• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe

Wyniki dla

Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe - Import eksport

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Holandia

  Rotex jest wiodącym producentem i eksporterem systemów kontroli cieczy, pozycjonerów i siłowników elektrohydraulicznych, obecnym na rynku w ponad 30 krajach. Wystartowawszy w 1967 roku, Rotex nieprzerwanie dostarcza swoim klientom nowatorską technologię obejmującą wiele gałęzi przemysłu przetwórczego, takich jak petrochemiczny, ropy naftowej i gazu, chemiczny, farmaceutyczny, energetyczny, żywności i napojów, itp. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 3. BALVINOX

  Belgia

  Firma BALVINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, zawory pneumatyczne, Rury i węże silikonowe, zawory motylkowe, Akcesoria przewody rurowe, i złączki do przewodów rurowych przemysłowych. Ma siedzibę w Perwez, Belgia.

 4. AUMA RIESTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AUMA RIESTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Müllheim, Niemcy.

 5. TURKOGLU

  Turcja

  Firma Sensoylar została założona pod marką TURKOGLU w 1978 roku. Jesteśmy jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych Turcji. Produkujemy wodomierze, zawory, przewody elastyczne metalowe wodociągowe i gazowe, instalacje i armaturę, produkty wyposażenia przeciwpożarowego i specjalne wyroby. Staliśmy się jedną z wiodących firm w branży, zdobywając jednocześnie uznanie jako profesjonalna i renomowaną marka dzięki niezawodności proponowanych produktόw, trwałości, jakości i stabilności. Nasze produkty mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach gospodarki wodnej, gazowej i ściekowej. Firma kontynuuje inwestycje w produkty technologiczne oparte na potrzebach rynków poprzez działa R&D mające na celu zwiększenie tempa sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firma eksportuje na wiele rynków na całym świecie, wyprzedzając konkurentów w branży. Większość procesów produkcyjnych i zarządczych posiada certyfikaty ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, znak CE, MID, dyrektywa ISO-EU, GOST, EN, normy TSE.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IVALTEC

  Francja

  IVALTEC od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży armatury i zaworów przemysłowych. Nasze dwie główne gamy to zawory nożowe IVALGATE (jednokierunkowe, dwukierunkowe, z zasuwą, kwadratowe, silos, z zastawką, z mankietem, z wysokim ciśnieniem roboczym) i wysoko wydajne zawory motylkowe IVALDISC. Głównymi zaletami naszych zaworów jest bardzo wysoka jakość, doskonała szczelność i łatwość konserwacji. Dostarczamy dużej liczbie klientów z różnych obszarów zastosowań, takich jak stacje uzdatniania wody, przemysł chemiczny, elektrownie cieplne i jądrowe, zakłady papiernicze, a także zakłady przetwórcze. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu technicznego i handlowego wprowadzamy innowacje w celu opracowywania produktów dostosowanych do potrzeb naszych klientów i pragniemy rozszerzyć naszą działalność na arenie międzynarodowej.

 2. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Chiny

 3. PETRAS

  Francja

 4. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Zjednoczone Królestwo

 5. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Chiny

 1. CREISCENDO

  Francja

 2. WALWORTH

  Hiszpania

 1. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. CORINOX

  Hiszpania

 3. ROTORK P.L.C.

  Zjednoczone Królestwo

 4. DERVOS VALVES CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 5. KINETROL - ROBINETTERIE ET AUTOMATISMES

  Francja

 6. CHINA MED VALVE CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

 7. AMOT USA

  Stany Zjednoczone

 8. HOLMBURY LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. VERVO VALVE MANUFACTURER CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 2. VALTORQUE VALVES KFT

  Węgry

 3. KONRAD ARMATURENTECHNIK GMBH

  Niemcy

 4. ALPHATECH ARMATUREN- UND ANTRIEBSTECHNIK HANDELS GMBH & CO KG

  Austria

 5. MUCON

  Zjednoczone Królestwo

 6. KSB

  Francja

 7. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Stany Zjednoczone

 8. KDV FLOW

  Zjednoczone Królestwo

 9. WOOSUNG VALVE CO., LTD

  Korea Południowa

 10. WENZHOU RUIXIN VALVE CO.,LTD

  Australia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo