• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szkła (soczewki) kontaktowe

Wyniki dla

Szkła (soczewki) kontaktowe - Import eksport

 1. LABORATOIRES DENCOTT

  Francja

  Laboratorium DENCOTT jest liderem we Francji w zakresie produkcji protez oczu i sprzedaży soczewek kontaktowych. Laboratorium adaptacji soczewek kontaktowych zgodnie z potrzebami klienta i protez oczu. Laboratorium Dencott jest czołowym producentem protez oczu we Francji. Od jego utworzenia w 1955 roku, działalność laboratorium Dencott zawsze skupiała się wyłącznie na doskonaleniu wszystkich technik aparatury okulistycznej. Specjalista w dziedzinie adaptacji i sprzedaży soczewek kontaktowych (soczewki kontaktowe zgodnie z potrzebami klienta, soczewki kontaktowe dla dzieci, soczewki kontaktowe twardówkowe, soczewki kontaktowe do odtworzenia tęczówki, itp.), DENCOTT dostarcza usługi dystrybucji soczewek kontaktowych wszystkich marek z odpowiednimi produktami do konserwacji soczewek kontaktowych. Laboratorium Dencott i jego reputacja w zakresie walorów technicznych i skuteczności zapewnia mu dziś zaufanie kadry medycznej.

 2. OPTYK ROZMUS EYE CARE

  Polska

  Za pośrednictwem sklepu internetowego Optyk Rozmus można zamówić praktycznie dowolne soczewki kontaktowe. Bardzo szeroki wybór obejmuje produkty zarówno najwyższej jakości, które są najbardziej zaawansowane pod względem technologicznym, jak i tańsze modele, co jednak nie znaczy, że nie opłaca się kupować. Asortyment sklepu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy z jakichś powodów nie przepadają za noszeniem okularów. W ich sytuacji artykuły zgromadzone w ofercie Optyk Rozmus są zdecydowanie warte polecenia. Wśród produktów, które można nabyć w tym miejscu, znajdują się soczewki: • jednodniowe, • dwutygodniowe, • miesięczne, • kwartalne, • na dzień i noc, • kolorowe, • toryczne, • progresywne, • crazy lens, • halloweenowe, • świecące, • Sclera 22 mm i 17 mm. Jak widać, asortyment jest bardzo szeroki, co oznacza, że każdy klient bez problemu wybierze odpowiedni dla siebie egzemplarz. Innym istotnym czynnikiem skłaniającym do składania zamówień w sklepie internetowym Optyk Rozmus są atrakcyjne ceny.

 3. OTTICA APPOLLONI SRL

  Włochy

  Doświadczenie zdobyte z biegiem lat, wraz z najlepszymi technologiami i wyselekcjonowanym personelem pozwala nam wsłuchiwać się w Twoje potrzeby, by móc zaproponować rozwiązania na miarę. Poza starannie wyselekcjonowanymi partnerami, producentami szkieł kontaktowych i oddziałowi zajmującemu się soczewkom kontaktowym, wyróżniamy się również dzięki naszemu wyłącznemu asortymentowi okularów słonecznych.

 4. SEEWORLD

  Polska

  Poszukujesz sklepu z soczewkami? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie szeroki i bogaty wybór soczewek od – soczewki kontaktowe, aż do – soczewki kolorowe. Takie soczewki oferowane są w dobrych jakościach dzięki czemu mają one na celu przede wszystkim chronić twoje oczy. Oferujemy również różnego rodzaju szkła kontaktowe. A wszystkie produkty są w przystępnych dla was cenach!

 5. BEZOKULAROW

  Polska

  Poszukujesz sklepu z soczewkami? Dobrze trafiłeś! Mamy dla ciebie szeroki i bogaty wybór soczewek od – soczewki kontaktowe, aż do – soczewki kolorowe. Takie soczewki oferowane są w dobrych jakościach dzięki czemu mają one na celu przede wszystkim chronić twoje oczy. Oferujemy również różnego rodzaju szkła kontaktowe. A wszystkie produkty są w przystępnych dla was cenach!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LENS - SHOP

  Polska

  Lens - Shop zajmuje się dystrybucją soczewek kontaktowych, a także płynów do nich i innymi artykułami. Dysponujemy szerokim asortymentem wielu renomowanych producentów, a do tego posiadamy bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sklepu internetowego.

 2. BEN VAN DER HEIDEN ZIEN & HOREN

  Holandia

  Firma BEN VAN DER HEIDEN ZIEN & HOREN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkła (soczewki) kontaktowe, Aparaty słuchowe, okulary do patrzenia, okulary słoneczne, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Aparaty słuchowe. Ma siedzibę w Tholen, Holandia.

 3. DR. WIRTZ AUGENÄRZTE

  Niemcy

  Firma DR. WIRTZ AUGENÄRZTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szpitale i kliniki. Jest również obecna w dziedzinach Szkła (soczewki) kontaktowe, paski do diagnostyki okulistycznej, Kliniczna terapia laserowa retinopatii, Szkła (soczewki) kontaktowe, i OBRÓBKA laserowa. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 4. LENTILLAS BARATAS EN LENTILLAS SI

  Hiszpania

  Firma LENTILLAS BARATAS EN LENTILLAS SI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkła (soczewki) kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach szkło cieniowane. Ma siedzibę w Cambrils, Hiszpania.

 5. LINZA

  Ukraina

  Firma LINZA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szkła (soczewki) kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach soczewki kontaktowe, oprawki do okularów, płyny do soczewek kontaktowych, i soczewki kontaktowe kosmetyczne. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 1. OPTIKER BRAUN GMBH

  Niemcy

  Firma OPTIKER BRAUN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 2. EYETECH AG

  Szwajcaria

  Firma EYETECH AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkło przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Okulary - szkła. Ma siedzibę w Wädenswil, Szwajcaria.

 1. ESSILOR GMBH

  Niemcy

  Firma ESSILOR GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Freiburg, Niemcy.

 2. EYE SYSTEMS GMBH

  Szwajcaria

  Firma EYE SYSTEMS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Chur, Szwajcaria.

 3. DESIGN NATURELL WKS OPTIK GMBH

  Niemcy

  Firma DESIGN NATURELL WKS OPTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Daun, Niemcy.

 4. KURZ UND WEIT BRILLENWERKSTATT

  Niemcy

  Firma KURZ UND WEIT BRILLENWERKSTATT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. CONIL AG

  Szwajcaria

  Firma CONIL AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Frauenfeld, Szwajcaria.

 6. HETYCH KONTAKTLINSEN KG

  Austria

  Firma HETYCH KONTAKTLINSEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Papeteria - artykuły, Biurowe artykuły zaopatrzeniowe, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Papeteria - artykuły, i Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Ma siedzibę w Vösendorf, Austria.

 7. RAKELMANN OPTIK GMBH

  Niemcy

  Firma RAKELMANN OPTIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Oldenburg, Niemcy.

 8. LENSCATCHER GMBH

  Niemcy

  Firma LENSCATCHER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Dinklage, Niemcy.

 1. VISTA OPTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISTA OPTICS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkła (soczewki) kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach Soczewki (szkła) kontaktowe - akcesoria, i Soczewki (szkła) kontaktowe - akcesoria. Ma siedzibę w Widnes, Zjednoczone Królestwo.

 2. ITAL LENTI SRL

  Włochy

  Firma ITAL LENTI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkła (soczewki) kontaktowe. Jest również obecna w dziedzinach Akcesoria do okularów, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Akcesoria do okularów, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, i szkła progresywne. Ma siedzibę w Alpago, Włochy.

 3. ACETATBRILLEN ROTTLER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ACETATBRILLEN ROTTLER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Futerały na aparaty fotograficzne, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Futerały na aparaty fotograficzne. Ma siedzibę w Hutthurm, Niemcy.

 4. STEHLIN OPTICIENS

  Szwajcaria

  Firma STEHLIN OPTICIENS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 5. OPTIK STÖCKERT E.KFR.

  Niemcy

  Firma OPTIK STÖCKERT E.KFR., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Papeteria - artykuły, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, i Papeteria - artykuły. Ma siedzibę w Kronach, Niemcy.

 6. LUXESS GMBH

  Niemcy

  Firma LUXESS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Fotograficzny i filmowy sprzęt i akcesoria. Ma siedzibę w Ratingen, Niemcy.

 7. HÖRGERÄTE MEYER OPTIK

  Austria

  Firma HÖRGERÄTE MEYER OPTIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Optyczne instrumenty i przyrządy, Okulary, oprawki i akcesoria, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Waidhofen An Der Thaya, Austria.

 8. BASSMANN OPTIK

  Niemcy

  Firma BASSMANN OPTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Karlsruhe, Niemcy.

 9. LUNETTERIE DE LA SALLAZ SÀRL

  Szwajcaria

  Firma LUNETTERIE DE LA SALLAZ SÀRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Lausanne, Szwajcaria.

 10. OPTIK MOBIL MEYER

  Niemcy

  Firma OPTIK MOBIL MEYER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Okulary, oprawki i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, Optyczne instrumenty i przyrządy, Szkło okularowe, soczewki kontaktowe i akcesoria, Szkła (soczewki) kontaktowe, Okulary - szkła, i Optyczne instrumenty i przyrządy. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Szkła (soczewki) kontaktowe - Import eksport

Liczba wyników

608 Przedsiębiorstwa