• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło malowane

Wyniki dla

Szkło malowane - Import eksport

 1. SALT CAM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona prawie sto lat temu, Salt Cam jest wiodącą i wieloletnią turecką firmą specjalizującą się w handlu szkłem architektonicznym, obróbce szkła i produkcji aluminiowych ramek dystansowych do szyb zespolonych w Mersin. Dzięki solidnej reputacji jesteśmy dumni z oferowania kompleksowych usług naszym cenionym klientom. Nasz najnowocześniejszy zakład może poszczycić się dużą powierzchnią magazynową wynoszącą 50 000 m2 w halach przemysłowych w strefie przemysłowej w Mersin Tarsus wraz z dodatkowymi 3000 m2 w samym sercu Mersin. Od 1965 r. nasza firma zajmuje się sprzedaż hurtową: Nasz zróżnicowany asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości opcje, takie jak: -Aluminiowe ramki dystansowe -Szkło float -Szkło bezpieczne i antywłamaniowe -Szkło solarne z powłoką AR -Szkło szklarniowe -Szklane balustrady -Szkło balkonowe -Szkło werandowe -Szkło Padel -Szkło powlekane i malowane -Szkło dekoracyjne -Lustra -Obróbka krawędzi i powierzchni -Automatyczne drzwi przesuwne -Materiały ze szkła izolacyjnego -Szklane drzwi i akcesoria -Szklane systemy balkonowe. W Salt Cam zajmujemy się zaspokajaniem zróżnicowanych potrzeb sektora szklarskiego. Wspieramy naszych klientów, dostarczając im zarówno produkty najwyższej jakości, jak i wiedzę teoretyczną, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji dla klientów końcowych. Dzięki naszemu stuletniemu dziedzictwu zdobyliśmy znaczącą pozycję w tureckim przemyśle szklarskim dzięki naszemu zaangażowaniu w doskonałość i unikalne doświadczenia. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 2. SAR-CAM GLASS

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma SAR-CAM GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach szkło warstwowe, podwójne szyby, kryształy hartowane, kryształy bezpieczne, wyroby ze szkła, i szkło malowane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 3. SNABTORG LLC

  Rosja

  Nasza firma powstała ponad 5 lat temu i zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcje dzięki dekorowanym szklanym wazonom. Koncentrujemy się na dostarczenia wartości dla klienta poprzez indywidualizację, ekskluzywność i unikalną technologię produkcji szklanych akcesoriów meblowych. Proponujemy szybką dostawę, MOQ, szkło dekoracyjne na zamówienie, private label i konkurencyjne ceny. Każdy z naszych szklanych przedmiotów to rezultat pracy artystycznej, artykuł namalowany przez profesjonalnego artystę w unikalny sposób i nigdy nie powtarzający się dwa razy. MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI: nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości, stosujemy w malowaniu szkła tylko bezpieczne i wysokiej jakości materiały. ROŻNORODNOŚĆ FORM: Ponad 50 kształtów i rozmiarów stojaków kwiatowych wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła do wyboru i różnorodność kombinacji. ROŻNORODNY DESIGN: Wzory inspirowane naturą, takie jak kamień, drzewa, kwiatowe i wydruki animalistyczne. Geometryczne wzory jak trójkąty, paski, kropki w różnych formach sztuki i kolorach.

 4. FIRMA SZKLARSKA PROGLASS

  Polska

  PROGLASS prowadzi produkcję i wykonuje usługi na bazie szkła, luster, a także realizuje zamówienia dla firm branży budowlanej, reklamowej, meblarskiej itp. Posiadamy maszyny szklarskie do szlifownia, polerowania i fazowania szkła i luster, wiercimy otwory w szybach i lustrach, a także piaskujemy i malujemy szkło. Dzięki temu możemy zagwarantować szeroką paletę usług, a przede wszystkim szybką i terminową realizacje zleceń. Produkujemy szklane drzwi, stoły, balustrady, blaty, półki, szyby podświetlane reklamowe itp. Szyby są często atrakcyjnym elementem wizualnym dla przemysłu reklamowego, np.: szklane szyldy, drzwi czy szklane witryny. Istnieje możliwość zastosowania szkła litego typu float, laminowanego lub hartowanego. Zakład szklarski realizuje indywidualne projekty oraz prowadzi ich montaż (obszar Poznań, Rokietnica, Tarnowo Podgórne, Szamotuły i okolice).

 5. FRANCE VITRAIL INTERNATIONAL

  Francja

  Pod kierownictwem ERICA BONTE, warsztat tworzy, na zamówienie i na miarę, witraże we wszystkich stylach, dla każdego odbiorcy. Warsztat oferuje także kreacje ze szkła rzeźbionego i piaskowanego, originalne i estetyczne, do różnorodnych zastosowań. Wiedza fachowa warsztatu obejmuje także renowację starych witraży. FRANCE VITRAIL INTERNATIONAL poszukuje, tworzy i wykonuje w służbie pasji: nieskończona gra szkła, materii, kolorów i światła.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. B2 STUDIO

  Białoruś

  Firma B2 STUDIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, Szkło malowane, Decorations Gifts, i wazony szklane. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. KH DESIGN

  Turcja

  Firma KH DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach Witraże, i Witraże. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. SKY TECH

  Rosja

  Firma SKY TECH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło - maszyny i materiały dla przemysłu szklarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie i lustra, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe. Ma siedzibę w Zheleznogorsk, Rosja.

 4. ART-S HAND PAINTED GLASS

  Bułgaria

  Firma ART-S HAND PAINTED GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 5. BEDIR GLASS

  Turcja

  Firma BEDIR GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kryształy. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, szkło malowane, wazony szklane, Szkło artystyczne, i Akcesoria do dekoracji domu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ZAOT S.R.L.

  Włochy

  Firma ZAOT S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, Szkło malowane, bombonierki, i przedmioty sakralne. Ma siedzibę w Vittuone, Włochy.

 2. PEBEO

  Francja

  Firma PEBEO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Farby i lakiery. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, Szkło malowane, i malowanie na tkaninie. Ma siedzibę w Gemenos, Francja.

 1. AZANYLUXURY

  Włochy

  Firma AZANYLUXURY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach szkło murano. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 2. GLAVIVA - DIGITALDRUCK AUF GLAS - DESIGN UND GROSSFORMATDRUCK

  Niemcy

  Firma GLAVIVA - DIGITALDRUCK AUF GLAS - DESIGN UND GROSSFORMATDRUCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach drukowanie cyfrowe w dużym formacie. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 3. BYBLOS ZUCCACIYE LTD STI

  Turcja

  Firma BYBLOS ZUCCACIYE LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ECOPRINT GLASS LTD.

  Bułgaria

  Firma ECOPRINT GLASS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 5. DEKORGLASS DECORATIVE GLASS IND.&LLC.

  Turcja

  Firma DEKORGLASS DECORATIVE GLASS IND.&LLC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tafle szklane. Jest również obecna w dziedzinach izolacja termiczna pojazdów, szkło malowane, i witryny. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 6. SAR VITRAY

  Turcja

  Firma SAR VITRAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach okna tiffany, artystyczne oszklenia ścian dla kościołów, mozaiki i oszklone ściany kościelne, i przeszklone otwory okienne ołowiane. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 7. GLASS PARACHEVEMENT

  Francja

  Firma GLASS PARACHEVEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, dekoraja na szkle, i Szkło malowane. Ma siedzibę w Beaucamps Le Vieux, Francja.

 8. GLASMALEREI MARTIN STEBLER

  Szwajcaria

  Firma GLASMALEREI MARTIN STEBLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło płaskie i lustra, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Münchenstein, Szwajcaria.

 1. V. SAILE GMBH

  Niemcy

  Firma V. SAILE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Kryształy, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Roboty malarskie - firmy usługowe, Kryształy, Szkło artystyczne, i Szkło malowane. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. YE-DA CAM

  Turcja

  Firma YE-DA CAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach szkło gięte, i szkło malowane. Ma siedzibę w Gebze, Turcja.

 3. GLASMALEREI UND BLEIGLAS INGRID SCHUHKNECHT

  Niemcy

  Firma GLASMALEREI UND BLEIGLAS INGRID SCHUHKNECHT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło płaskie i lustra, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Zeuthen, Niemcy.

 4. CSABA HOROVITZ

  Niemcy

  Firma CSABA HOROVITZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło płaskie i lustra, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Unsleben, Niemcy.

 5. CREATIVE RESINS INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CREATIVE RESINS INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach barwniki do szkła. Ma siedzibę w Sittingbourne, Zjednoczone Królestwo.

 6. ISTANBUL KRISTAL

  Turcja

  Firma ISTANBUL KRISTAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło malowane. Jest również obecna w dziedzinach serwis do herbaty, i glass decoration and design accessories. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. JUSTYNA GLASS WORKS

  Polska

  Firma JUSTYNA GLASS WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach szkło piaskowane, i szkło malowane. Ma siedzibę w Sanok, Polska.

 8. VETRATE ARTISTICHE PIGRECO DI DONATA LONGO

  Włochy

  Firma VETRATE ARTISTICHE PIGRECO DI DONATA LONGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło malowane, i Szkło malowane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. UNIQUEGLASSWARE.EU

  Bułgaria

  Firma UNIQUEGLASSWARE.EU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach bibeloty szklane, i szkło malowane. Ma siedzibę w Pernik, Bułgaria.

 10. GLASMALEREI A. LIEBICH GLASART

  Szwajcaria

  Firma GLASMALEREI A. LIEBICH GLASART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, Szkło płaskie i lustra, Roboty malarskie - firmy usługowe, Szkło artystyczne, Szkło malowane, i Szkło płaskie i lustra. Ma siedzibę w Waltenschwil, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo