• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • system bezpieczeństwa lotniczego

Wyniki dla

System bezpieczeństwa lotniczego - Import eksport

 1. AERO RADAR MISIONES ESPECIALES RESCATE SALVAMENTO VIGILANTE DEL CIELO SLU

  Hiszpania

  Firma AERO RADAR MISIONES ESPECIALES RESCATE SALVAMENTO VIGILANTE DEL CIELO SLU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Jest również obecna w dziedzinach Dozorowanie budynków, szkoła pilotowania samolotów radiosterowanych, projektowanie pocisków rakietowych, Dozorowanie budynków, i doradztwo techniczne w dziedzinie projektów kosmicznych i obrony. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. G4S GENERAL SERVICES

  Luksemburg

  Firma G4S GENERAL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach System bezpieczeństwa lotniczego, Dozorowanie budynków, System bezpieczeństwa lotniczego, Dozorowanie budynków, szkolenie personelu, i Bezpieczeństwo danych. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. CHEMTEC SICHERUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Firma CHEMTEC SICHERUNGSSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Jest również obecna w dziedzinach pieczątki, i plomby do opakowań. Ma siedzibę w Hersbruck, Niemcy.

 4. THALES DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma THALES DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Ma siedzibę w Ditzingen, Niemcy.

 5. ZUDEN TECHNOLOGY (HK) CO., LTD

  Chiny

  Firma ZUDEN TECHNOLOGY (HK) CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Jest również obecna w dziedzinach kamera do monitorowania, i systemy alarmowe. Ma siedzibę w Henggang Town, Chiny.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALISTE FORMACIÓN - CURSOS AVSEC Y FORMACIÓN EN SEGURIDAD PRIVADA

  Hiszpania

  Firma ALISTE FORMACIÓN - CURSOS AVSEC Y FORMACIÓN EN SEGURIDAD PRIVADA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 2. PRO SECURITY SYSTEME

  Tunezja

  Firma PRO SECURITY SYSTEME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia alarmowe, i Video surveillance. Ma siedzibę w sousse, Tunezja.

 3. MAPESEN TECHNOLOGY LIMITED

  Chiny

  Firma MAPESEN TECHNOLOGY LIMITED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa lotniczego. Ma siedzibę w Shenzhen, Chiny.

 4. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  Verified by europages badge

  ECLATS ANTIVOLS jest czołowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego we Francji od ponad 40 lat. Wykorzystuje swoje know-how, aby zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo swoim klientom. Wszystkie oferowane urządzenia są wyprodukowane we Francji lub w Europie, zgodnie ze standardami wiarygodności. Firma proponuje szeroki wachlarz produktów, Akcesoria do samochodów i motocykli, Alarmy domowe, Zasilacze i ładowarki, Automatyka do bram, Kable i wtyczki, Wykrywacze metali, Oświetlenie, Nadzór wideo, Odbiorniki i piloty, Oprzyrządowanie i Akcesoria, Odzież ochronna, itp... Regularnie oferujemy upłynniane partie towarów (na zamówienie), a także partie towarów dla biednych krajów. Wykonujemy dostawy do wszystkich państw europejskich i na całym świecie (pod pewnymi warunkami). Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym sklepie przy 10 rue Gaston Evrard centrum hurtowe, 31094 Toulouse Cedex. W sprawie zakupów zapraszamy również do użycia konta pro na naszej stronie handlowej lub skonsultowania się z naszym zespołem.

 5. TIRAS TECHNOLOGY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma TIRAS TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Visable supports the Ukrainian companies, system bezpieczeństwa, oprogramowania do systemów ochrony, Bezprzewodowe systemy bezpieczeństwa, Przewodowe systemy bezpieczeństwa, anti-fire systems, Konwencjonalne systemy przeciwpożarowe, i pulpity. Ma siedzibę w Vinnytsia, Ukraina.

 1. B&B LOCKS 1

  Belgia

  Verified by europages badge

  W latach 80-tych nasza firma zoptymalizowała technologię elektronicznego zamka do drzwi antywłamaniowych. Świadomie zdecydowaliśmy się na niszowy rynek elektronicznych zamków bezpieczeństwa i działaliśmy pod marką Technilock. Dzięki naszej specjalizacji szybko opracowaliśmy wysokiej jakości rozwiązania blokujące i zabezpieczające. W 2000 roku sprzedaliśmy markę Technilock i przyjęliśmy nową nazwę: B&B Locks. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, B&B Locks oferuje dogłębne know-how w zakresie nowoczesnych zamków bezpieczeństwa wysokiej jakości.

 2. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge
 1. PMSI SERVICES

  Francja

  Firma PMSI SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje alarmowe, sygnalizacja i urządzenia do wykrywania pożarów. Jest również obecna w dziedzinach Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne, gaśnice pożarowe, system bezpieczeństwa, Czujki pożarowe i systemy alarmowe, i Oświetlenie bezpieczeństwa, awaryjne i ewakuacyjne. Ma siedzibę w Persan, Francja.

 2. ALLIANCE FRANCE SÉCURITÉ

  Francja

  Firma ALLIANCE FRANCE SÉCURITÉ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Bezpieczeństwo - usługi, system bezpieczeństwa, doradztwo w zakresie bezpieczeństwa, pracownicy ochrony, i Bezpieczeństwo - usługi. Ma siedzibę w Plan-De-Cuques, Francja.

 3. SECURITY & BEST

  Korea Południowa

  Firma SECURITY & BEST, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektroniczne tablice i ekrany kontrolne i nadzorcze. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, zamki bezpieczeństwa, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w GYEONGGI-DO, Korea Południowa.

 4. CAYS - CERROJOS ANDALUCES DE SEGURIDAD

  Hiszpania

  Firma CAYS - CERROJOS ANDALUCES DE SEGURIDAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, kłódki bezpieczeństwa, i zamki bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Alcalá De Guadaíra, Hiszpania.

 5. STI - SERV TRAYVOU INTERVERROUILLAGE

  Francja

  Firma STI - SERV TRAYVOU INTERVERROUILLAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach zamki bezpieczeństwa, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Montreuil Cedex, Francja.

 6. HTTPS://VOGALARMS.COM/

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HTTPS://VOGALARMS.COM/, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacja wyposażenia telewizji przemysłowej, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, instalacje i systemy bezpieczeństwa dla lokali mieszkaniowych i biurowych, i system bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Barry, Zjednoczone Królestwo.

 7. AG ITOLOGY TECH AND PRIVATE SECURITY SERVICES LTD

  Cypr

  Firma AG ITOLOGY TECH AND PRIVATE SECURITY SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi. Jest również obecna w dziedzinach system bezpieczeństwa, Security services, i integrator sytemu bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 8. GIUSSANI TECHNIQUES SPA - DIVISIONE GIUSSANI SERRATURE

  Włochy

  Fabryka wyspecjalizowana w dziedzinie zamków uniwersalnych, typu amerykańskiego, z włącznikiem/ wyłącznikiem niskiego napięcia, uchwyty i przyciski z wmontowanym kluczem do konstrukcji metalowych, tablic elektrycznych, okienek, mebli i dystrybutorów automatycznych. Zamki zatrzaskowe, zasuwkowe, 3-punktowe i z dzwonkiem. Specjalizujemy się w zamkach typu amerykańskiego, uchwytach i gałkach z wmontowanym kluczem, zamkach zatrzaskowych; zamkach zasuwkowych.

 1. STOMMPY

  Włochy

  STOMMPY to firma wyspecjalizowana w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, zabezpieczeń przemysłowych i barier ochronnych, która projektuje, produkuje i instaluje osłony odporne na uderzenia do użytku przemysłowego w celu całkowitej ochrony infrastruktury i bezpieczeństwa pracowników. Firma STOMMPY stała się absolutnym światowym punktem odniesienia dla wszystkich branż w sektorze: Food & Beverage, GDO i CE.DI., Farmacja i Szpitale, Motoryzacja, Mechanika, Logistyka i Transport.

 2. MARVE SEÑALIZACIÓN Y SEGURIDAD

  Hiszpania

  Firma MARVE SEÑALIZACIÓN Y SEGURIDAD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacyjne na place budowy, System bezpieczeństwa morskiego, Tablice sygnalizacyjne na place budowy, homologowana sygnalizacja bezpieczeństwa, System bezpieczeństwa morskiego, i błyszcząca sygnalizacja bezpieczeństwa w środowisku pracy i lokalach publicznych. Ma siedzibę w Santurtzi, Hiszpania.

 3. IRZ (IZHEVSKIY RADIOZAVOD)

  Rosja

  Firma IRZ (IZHEVSKIY RADIOZAVOD), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze System bezpieczeństwa kolejowego. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, urządzenia i systemy bezpieczeństwa drogowego, elektronika przemysłowa, Telekomunikacja, łączność, transmisja danych - sprzęt i systemy, i produkcja na zlecenie. Ma siedzibę w Izhevsk, Rosja.

 4. SKB LIFE SAVING EQUIPMENT

  Belgia

  Firma SKB LIFE SAVING EQUIPMENT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Pożary - wyposażenie i instalacje przeciwpożarowe. Jest również obecna w dziedzinach System bezpieczeństwa morskiego, System bezpieczeństwa morskiego, artykuły bezpieczeństwa, urządzenia ratunkowe na morzu, i gaśnice do łodzi. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. GAMMA SYSTEM S.R.L.

  Włochy

 6. ESQUEMA ELECTRÓNICA SA

  Hiszpania

  Firma ESQUEMA ELECTRÓNICA SA, roku i działającą w sektorze Ochrona obiektów, nadzór i systemy alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmowe instalacje - roboty i usługi, artykuły, urządzenia i systemy bezpieczeństwa, i system antywłamaniowy. Ma siedzibę w Palma De Mallorca-Baleares, Hiszpania.

 7. RACK SYSTEM S.R.L.

  Włochy