• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło oświetleniowe kształtowe

Wyniki dla

Szkło oświetleniowe kształtowe - Import eksport

 1. BRILUM24

  Polska

  Produkujemy i dostarczamy dla Państwa produkty oświetleniowe najwyższej jakości, posiadamy własne centrum produkcyjne (fabryka sprzętu oświetleniowego). Nasza oferta zawiera przede wszystkim: innowacyjne oprawy oświetleniowe, które wykorzystują technologię diod świecących LED, nowatorskie źródła światła, oprawy oświetleniowe do różnorodnych zastosowań profesjonalnych i powszechnego użytku. W naszym sklepie internetowym możecie Państwo znaleźć: - oświetlenie LED - oświetlenie tradycyjne W obu rodzajach proponujemy: oprawy uliczne, parkowe i ogrodowe, źródła światła, oprawy domowe i biurowe oraz naświetlacze. - akcesoria i komponenty - czujniki ruchu, zasilacze, uchwyty, wtyczki, przewody i zamki, części zamienne: klosze, boczki, plafoniery oraz komponenty do produkcji stateczniki, układy zapłonowe, złączki zaciskowe, oprawki, diody LED.

 2. FIRST GLASS OPTICS GMBH

  Niemcy

  Firma FIRST GLASS OPTICS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach probówki szklane. Ma siedzibę w Goslar, Niemcy.

 3. CRYSTAL STYLE S.N.C.

  Włochy

  Firma CRYSTAL STYLE S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby ze szkła. Ma siedzibę w RODANO, Włochy.

 4. ZHEJIANG GLOBRIGHT OPTICAL TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG GLOBRIGHT OPTICAL TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Yongkang, Chiny.

 5. TECNOCRIS

  Hiszpania

  Firma TECNOCRIS, roku i działającą w sektorze Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, elementy ze szkła do żyrandoli, kryształowy abażur, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Bollullos De La Mitación, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHENZHEN VERYDISPLAY CO.,,LTD

  Chiny

  Firma SHENZHEN VERYDISPLAY CO.,,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach akryl, i szyldy neonowe. Ma siedzibę w Songgang,Baoan,Shenzhen, Chiny.

 2. SEAMOUNT PORCELÆN SELSKAB

  Chiny

  Firma SEAMOUNT PORCELÆN SELSKAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach połysk do włosów, i teatr uliczny. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 3. ABEL SANTOS & OLIVEIRA LDA.

  Portugalia

  Firma ABEL SANTOS & OLIVEIRA LDA., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby szklane będące dodatkami do wyposażenia oświetleniowego, i elementy ze szkła do żyrandoli. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 4. VETRERIA ARTISTICA ROSA DI ROSA CARLO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma VETRERIA ARTISTICA ROSA DI ROSA CARLO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło oświetleniowe kształtowe, Szkło płaskie i lustra, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 5. GL NEON

  Włochy

  Firma GL NEON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 1. SAR.CELL.SRL.

  Włochy

  Firma SAR.CELL.SRL., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Żyrandole i lampy kryształowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, Żyrandole i lampy, Szkło oświetleniowe kształtowe, i Żyrandole i lampy. Ma siedzibę w Marcon, Włochy.

 2. TIGLASS SRL

  Włochy

  Firma TIGLASS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Castelfiorenitno, Włochy.

 1. LUXVETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma LUXVETRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło oświetleniowe kształtowe, Szkło płaskie i lustra, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 2. VIDAL FABRIZIO E DEI ROSSI NICOLA E C. S.N.C.

  Włochy

  Firma VIDAL FABRIZIO E DEI ROSSI NICOLA E C. S.N.C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach rysowanie na szkle. Ma siedzibę w Salzano, Włochy.

 3. ARTVETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma ARTVETRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Galbiate, Włochy.

 4. VETRERIA S. GIUSEPPE

  Włochy

  Firma VETRERIA S. GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, szyby, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Piombino Dese, Włochy.

 5. ANTONIO LOPEZ GARRIDO SA

  Hiszpania

  Firma ANTONIO LOPEZ GARRIDO SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 6. VETRO - POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma VETRO - POLSKA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Czeladz, Polska.

 7. GLOBAL HOLDINGS

  Egypt

  Firma GLOBAL HOLDINGS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby cukiernicze na zamówienie. Ma siedzibę w Cairo, Egypt.

 8. ZHONGSHAN OUHE LIGHTING MANUFACTURING CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHONGSHAN OUHE LIGHTING MANUFACTURING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Jest również obecna w dziedzinach lighting. Ma siedzibę w Zhongshan, Chiny.

 1. SHANGHAI BRITECH INDUSTRIAL CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI BRITECH INDUSTRIAL CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 2. VETRERIA EFFETIEMME SNC DI ZANELLATO M. & C.

  Włochy

  Firma VETRERIA EFFETIEMME SNC DI ZANELLATO M. & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Scorze' (Ve), Włochy.

 3. ZHEJIANG CONSIM TECHNOLOGY CO.,LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG CONSIM TECHNOLOGY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Wuyi, Chiny.

 4. GIEMME LUCI DI M. DONA' & C. ( S.N.C. )

  Włochy

 5. C.J. KOFOED-IBSEN A/S

  Dania

 6. VETRERIA NUOVA RE.DA.EL DI BIGINI DANILO

  Włochy

 7. CO.RO.TRE. ( S.N.C. )

  Włochy

 8. FOSCARINI S.R.L.

  Włochy

 9. INVETRO

  Włochy

 10. FABRICADOS DE CRISTAL S.L.

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo