA DE LOS BARROS

  Hiszpania

  Gimnazjum jezuickie San José de Villafranca de los Barros (Badajoz), klasy o profilu dwujęzycznym, znak wysokiej jakości edukacji, kompletne kształcenie według standardów naukowych, zajęć pozaszkolnych, humanistycznych i chrześcijańskich, od szkoły podstawowej po maturę. Istnieje od ponad 120 lat. Internat męski i żeński. 37 000 m²­­ obiekty sportowe, basen, stołówka, sala konferencyjna mogąca pomieścić 2 000 osób, nowe technologie stosowane podczas kształcenia, orkiestra.

 6. INSTITUTO INTERNACIONAL DE IDIOMAS

  Hiszpania

  Szkoła będąca liderem w nauczaniu języków w Costa del Sol Occidentale od 1982 roku. Nasze placówki Marbella udzielają kursów ponad 1 300 uczniom każdego roku. Wszystkie nasze placówki uzyskały certyfikat zarządzania jakością ISO 9001. Hiszpański dla cudzodziemców, angielski, niemiecki, francuski, włoski, rosyjski i chiński.

 7. LSI (LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL)

  Belgia

  LSI SPRL jest szkołą językową służącą przedsiębiorstwom i osobom prywatnym od 1974 roku. Nauczyciele będący native speakers uczą w niej języków na kursach grupowych lub indywidualnych, w sposób praktyczny i komunikatywny, na wszystkich poziomach. LSI proponuje kursy językowe ogólne i specjalistyczne dla przedsiębiorstw. LSI pomaga Ci w lepszym porozumiewaniu się: przez telefon, na zebraniach, podczas wywiadów i negocjacji lub oficjalnych prezentacji.

 8. KOINE' SOC.COOP.A R.L.

  Włochy

  Koinè Center proponuje szkoły we Florencji, Lucca, Bolonii i Camogli, nad morzem, aby zaoferować naszym studentom szeroką gamę stanowisk i kursów językowych, a także po to, aby nasze szkoły były gościnne i miały zarazem rodzinny charakter. Każde miasto jest znane na świecie ze względu na swoje dziedzictwo historyczne, swoją kulturę, swój krajobraz, swoją architekturę i swój styl życia, a także stanowi doskonałą bazę Twojego pobytu, z wieloma rzeczami do zrobienia i które warto zobaczyć.

 9. QUEEN'S GATE SCHOOL

  Hiszpania

  Od czasu powstania w 1994 r. szkoła ma na celu wykształcenie w najlepszy sposób swoich uczniów, aby umożliwić im zdobycie najlepszych stanowisk pracy, uzyskanie dyplomów, podróżowanie bez obaw za granicami kraju, itd. Nauka hiszpańskiego w sercu Hiszpanii. Szkoła językowa: angielski, francuski, chiński, itd. Kursy za granicą: USA, Anglia, Irlandia. Egzaminy w celu uzyskania certyfikatów. Od 1994 r. staramy się zwiększyć Twoje szanse na sukces.

 10. BRITISH TEAM

  Włochy

  British Team to szkoła językowa respektująca programowe ramy europejskie. Posiadamy akredytację w Lombardii. Jesteśmy upoważnieni do prowadzenia zajęć potrzebnych do otrzymania zaliczeń szkoleniowych. Organizujemy zajęcia z informatyki, zaawansowane szkolenia z informatyki, zajęcia online, zajęcia na temat bezpieczeństwa pracy. Organizujemy pobyty szkoleniowe za granicą.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkoły języków obcych - Import eksport

Liczba wyników

821 Przedsiębiorstwa