• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy połączeń wideo

Wyniki dla

Systemy połączeń wideo - Import eksport

 1. CANARIASLIFE WEBCAMS

  Hiszpania

  Firma CANARIASLIFE WEBCAMS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Santa Cruz De Tenerife, Hiszpania.

 2. TEC ITALIA SRL

  Włochy

  Firma TEC ITALIA SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem wyposażenia biur. Jest również obecna w dziedzinach wynajem drukqrek lqserowych, drukarki wielofunkcyjne, i systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 3. TEKSAM COMPANY NV

  Belgia

  Firma TEKSAM COMPANY NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 4. APPARITION SRL

  Włochy

  Firma APPARITION SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Jest również obecna w dziedzinach holografia, szyldy reklamowe, hologramy, i Interaktywny obraz 3-wymiarowy. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 5. AMPTEC

  Belgia

  Firma AMPTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Jest również obecna w dziedzinach Systemy audiowizualne, Systemy audiowizualne, urządzenia audiowizualne, urządzenia audio, i audio. Ma siedzibę w Diepenbeek, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELPRO VIDEO RGB DI GRILLO BRUNO

  Włochy

  Firma ELPRO VIDEO RGB DI GRILLO BRUNO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Jest również obecna w dziedzinach projektory wideo, i matryce. Ma siedzibę w Alpignano, Włochy.

 2. BEST DOWNLOADING

  Australia

  Firma BEST DOWNLOADING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w London, Australia.

 3. SHENZHEN TY ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD.

  Stany Zjednoczone

  Firma SHENZHEN TY ELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Shenzhen, China, Stany Zjednoczone.

 4. TEKMAST

  Belgia

  Firma TEKMAST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach słupki do instalacji anten tv, i systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 5. VISAVVI

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISAVVI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 1. BLUE TV

  Brazylia

  Firma BLUE TV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Systemy połączeń wideo. Ma siedzibę w Belo Horizonte, Brazylia.

 2. RIEDEL COMMUNICATIONS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Riedel Communications GmbH & Co. KG projektuje, produkuje i sprzedaje zaawansowany sprzęt do transmisji w czasie rzeczywistym z użyciem wideo, audio i komunikacji radiowej, na potrzeby organizacji imprez, przedstawień teatralnych i dla przemysłu. Projektowanie i rozwój, produkcja i sprzedaż oraz usługi w zakresie elektroniki komunikacyjnej, zwłaszcza rozwiązań w dziedzinie interkomu, światłowodów, audio i radiowych. Założona w 1987 roku firma jest jednym z pionierów w rozwoju cyfrowych systemów krosownic audio i światłowodowych sieci wideo czasu rzeczywistego. Firma ma siedzibę główną w Wuppertalu w Niemczech i zatrudnia ponad 600 osób w 20 lokalizacjach (m.in. w Dubaju, Sydney, Londynie i Tokio) w Europie, Australii, Azji i USA.

 1. ELINNOV CONNECT

  Francja

  Verified by europages badge

  Elinnov Connect jest dystrybutorem, wyspecjalizowanym w sprzedaży sprzętu elektrycznego dla firm w sektorach mieszkalnym, przemysłowym i usług. Prowadzimy dystrybucję naszych produktów wyłącznie w eksporcie. Współpracujemy z renomowanymi markami na rynku sprzętu elektrycznego, takimi jak Legrand, Schneider, Dahua, Hanwha Techwin, Ekivalan. Założyciele/Wspólnicy pracowali zarówno u renomowanych producentów, jak i w branży międzynarodowego przewozu towarów. Elinnov Connect zobowiązuje się dostarczyć Ci wysokiej jakości sprawny sprzęt, spełniający wszystkie normy.

 2. ERO JOINT .TANALS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma Tanals Undertaken Alsatian polepsza proces produkcji demontowanych mechanicznych połączeń do pasów zębatych z poliuretanu i taśm transportowych. Połączenia ERO Joint® stosowane w pomocy drogowej lub w zastosowaniach trwałych sprawiają, że pasy można zamienić bardzo szybko. Ten rodzaj połączenia jest możliwy do wykonania w przypadku każdego pasa zębatego o kroku równym lub większym niż 8 mm. Nasz dział badań i rozwoju dysponuje środkami obliczeniowymi i sprzętem; do testowania, dospasowywania pasów transmisyjnych lub tworzenia wyrobów przystosowanych do Twoich zastosowań.

  Wszystkie wyroby na "systemy połączeń wideo"

 3. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  MICROMEGA DYNAMICS specjalizuje się w produkcji urządzeń mechatronicznych do monitorowania, kontroli i redukcji drgań strukturalnych. Oferujemy usługi inżynieryjne pomagające w projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań przemysłowych w zakresie monitorowania linii, redukcji drgań oraz mechanizmów o wysokiej precyzji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zaufało nam wielu klientów na całym świecie.

  Wszystkie wyroby na "systemy połączeń wideo"

 4. SAFE 75 (SAFESYSTEM)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SAFE 75 (SAFESYSTEM), jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Bezpieczeństwo - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Safety systems, systemy ochronne, systemy alarmowe, i Nadzór wideo. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. EET FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EET FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Systemy audiowizualne. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, Komputery - urządzenia peryferyjne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Kasy rejestrujące i fiskalne, Kasy automatyczne, i Komputery - urządzenia peryferyjne. Ma siedzibę w Clichy, Francja.

 6. CDC SICUREZZA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CDC SICUREZZA S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, system bezpieczeństwa, systemy wideonadzoru, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i instalacje przeciwpożarowe. Ma siedzibę w Viterbo, Włochy.

 7. ACTAPHONE

  Belgia

  Firma ACTAPHONE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Telefonia - sprzęt i systemy, Telefonia - sprzęt i systemy, Materiały DO KOMUNIKACJI W PRZEDSIĘBIORSTWACH, profesjonalne systemy wideo, i telefony wideo. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

 8. ASVIDEO

  Hiszpania

  Firma ASVIDEO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Nagrywanie cyfrowe obrazu i dźwięku - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach systemy audiowizualne, i profesjonalne systemy wideo. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 1. VIDEOWALL GMBH

  Niemcy

  Firma VIDEOWALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach videowall, ścienne systemy wideo (videowall), plakatowanie, i ekspozytory do witryn. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

 2. VODÉA

  Francja

  Firma VODÉA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Audio i wideo - sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Akcesoria do audio i wideo, Agencje artystyczne, Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo, Akcesoria do audio i wideo, profesjonalne urządzenia nagrywające, i Agencje artystyczne. Ma siedzibę w Labege, Francja.

 3. SENEDA SRL

  Włochy

  Firma SENEDA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i systemy bezpieczeństwa, monitorowanie na odległość, i systemy domotyczne. Ma siedzibę w Foggia, Włochy.

 4. RTS SRL

  Włochy

  Firma RTS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, systemy wideonadzoru, i zabezpieczenia antykradzieżowe. Ma siedzibę w San Benedetto Del Tronto, Włochy.

 5. BT SYSTEM

  Serbia

  Firma BT SYSTEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, systemy alarmowe z telewizją przemysłową i nagrywaniem wideo, montaż instalacji tv-cc, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, i Kontrola wejść - instalacje automatyczne. Ma siedzibę w Belgrade, Serbia.

 6. NSGATE

  Rosja

  NSGate jest producentem i dostawcą przemysłowych produktów sieciowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań do zewnętrznych systemów nadzoru wideo: ● Zewnętrzne węzły dostępowe NSBox zapewniające niezawodne działanie podłączonych kamer wideo; ● Unikatowe komponenty do wyposażenia szaf elektrycznych, w tym zespoły termoelektryczne, nagrzewnice, zabezpieczenia odgromowe i przeciwprzepięciowe; ● Komponenty sieci przemysłowej, w tym przełączniki PoE, iniektory PoE, przedłużacze Ethernet i zewnętrzne zasilacze UPS. NSGate jest twórcą modułowych i skalowalnych zewnętrznych węzłów dostępowych NSBox, które zapewniają bezproblemową pracę podłączonych kamer wideo, bezpieczne zasilanie, niezawodną transmisję danych oraz ochronę sprzętu przed przepięciami. Najnowsza propozycja, NSBox-cLOUDy, to węzeł bezpieczeństwa oparty na chmurze zapewniający klientom niezrównane rozwiązanie dla zewnętrznych systemów nadzoru.

 7. TECNO SISTEM DI G.SITAR

  Włochy

  Firma TECNO SISTEM DI G.SITAR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach systemy alarmowe z telewizją przemysłową i nagrywaniem wideo. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. SPUTNIK LLC

  Rosja

  Sputnik LLC to rosyjska firma informatyczna, twórca usług w chmurze i oprogramowania do kontroli dostępu, producent artykułów, urządzeń i systemów bezpieczeństwa. Własna platforma Sputnik Cloud stanowi podstawę wszystkich produktów firmy, zapewnia inteligentne bezpieczeństwo, funkcjonalność bramofonów i przetwarzanie dużych zbiorów danych. Wszystkie zasobochłonne zadania są obsługiwane w chmurze, dzięki czemu rozwiązania sprzętowe producenta są atrakcyjne cenowo. Głównym produktem sprzętowym firmy jest domofon Sputnik IoT dla budynków mieszkalnych z archiwizacją wideo i dostępem twarzą w twarz. Zapewnia on całodobowy nadzór nad bezpieczeństwem posesji i może być sterowany za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej lub poprzez API z wykorzystaniem innych usług lub aplikacji mobilnych. Systemy i urządzenia kontroli dostępu firmy Sputnik LLC oferują użytkownikowi komfort na poziomie premium w przystępnej cenie. Sputnik LLC może zaoferować swoim partnerom różne formy współpracy.

  Wszystkie wyroby na "systemy połączeń wideo"

 9. ACTIVE MEDIA CONCEPT

  Francja

  Firma ACTIVE MEDIA CONCEPT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach systemy wideonadzoru, i GPS beacon. Ma siedzibę w Vallauris, Francja.

 10. SECURITY SYSTEM TRAPANI

  Włochy

  Firma SECURITY SYSTEM TRAPANI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, systemy alarmowe z telewizją przemysłową i nagrywaniem wideo, Audyt bezpieczeństwa informatycznego, i zasilacze dla urządzeń sterujących dostępem. Ma siedzibę w Trapani, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo