• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • suszarki automatyczne do bielizny

Wyniki dla

Suszarki automatyczne do bielizny - Import eksport

 1. BIMKO ELEKTRIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BIMKO ELEKTRIK powstała w 1993 roku w Stambule. Nasza praca rozpoczęła się produkcją części zamiennych do sprzętu AGD. Z biegiem lat do naszych usług dołączyliśmy również możliwości produkcyjne. Obecnie BIMKO ELEKTRIK koncentruje się na produkcji filtrów do okapów. BIMKO ELEKTRIK jest jednym z największych dostawców filtrów do okapów kuchennych w Turcji, krajach UE i Indiach. Nasze produkty docierają do ponad 80 krajów na całym świecie za pośrednictwem naszych bezpośrednich klientów, takich jak Niemcy, Holandia, Włochy, Francja, Indie i Wielka Brytania. Nasza firma, która przyjęła zasadę zadowolenia klienta, szybkiej dostawy i konkurencyjnych cen, jest wiodącą firmą w swojej branży. Dzięki osiągnięciom naszej firmy wzięliśmy w 2021 roku udział w ISK SODEX İstanbul, Międzynarodowej Wystawie HVAC&R, Izolacji, Pomp, Zaworów, Osprzętu, Uzdatniania Wody, Prewencji Przeciwpożarowej, Basenów i Systemów Energii Słonecznej. Ponadto nasza firma eksportuje do 17 krajów. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz odwiedzić naszą stronę internetową! https: //bimko.com/en

 2. RR HANDEL-UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma RR HANDEL-UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Pottendorf, Austria.

 3. NOKHBA EV VE MUTFAK EŞY.MOB.

  Turcja

  Firma NOKHBA EV VE MUTFAK EŞY.MOB., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach deski do prasowania. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. ECOADIGE

  Włochy

  Firma ECOADIGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, suszarki do użytku handlowego, suszarki, Suszarki automatyczne do bielizny, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Mori, Włochy.

 5. DEVECIOGLU METAL PLASTIK EV GERECLERI INS. SAN. VE TIC. A.S. - IRONING BOARD -HOUSEWARE - HOUSEHOLD

  Turcja

  Firma DEVECIOGLU METAL PLASTIK EV GERECLERI INS. SAN. VE TIC. A.S. - IRONING BOARD -HOUSEWARE - HOUSEHOLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach deski do prasowania, suszarki do użytku domowego, i schody. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SKOUSEN.DK

  Dania

  Firma SKOUSEN.DK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, Pralki domowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, i zmywarka. Ma siedzibę w Risskov, Dania.

 2. GORENJE SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma GORENJE SLOVAKIA, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Wyżymaczki i wirówki, Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Wyżymaczki i wirówki. Ma siedzibę w Bratislava - Dubravka, Słowacja.

 3. TESOMA GMBH

  Niemcy

  Firma TESOMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 4. EURO SHOP MARKET KFT.

  Węgry

  Firma EURO SHOP MARKET KFT., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Komputery przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, Telefony komórkowe, Suszarki automatyczne do bielizny, Lodówki, i Telefony komórkowe. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 5. WÄRMEPUMPENTROCKNER - INFOS, TESTS & EMPFEHLUNGEN

  Niemcy

  Firma WÄRMEPUMPENTROCKNER - INFOS, TESTS & EMPFEHLUNGEN, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. LISBONENSE SOM - SOCIEDADE IMPORTADORA DE EQUIPAMENTOS ELECTRONICOS, S.A.

  Portugalia

  Firma LISBONENSE SOM - SOCIEDADE IMPORTADORA DE EQUIPAMENTOS ELECTRONICOS, S.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pralki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, Lodówki, Suszarki automatyczne do bielizny, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Kuchenki i piece kuchenne, Lodówki, Suszarki automatyczne do bielizny, i Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 2. ASAF HOME IC VE DIS TICARET

  Turcja

  Firma ASAF HOME IC VE DIS TICARET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - części zamienne. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, deski do prasowania, Suszarki automatyczne do bielizny, Płyty kuchenne ze szkła do zabudowy, i podgrzewacze kwarcowe. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 1. SUZHOU GLOBALSTAR IMP&EXP CO., TLD

  Chiny

  Firma SUZHOU GLOBALSTAR IMP&EXP CO., TLD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Suzhou, Chiny.

 2. AQUA BRIGHT RENT

  Belgia

  Firma AQUA BRIGHT RENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, i pralki. Ma siedzibę w Berchem, Belgia.

 3. KARMADA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Litwa

  Firma KARMADA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Suszarki automatyczne do bielizny, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Siauliai, Litwa.

 4. HEINRICH WUSTER GMBH

  Austria

  Firma HEINRICH WUSTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, i Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Imst, Austria.

 5. STEWI AG

  Szwajcaria

  Firma STEWI AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, i Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 6. EURON, SPOL. S R.O.

  Republika Czeska

  Firma EURON, SPOL. S R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego. Jest również obecna w dziedzinach Suszarki automatyczne do bielizny, i Suszarki automatyczne do bielizny. Ma siedzibę w Cheb , Republika Czeska.

 7. MENAGROS S.A.

  Szwajcaria

 8. BEKO PLC

  Zjednoczone Królestwo

 1. INDESIT COMPANY INTERNATIONAL BUSINESS SA

  Szwajcaria

 2. ELECTROLUX PROFESSIONAL A/S

  Dania

 3. TEKFLO

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TEKFLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elekryczne suszarki do rąk. Jest również obecna w dziedzinach suszarki do rąk, automatyczne ręczniki płócienne do rąk dla lokali publicznych, i suszarki elektryczne do rąk dla lokali publicznych. Ma siedzibę w Loughborough, Zjednoczone Królestwo.

 4. GR SERVICE S.R.L.

  Włochy

  Firma GR SERVICE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Elekryczne suszarki do rąk. Jest również obecna w dziedzinach ręczniki papierowe, i dystrybutory automatyczne papierowych ręczników do rąk. Ma siedzibę w Pozzuolo Martesana, Włochy.

 5. EUROSERVICE GROUP S.R.L.

  Włochy