• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • studia nagraniowe

Wyniki dla

Studia nagraniowe - Import eksport

 1. KARMA RECORDING STUDIO

  Francja

 2. LEKTORIUSZ - NAGRANIA LEKTORSKIE

  Polska

  Nagrania lektorskie reklam radiowych i tv, audiobooki, powitania telefoniczne, centrale IVR , komunikaty głosowe, zapowiedzi telefoniczne, podkłady lektorskie do prezentacji multimedialnych. Nagrania lektorskie do filmów edukacyjnych, korporacyjnych, instruktażowych, oprawa dźwiękowa stron internetowych, usługi lektorskie, gdzie głos lektora stanowi jeden z kluczowych elementów. Produkcja reklam radiowych, rejestracja głosu do reklam telewizyjnych, nagrania lektorskie do obrazu video, rejestracja głosu do reklam radiowych, udźwiękowienie spotów telewizyjnych, nagrania komunikatów telefonicznych, komunikatów głosowych, nagrania głosów do audiobooków, rejestracja głosu do materiałów multimedialnych, rejestracja głosu do zapowiedzi antenowych, podkłady muzyczne, mastering nagrań dźwiękowych, udźwiękowienie obrazu video. Zapraszam do współpracy; nagrania lektorskie Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Lublin oraz cała Polska. "Powiem wszystko" - to motto przewodnie Studia Lektoriusz. Zapraszamy firmy oraz osoby indywidualne.

  Wszystkie wyroby na "studia nagraniowe"

 3. VOICE PRO

  Polska

  Studio nagrań Voice Pro posiada w ofercie usługi nagraniowe dla producentów filmowych, twórców reklam i spotów. Wykonujemy nagrania lektorskie na zamówienie dla swoich klientów, którzy potrzebują głosu lektora. Wszystkie nagrania realizowane są z najwyższą starannością. Firma realizuje swoje usługi od ponad dziesięciu lat i ma w swoim portfolio tysiące wykonanych nagrań audio: spoty radiowe, telewizyjne, nagrania komunikatów do central telefonicznych i systemów dźwiękowych, narracja do filmów i animacji promocyjnych. Głos lektora na zamówienie i na każdą kieszeń - bez pośredników. Wszelkie szczegółowe informacje na temat oferty znajdziesz na stronie firmowej voicepro.pl - tam również usłyszysz przykładowe nagrania. Zapraszam do kontaktu

 4. OPTIMUM

  Polska

  W branży studia nagrań działamy od 2001 roku. Realizujemy nagrania na potrzeby firm i instytucji. Z naszych usług korzystają firmy z branży finansowej, hotele, portale internetowe, restauracje, kancelarie prawnicze. W ofercie firmy: spoty reklamowe i radiowe, zapowiedzi i powitania głosowe, telefoniczne, nagrania lektorskie. Dysponujemy bankiem głosów i lektorów. Ofertę wzbogaciliśmy o melodie, które są wykorzystywane jako tło muzyczne do zapowiedzi telekomunikacyjnych. Nasze motto brzmi – „Powitaj swoich Klientów profesjonalnie”. Skorzystaj z naszych usług, a zyskasz uznanie w oczach Klientów! Zapraszamy do współpracy!

 5. SOUNDMEDIA STUDIO DŹWIĘKOWE

  Polska

  Zajmujemy się kreacją nagrań lektorskich do wykorzystania w reklamach radiowych, reklamowych spotach video, prezentacji firm, zapowiedzi telefonicznych wykorzystywanych w systemach IVR. Naszą ofertę kierujemy do agencji reklamowych, stacji radiowych i domów mediowych i wszystkich, dla których ważna jest jakość spotu reklamowego. Oprócz wieloletniego doświadczenia w realizacji dźwięku posiadamy doskonałe warunki studyjne, profesjonalny bank głosów lektorskich, polskich i zagranicznych, ogromny bank efektów dźwiękowych oraz wielką bazę muzyczną. Naszych realizacji można wysłuchać na terenie całego kraju w stacjach radiowych i telewizyjnych. Mamy wiele pomysłów dotyczących realizacji reklam i lubimy się nimi dzielić. Świadczymy także usługi w kreacji scenariuszy reklam, bo uważamy że oryginalny, dobrze napisany tekst do reklamy jest podstawą jej atrakcyjności. Każdy wyprodukowany przez nas spot, klient otrzymuje w dwóch wersjach różniących się ilustracją muzyczną i efektami dźwiękowymi. A to wszystko szybko i w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOUNDPROVE STUDIO

  Polska

  Jesteśmy profesjonalnym studiem nagrań. Odkrywamy najpiękniejsze brzmienia. Udźwiękawiamy filmy, prezentacje, reklamy. Posiadamy także bank głosów. Możesz wybrać najlepszy głos i wykorzystać go: na reklamę, jako materiał szkoleniowy, do prezentacji, do audiobooka, do zapowiedzi telefonicznej. U nas możesz też zamówić próbne nagranie lektorskie. Dowiedz się więcej na naszej stronie: http: //soundprove.com/

 2. OUT OF THE BLUE

  Francja

 3. GGS PRODUCTIONS

  Hiszpania

 4. STUDIO B RECORDING

  Włochy

 5. SILVER RAY STUDIO

  Belgia

 1. LUCENTUM DIGITAL

  Hiszpania

 2. ESTUDIOS FACTORIA DE SONIDO

  Hiszpania

 1. INDIEBOX MUSIC HALL

  Włochy

 2. VOZ-MEDIA

  Hiszpania

 3. UP LINE STUDIO

  Francja

 4. SONICVILLE

  Belgia

 5. MILOCO RECORDING STUDIOS

  Zjednoczone Królestwo

 6. TIME-LINE FACTORY

  Francja

 7. STUDIO LOUNAKA

  Francja

 8. HARRISOUND, ESTUDIO DE GRABACIÓN

  Hiszpania

 1. ECMUSIC PRODUCTIONS

  Włochy

 2. 1101 STUDIO

  Francja

 3. M2 BRASIL COMUNICAÇÃO

  Brazylia

 4. GROOVE SOUND DESIGN

  Włochy

 5. FUSEROOM RECORDING STUDIO

  Niemcy

 6. MAINTRACK STUDIO

  Hiszpania

 7. HARMONIX RECORDING & PRODUCTION STUDIO

  Rumunia

 8. CREATEL STUDIO

  Belgia

 9. BENDITO SONIDO

  Hiszpania

 10. IBEAT RECORDING STUDIO

  Holandia

Wyszukaj wyceny dla