• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sufity montowane z płyt

Wyniki dla

Sufity montowane z płyt - Import eksport

 1. LAHNAU AKUSTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LAHNAU AKUSTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Lahnau, Niemcy.

 2. SUFITEX IRENEUSZ KACZMARCZYK

  Polska

  Firma SUFITEX istnieje na trójmiejskim rynku remontowo-budowlanym od 1999 roku. Założona została na bazie doświadczeń zdobywanych od roku ’96 w innych firmach tej branży.Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami przeprowadzanymi przez te firmy - w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie. Owocuje to krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie kolejnych zleceń.O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach.Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług. Spec.:

 3. PAGOLUX INTERIEUR GMBH

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo od ponad 30 lat działa w dziedzinie projektowania, opracowywania i produkcji dekoracyjnych systemów sufitowych i oświetleniowych wysokiej jakości. Nasze produkty: sufity świetlne, powlekanie taśm metalowych, sufity metalowe, obróbka metalu, powlekanie proszkowe części metalowych, sufity rastrowe (podwieszane), sufity z siatek cięto-ciągnionych.

 4. ALC-LOUVER GMBH

  Niemcy

  Firma ALC-LOUVER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie meblowe banków. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, sufity metalowe, kratki wentylacyjne, i Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w 06766 Bitterfeld-Wolfen, Niemcy.

 5. CILING DECKEN UND LICHT GMBH

  Niemcy

  Firma CILING DECKEN UND LICHT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Sufity montowane z płyt, realizacja umeblowań, i dekoracje świetlne. Ma siedzibę w Oftersheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IBNY CONSTRUCTION

  Maroko

  Firma IBNY CONSTRUCTION, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe, oblicówka podłoży, sufity, ścianki działowe, i Drzwi pancerne i przeciwpożarowe przemysłowe. Ma siedzibę w casablanca, Maroko.

 2. MISTER STRETCH

  Niemcy

  Firma MISTER STRETCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Sufit napinany z płótna drukowanego, i Sufit podwieszony w formie 3D. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 3. IBROCONSTRUCTIONS

  Grecja

  Firma IBROCONSTRUCTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 4. PROFILGESSI SRL

  Włochy

  Firma PROFILGESSI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach accessories for suspended ceilings, ścianki działowe z płyt gipsowo-kartonowych, klapy, i Elementy ozdobne ze staffu. Ma siedzibę w Pesaro, Włochy.

 5. CLADCO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CLADCO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 1. BSC CONTROSOFFITTI DI BAELI DAMIANO

  Włochy

  Firma BSC CONTROSOFFITTI DI BAELI DAMIANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, ścianki działowe termoizolujące, izolacje akustyczne, Sufity montowane z płyt, i panele akustyczne. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 2. ARCLYNN

  Francja

  Firma ARCLYNN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Missillac, Francja.

 1. SAINT GOBAIN ECOPHON SA

  Francja

  Firma SAINT GOBAIN ECOPHON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, Sufity podwieszane, Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, i Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Rantigny, Francja.

 2. STS SPECIALIST THERMAL SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STS SPECIALIST THERMAL SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Mury podwójne - materiały izolacyjne, Sufity montowane z płyt, izolacja cieplna pokryć dachowych dla budownictwa, Mury podwójne - materiały izolacyjne, i podłogi betonowe. Ma siedzibę w Runcorn, Zjednoczone Królestwo.

 3. CIPRIANI PROFILATI S.R.L.

  Włochy

  Firma CIPRIANI PROFILATI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Blacha kształtowa żelazna, Sufity montowane z płyt, Blacha kształtowa żelazna, i Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Rovereto, Włochy.

 4. NMC FRANCE

  Francja

  Firma NMC FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach opakowania, elementy przemysłowe, i dekoracja elewacji. Ma siedzibę w Fourmies, Francja.

 5. WEBER-LIEBHABER-SPANNDECKEN INH. RAINER WEBER

  Niemcy

  Firma WEBER-LIEBHABER-SPANNDECKEN INH. RAINER WEBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Stropy, sufity, Sufity montowane z płyt, Prace budowlane wykończeniowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Stropy, sufity, Sufity montowane z płyt, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Mannheim, Niemcy.

 6. VERA DENISOVA

  Niemcy

  Firma VERA DENISOVA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Narzędzia ręczne niezasilane, Stropy, sufity, Sufity montowane z płyt, Konstrukcje metalowe lekkie, Narzędzia ręczne niezasilane, Stropy, sufity, i Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Metzingen, Niemcy.

 7. ESCAYOLAS GALUSO SL

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS GALUSO SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, nadawanie nieprzepuszczalności w sektorze cywilnym, dekoracje dla osób cywilnych, Sufity montowane z płyt, i acoustic insulation - materials. Ma siedzibę w Ourense, Hiszpania.

 8. DECRUY

  Belgia

  Firma DECRUY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Elementy drewniane do mebli, Drewno na MEBLE I do STOLARKi, artykuły drewniane do mebli, i Elementy drewniane do mebli. Ma siedzibę w Houthulst, Belgia.

 1. ALEXANDER GOSSMANN

  Niemcy

  Firma ALEXANDER GOSSMANN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Dostawca sufitów napinanych, i Sufit napinany z płótna drukowanego. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. DEZETT SPANNDECKEN

  Niemcy

  Firma DEZETT SPANNDECKEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Glindenberg, Niemcy.

 3. WINKELPLAST GMBH

  Niemcy

  Firma WINKELPLAST GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Interior fittings. Ma siedzibę w Bell, Niemcy.

 4. SILENT DECKENSYSTEME AG

  Szwajcaria

  Firma SILENT DECKENSYSTEME AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Volketswil, Szwajcaria.

 5. ZHEJIANG HAIYAN BAOSHILONG PLASTIC INDUSTRY CO,.LTD

  Chiny

  Firma ZHEJIANG HAIYAN BAOSHILONG PLASTIC INDUSTRY CO,.LTD, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach panele pcv. Ma siedzibę w Tongyuan, Chiny.

 6. CZ NORD S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma CZ NORD S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty stropowe otworowe, betonowe. Jest również obecna w dziedzinach Cement i dodatki, Sufity montowane z płyt, Cement i dodatki, i Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Ceske Budejovice, Republika Czeska.

 7. INN KONZEPT LICHT- UND DECKENSYSTEME

  Niemcy

  Firma INN KONZEPT LICHT- UND DECKENSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach Szkło artystyczne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria, Szkło artystyczne, Oświetlenie miejsc publicznych, pomieszczeń przemysłowych i handlowych, i Oświetlenie domowe - lampy i akcesoria. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 8. SGM

  Belgia

  Firma SGM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Sufity z elementów prefabrykowanych, Sufity montowane z płyt, i Sufity z elementów prefabrykowanych. Ma siedzibę w Meer, Belgia.

 9. HEKIM YAPI A.S.

  Turcja

  Firma HEKIM YAPI A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Jest również obecna w dziedzinach dekoracja elewacji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. VOX CLADDING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VOX CLADDING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sufity montowane z płyt. Ma siedzibę w Coventry, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo