• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szczotki metalowe

Wyniki dla

Szczotki metalowe - Import eksport

 1. SPAZZOLIFICIO BUSTESE SAS

  Włochy

  Firma szczotkarska Bustese specjalizuje się w wytwarzaniu szczotek przemysłowych od ponad 50 lat; oferuje szeroką gamę produktów wytwarzanych całkowicie we własnym zakładzie: od łączenia surowców w swoim warsztacie aż do wykonania i skompletowania w działach wytwarzania włosia. Ta metoda połączona z doświadczeniem pozwala na precyzyjne poznanie zasad i procedur, których należy przestrzegać, także podczas wytwarzania nowych modeli szczotek. Stosowanie materiałów najwyższej jakości oraz używanie zaawansowanych technologicznie maszyn pozwala nam być liderem na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

 2. SIMONI SRL

  Włochy

  Simoni s.r.l. produkuje szczotki od 1830 r. Przedsiębiorstwo specjalizuje się z projektowaniu i realizacji szczotek technicznych przemysłowych wg planu lub na zamówienie. Firma Simoni wyróżnia się dużą zdolnością dostosowywania się do specyficznych wymagań klientów oraz opracowywaniem innowacyjnych rozwiązań. Szczotki przemysłowe są używane do wielu różnorodnych czynności mechanicznych i stosowane w licznych branżach produkcyjnych.

 3. JOBO BORSTELFABRIEK BV

  Holandia

  Firma JOBO BORSTELFABRIEK BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, Szczotki techniczne, producent szczotek, Szczotki, industrial brushes, szczotki według wzoru, szczotki specjalistyczne, szczotki cylindryczne, i Szczotki do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Hoogeveen, Holandia.

 4. METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER

  Niemcy

  Firma METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejarki. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, pompy olejowe, kontenery olejowe, urządzenia do smarowania, i Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Bad Schwartau, Niemcy.

 5. SEWA-WERKZEUGE E.U.

  Austria

  Firma SEWA-WERKZEUGE E.U., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Weiz, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT

  Niemcy

  Firma FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach szczotki specjalistyczne, szczotki według wzoru, szczotki do zastosowania technicznego, szczotki metalowe, industrial brushes, Szczotki techniczne, szczotki dla przemysłu, szczotki do użytku przemysłowego, i szczotki do metali. Ma siedzibę w Triberg, Niemcy.

 2. DEVIRIEUX

  Francja

  Wytwórnia szczotek DEVIRIEUX została założona w 1933 roku przez dziadka obecnego właściciela. Wynalezienie w 1960 roku szczotki węglowej do gruntowania i czyszczenia szyn suwnic mostowych przyniosło firmie znaczny rozgłos. Produkujemy szczotki specjalistyczne do użytku przemysłowego: szczotki walcowe do mycia, szczotki cylindryczne, okrągłe, proste, talerzowe, obrotowe na trzonku, pasy, pędzle i miotły, z uchwytem itp.

 3. KIBROS SAS

  Francja

 4. KOTI-DAWSON TECHNICAL BRUSHES LTD

  Zjednoczone Królestwo

 5. CEPILLOS TRENZO

  Hiszpania

 1. CEPILLO TÉCNICO - ALL FUTURE XXI SLU

  Hiszpania

 2. HUBER BÜRSTEN GMBH

  Niemcy

 1. KOTI-NABO INDUSTRIËLE BORSTELS, BROSSES INDUSTRIELLES

  Belgia

 2. KOTI-TRIBOLLET

  Francja

 3. TOSCANA SPAZZOLE INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

 4. LAMPAR S.R.L.

  Włochy

 5. SZCZOTPOL A.SPYCHALA SP.J.

  Polska

 6. PDC BRUSH

  Belgia

 7. AEB BROSSERIE

  Francja

 8. KLEENEZE - KOTI LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. FALCÓN INGENIERÍA,S.L.

  Hiszpania

 2. P.G. BRUSH

  Belgia

 3. RICOPLAST

  Włochy

 4. TECNOSPAZZOLA FIORENTINA DI CONTI MASSINO E CONTI MAURO S.N.C.

  Włochy

 5. INDUSTRIAL BRUSHWARE INDUSTRIES

  Stany Zjednoczone

 6. BARETTO SPAZZOLE S.R.L.

  Włochy

 7. C.C.A.G. CROTTI S.R.L.

  Włochy

 8. FAVAGROSSA EDOARDO S.R.L.

  Włochy

 9. SOVEBA S.R.L.

  Włochy

 10. CEBO

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo