• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło hartowane

Wyniki dla

Szkło hartowane - Import eksport

 1. SALT CAM

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona prawie sto lat temu, Salt Cam jest wiodącą i wieloletnią turecką firmą specjalizującą się w handlu szkłem architektonicznym, obróbce szkła i produkcji aluminiowych ramek dystansowych do szyb zespolonych w Mersin. Dzięki solidnej reputacji jesteśmy dumni z oferowania kompleksowych usług naszym cenionym klientom. Nasz najnowocześniejszy zakład może poszczycić się dużą powierzchnią magazynową wynoszącą 50 000 m2 w halach przemysłowych w strefie przemysłowej w Mersin Tarsus wraz z dodatkowymi 3000 m2 w samym sercu Mersin. Od 1965 r. nasza firma zajmuje się sprzedaż hurtową: Nasz zróżnicowany asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości opcje, takie jak: -Aluminiowe ramki dystansowe -Szkło float -Szkło bezpieczne i antywłamaniowe -Szkło solarne z powłoką AR -Szkło szklarniowe -Szklane balustrady -Szkło balkonowe -Szkło werandowe -Szkło Padel -Szkło powlekane i malowane -Szkło dekoracyjne -Lustra -Obróbka krawędzi i powierzchni -Automatyczne drzwi przesuwne -Materiały ze szkła izolacyjnego -Szklane drzwi i akcesoria -Szklane systemy balkonowe. W Salt Cam zajmujemy się zaspokajaniem zróżnicowanych potrzeb sektora szklarskiego. Wspieramy naszych klientów, dostarczając im zarówno produkty najwyższej jakości, jak i wiedzę teoretyczną, umożliwiając podejmowanie świadomych decyzji dla klientów końcowych. Dzięki naszemu stuletniemu dziedzictwu zdobyliśmy znaczącą pozycję w tureckim przemyśle szklarskim dzięki naszemu zaangażowaniu w doskonałość i unikalne doświadczenia. Prosimy o kontakt, by dowiedzieć się więcej!

 2. INGLAS VETRI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INGLAS VETRI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło, Szkło artystyczne, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, puste szkło, wyroby szklane, Szkło, kabina prysznicowa, Szkło artystyczne, i wyroby ze szkła. Ma siedzibę w Santa Maria a Monte, Włochy.

 3. VIDRIOS ANJUMARPA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma VIDRIOS ANJUMARPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, Szkło bezpieczne, szyby, Szkło hartowane, Szkło płaskie i lustra, Szkło i szybki do mebli, i Szkło bezpieczne. Ma siedzibę w Mancha Real-Jaén, Hiszpania.

 4. SHANDONG BAOLUDA GLASS TECHNOLOGY CO., LTD.

  Chiny

  Shandong Baoluda Glass Technology CO., LTD. znajduje się w mieście Zibo w prowincji Szantung (Shandong). Zajmuje się przetwórstwem i obróbką szkła. Firma handlowa w sektorze wysokich technologii szkła jest zorkientowana na sprzedaż eksportową, gdzie odnosi sukcesy. Jej główne produkty to szkło niskoemisyjne pojedyncze o niskiej zawartości srebra, szkło niskoemisyjne podwójne o niskiej zawartości srebra, szkło potrójne niskoemisyjne, szkło izolowane, szkło hartowane, szkło laminowane, szkło ognioodporne, kuloodporne, szkło kolorowe glazurowane, szkło gięte i inne szkła głęboko przetwarzane.

 5. IBEKA BOGDAN KULBAT SP.KOM.

  Polska

  Produkujące lustra przedsiębiorstwo Kulbat to fachowa firma ciesząca się ugruntowaną, tworzoną przez długie lata istnienia pozycją na krajowym rynku, która cieszy się dużym zainteresowaniem i zaufaniem naprawdę wszystkich osób, które korzystały z naszych usług a także świetną renomą. Lustra to mimo wszystko nie jedyny gatunek, jakie w swojej ofercie ma firma Kulbat. Zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych przez firmę Kulbat! Niezwykle dbamy o to, aby każdy Klient był zadowolony z wspaniałej jakości i miłego kontaktu z naszymi pracownikami.

  Wszystkie wyroby na "szkło hartowane"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VITROFORM SP. Z O.O.

  Polska

  Vitroform działa na rynku szklarskim od 1997 roku. Nasze szyby znajdują zastosowanie w następujących branżach: branża budowlana (elewacje, balustrady, przeszklenia, drzwi obrotowe, itp.) branża wyposażenia wnętrz (drzwi, ścianki działowe, blaty, meble, okładziny ścian, dekoracje, itp.) branża wyposażenia gastronomicznego (lady chłodnicze) branża transportowa (szkło do pojazdów, autobusów, tramwajów) branża reklamowa (prezentery, gadżety) ENG Vitroform builds its position on the glass market since 1997 Our glass is used in the following industries: construction industry (elevations, balustrades, glazing, revolving doors, etc.) the interior design industry (doors, partitions, countertops, furniture, wall cladding, decorations, etc.) catering equipment industry (refrigerated counters) transport industry (glass for vehicles, buses, trams) advertising industry (presenters, gadgets) FR Depuis 1997, nous construisons le succès de notre entreprise sur le marché du verre. Nos vitres sont utilisées dans les industries suivantes : l'industrie du bâtiment (façades, garde-corps, vitrages, portes tournantes, etc.) l'industrie du design d'intérieur (portes, cloisons, plans de travail, meubles, revêtements muraux, décorations, etc.) l'industrie des équipements de restauration (comptoirs réfrigérés) l'industrie du transport (verre pour véhicules, bus, tramways) l’industrie de la publicité (présentoirs, gadgets)

 2. DUBIEL GLASS S.C.

  Polska

  Drzwi szklane to podstawowy produkt naszej firmy. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat pozwala nam zaoferować Państwu wysokiej jakości towary, które są wykonywane ze szczególną dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Firma Dubiel Glass wykonuje drzwi szklane we wszystkich możliwych wariantach pozwalających na zabudowę każdego otworu budowlanego. Mogą to być drzwi do futryn, spełniające rolę normalnych drzwi przymykowych, a także przesuwne oraz wahadłowe. Wykonywane są one ze szkła hartowanego najczęściej grubości 8 lub 10 mm albo ze szkła laminowanego. Technologia ta polega na sklejeniu dwóch tafli szkła folią laminacyjną. Pozwala to na wykonanie drzwi szklanych z fotografią w środku między szybami. Można tez wlaminowac między dwie szyby folie ozdobne, tapety oraz materiały tekstylne. Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie nowoczesnego wzornictwa w procesie produkcji. Drzwi szklane produkowane przez naszą firmę charakteryzują się najwyższą jakością, zdobienia są wykonywane wieloma technikami, które przez lata funkcjonowania firmy Dubiel Glass zostały udoskonalone i opanowane do perfekcji.

 3. GLASS TECHNIKA SP. Z O.O. - HARTOWNIA SZKŁA

  Polska

  Glass Technika to nowoczesna, usługowa hartownia szkła w Warszawie. Posiadamy nowy i szybki piec do hartowania szkła płaskiego o grubościach od 4 do 19mm i rozmiarach 4.2 x 2.4m. Maksymalna wydajność pieca to prawie 150 m2 na godzinę. Firma świadczy usługi hartowania szkła płaskiego powierzonego przez klientów. Dzięki dużej wydajności pieca, czas oczekiwania na hartowanie został skrócony do minimum. Za jakość hartowanego szkła odpowiadają operatorzy z wieloletnim doświadczeniem, co potwierdza uzyskane świadectwo spełniania norm bezpieczeństwa PN-EN 12150. Firma na zamówienie oferuje podstawową obróbkę szkła jak szlifowanie, frezowanie, wiercenie otworów, zatępianie oraz laminację, co pozwala zaoferować klientom odbiór gotowego produktu przygotowanego pod zamówienie. Wyróżnia nas niebywała dbałość o jakość obsługi klienta oraz przejrzystość świadczonych usług. Do dyspozycji klientów oddajemy system zarządzania hartownią, który umożliwia składanie zamówień przez internet z możliwością poglądu etapu ich realizacji oraz rozliczeń.

 4. STRONGLASAS, UAB

  Litwa

  Firma zajmuje się produkcją płaskiego szkła hartowanego, cięciem szkła płaskiego, jego cięciem, hartowaniem i szlifowaniem. Realizujemy wszystkie rodzaje szkła płaskiego: przezroczyste, matowe, barwione, powlekane, szkło wzorzyste i inne rodzaje szkła. Głównymi użytkownikami naszych wyrobów są producenci elewacji i przepierzeń szklanych, producenci szkła izolacyjnego, producenci konstrukcji metalowych i szklanych, balkonów, ogrodów zimowych itp. jak również producenci mebli, producenci sprzętu domowego i kabin prysznicowych.

 5. PANORAMA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Panorama sp. z o.o. w Krakowie od blisko 20 lat zajmuje się produkcją szyb giętych do urządzeń chłodniczych. Współpracujemy z większością firm chłodniczych w Polsce. Produkcja na eksport do Rep. Czeskiej, Italii, Holandii, Litwy. Usługi w zakresie hartowania szkła płaskiego. Produkcja szkła hartowanego, usługi w zakresie obróbki szkła - cięcie, szlifowanie, wierceni, wycinanie. Obróbka szkła CNC. Produkcja szyb giętych do urządzeń chłodniczych i ekspozycyjnych. Szyby gięte w wersji zwykłej i hartowanej.

 1. INVESTLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, złożoną z zespołu specjalistów, posiadających doświadczenie w branży FUSINGU szkła. Jako nadrzędny cel stawiamy sobie ABSOLUTNĄ SATYSFAKCJĘ nabywców naszych wyjątkowych szklanych drzwi oraz innych elementów architektury wnętrz. Nasze produkty są tworzone w oparciu o technologię ręcznej produkcji z użyciem materiałów najwyższej jakości. Zróżnicowanie kolorystyki i wzorów szkła zapewnia zaspokojenie różnorodnych preferencji Klientów. Zapewniamy doradztwo i montaż naszych produktów, a to wszystko w wyjątkowo przystępnej cenie. Nasze produkty wyróżniają się na rynku oryginalnym wzornictwem. Przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania zachowujemy cenę naszych wyrobów na bardzo korzystnym poziomie. Naszych klientów otaczamy dbałością, co jak mamy nadzieję, wpływa pozytywnie na wybór produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb i końcowe zadowolenie, spowodowane posiadaniem w domu wyjątkowego elementu wystroju.

 2. CONTINENTAL TRADE SP. Z O.O.

  Polska

  Firma CONTINENTAL TRADE SP. Z O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 1. MARISTIKA, UAB

  Litwa

  Firma MARISTIKA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło bezpieczne, Szkło hartowane, Import-eksport szkła i wyrobów szklanych, i Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 2. SCHÄFER GLAS GMBH

  Niemcy

  Firma SCHÄFER GLAS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Ma siedzibę w Kaufbeuren, Niemcy.

 3. IBRAHIM ORTAKCI GLASS AND MIRROR PROCESSING COMPANY

  Turcja

  Firma IBRAHIM ORTAKCI GLASS AND MIRROR PROCESSING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach kryształy hartowane, i toaletki z lustrem. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. ISIK CAM

  Turcja

  Firma ISIK CAM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach szkło płaskie float, i Szkło gięte warstwowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. CAMGLASS

  Turcja

  Firma CAMGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szkło hartowane, Szkło hartowane, szkło warstwowe wypukłe i płaskie, szkło gięte, i ochrona osobista. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. INSULATOR COMPANY

  Ukraina

  Firma INSULATOR COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Ma siedzibę w Lviv, Ukraina.

 7. WILL GLASS AUTO GLASS

  Turcja

  Firma WILL GLASS AUTO GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. MASI GLASS SRL

  Włochy

  Firma MASI GLASS SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, systemy przesuwne do szyb, i Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. MADE IN EUROPA

  Hiszpania

  Firma MADE IN EUROPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Szkło hartowane, Wyroby dekoracyjne fajansowe, czeskie szkło, monety kolekcjonerskie, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Logroño-La Rioja, Hiszpania.

 2. ORIENT LINKS CO LLC

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma ORIENT LINKS CO LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport papieru i tektury. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania papierowe i tekturowe, Szkło hartowane, papiery do drukowania, pisania i rysowania, szkło refleksyjne, Opakowania papierowe i tekturowe, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 3. NEGRINI SRL

  Włochy

  Firma NEGRINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach naklejki samoprzylepne. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 4. COPPAR SRL

  Włochy

  Firma COPPAR SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach szkło gięte, płaskie szkło hartowane, i szkło do umeblowania. Ma siedzibę w Vallefoglia, Włochy.

 5. CLASSIC GLASS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLASSIC GLASS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyby okienne dwuwarstwowe termoizolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach szyba zespolona, lustro łazienkowe, i szkło hartowane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 6. HYSEN GLASS CO LTD

  Chiny

  Firma HYSEN GLASS CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Ma siedzibę w Tangxia/dongguan, Chiny.

 7. COPPAR SRL

  Włochy

  Firma COPPAR SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach szkło gięte. Ma siedzibę w Montecchio Di Vallefoglia, Włochy.

 8. INDUVER VERRE POUR AUTOMOBILE ET BATIMENT

  Maroko

  Firma INDUVER VERRE POUR AUTOMOBILE ET BATIMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części zamienne dla pojazdów samochodowych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło przemysłowe, Szkło wielowarstwowe, Szkło hartowane, szyba przednia, Szkło przemysłowe, Szkło wielowarstwowe, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 9. SHANDONG TAISHAN HUAYUE GLASS CO., LTD

  Chiny

  Firma SHANDONG TAISHAN HUAYUE GLASS CO., LTD, roku i działającą w sektorze Szkło izolacyjne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło hartowane, szkło warstwowe, szkło hartowane do elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego, Szkło hartowane, i płaskie szkło drukowane. Ma siedzibę w Taian, Shandong, Chiny.

 10. CAM PLAZA CAM A.S.

  Turcja

  Firma CAM PLAZA CAM A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło hartowane. Jest również obecna w dziedzinach materiały ze szkła hartowanego dla budownictwa, i podwójne szyby. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo