• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sufity podwieszane

Wyniki dla

Sufity podwieszane - Import eksport

 1. HENNING LEISER VERTRIEBSBÜRO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HENNING LEISER VERTRIEBSBÜRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Grünberg, Niemcy.

 2. SEPA ALUMINYUM VE METAL SAN. TIC. AS.

  Turcja

  SEPA jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Stambule, od 1986 roku wyspecjalizowanym w produkcji profili wytłaczanych, wyrobów profilowanych rolkowo, wyrobów metalowych oraz systemów sufitów podwieszanych. Na przestrzeni lat, poszerzyliśmy nasz asortyment i rozbudowaliśmy naszą linię produkcyjną o systemy lamelowe, ekranowe, rastrowe, siatki metalowej i systemy trawerszyn T-grid, dzięki czemu możemy zaoferować duży wybór modeli. Poszerzyliśmy także naszą ofertę produktową, stając się producentami wyrobów niszowych w naszych branżach. Jednocześnie, oferujemy naszym klientom wytłaczanie, malowanie proszkowe elektrostatyczne, anodowanie i obróbkę skrawaniem, aby poprawić jakość i skrócić czas realizacji. Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Naszym zadaniem jest dostarczenie wysokiej jakości, elastycznych rozwiązań aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu branży budowlanej w możliwie jak najkrótszym terminie. Naszą siłą jest zróżnicowana oferta produktowa i kompleksowa obsługa klienta. Oferujemy także kompletne usługi obróbki metali, w tym rozcinanie, cięcie & gięcie, spawanie, cięcie na długości, zwijanie i perforowanie arkuszy, a także cięcie laserowe, cięcie wykrojnikiem i wyroby profilowane rolkowo. Wykonujemy gięcie na automatycznych centrach giętarskich, kontrolujących precyzję wyrobu końcowego i zmniejszają tolerancję między produktami finalnymi. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu zgodnie ze standardami ISO 9001, będącego kolejną gwarancją jakości naszych produktów. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. SUFITEX IRENEUSZ KACZMARCZYK

  Polska

  Firma SUFITEX istnieje na trójmiejskim rynku remontowo-budowlanym od 1999 roku. Założona została na bazie doświadczeń zdobywanych od roku ’96 w innych firmach tej branży.Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami przeprowadzanymi przez te firmy - w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie. Owocuje to krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie kolejnych zleceń.O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach.Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług. Spec.:

 4. MACKINS

  Polska

  Aby wnętrze ulepszyło swoje oblicze potrzeba kompetentnych ekspertów. Takich jak my. Doradzam Ci, dlatego realizacje naszej spółki. Stworzymy dla Ciebie sufity podwieszane oraz inne produkcje budowlane. Każde działania zrobimy błyskawicznie i właściwie bez niepotrzebnego chaosu oraz brudu. Jednym słowem umożliwi Tobie zdecydowanie najkorzystniejsze usługi tegoż rodzaju na rynku. Dlatego, nie zwlekaj i zamów je już teraz. Wystarczy zaledwie, że umówisz się z naszym przedstawicielem oraz opracujesz każde szczegóły. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany ze współpracy z nasza firmą.

 5. ZAKŁAD PRODUKCYJNO - USŁUGOWY "DELKAR" RYSZARD DELEWSKI

  Polska

  ZPU Delkar to producent wyrobów dla czterech branż: * budowlanej ( narożniki i listwy tynkarskie, elementy konstrukcyjne sufitów podwieszanych i lekkich ścian działowych, klapy i drzwiczki rewizyjne * odgromowej ( sondy, maszty odgromowe, złączki i zaciski) * energetycznej ( konstrukcje linii średniego i niskiego napięcia, śruby hakowe, zaciski) * hydraulicznej (szafki podtynkowe, drzwiczki rewizyjne, wsporniki grzejnikowe) Oferujemy wykonanie usług według indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne i narzędziownie. Zapraszamy do współpracy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DYNAMOBEL

  Hiszpania

  Producent, który zrywa z ogólnie przyjętymi schematami we współczesnym planowaniu przestrzeni, by projektowane przez architektów futurystyczne pomieszczenia biurowe stały się rzeczywistością, zapewniając kompleksową, dostosowaną do potrzeb i zróżnicowaną ofertę dla wszystkich elementów biura. Obecny w Europie. Meble biurowe, ekspozycja, sprzedaż bezpośrednia, projekty umeblowania.

 2. USŁUGI REMONTOWE MP-BUD

  Polska

  Firma MP-BUD oferuje na terenie Warszawy i okolic usługi remontowe.Pracujemy profesjonalnie, moja firma nastawiona jest przede wszystkim na jakość świadczonych usług wykończeniowych i remontowych. Przez cały okres działalności zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu Klientów.Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie całościowego wykończenia wnętrz, remontów domów i mieszkań, apartamentów oraz lokali użytkowych.Dla nas Ty – szanowny Kliencie jesteś najważniejszy.

 3. LASER - SUFITY PODWIESZANE

  Polska

  Firma LASER z Krakowa oferuje podwieszane sufity, kratownice, ścianki i inne. Nasza firma posiada w ofercie cały zakres akcesoriów do biura i domu, oświetlenie dekoracyjne, ścianki i przegrody, sufity podwieszane w wielu rodzajach, kratki wentylacyjne oraz więcej podobnych akcesoriów do upiększenia Państwa wnętrz. Nasze produkty są trwałe i odporne na uderzenia, ścieranie, działanie rozcieńczonych kwasów, alkoholu oraz inne substancje.

 4. BOARD & WALL CO.

  Turcja

  Firma BOARD & WALL CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach plasterboard, i materiały izolacyjne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. LANGLOIS SOBRETI

  Francja

  Firma LANGLOIS SOBRETI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Ścianki, Sufity podwieszane, ścianka działowa typu open space, projektowanie akustyczne, i Ścianki. Ma siedzibę w Rennes Cedex, Francja.

 1. ARTESA SRL - EXTENZO ITALIA

  Włochy

  Firma ARTESA SRL - EXTENZO ITALIA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Romano D'ezzelino, Włochy.

 2. SY ETIKET

  Turcja

  Firma SY ETIKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metki i etykietki ubraniowe tekstylne. Jest również obecna w dziedzinach etykiety do odzieży, label manufacturer, sufity podwieszane, i etykieta. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. ASTAV METAL CEILINGS

  Turcja

  Firma ASTAV METAL CEILINGS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach sufity podwieszane metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. PROTERCLIMA NEW S.R.L.

  Włochy

  Firma PROTERCLIMA NEW S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Gravina In Puglia, Włochy.

 3. COGITO GMBH

  Niemcy

  Firma COGITO GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Müncheberg, Niemcy.

 4. ESCAYOLAS BEDMAR S.L.

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS BEDMAR S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Ścianki, bierna ochrona przeciwpożarowa, izolacja akustyczna budynku, Sufity podwieszane, i Ścianki. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 5. JANZ AKUSTIKBAU GMBH

  Niemcy

  Firma JANZ AKUSTIKBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. BERGERLINEDESIGN GERLINDE BERGER

  Niemcy

  Firma BERGERLINEDESIGN GERLINDE BERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 7. ALIN BUILDING MATERIALS CO

  Turcja

  Firma ALIN BUILDING MATERIALS CO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Kocasinan/kayseri, Turcja.

 8. CEGARTS

  Turcja

  Firma CEGARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach sufity podwieszane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BIOPLAC

  Hiszpania

  Firma BIOPLAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach izolacje, gips, Elementy ozdobne z gipsu, i sufity rozbierane rozbieralne. Ma siedzibę w Rossell, Hiszpania.

 2. TÜRKTAV ASMA TAVAN INŞAAT SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma TÜRKTAV ASMA TAVAN INŞAAT SAN. TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 3. CEILING TECH LTD

  Grecja

  Firma CEILING TECH LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Athens, Grecja.

 4. AZ PLAFONDS

  Francja

  Firma AZ PLAFONDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, sufit podwieszony, Sufity drewniane, sufity metalowe dla budownictwa, i panele akustyczne. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 5. BELEMIR YAPI

  Turcja

  Firma BELEMIR YAPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach Sufit podwieszony w formie 3D, tkanina do sufitów napinanych, i tkaniny do przenoszenia rannych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. OKORDER

  Chiny

  Firma OKORDER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach materiały dla budownictwa, i płyta słoneczna. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 7. COORDINATIE

  Belgia

  Firma COORDINATIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki działowe rozciągane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, rozbiórka ścian, Sufity podwieszane, powłoka ścienna, i armatura. Ma siedzibę w Zaventem, Belgia.

 8. ESCAYOLAS ARNAIZ S.COOP

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS ARNAIZ S.COOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Calahorra, Hiszpania.

 9. CONTROSOFFITTI ROMA - LAVORI IN CARTONGESSO ROMA

  Włochy

  Firma CONTROSOFFITTI ROMA - LAVORI IN CARTONGESSO ROMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 10. TECHOS PLADUR LAS PALMAS

  Hiszpania

  Firma TECHOS PLADUR LAS PALMAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach materiały z suchego tynku do asonoryzacji, zakładanie kształtowników i ram gipsowych, i izolatory akustyczne. Ma siedzibę w Las Palmas, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo