• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło

Wyniki dla

Szkło - Import eksport

 1. FOTOVERBUNDGLAS MARL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LamiPress - elastyczny system autoklawowy. Nie bez autoklawu, ale z opatentowanym na całym świecie procesem nadciśnienia, LamiPress oznacza wysokiej jakości produkty VSG z PVB i SentryGlas, certyfikowaną jakość i absolutną pewność procesu, dzięki ciepłu kontaktowemu przy 50% mniejszym zużyciu energii. Dzięki naszemu ekonomicznemu, łatwemu w obsłudze i bezobsługowemu systemowi możesz wziąć we własne ręce swoją działalność w zakresie bezpiecznego szkła laminowanego, a tym samym dużą część wartości dodanej i zadowolenia klientów. Albo stworzyć, poprzez symbiozę z istniejącym autoklawem, dodatkową wydajność do 30% tylko na linii szkła podstawowego. Jako nowicjusz skorzystaj z maksymalnych możliwości produkcyjnych. Z wyprzedzeniem można w naszym własnym zakładzie produkcyjnym wypróbować każdy pożądany produkt ze szkła laminowanego - od bezpiecznego szkła laminowanego z hartowanego szkła ochronnego po nadzwyczajne laminaty wielowarstwowe. A zasada modułowa, która rośnie wraz z systemem, dostosowuje się również do kolejnych wzrostów przepustowości. Zaoszczędź na sile roboczej potrzebnej do budowy bardziej podatnych na błędy worków próżniowych i nie grzęźnij na linii wstępnego laminowania przeznaczonej do produkcji masowej. LamiPress przejmuje produkcję rentownych laminatów specjalnych i o stałej wielkości, oszczędzając zasoby, bez konieczności użycia drogich materiałów eksploatacyjnych, w ułamku czasu cyklu, który w przeciwnym razie jest wymagany. Od skali laboratoryjnej do w pełni zautomatyzowanej linii jumbo, konfigurujemy dla Ciebie Twój indywidualny LamiPress. Skorzystaj juz teraz z technologii laminacji nowej generacji!

 2. STEINERT INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Steinert Industries GmbH: Pionierzy w produkcji szkła i cegieł o europejskiej jakości. Steinert Industries GmbH może pochwalić się dumną i długą historią sukcesów w produkcji wyrobów budowlanych. Nasze doświadczenie obejmuje przede wszystkim produkcję szkła i cegieł: • Podstawowe produkty: szkło float, szkło lustrzane, bezpieczne szkło laminowane, szkło izolacyjne i bezpieczne szkło hartowane. Dzięki zakładom produkcyjnym w krajach Azji Środkowej, takich jak Kirgistan i Uzbekistan, od 1990 roku staliśmy się jednym z największych inwestorów w tym regionie. Kluczowe liczby: • Ponad 3500 oddanych pracowników na całym świecie. • Dzienna produkcja do 600 ton szkła float. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia najlepszych producentów. Wszystkie nasze produkty, od szkła po cegły, spełniają surowe europejskie normy jakości i są odpowiednio certyfikowane w UE. Oprócz naszej podstawowej działalności, jesteśmy również zaangażowani w wiele innych projektów świadczących o naszym zaangażowaniu w innowacje i jakość.

 3. LLC ASL OYNA

  Uzbekistan

  Verified by europages badge

  «ASL OYNA» LLC jest wiodącym Zakładem Produkcji Szkła w Azji Środkowej, założonym w 2009 roku. Fabryka znajduje się w Republice Uzbekistanu, w dystrykcie Siergiejskim, w Taszkiencie. Piasek kwarcowy i dolomit do produkcji wyrobów ASL OYNA pozyskiwane są z własnego kamieniołomu. Możliwości produkcyjne fabryki oparte są na urządzeniach pochodzenia europejskiego: • Piec No. 1 - Heye Int. Gmbh (Niemcy) • 8-sekcyjne maszyny IS - Heye Int. Gmbh • Piec No. 2 - Stara Glass S.p.A. (Włochy) • 6-sekcyjne maszyny IS - Bottero S.p.A. (Włochy). Całkowita dzienna wydajność pieców wynosi 270 ton szkła, co daje 560 000 butelek dziennie i 200 milionów butelek rocznie. Wdrożona w 2014 roku zaawansowana technologia NNPB pozwala zredukować wagę produkowanych butelek średłnio o 15-20%. Do tej pory wyprodukowanych zostało ponad 450 różnych kształtów pojemników szklanych i ich kombinacji. W 2018 roku, huta szkła weszła w nowy etap rozwoju i od tego czasu wdraża międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa żywności: ISO 9001: 2015, (FSSC) 22000, ISO 45001: 2018 i ISO 14001: 2015. W 2022 roku uruchomiono linie dekoracji szkła, które umożliwiły zapewnienie bezpieczniejszych i bardziej przyjaznych dla środowiska rodzajów zdobień i ich kombinacji: - tłoczenie folią na gorąco - metalizacja próżniowa butelek - powlekanie opakowań szklanych - zdobienie butelek metodą sitodruku. Wybierz wysoką jakość i innowacyjną technologię firmy ASL OYNA!

 4. SAR-CAM GLASS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SAR-CAM GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach szkło warstwowe, podwójne szyby, kryształy hartowane, kryształy bezpieczne, wyroby ze szkła, i szkło malowane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. INGLAS VETRI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INGLAS VETRI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło, Szkło artystyczne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, puste szkło, wyroby szklane, Szkło, kabina prysznicowa, Szkło artystyczne, i wyroby ze szkła. Ma siedzibę w Santa Maria a Monte, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QUARZGLAS KOMPONENTEN UND SERVICE QCS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma QUARZGLAS KOMPONENTEN UND SERVICE QCS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach szkła optyczne, i kwarc. Ma siedzibę w Maintal, Niemcy.

 2. SFERA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SFERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, wyroby ze szkła, lustra, Szkło płaskie i lustra, i lustra na miarę. Ma siedzibę w Meolo, Włochy.

 3. LUKSFERY, SZKŁO PUSTAKI SZKLANE GLASSPOL.PL

  Polska

  Jedyny w Polsce importer okien do pustaków szklanych! Luksfery, Glassblocks, pustaki szklane: LA ROCHERE, GRUPA SEVES BASIC, DESIGN. Systemy montażu, pustaki o odporności ogniowej E 60, EI 15, EI 30, EI 60, EI 90, EI 120. Najtańsze ogniowe przeszklenia pustaków szklanych na rynku.Wyłączny przedstawiciel francuskiej fabryki szkła La Rochere, pustaki, luxfery podłogowo-sufitowe, różne wymiary i wzory, szkło budowlane, szkło fusing - umywalki, ściany, drzwi, dekory szklane w technologii fusing. Firma Glasspol.pl posiada w swojej ofercie pustaki szklane: SEVES, FUHF DESIGN, LA ROCHERE Firma Glasspol.pl jest wyłącznym importerem okienek wentylacyjnych (wentów) do pustaków szklanych, dzięki którym doświetle z pustaków szklanych może pełnić również funkcję okna. Naturalne światło jest tańsze w eksploatacji więc zachęcamy do zakładania gotowych okien z pustaków szklanych wszędzie tam gdzie nie można założyć okna. Pełna gama asortymentu do montażu pustaków szklanych najlepszą metoda tradycyjną. Zobacz na nasz firmowy sklep www.luksfer.pl oraz www.pustak-szklany.pl

  Wszystkie wyroby na "szkło"

 4. TWINLAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Fima Twinland GmbH & Co. KG jest firmą usługową, która od ponad 25 lat współpracuje z najważniejszymi partnerami azjatyckimi w branży dostawczej i meblarskiej. Naszym celem jest zapewnianie naszym klientom kompleksowego wsparcia, począwszy od pomysłu klienta, poprzez rozwój nowych produktów, aż po kompletną dostawę. Firma Twinland jest zawsze do dyspozycji swoich klientów. Nasza firma współpracuje ze skutecznymi i reaktywnymi partnerami, szczególnie z Chin. W celu polepszania komunikacji 20 lat temu otworzyliśmy biuro w Guangzhou (Chiny) i zatrudniliśmy tam kilku chińskich pracowników, którzy dokładają jeszcze większych starań, aby służyć wszelką pomocą naszym klientom. Tutaj należy przede wszystkim wspomnieć o kontroli jakości w zakładach, a także o monitorowaniu terminów. Ponadto, umożliwia nam ono jeszcze szybsze zajmowanie się zapytaniami klientów.

 5. KRAUS GMBH GLASBESCHLÄGE

  Austria

  Przedsiębiorstwo KRAUS GmbH z siedzibą w Brunn am Gebirge zostało założone w 1998 roku i jest dziś jednym z wiodących dostawców okuć do drzwi szklanych. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem klientów z Austrii, Europy i wielu innych krajów świata. Szeroka gama produktów jest stale dostosowywana do wymagań klientów. Nasze produkty wykonane są z wysokiej klasy materiałów i zapewniają naszym klientom najlepszą jakość. Dzięki ciągłym inwestycjom w technologię, szkolenia i dalsze kształcenie, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i wzornictwem. Od 2014 posiadamy certyfikat ÖNORM EN-1090-1: 2012. W 2019 roku otworzyliśmy nasz nowy budynek firmowy i posiadamy salon wystawowy oraz większy magazyn, co zapewnia większą dostępność naszych produktów.

 1. HALM STRAWS GMBH

  Niemcy

  Firma HALM została założona w 2016 roku przez Sebastiana Müllera i Hannah Cheney w celu stworzenia rozsądnej alternatywy dla plastikowych słomek do picia. Jako pionierzy w dziedzinie zrównoważonych słomek do picia, HALM oferuje szeroką gamę produktów wokół szklanych słomek. 100% naszego szkła produkujemy sami w turyngijskiej hucie szkła. W przeciwieństwie do importu z Dalekiego Wschodu, nasze szkło produkowane jest więc zgodnie z niemieckimi normami jakości, przepisami prawa pracy i ochrony środowiska. Czyni to również nasze szkło jednym z najbardziej stabilnych dostępnych na rynku. Dla sprzedawców produktów promocyjnych: Słomka HALM jest idealnym, zrównoważonym i długotrwałym upominkiem firmowym. Indywidualne grawiury logo na słomkach do napojów są tak samo możliwe, jak niepowtarzalne koncepcje opakowań. Dla gastronomii: HALM zajmuje silną pozycję w branży gastronomii wyższej klasy. Nasze słomki do picia można myć w zmywarkach do naczyń, są neutralne smakowo i mogą być używane niezliczoną ilość razy.

 2. MF-GLASMASCHINENTECHNIK

  Niemcy

  Zawsze w jednym kierunku - w kierunku technologii obróbki szkła MF. MF oznacza Michaela Fastenratha. 5 powodów stosowania technologii maszynowej obróbki szkła. Zorientowanie na klienta i jasne porady oraz bliska współpraca z klientem, uczciwość i przejrzystość są dla nas faktem, a nie zamierzeniem. Ponieważ jakość zaczyna się od dobrej porady. Co nauczone to wyuczone. Podstawą naszej pracy są solidne szkolenia i dalsze kształcenie oraz ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Ponieważ technologia jest naszą pasją. Dbamy o to, co najważniejsze. Zawsze koncentrujemy się na skuteczności procesów. Zawsze zwracamy uwagę na opłacalność Twojej instalacji i urządzeń. Nie jesteśmy tani, ale warci swojej ceny. Jakość ma swoją cenę, ale wartość, którą zyskujesz za inwestycję jest znacznie wyższa niż rachunek za nią. We wszystkim polegamy na przejrzystej analizie kosztów. Dopasowane i innowacyjne rozwiązania. Nie oferujemy niedostosowanych, gotowych rozwiązań.

 1. GLASFABRIK LAMBERTS GMBH + CO. KG.

  Niemcy

  Pracownicy Glasfabrik Lamberts, od powstania firmy w 1887 roku, którą założył inżynier Laurenz Lamberts, zajmują się produkcją szkła lanego, tzn. szkła wytwarzanego w procesie walcowania. Firma będąca własnością rodzinną jest jedynym tego rodzaju średniej wielkości przedsiębiorstwem w Europie. Jako pierwszy i jedyny wytwórca szkła lanego na świecie firma Lamberts wytwarza wszystkie szkła w piecu telnowym, co jest metodą najbardziej przyjazną środowisku! Uznanie, że procesy produkcyjne powinny być oceniane według ich wpływu na środowisko i odpowiedno ulepszane doprowadziło LAMBERTS do pionierskiego kroku w latach 90. i znaczącej transformacji produkcji. Firma LAMBERTS udoskonaliła stopniowo swoje procesy produkcyjne, tak że wyrób szkła odbywa się z możliwie największym wykorzystaniem odpadów szklanych i szkła z recyklingu wysokiej jakości.

 2. GLASPROCES

  Polska

  Doświadczenie, elastyczność, indywidualne podejście to nasze cechy, a nasz cel to zadowolony klient. Profil naszej działalności to produkcja seryjna szkła i luster. Dla naszych klientów przetwarzamy szkło pod już istniejącą produkcję, a także pomagamy wprowadzać nowe i nietypowe produkty na rynek — również poprzez dostosowanie procesu produkcyjnego pod konkretne potrzeby odbiorców. Grupa docelowa to: fabryki mebli, branża agd i elektrotechniczna, firmy handlowe zaopatrujące markety, branża wyposażenia wnętrz, budowlanka. Jesteśmy w stanie zaoferować państwu: automatyczny rozkrój szkła i luster szlifowanie szkła i luster fazowanie szkła i luster drukowanie na szkle hartowanie szkła gięcie szkła przetwarzanie szkła na centrum obróbczym produkcja luster: produkt wykonujemy na każdy wymiar. Rodzaj obróbki w zależności od potrzeb; folia bezpieczeństwa, szlif trapezowy albo faza o szerokości od 5 do 40 mm. Listwy szklane: półprodukt pod łazienkowe decory szklane w różnych rozmiarach — zarówno do zdobienia na zimno, jak i do wypału w piecu komorowym. Kabiny prysznicowe i sanitarne walk in: system bezramowy, produkt niezwykle efektowny i wysokiej jakości. W standardzie szkło hartowane 8 mm. Panele ze szkła płaskiego i giętego: zastosowanie fronta mebli i agd, elektronika, osłony grzejników.

 3. ALUMEX BARTOSZ BRYŁOWSKI

  Polska

  Siedziba firmy Alumex jest zlokalizowana w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Naszą specjalnością jest produkcja frontów aluminiowych. Działalność rozpoczęliśmy dziesięć lat temu, w 2007 roku. Zatrudniamy doświadczonych pracowników i posiadamy nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu możemy zagwarantować, że oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Właścicielem firmy jest Bartosz Bryłowski. Zdajemy sobie sprawę, że aluminium jest coraz bardziej powszechne w budownictwie. Stanowi ono piękną ozdobę w domach, budynkach użyteczności publicznej, a także biurach. Cechy, które sprawiają, że aluminium staje się coraz powszechniejsze, to mała gęstość. Jest wykorzystywane w budownictwie, przemyśle motoryzacyjnym oraz w innych dziedzinach, gdzie ważna jest lekkość komponentów. Ponadto plastyczność, która jest ułatwieniem w obróbce metalu. Kolejnymi ważnymi aspektami są odporność na korozję oraz wydajność, a także nietoksyczność. Nasza firma oferuje różnego rodzaju wyroby z aluminium. Możemy Państwu zaproponować między innymi fronty i ramki wytworzone właśnie z tego materiału. Nowe uchwyty krawędziowe, bądź nóżki meblowe, a także szyba z kolorowego szkła sprawią, że pomieszczenie chociaż trochę się odmieni. Oferujemy ramki aluminiowe, które świetnie sprawdzą się jako fronty w meblach zarówno kuchennych, jak i pokojowych oraz biurowych, a także w szafach jako drzwi przesuwne. Pozwoli to stworzyć estetyczne i praktyczne meble, które charakteryzować się będą lekkości

 4. HERO-FIRE GMBH

  Niemcy

  Od 2007 roku zajmujemy się rozwojem i produkcją szkła ognioodpornego we własnej firmie. Wcześniej Grupa Hero-Glas, spółka matka, zajmowała się produkcją szkła ognioodpornego od 2001 roku. Obecnie jesteśmy jednym z największych niezależnych dostawców szkła ognioodpornego, a także potrafimy łączyć wiedzę i wykorzystywać efekty synergii w ramach grupy. Hero-Glas pracuje ze szkłem od ponad 40 lat. Wszystkie etapy produkcji i głębokości obrόbki znajdują się w jednym miejscu. Nieustannie pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Dzięki przewadze wagowej nad porównywalnymi produktami innych producentów, doskonałym wartościom izolacyjności akustycznej naszych szyb i drzwi całoszklanych z funkcją EI-30, chcemy wyznaczać standardy w branży.

 5. ADAM RUDA. SZKLARZRUDA 24 H

  Polska

  Zakład szklarski Adamy Rudy znajdą Państwo na terenie Szczecina. Na rynku jesteśmy obecni od 2010 roku, specjalizując się w wykonywaniu projektów przy użyciu szkła Lacobel oraz szkła z grafiką. Stosujemy nowoczesne szkło nadające wnętrzu wyjątkowego charakteru. Z powodzeniem może stać się oryginalnym elementem wystroju kuchni lub łazienki. Proponujemy także wyroby ze szkła budowlanego, antywłamaniowego, zbrojonego, kominkowego oraz innych rodzajów. Przyjmujemy zlecenia na wykonywanie obudów kominków, parawanów szklanych, luster każdego typu, kabin szklanych, a także drzwi szklanych, w tym m.in. drzwi przesuwnych, otwieranych czy prysznicowych. Oferujemy także realizację nowoczesnych daszków szklanych oraz parawanów nawannowych. Zapraszamy do współpracy.

 6. GLASS-BUD

  Polska

  Nasza firma istnieje na rynku od 1986 r . Naszą domeną są wysokiej jakości szkła i produkty szklane. Wieloletnie doświadczenie oraz rozeznanie rynku pozwala nam wciąż się rozwijać, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta. Posiadamy doskonale wyposażony park maszynowy dzięki któremu wychodzimy na przeciw innowacyjnym pomysłom. Siedziba naszej firmy znajduje się w Otfinowie, jednakże posiadamy oddział w Tarnowie. By dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji dotyczących współpracy z nasza firmą.

 7. OPUSGLASS

  Dominika, Wspólnota Dominiki

  Firma Opus istnieje od prawie 20 lat. W tym czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję w Polsce i wielu rynkach europejskich. Naszą firmę cechuje wysoka jakość produktu połączona z najnowszą technologią produkcji, czego efektem stała się marka Opusglass. Innowacyjny produkt Opusglass powstał w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania rynku, na którym dotychczas dostępna była jedynie technologia duoglass stawiająca poważne ograniczenia z racji ciężaru, grubości oraz - co dość istotne - wysokiej ceny. Produkt przez nas oferowany jest rozwiązaniem dającym nieograniczone możliwości zastosowania. Szkło laminowane Opusglass poddawane jest procesowi laminacji w piecu próżniowym w technologii sologlass. Składa się z pojedynczej tafli szkła o dowolnej grubości od 2 mm, grafiki oraz laminatu typu SAFE.Tak przetworzone szkło staje się szkłem bezpiecznym, tzn. stabilnym po stłuczeniu oraz posiada certyfikat bezpieczeństwa dla zdrowia i życia człowieka w klasie 1B1.

 8. KRAK-TRANS. HURTOWNIA SZKLA

  Polska

  Hurtownia szkła Krak-Trans jest doświadczonym dostawcą szkła budowlanego i dekoracyjnego, w tym m.in. szkła Lacobel, float, kominkowego, satynowego , ciepłochronnego czy ornamentowego. Fachowo wykonuje oraz montuje lustra oraz kabiny prysznicowe na wymiar. Zapewnia też montaż balustrad szklanych. Precyzyjnie realizuje obróbkę szkła, w tym między innymi: szlifowanie, wiercenie, cięcie czy klejenie szkła metodą UV.

 1. CENTRUM OBROBKI SZKLA

  Polska

  Centrum Obróbki Szkła w Bochni to firma specjalizująca się w obróbce CNC szkła oraz wykonawstwie konstrukcji szklanych. Kompleksowo wykonuje m.in. panele szklane, kabiny prysznicowe, lustra czy drzwi ze szkła. Służy fachowym doradztwem oraz pomaga w pracach projektowych i montażowych. Dokłada wszelkich starań, by dostarczane wyroby były estetyczne i funkcjonalne.

 2. MELNIR LLC

  Rosja

  Melnir od 2011 roku oferuje gotowe rozwiązania w zakresie pakowania żywności i produkuje wysokiej jakości, funkcjonalne opakowania z tworzyw sztucznych i szkła do przypraw. Nasze młynki nadają się do mielenia większości przypraw, w tym soli, i nadają się do recyklingu. Przyprawy są podawane równomiernie niezależnie od wielkości ziaren, a konstrukcja zapewnia, że cząstki o wielkości do 7 mm mogą być wychwytywane bez zakleszczania mechanizmu młynka.

 3. BUSZEK

  Polska

  Buszek - fajka wodna sklep, to szeroka oferta importu i sprzedaży produktów takich jak: szisza, węgielki i tytoń do fajek wodnych, unikalne papierosy smakowe, e-papierosy, yerba mate. Oferujemy sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych oraz hurtową dla firm. Posiadamy sieć sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Zapewniamy także możliwość zakupu produktów przez internet. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług.

 4. GLASSBAR

  Polska

  Szklarz Warszawa Firma świadczy usługi szklarskie na terenie Warszawy Zakres działalności obejmuje, montaż oraz sprzedaż, szkła i luster Lustra Szkło Hartowane Szkło Do Kuchni malowane , z nadrukiem , przezroczyste Szkło Bezpieczne Klejone Blaty Szklane Kabiny Prysznicowe Balustrady Szklane Szyby do okien zespolone oraz pojedyncze

 5. SALGAT

  Polska

  Salgat to producent konstrukcji aluminiowo-szklanych. W ofercie mamy zadaszenia tarasów, wiat, zabudowy szklane tarasów z systemem szklanych ścian przesuwnych. Oferujemy również nowoczesne balustrady szklane zarówno schodowe, balkonowe czy tarasowe. Etapy współpracy składają się z takich elementów jak: wywiad podstawowy, wycena, projekt, produkcja, transport - dostawa na miejsce inwestycji oraz montaż. Istnieje również możliwość zamówienia gotowych produktów bezpośrednio do własnego montażu.

 6. APERTE, UAB

  Litwa

  Firma APERTE, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło, Szkło płaskie i lustra, Szkło izolacyjne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 7. CHIC CONCEPTION

  Francja

  Firma CHIC CONCEPTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 8. EMLES-GLASS BV

  Belgia

  Firma EMLES-GLASS BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach drzwi ze szkła. Ma siedzibę w Zulte, Belgia.

 9. SÜD-OPTIK SCHIRMER GMBH

  Niemcy

  Firma SÜD-OPTIK SCHIRMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach soczewki optyczne, i płaskie szkło. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 10. TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI

  Turcja

  Firma TURNA BAKIR ENDUSTRIYEL MUTFAK EŞYALARI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kuchenki i piece kuchenne. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, Szkło, Artykuły gospodarstwa domowego, miedziane, i Szkło. Ma siedzibę w Kahramanmaraş, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkło - Import eksport

Liczba wyników

14 775 Przedsiębiorstwa