• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło płaskie zbrojone

Wyniki dla

Szkło płaskie zbrojone - Import eksport

 1. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 2. CONSTRUKTGLAS

  Belgia

  Firma CONSTRUKTGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, Tafle szklane, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 3. BAUELEMENTE-GLASHANDEL.DE

  Niemcy

  Firma BAUELEMENTE-GLASHANDEL.DE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie zbrojone. Jest również obecna w dziedzinach wyroby szklane. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG.

  Austria

  Firma GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, Tafle szklane, Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Mauthausen, Austria.

 5. CRIDESA

  Hiszpania

  Firma CRIDESA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, Szkło płaskie zbrojone, Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Alicante/Alacant, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GLAS & AFWERKINGSBEDRIJF M. BOUWMEESTER

  Holandia

  Firma GLAS & AFWERKINGSBEDRIJF M. BOUWMEESTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach tempered glass, i płaskie szkło zbrojone. Ma siedzibę w Houten, Holandia.

 2. A'S WINDSHIELD SERVICES

  Stany Zjednoczone

  Firma A'S WINDSHIELD SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Fort Worth, Stany Zjednoczone.

 3. SAINT GOBAIN GLASS PORTUGAL, VIDRO PLANO, S.A.

  Portugalia

  Firma SAINT GOBAIN GLASS PORTUGAL, VIDRO PLANO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Santa Iria De Azoia, Portugalia.

 4. ING. HANS LANG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ING. HANS LANG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie zbrojone, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Szkło płaskie zbrojone, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 5. KRD SICHERHEITSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KRD SICHERHEITSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Geesthacht, Niemcy.

 1. THERMAMET ISOLIERGLAS GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 2. IRLBACHER BLICKPUNKT GLAS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Irlbacher Blickpunkt Glas GmbH jest innowacyjną firmą w dziedzinie obróbki szkła działającą od ponad 80 lat. Wytwarzane produkty znajdują zastosowanie w inżynierii mechanicznej, budowlanej i sanitarnej, branży kominkowej, AGD i oświetleniowej, a także w przemyśle technicznym. Uważamy się nie tylko za dostawcę szkła, ale także rozwiązań spełniających nawet najtrudniejsze wymagania w naszej dziedzinie. Opracowujemy nowe rozwiązania systemowe dla naszych klientów i wspólnie z nimi. Produkujemy szkła specjalne według indywidualnych wymagań projektowych i najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki naszemu wieloletniemiu doświadczeniu i wiedzy fachowej obróbka szkła ma tylko niewiele ograniczeń.

 1. STEINERT INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Steinert Industries GmbH: Pionierzy w produkcji szkła i cegieł o europejskiej jakości. Steinert Industries GmbH może pochwalić się dumną i długą historią sukcesów w produkcji wyrobów budowlanych. Nasze doświadczenie obejmuje przede wszystkim produkcję szkła i cegieł: • Podstawowe produkty: szkło float, szkło lustrzane, bezpieczne szkło laminowane, szkło izolacyjne i bezpieczne szkło hartowane. Dzięki zakładom produkcyjnym w krajach Azji Środkowej, takich jak Kirgistan i Uzbekistan, od 1990 roku staliśmy się jednym z największych inwestorów w tym regionie. Kluczowe liczby: • Ponad 3500 oddanych pracowników na całym świecie. • Dzienna produkcja do 600 ton szkła float. Jakość jest naszym najwyższym priorytetem. Nasze zakłady produkcyjne są wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia najlepszych producentów. Wszystkie nasze produkty, od szkła po cegły, spełniają surowe europejskie normy jakości i są odpowiednio certyfikowane w UE. Oprócz naszej podstawowej działalności, jesteśmy również zaangażowani w wiele innych projektów świadczących o naszym zaangażowaniu w innowacje i jakość.

 2. FOTOVERBUNDGLAS MARL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  LamiPress - elastyczny system autoklawowy. Nie bez autoklawu, ale z opatentowanym na całym świecie procesem nadciśnienia, LamiPress oznacza wysokiej jakości produkty VSG z PVB i SentryGlas, certyfikowaną jakość i absolutną pewność procesu, dzięki ciepłu kontaktowemu przy 50% mniejszym zużyciu energii. Dzięki naszemu ekonomicznemu, łatwemu w obsłudze i bezobsługowemu systemowi możesz wziąć we własne ręce swoją działalność w zakresie bezpiecznego szkła laminowanego, a tym samym dużą część wartości dodanej i zadowolenia klientów. Albo stworzyć, poprzez symbiozę z istniejącym autoklawem, dodatkową wydajność do 30% tylko na linii szkła podstawowego. Jako nowicjusz skorzystaj z maksymalnych możliwości produkcyjnych. Z wyprzedzeniem można w naszym własnym zakładzie produkcyjnym wypróbować każdy pożądany produkt ze szkła laminowanego - od bezpiecznego szkła laminowanego z hartowanego szkła ochronnego po nadzwyczajne laminaty wielowarstwowe. A zasada modułowa, która rośnie wraz z systemem, dostosowuje się również do kolejnych wzrostów przepustowości. Zaoszczędź na sile roboczej potrzebnej do budowy bardziej podatnych na błędy worków próżniowych i nie grzęźnij na linii wstępnego laminowania przeznaczonej do produkcji masowej. LamiPress przejmuje produkcję rentownych laminatów specjalnych i o stałej wielkości, oszczędzając zasoby, bez konieczności użycia drogich materiałów eksploatacyjnych, w ułamku czasu cyklu, który w przeciwnym razie jest wymagany. Od skali laboratoryjnej do w pełni zautomatyzowanej linii jumbo, konfigurujemy dla Ciebie Twój indywidualny LamiPress. Skorzystaj juz teraz z technologii laminacji nowej generacji!

 3. LECO GLAS-, SPIEGEL- UND KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LECO GLAS-, SPIEGEL- UND KUNSTSTOFF-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach toaletki z lustrem, kabiny prysznicowe ze szkła, płaskie szkło, i szkło matowe. Ma siedzibę w Schönsee, Niemcy.

 4. VIDRIOS ANJUMARPA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VIDRIOS ANJUMARPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, Szkło bezpieczne, szyby, Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Mancha Real-Jaén, Hiszpania.

 5. SFERA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SFERA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, wyroby ze szkła, lustra, Szkło płaskie i lustra, i lustra na miarę. Ma siedzibę w Meolo, Włochy.

 6. VETRERIA S.C. DI SANTAGIULIANA CARLO

  Włochy

  Firma VETRERIA S.C. DI SANTAGIULIANA CARLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, Szkło kształtowe zbrojone, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Valdagno, Włochy.

 7. GRITTI PAOLO

  Włochy

 8. FADASA (PORTUGAL)-FABRICA ACESSORIOS PARA VIDRO DUPLO, S.A.

  Portugalia

 1. CRISTALERIAS MARIANO PEREANTON SA

  Hiszpania

  Firma CRISTALERIAS MARIANO PEREANTON SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Alcala De Henares, Hiszpania.

 2. IDV DÄMMSTOFF- VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma IDV DÄMMSTOFF- VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

 3. GLASINDUSTRIE LA PALOMA B.V.

  Holandia

  Firma GLASINDUSTRIE LA PALOMA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, i Pojemniki szklane bezpieczne. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 4. C.J. KOFOED-IBSEN A/S

  Dania

 5. GLAS.IT S.R.L.

  Włochy

 6. GALBUSERA DI RADAELLI SERGIO

  Włochy

 7. LA BELLA LA BELLA DANILO

  Włochy

 8. GIOMBINI PIERGIOVANNI

  Włochy

  Firma GIOMBINI PIERGIOVANNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach łopaty, i płaskie szkło. Ma siedzibę w Acqualagna, Włochy.

 9. CRUPI FABRIZIO

  Włochy

 10. ARTE VETRO S.N.C. DI ACQUAFREDDA N. E CARBONE A.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo