• europages
  • >
  • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
  • >
  • sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia

Wyniki dla

Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia - Import eksport

  1. ELTEN D.O.O.

    Słowenia

    Verified by europages badge

    Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

  2. DB SYSTEMTECHNIK GMBH

    Niemcy

    DB Systemtechnik, największe w Europie centrum doskonałości w zakresie techniki kolejowej, jest biurem inżynieryjnym Deutsche Bahn. Jako potężny i zorientowany na klienta dostawca usług, DB Systemtechnik zapewnia fachowe porady klientom na całym świecie, będąc dla nich kompetentnym partnerem. W dziedzinie inżynierii, projektowania, budowy, testowania, zarządzania zatwierdzeniami, technologii utrzymania i pomiarów pracujemy nad wszystkimi zadaniami i zagadnieniami związanymi z kolejnictwem. Oferujemy analizę problemów, opracowywanie rozwiązań, pomiary i testy, specyfikacje wymagań, uzyskiwanie aprobat krajowych i międzynarodowych oraz wsparcie techniczne w zakresie użytkowania operacyjnego i wszystko, co dotyczny pojazdów, infrastruktury i interfejsów. Ponad 900 pracowników w 50 działach technicznych i 13 akredytowanych centrach testowych zapewnia, że życzenia i potrzeby naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych są spełnione w najlepszy możliwy sposób.

  3. INFRABEL

    Belgia

    Firma INFRABEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Koleje - układanie i konserwacja. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, System bezpieczeństwa kolejowego, budowanie linii kolejowych, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

  4. LOGIPLUS

    Belgia

    Firma LOGIPLUS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, przemysłowe elementy elektroniczne, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

  5. ULTRANET

    Maroko

    Firma ULTRANET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Bourgogne Casablanca, Maroko.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
  1. TECNIVIAL SA

    Hiszpania

    Firma TECNIVIAL SA, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, oznakowanie, i znaki drogowe. Ma siedzibę w Guadalajara, Hiszpania.

  2. MERMEC SPA

    Włochy

    Firma MERMEC SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach sprzęt sygnalizacyjny i bezpieczeństwa dla linii kolejowych i tramwajowych. Ma siedzibę w Monopoli, Włochy.

  3. BEVAC

    Belgia

    Firma BEVAC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i System bezpieczeństwa kolejowego. Ma siedzibę w Brussel, Belgia.

  4. LOGIPLUS ELECTRONICS

    Belgia

    Firma LOGIPLUS ELECTRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Kolejnictwo - sprzęt. Ma siedzibę w Gosselies, Belgia.

  5. ELEKTROCAS S.R.O.

    Republika Czeska

    Firma ELEKTROCAS S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chronometry i zegary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Zegarmistrzostwo, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Zegarmistrzostwo. Ma siedzibę w Praha 9, Republika Czeska.

  1. SIRENA S.P.A.

    Włochy

    Firma SIRENA S.P.A., roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i System bezpieczeństwa kolejowego. Ma siedzibę w Rosta, Włochy.

  2. KONCAR-ELEKTRICNE LOKOMOTIVE D.D.

    Chorwacja

    Firma KONCAR-ELEKTRICNE LOKOMOTIVE D.D., roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i pojazdy elektryczne. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

  1. AMPLITEC TECH DEVELOPMENT CO., LTD.

    Chiny

    Firma AMPLITEC TECH DEVELOPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Foshan, Chiny.

  2. ALSTOM BELGIUM

    Belgia

    Firma ALSTOM BELGIUM, roku i działającą w sektorze Transport kolejowy. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Marcinelle, Belgia.

  3. CEMBRE GMBH

    Niemcy

    Firma CEMBRE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Tabor kolejowy i pojazdy szynowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

  4. AZD PRAHA S.R.O.

    Republika Czeska

    Firma AZD PRAHA S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Praha 10, Republika Czeska.

  5. SIGNALBAU WALTER BLAUERT

    Niemcy

    Firma SIGNALBAU WALTER BLAUERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja drogowa elektryczna - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tablice sygnalizacji drogowej, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, Tablice sygnalizacji drogowej, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

  6. ERIC

    Indie

    Firma ERIC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach oprogramowanie erp, i przenośny zastępczy. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

  7. ELECTROMECH DESIGN & ASSEMBLY LTD

    Zjednoczone Królestwo

    Firma ELECTROMECH DESIGN & ASSEMBLY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

  8. VAE APCAROM S.A.

    Rumunia

    Firma VAE APCAROM S.A., roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Buzau, Rumunia.

  1. MAV DUNANTULI TAVKOZLESI ÉS BIZTOSITOBERENDEZESI EPITO KFT

    Węgry

    Firma MAV DUNANTULI TAVKOZLESI ÉS BIZTOSITOBERENDEZESI EPITO KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Szombathely, Węgry.

  2. M-TECH TECHNOLOGIE UND BETEILIGUNGS AKTIENGESELLSCHAFT

    Niemcy

    Firma M-TECH TECHNOLOGIE UND BETEILIGUNGS AKTIENGESELLSCHAFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja drogowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja drogowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

  3. GEOCOOP MÛSZERIPARI SZÖVETKEZET

    Węgry

    Firma GEOCOOP MÛSZERIPARI SZÖVETKEZET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

  4. BOMBARDIER EUROPEAN INVESTMENTS S.L.

    Hiszpania

    Firma BOMBARDIER EUROPEAN INVESTMENTS S.L., roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Alcobendas, Hiszpania.

  5. MAV-TISZAVAS MISKOLCI JARMUJAVITO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG

    Węgry

    Firma MAV-TISZAVAS MISKOLCI JARMUJAVITO KORLATOLT FELELOSSEGU TARSASAG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Miskolc, Węgry.

  6. WARS S.A.

    Polska

    Firma WARS S.A., roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

  7. V.H.J. VILLAMOS HAJTASOK ES JARMUELEKTRONIKA KFT

    Węgry

    Firma V.H.J. VILLAMOS HAJTASOK ES JARMUELEKTRONIKA KFT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

  8. LA SONORA S.R.L.

    Włochy

    Firma LA SONORA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, System bezpieczeństwa kolejowego, Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i System bezpieczeństwa kolejowego. Ma siedzibę w Garbagnate Milanese, Włochy.

  9. WESTINGHOUSE RAIL SYSTEMS LIMITED

    Zjednoczone Królestwo

    Firma WESTINGHOUSE RAIL SYSTEMS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

  10. HOWELLS RAILWAY PRODUCTS LTD

    Zjednoczone Królestwo

    Firma HOWELLS RAILWAY PRODUCTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia, i Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

  • Tylko odpowiedni dostawcy
  • Zgodność z zasadami ochrony danych
  • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sygnalizacja kolejowa elektryczna - urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

156 Przedsiębiorstwa