• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szczotki metalowe

Wyniki dla

Szczotki metalowe - Import eksport

 1. SPAZZOLIFICIO BUSTESE SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma szczotkarska Bustese specjalizuje się w wytwarzaniu szczotek przemysłowych od ponad 50 lat; oferuje szeroką gamę produktów wytwarzanych całkowicie we własnym zakładzie: od łączenia surowców w swoim warsztacie aż do wykonania i skompletowania w działach wytwarzania włosia. Ta metoda połączona z doświadczeniem pozwala na precyzyjne poznanie zasad i procedur, których należy przestrzegać, także podczas wytwarzania nowych modeli szczotek.

 2. METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLBEARBEITUNG BRETTSCHNEIDER F. BRETTSCHNEIDER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Olejarki. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, pompy olejowe, kontenery olejowe, urządzenia do smarowania, i Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Bad Schwartau, Niemcy.

 3. SEWA-WERKZEUGE E.U.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SEWA-WERKZEUGE E.U., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Weiz, Austria.

 4. SIMONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SIMONI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, Kombajny rolnicze, Szczotki, miotły i pędzle, SZCZOTKI ścierne, Przemysł kosmetyczny - maszyny i urządzenia, szczotki według wzoru, Kombajny rolnicze, szczotki stalowe, i Szczotki, miotły i pędzle. Ma siedzibę w Zola Predosa, Włochy.

 5. FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH MERKLE INH. MICHAEL HIRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach szczotki specjalistyczne, szczotki według wzoru, szczotki do zastosowania technicznego, szczotki metalowe, industrial brushes, Szczotki techniczne, szczotki dla przemysłu, szczotki do użytku przemysłowego, i szczotki do metali. Ma siedzibę w Triberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JOBO BORSTELFABRIEK BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma JOBO BORSTELFABRIEK BV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, Szczotki techniczne, producent szczotek, Szczotki, industrial brushes, szczotki według wzoru, szczotki specjalistyczne, szczotki cylindryczne, i Szczotki do użytku spożywczego. Ma siedzibę w Hoogeveen, Holandia.

 2. DEVIRIEUX

  Francja

  Wytwórnia szczotek DEVIRIEUX została założona w 1933 roku przez dziadka obecnego właściciela. Wynalezienie w 1960 roku szczotki węglowej do gruntowania i czyszczenia szyn suwnic mostowych przyniosło firmie znaczny rozgłos. Produkujemy szczotki specjalistyczne do użytku przemysłowego: szczotki walcowe do mycia, szczotki cylindryczne, okrągłe, proste, talerzowe, obrotowe na trzonku, pasy, pędzle i miotły, z uchwytem itp.

 3. KIBROS SAS

  Francja

  Firma KIBROS SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szczotki według wzoru, szczotki cylindryczne, szczotki obrotowe, i szczotki specjalistyczne. Ma siedzibę w Plancher-Bas, Francja.

 4. CEPILLOS TRENZO

  Hiszpania

  Firma CEPILLOS TRENZO, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach abrasives, Surface pretreatment, szlifowanie, i satynowane. Ma siedzibę w Vigo-Pontevedra, Hiszpania.

 5. KOTI-DAWSON TECHNICAL BRUSHES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KOTI-DAWSON TECHNICAL BRUSHES LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do szczotkowania, szczotki, pędzelki do żywności, i pędzel. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 1. CEPILLO TÉCNICO - ALL FUTURE XXI SLU

  Hiszpania

  Firma CEPILLO TÉCNICO - ALL FUTURE XXI SLU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w El Masnou-Barcelona, Hiszpania.

 2. HUBER BÜRSTEN GMBH

  Niemcy

  Firma HUBER BÜRSTEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pędzle do pudru i makijażu. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, szczotki specjalistyczne, industrial brushes, szczotki, i Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Todtnau, Niemcy.

 1. KOTI-NABO INDUSTRIËLE BORSTELS, BROSSES INDUSTRIELLES

  Belgia

  Firma KOTI-NABO INDUSTRIËLE BORSTELS, BROSSES INDUSTRIELLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, szczotki metalowe, szczotki dla przemysłu, i szczotki przemysłowe na miarę. Ma siedzibę w Hamont-Achel, Belgia.

 2. EMILIANA SCOVOLI SRL

  Włochy

  Firma EMILIANA SCOVOLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprzątanie pomieszczeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach szczotki metalowe. Ma siedzibę w Villarotta Di Luzzara-Reggio Emilia, Włochy.

 3. PDC BRUSH

  Belgia

  Firma PDC BRUSH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach szczotki, szczotka, szczotki metalowe, i szczotki grube. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 4. KOTI-TRIBOLLET

  Francja

  Firma KOTI-TRIBOLLET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki techniczne, Szczotki do usuwania krawędzi, i szczotki ścierne do polerowania metali. Ma siedzibę w Thil, Francja.

 5. TOSCANA SPAZZOLE INDUSTRIALI S.R.L.

  Włochy

  Firma TOSCANA SPAZZOLE INDUSTRIALI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach industrial brushes, i szczotki cylindryczne. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 6. SZCZOTPOL A.SPYCHALA SP.J.

  Polska

  Firma SZCZOTPOL A.SPYCHALA SP.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Wronki, Polska.

 7. LAMPAR S.R.L.

  Włochy

  Firma LAMPAR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, szczotki do silników elektrycznych, Szczotki metalowe, i industrial brushes. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 8. AEB BROSSERIE

  Francja

  Firma AEB BROSSERIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Givry, Francja.

 1. HILAL FIRCA TEMIZLIK URUNLERI MAK. SAN. TIC. LIM.STI.

  Turcja

  Firma HILAL FIRCA TEMIZLIK URUNLERI MAK. SAN. TIC. LIM.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. HEFEI WEIXUAN WIRE BRUSHES FACTORY

  Chiny

  Firma HEFEI WEIXUAN WIRE BRUSHES FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki druciane. Ma siedzibę w Hefei, Chiny.

 3. FALCÓN INGENIERÍA,S.L.

  Hiszpania

  Firma FALCÓN INGENIERÍA,S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach szczotki pasmowe, szczotki do włókna, i industrial brushes. Ma siedzibę w Llinars Del Vallès (barcelona), Hiszpania.

 4. KLEENEZE - KOTI LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KLEENEZE - KOTI LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach taśmy do szczotkowania, szczotki specjalistyczne, szczotki proste pasmowe, i Szczotki techniczne. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 5. RICOPLAST

  Włochy

  Firma RICOPLAST, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Ma siedzibę w Padova, Włochy.

 6. P.G. BRUSH

  Belgia

  Firma P.G. BRUSH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szczotki, miotły i pędzle. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, Szczotki metalowe, i szczotki. Ma siedzibę w Verviers, Belgia.

 7. CAZZOLA SPAZZOLE SRL

  Włochy

  Firma CAZZOLA SPAZZOLE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki, miotły i pędzle, industrial brushes, i Szczotki, miotły i pędzle. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 8. DAVY S.R.L.

  Włochy

  Firma DAVY S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji kazeiny oraz laktozy, i szczotki do elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w San Vittore Olona, Włochy.

 9. DUWA BROSSES

  Francja

  Firma DUWA BROSSES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach industrial brushes. Ma siedzibę w Saint Etienne, Francja.

 10. G. & G.

  Włochy

  Firma G. & G., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczotki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i sprzęt do produkcji kazeiny oraz laktozy, i szczotki do elektrycznych urządzeń gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo