• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe

Wyniki dla

Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe - Import eksport

 1. ROTEX AUTOMATION EUROPE

  Holandia

  Verified by europages badge

  Rotex jest wiodącym producentem i eksporterem systemów kontroli cieczy, pozycjonerów i siłowników elektrohydraulicznych, obecnym na rynku w ponad 30 krajach. Wystartowawszy w 1967 roku, Rotex nieprzerwanie dostarcza swoim klientom nowatorską technologię obejmującą wiele gałęzi przemysłu przetwórczego, takich jak petrochemiczny, ropy naftowej i gazu, chemiczny, farmaceutyczny, energetyczny, żywności i napojów, itp. Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złączki rurowe żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Blachy - rury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, złączki ze stali nierdzewnej, Zawory sterowane elektrycznie, Akcesoria przewody rurowe, kołnierze ze stali nierdzewnej, opaski dociskowe, i zawory motylkowe. Ma siedzibę w Saint Priest, Francja.

 3. BALVINOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma BALVINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Złączki rurowe do armatury, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, zawory pneumatyczne, Rury i węże silikonowe, zawory motylkowe, Akcesoria przewody rurowe, i złączki do przewodów rurowych przemysłowych. Ma siedzibę w Perwez, Belgia.

 4. TURKOGLU

  Turcja

  Firma Sensoylar została założona pod marką TURKOGLU w 1978 roku. Jesteśmy jednym z czołowych producentów materiałów budowlanych Turcji. Produkujemy wodomierze, zawory, przewody elastyczne metalowe wodociągowe i gazowe, instalacje i armaturę, produkty wyposażenia przeciwpożarowego i specjalne wyroby. Staliśmy się jedną z wiodących firm w branży, zdobywając jednocześnie uznanie jako profesjonalna i renomowaną marka dzięki niezawodności proponowanych produktόw, trwałości, jakości i stabilności. Nasze produkty mogą być stosowane we wszystkich dziedzinach gospodarki wodnej, gazowej i ściekowej. Firma kontynuuje inwestycje w produkty technologiczne oparte na potrzebach rynków poprzez działa R&D mające na celu zwiększenie tempa sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. Firma eksportuje na wiele rynków na całym świecie, wyprzedzając konkurentów w branży. Większość procesów produkcyjnych i zarządczych posiada certyfikaty ISO 9001, IS0 14001, OHSAS 18001, znak CE, MID, dyrektywa ISO-EU, GOST, EN, normy TSE.

 5. IVALTEC

  Francja

  IVALTEC od ponad trzydziestu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży armatury i zaworów przemysłowych. Nasze dwie główne gamy to zawory nożowe IVALGATE (jednokierunkowe, dwukierunkowe, z zasuwą, kwadratowe, silos, z zastawką, z mankietem, z wysokim ciśnieniem roboczym) i wysoko wydajne zawory motylkowe IVALDISC. Głównymi zaletami naszych zaworów jest bardzo wysoka jakość, doskonała szczelność i łatwość konserwacji. Dostarczamy dużej liczbie klientów z różnych obszarów zastosowań, takich jak stacje uzdatniania wody, przemysł chemiczny, elektrownie cieplne i jądrowe, zakłady papiernicze, a także zakłady przetwórcze. Dzięki doświadczeniu naszego zespołu technicznego i handlowego wprowadzamy innowacje w celu opracowywania produktów dostosowanych do potrzeb naszych klientów i pragniemy rozszerzyć naszą działalność na arenie międzynarodowej.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL)

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AFC VALVES UK LIMITED (ALPINE FLOW CONTROL), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach control valves, zawory wydechowe, zawory natężeniowe, i zawory kulowe zwrotne. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 2. PETRAS

  Francja

  Firma PETRAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, pneumatic actuators, Kurki i zawory rurociągowe dla przemysłu naftowego i petrochemii, Zawory do rurociągów przemysłowych, i Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Pourrieres, Francja.

 3. WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD

  Chiny

  Firma WUHAN GRAT CONTROL VALVE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Wuhan, Chiny.

 4. CREISCENDO

  Francja

  Firma CREISCENDO, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, thermal insulation - materials, i Transformatory, przetwornice i prostowniki. Ma siedzibę w Chisseaux, Francja.

 5. TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD

  Chiny

  Firma TIANJIN JINTONG WATTS VALVE MANUFACTURING CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawory motylkowe, zawory zasuwowe, check valve, i zawór kulowy. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 1. FLOLINE CORPORATION

  Indie

  Firma FLOLINE CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, i zawory kulowe. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 2. WALWORTH

  Hiszpania

  Firma WALWORTH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, i zawory kulowe. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 1. SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED

  Chiny

  Firma SINWA VALVE INDUSTRY LIMTED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, zawory motylkowe, i zawory kulowe. Ma siedzibę w Oubei Wenzhou, Chiny.

 2. I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma I G ASHBROOK FLUIDS HANDLING LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach Pompy odśrodkowe, Przepływomierze, Pompy odśrodkowe, i Przepływomierze. Ma siedzibę w Northwich, Zjednoczone Królestwo.

 3. ROTORK CONTROLS ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma ROTORK CONTROLS ITALIA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach Electric actuators, linear actuators, industrial valves, i zawory z napędem mechanicznym. Ma siedzibę w Assago, Włochy.

 4. MUCON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MUCON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Macclesfield, Zjednoczone Królestwo.

 5. ICMA S.P.A.

  Włochy

  Firma ICMA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, zawory regulacyjne i kontrolne do urządzeń i instalacji, i Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Cuggiono, Włochy.

 6. CORINOX

  Hiszpania

  Firma CORINOX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, akcesoria do zaworów, złączki ze stali nierdzewnej, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, i rękawniki do prasowania. Ma siedzibę w Logroño, Hiszpania.

 7. AMOT USA

  Stany Zjednoczone

  Firma AMOT USA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Houston, Tx, Stany Zjednoczone.

 8. XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma XIAMEN LANDEE VALVE IMPORT AND EXPORT CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach Zawory kulkowe, zawory motylkowe, check valve, i industrial valves. Ma siedzibę w Xiamen, Stany Zjednoczone.

 1. ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma ZHEJIANG ONERO VALVE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, zawory kulowe, i zawory natężeniowe. Ma siedzibę w Wenzhou, Chiny.

 2. CHINA MED VALVE CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma CHINA MED VALVE CO., LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory motylkowe, i zawory zasuwowe. Ma siedzibę w New York, Stany Zjednoczone.

 3. WOOSUNG VALVE CO., LTD

  Korea Południowa

  Firma WOOSUNG VALVE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawory, zawory regulacji cieczy, industrial valve manufacturer, i check valves. Ma siedzibę w BUSAN, Korea Południowa.

 4. KINETROL - ROBINETTERIE ET AUTOMATISMES

  Francja

  Firma KINETROL - ROBINETTERIE ET AUTOMATISMES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Meythet, Francja.

 5. VALTORQUE VALVES KFT

  Węgry

  Firma VALTORQUE VALVES KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 6. KDV FLOW

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KDV FLOW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy. Ma siedzibę w Wakefield, Zjednoczone Królestwo.

 7. MECATORK ACTIONNEURS

  Francja

  Firma MECATORK ACTIONNEURS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach Armatura rurociągowa przemysłowa, Silniki elektryczne i części do silników, Armatura rurociągowa przemysłowa, i Silniki elektryczne i części do silników. Ma siedzibę w Seynod, Francja.

 8. HYDRAULIC PNEUMATIC SERVICES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HYDRAULIC PNEUMATIC SERVICES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Hydraulika - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Rury z tworzyw sztucznych, Pneumatyka - instalacje i urządzenia działające na sprężone powietrze, Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe, Rury z tworzyw sztucznych, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Preston, Zjednoczone Królestwo.

 9. AUMA RIESTER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AUMA RIESTER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Ma siedzibę w Müllheim, Niemcy.

 10. VERVO VALVE MANUFACTURER CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma VERVO VALVE MANUFACTURER CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy wprawiające w ruch urządzenia rurociągowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, zawory zasuwowe, i zawory kulowe. Ma siedzibę w Wilsonville, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo