• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło kształtowe zbrojone

Wyniki dla

Szkło kształtowe zbrojone - Import eksport

 1. WUQIANG SHENGBANG FIBERGLASS CO., LTD.

  Chiny

  Firma WUQIANG SHENGBANG FIBERGLASS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Hengshui, Chiny.

 2. CRIDESA

  Hiszpania

  Firma CRIDESA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło pancerne. Jest również obecna w dziedzinach Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, Szkło płaskie zbrojone, Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Alicante/Alacant, Hiszpania.

 3. GLASINDUSTRIE LA PALOMA B.V.

  Holandia

  Firma GLASINDUSTRIE LA PALOMA B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, Pojemniki szklane bezpieczne, Szkło kształtowe zbrojone, i Pojemniki szklane bezpieczne. Ma siedzibę w Apeldoorn, Holandia.

 4. VETRERIA S.C. DI SANTAGIULIANA CARLO

  Włochy

  Firma VETRERIA S.C. DI SANTAGIULIANA CARLO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, Szkło kształtowe zbrojone, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Valdagno, Włochy.

 5. IDV DÄMMSTOFF- VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Firma IDV DÄMMSTOFF- VERTRIEBS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Langenhagen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAUDER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BAUDER LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Ipswich, Zjednoczone Królestwo.

 2. CRISTALERIAS MARIANO PEREANTON SA

  Hiszpania

  Firma CRISTALERIAS MARIANO PEREANTON SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe zbrojone, i Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Alcala De Henares, Hiszpania.

 3. EL CRISTALL DE BADALONA SAL

  Hiszpania

  Firma EL CRISTALL DE BADALONA SAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe zbrojone. Ma siedzibę w Badalona, Hiszpania.

 4. C.J. KOFOED-IBSEN A/S

  Dania

 5. GRITTI PAOLO

  Włochy

 1. FADASA (PORTUGAL)-FABRICA ACESSORIOS PARA VIDRO DUPLO, S.A.

  Portugalia

 2. VETRO - POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma VETRO - POLSKA SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Czeladz, Polska.

 1. SAINT GOBAIN GLASS PORTUGAL, VIDRO PLANO, S.A.

  Portugalia

  Firma SAINT GOBAIN GLASS PORTUGAL, VIDRO PLANO, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie zbrojone, i Szkło płaskie zbrojone. Ma siedzibę w Santa Iria De Azoia, Portugalia.

 2. VETRERIA ARTISTICA ROSA DI ROSA CARLO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma VETRERIA ARTISTICA ROSA DI ROSA CARLO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło oświetleniowe kształtowe, Szkło płaskie i lustra, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Spinea, Włochy.

 3. VETRERIA S. GIUSEPPE

  Włochy

  Firma VETRERIA S. GIUSEPPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, szyby, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Piombino Dese, Włochy.

 4. ING. HANS LANG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ING. HANS LANG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie zbrojone, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Szkło płaskie zbrojone, i Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Ma siedzibę w Fürth, Niemcy.

 5. VETROFOND S.R.L.

  Włochy

 6. VETRERIA EFFETIEMME SNC DI ZANELLATO M. & C.

  Włochy

  Firma VETRERIA EFFETIEMME SNC DI ZANELLATO M. & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Scorze' (Ve), Włochy.

 7. THERMAMET ISOLIERGLAS GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 8. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 1. LUXVETRO S.R.L.

  Włochy

  Firma LUXVETRO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło płaskie i lustra, Szkło oświetleniowe kształtowe, Szkło płaskie i lustra, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 2. CONSTRUKTGLAS

  Belgia

  Firma CONSTRUKTGLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, Tafle szklane, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło i ceramika - maszyny i materiały przemysłowe, Szkło płaskie zbrojone, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Harelbeke, Belgia.

 3. GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG.

  Austria

  Firma GLAS-WIESBAUER GES.M.B.H. & CO. KG., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, Tafle szklane, Szkło bezpieczne, Szkło płaskie zbrojone, Szkło płaskie i lustra, i Tafle szklane. Ma siedzibę w Mauthausen, Austria.

 4. HUTA SZKLA KAROLINA WOJCIECH ROZALSKI FILIP ROZALSKI KAROLINA CHOINSKA

  Polska

 5. FABRICADOS DE CRISTAL S.L.

  Hiszpania

 6. INVETRO

  Włochy

 7. ANTONIO LOPEZ GARRIDO SA

  Hiszpania

  Firma ANTONIO LOPEZ GARRIDO SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło oświetleniowe kształtowe, i Szkło oświetleniowe kształtowe. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 8. KOCAMAZ OTO

  Turcja

  Firma KOCAMAZ OTO, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło przemysłowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Zastawa stołowa, Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego, Szkło przemysłowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Zastawa stołowa, i Szkło dla przemysłu motoryzacyjnego i transportowego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. FERENCZI KRISTALL

  Niemcy

  Firma FERENCZI KRISTALL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Szkło przemysłowe, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Dinkelsbühl, Niemcy.

 10. JOH. OERTEL & CO.

  Niemcy

  Firma JOH. OERTEL & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło kształtowe i naczyniowe. Jest również obecna w dziedzinach Kryształy, Szkło przemysłowe, Kryształy, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Welzheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo