• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sufity drewniane

Wyniki dla

Sufity drewniane - Import eksport

 1. JAF INTERNATIONAL SERVICES GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  W 1948 roku Josef i Antonia Frischeis założyli firmę in Stockerau (Dolna Austria). Konsekwencją, bliskością rynku i gromnym osobistym zaangażowaniem położyli podwaliny, na kórych firma przekształciła się z lokalnego sprzedawcy drewna w międzynarodową grupę JAF: Dziś z 58 lokalizacjami w 17 krajach Europy Środkowej, jest wiodącą hurtownią drewna i materiałów drewnopodobnych. W Austrii oferuje J.u.A. ponad 700 współpracownikom bezpieczne miejsce pracy, a na całym świecie grupa JAF zatrudnienia dla blisko 3000 pracowników. Dobrze wyszkoleni i zmotywowani pracownicy są podstawą sukcesu w biznesie. Szeroko rozwinięta sieć oddziałów, ogromna różnorodność produktów i stały zapas 20.000 artykułów umożliwiają szybką dostawę towarów. Nowoczesna flota pojazdów włącznie z 300 wózkami paletowymi, 86 własnymi ciężarówkami i 164 wagonami towarowymi gwarantuje wysoką jakość i terminowość dostaw. Częścią oferty jest także produkcja mebli na zamówienie.

 2. WOJT-DREW

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma WOJT-DREW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - półprodukty i artykuły stolarskie. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, Sufity drewniane, Płyty drewniane, Sufity drewniane, Fasada drewniana, drewno na pokrycie budynków, Oblicówka z modrzewia, pokrycia dachowe, i Drewniana oblicówka nowych konstrukcji. Ma siedzibę w Chełmno, Polska.

 3. KRÓL BUD

  Polska

  Pasja do drewna przynosi wiele rozwiązań i technologii dla ludzi. Nasza firma jest numerem jeden w budowie architektury drewnianej w tradycyjnym stylu. Każdy świetnie rozumie, że drewno to doskonały materiał pokazujący jak wspaniała może być natura w naszym życiu codziennym. Działamy już długi czas przez co zyskaliśmy niezbędne kwalifikacje by podejmowane budowy były wykonywane w sposób solidny i służyły nam przez długie dziesiątki lat. Cieszymy się dużą popularnością i z przyjemnością pomożemy w budowie wymarzonego domu. Kompleksowe usługi rozbudowaliśmy do pomocy przy samym projekcie. Pozbyliśmy się wszelkich niedogodności z autorskich realizacji naszych klientów. Ważnym jest dla nas profesjonalizm i indywidualizm w zakresie ogólnobudowlanym, który w efekcie końcowym łatwo zauważyć.

 4. SUN WOOD BY STAINER

  Austria

  Firma SUN WOOD BY STAINER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Płyty drewniane, stół drewniany, Płyty drewniane, i ochrona - ściany. Ma siedzibę w St. Martin Bei Lofer, Austria.

 5. SEBALEX BLOCKHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma SEBALEX BLOCKHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Osłony dla samochodów, Osłony dla samochodów, drewniane domy ogrodowe, konstrukcja drewniana, i Domy drewniane. Ma siedzibę w Kaltennordheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HARTHOLZ DISCOUNT

  Niemcy

  Firma HARTHOLZ DISCOUNT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Ma siedzibę w Kleve, Niemcy.

 2. AZ PLAFONDS

  Francja

  Firma AZ PLAFONDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, sufit podwieszony, Sufity drewniane, sufity metalowe dla budownictwa, i panele akustyczne. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 3. OZEN MACHINE

  Turcja

  Firma OZEN MACHINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Frezy do drewna, maszyny specjalne do obróbki drewna, Kory drzew liściastych, Frezy do drewna, i pnie orzecha. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. ETS GEISTEL ROBERT

  Francja

  Firma ETS GEISTEL ROBERT, roku i działającą w sektorze Ślepa podłoga. Jest również obecna w dziedzinach Ścianki, Sufity drewniane, Sufity podwieszane, Sufity izolujące, Ścianki, Sufity drewniane, Sufity podwieszane, i Sufity izolujące. Ma siedzibę w Duttlenheim, Francja.

 5. KONGELIGE GULV AS

  Norwegia

  Firma KONGELIGE GULV AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, podłoga drewniana, parkiet z wzorem, Sufity drewniane, i Solid wood flooring. Ma siedzibę w Aurskog, Norwegia.

 1. OSCAR SORIANO ORTEGA ROMAN

  Hiszpania

  Firma OSCAR SORIANO ORTEGA ROMAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, Roboty ciesielskie i stolarskie, układanie parkietu, Drzwi drewniane, Sufity drewniane, i Roboty ciesielskie i stolarskie. Ma siedzibę w Hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 2. SPIGOGROUP

  Hiszpania

  Firma SPIGOGROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach panele akustyczne. Ma siedzibę w Logroño, Hiszpania.

 1. EARTH TRADE SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EARTH TRADE SOLUTIONS LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Granit. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, Agenci giełdowi, tablice elektryczne rozdziału energii - rozdzielnie elektryczne, marmur, Sufity drewniane, i Agenci giełdowi. Ma siedzibę w Chorley, Zjednoczone Królestwo.

 2. HOUTHANDEL LUYTEN

  Belgia

  Firma HOUTHANDEL LUYTEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Listwy i podkładki drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Sufity drewniane, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w Morkhoven, Belgia.

 3. HTTP://ISTANBULYILDIZDEKORASYON.COM/EDIT

  Turcja

  Firma HTTP://ISTANBULYILDIZDEKORASYON.COM/EDIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sufity drewniane. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do malowania drewna, i izolacja cieplna pokryć dachowych dla budownictwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. PALLOGS SIA

  Łotwa

  Firma PALLOGS SIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, i Sufity drewniane. Ma siedzibę w Ogre, Łotwa.

 5. BRAUN GMBH

  Niemcy

  Firma BRAUN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity drewniane, i Sufity drewniane. Ma siedzibę w Schwandorf, Niemcy.

 6. HERMANOS RODRIGUEZ Y GONZALEZ SL

  Hiszpania

 7. ARMSTRONG BUILDING PRODUCTS SAS

  Francja

 8. SAS UNIBOIS

  Francja

 1. SCHAERHOLZBAU AG ALTBURON

  Szwajcaria

 2. RIVA OFFICE SUPPLIES

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma RIVA OFFICE SUPPLIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble - design, Korek - artykuły z korka, Hotele - meble, Płyty izolacji akustycznej, meble rzemieślnicze, Meble - design, Szafki metalowe, producent mebli biurowych, i stoły konferencyjne. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 3. HOUTMARKT BEULEN

  Belgia

  Firma HOUTMARKT BEULEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konstrukcje drewniane ciesielskie. Jest również obecna w dziedzinach parkiet, sufity, drzwi drewniane, i Home upholstery. Ma siedzibę w Hasselt, Belgia.

 4. ZIMMEREI LEICHT GMBH &CO. KG

  Niemcy

  Firma ZIMMEREI LEICHT GMBH &CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Höchstadt, Niemcy.

 5. GUTACHTERBÜRO KOCH

  Niemcy

  Firma GUTACHTERBÜRO KOCH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drewno - galanteria drewniana, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Drewno - galanteria drewniana, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Lüdinghausen, Niemcy.

 6. CARPENT HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Firma CARPENT HOLZBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Gärtringen, Niemcy.

 7. HOLZBAU KAUL GMBH

  Niemcy

  Firma HOLZBAU KAUL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Kunreuth, Niemcy.

 8. KERNDTER HOLZBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KERNDTER HOLZBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Okna, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Creglingen, Niemcy.

 9. SCHRÖDER SAUNABAU

  Niemcy

  Firma SCHRÖDER SAUNABAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Stropy, sufity, Drewno tarcicowe i konserwowane, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Konstrukcje drewniane ciesielskie, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Gittelde, Niemcy.

 10. AUGSBURGER HOLZHAUS GMBH

  Niemcy

  Firma AUGSBURGER HOLZHAUS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno surowe. Jest również obecna w dziedzinach Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Drewno tarcicowe i konserwowane, Konstrukcje drewniane ciesielskie, Stropy, sufity, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Gersthofen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo