• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkło dmuchane

Wyniki dla

Szkło dmuchane - Import eksport

 1. SNABTORG LLC

  Rosja

  Nasza firma powstała ponad 5 lat temu i zapewniamy naszym klientom pełną satysfakcje dzięki dekorowanym szklanym wazonom. Koncentrujemy się na dostarczenia wartości dla klienta poprzez indywidualizację, ekskluzywność i unikalną technologię produkcji szklanych akcesoriów meblowych. Proponujemy szybką dostawę, MOQ, szkło dekoracyjne na zamówienie, private label i konkurencyjne ceny. Każdy z naszych szklanych przedmiotów to rezultat pracy artystycznej, artykuł namalowany przez profesjonalnego artystę w unikalny sposób i nigdy nie powtarzający się dwa razy. MATERIAŁY WYSOKIEJ JAKOŚCI: nasze produkty spełniają wysokie standardy jakości, stosujemy w malowaniu szkła tylko bezpieczne i wysokiej jakości materiały. ROŻNORODNOŚĆ FORM: Ponad 50 kształtów i rozmiarów stojaków kwiatowych wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła do wyboru i różnorodność kombinacji. ROŻNORODNY DESIGN: Wzory inspirowane naturą, takie jak kamień, drzewa, kwiatowe i wydruki animalistyczne. Geometryczne wzory jak trójkąty, paski, kropki w różnych formach sztuki i kolorach.

 2. ART GLASS TISCHER

  Rumunia

  Firma ART GLASS TISCHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Galerie sztuki, Szkło artystyczne, Lampy i oświetlenie stylowe, Galerie sztuki, Szkło artystyczne, i Lampy i oświetlenie stylowe. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. QINGDAO GKING CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO GKING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach dzbany, i szkło borokrzemowe. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 4. ARTMIX GLASS ATELIER

  Republika Czeska

  Firma ARTMIX GLASS ATELIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Česká Lípa, Republika Czeska.

 5. PAUL STOLLWERK GLASBLÄSEREI

  Niemcy

  Firma PAUL STOLLWERK GLASBLÄSEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Emmerting, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TOR GLASS

  Ukraina

  Firma TOR GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, Szkło artystyczne, artykuły ze szkła, i blown glass furniture accessories. Ma siedzibę w Novoyavorivsk, Ukraina.

 2. DOBROVIČ GLASS

  Republika Czeska

  Firma DOBROVIČ GLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport szkła i wyrobów szklanych. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, Kieliszki kryształowe, Szkło dmuchane, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło artystyczne, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w Zahrádky, Republika Czeska.

 3. MEMORY CRYSTAL S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma MEMORY CRYSTAL S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Urny pogrzebowe, Lampy i oświetlenie stylowe, Urny pogrzebowe, i Lampy i oświetlenie stylowe. Ma siedzibę w Ceská Lípa , Republika Czeska.

 4. FISCHER LABORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma FISCHER LABORTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia - wyroby laboratoryjne. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Szkło laboratoryjne i techniczne, Szkło dmuchane, i Szkło laboratoryjne i techniczne. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 5. MP VITRAGE

  Francja

  Firma MP VITRAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, szkło wielowarstwowe, restaurowanie starych budynków i zabytków, Szkło dmuchane, i podwójne szyby. Ma siedzibę w Falaise, Francja.

 1. FINEZJA SP. Z.O.O. HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO I ARTYSTYCZNEGO

  Polska

  Firma FINEZJA SP. Z.O.O. HUTA SZKŁA GOSPODARCZEGO I ARTYSTYCZNEGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach szkło dmuchane. Ma siedzibę w Wolbórz, Polska.

 2. SPINA

  Portugalia

  Firma SPINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach skrzynki na kwiaty, wazony z terakoty, gres zdobiony, i szkło dmuchane. Ma siedzibę w Porto, Portugalia.

 1. DANNY LAURYSSENS

  Belgia

  Firma DANNY LAURYSSENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło płaskie i lustra. Jest również obecna w dziedzinach Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, Szkło dmuchane, podwójne szyby, drzwi ze szkła, Szklane ścianki działowe i drzwi szklane, i Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Ekeren, Belgia.

 2. TAKENET UNIP LDA

  Portugalia

  Firma TAKENET UNIP LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika stołowa. Jest również obecna w dziedzinach szkło dmuchane, mydła, i puszki spersonalizowane. Ma siedzibę w Leiria, Portugalia.

 3. CRISTALGLASS DI PASINI DINO LUCIO & C. - S.N.C.

  Włochy

  Firma CRISTALGLASS DI PASINI DINO LUCIO & C. - S.N.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, szkło hartowane, lustra w oprawie, Szkło dmuchane, i szyby. Ma siedzibę w Pordenone, Włochy.

 4. GLASHANDEL NUYENS

  Belgia

  Firma GLASHANDEL NUYENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szklane ścianki działowe i drzwi szklane. Jest również obecna w dziedzinach Szkło dmuchane, Witraże, Szkło dmuchane, Witraże, lustra na miarę, i podwójne szyby. Ma siedzibę w Kapellen, Belgia.

 5. APASIONADA GMBH

  Szwajcaria

  Firma APASIONADA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło dmuchane, Szkło przemysłowe, Papeteria - artykuły, Szkło kształtowe i naczyniowe, Szkło dmuchane, Szkło przemysłowe, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Würenlos, Szwajcaria.

 6. THÜRINGER GLASDSIGN GMBH

  Niemcy

  Firma THÜRINGER GLASDSIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Szkło dmuchane, Szkło przemysłowe, Szkło kształtowe i naczyniowe, Kryształy, Szkło dmuchane, i Szkło przemysłowe. Ma siedzibę w Neuhaus, Niemcy.

 7. ESSE 2 SNC

  Włochy

  Firma ESSE 2 SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Murano, Włochy.

 8. TOR ENTERPRISE

  Ukraina

  Firma TOR ENTERPRISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Novoiavorivsk, Ukraina.

 1. KOLBE DESIGN

  Hiszpania

  Firma KOLBE DESIGN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Porcelana stołowa, szklane artykuły na stół, Porcelana stołowa, sklep on-line, i artykuły szklane na prezent. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. MAX GLAZING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MAX GLAZING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 3. LORANTO BV

  Holandia

  Firma LORANTO BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Lampy i oświetlenie stylowe, wazony zdobione, artykuły na prezent, latarnie, i Lampy i oświetlenie stylowe. Ma siedzibę w Enschede, Holandia.

 4. ELGRA ITALIA

  Włochy

  Firma ELGRA ITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach Kieliszki kryształowe, przedmioty z kryształu, i Kieliszki kryształowe. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

 5. XI'AN SMART INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD.

  Chiny

  Firma XI'AN SMART INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w xian, Chiny.

 6. JUSTYNA GLASS WORKS

  Polska

  Firma JUSTYNA GLASS WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach szkło piaskowane, i szkło malowane. Ma siedzibę w Sanok, Polska.

 7. POEIRASGLASS

  Portugalia

  Firma POEIRASGLASS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach artistic glass, i przedmioty kryształowe. Ma siedzibę w Marinha Grande, Portugalia.

 8. ATELIER DE VERRE LISE GONTHIER

  Francja

  Firma ATELIER DE VERRE LISE GONTHIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Beaucaire, Francja.

 9. FUNDIRCRISTAL S.L.

  Hiszpania

  Firma FUNDIRCRISTAL S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Jest również obecna w dziedzinach oszklenia ścian na miarę. Ma siedzibę w Murcia, Hiszpania.

 10. NANTONG SHENGDONG IMPORT AND EXPORT CO., LTD.

  Chiny

  Firma NANTONG SHENGDONG IMPORT AND EXPORT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło dmuchane. Ma siedzibę w Nantong, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo