• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stropy- sufity

Wyniki dla

Stropy- sufity - Import eksport

 1. UDEN-UKRAINE

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Firma UDEN-UKRAINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, Paleniska kominków domowych, Visable supports the Ukrainian companies, Promiennik Ścienny na podczerwień, instalacje grzewcze, urządzenia grzewcze na podczerwień, sprzęt do ogrzewania, termostaty, i termopodgrzewacze. Ma siedzibę w Kropyvnytskyi, Ukraina.

 2. CILEXTRA AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma CILEXTRA AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Solothurn, Szwajcaria.

 3. BEPE BAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BEPE BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. SUFITEX IRENEUSZ KACZMARCZYK

  Polska

  Firma SUFITEX istnieje na trójmiejskim rynku remontowo-budowlanym od 1999 roku. Założona została na bazie doświadczeń zdobywanych od roku ’96 w innych firmach tej branży.Stale dbamy o najwyższą jakość wykonywanych zleceń zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Dbałość o szczegóły i ogólny poziom wykonywanych prac zapewniły nam uznanie dotychczasowych klientów.Nasz profesjonalizm został doceniony przez firmy dystrybuujące materiały wykończeniowe, co zaowocowało kolejnymi szkoleniami przeprowadzanymi przez te firmy - w ten sposób podnosząc jakość świadczonych przez nas usług.Znajomość technologii i fachowość pozwala nam wykonywać prace szybko i dokładnie. Owocuje to krótkimi terminami oczekiwania na wykonanie kolejnych zleceń.O jakości naszych usług może świadczyć fakt wykonywania prac dla tego samego klienta w kolejnych latach, na różnych obiektach.Właściciel firmy nadzoruje i bierze bezpośredni udział w każdej realizacji dopilnowując wysokiej jakości usług. Spec.:

 5. MACKINS

  Polska

  Aby wnętrze ulepszyło swoje oblicze potrzeba kompetentnych ekspertów. Takich jak my. Doradzam Ci, dlatego realizacje naszej spółki. Stworzymy dla Ciebie sufity podwieszane oraz inne produkcje budowlane. Każde działania zrobimy błyskawicznie i właściwie bez niepotrzebnego chaosu oraz brudu. Jednym słowem umożliwi Tobie zdecydowanie najkorzystniejsze usługi tegoż rodzaju na rynku. Dlatego, nie zwlekaj i zamów je już teraz. Wystarczy zaledwie, że umówisz się z naszym przedstawicielem oraz opracujesz każde szczegóły. Na pewno będziesz usatysfakcjonowany ze współpracy z nasza firmą.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTO DESIGN SP. Z O.O.

  Polska

  Sufit napinany pozwalają uzyskać doskonale gładką, stylową i oryginalną powierzchnię sufitu. Łącząc najlepsze tradycje i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu sufitów napinanych w Polsce, OTOmistrz oferuje najnowocześniejsze rozwiązania designowe dla wnętrz biurowych, jak i mieszkalnych.

 2. LANGLOIS SOBRETI

  Francja

  Firma LANGLOIS SOBRETI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Ścianki, Sufity podwieszane, ścianka działowa typu open space, projektowanie akustyczne, i Ścianki. Ma siedzibę w Rennes Cedex, Francja.

 3. AFRA PROFIL BUILDING MATERIALS

  Turcja

  Firma AFRA PROFIL BUILDING MATERIALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowe lub kartonowo-gipsowe, accessories for suspended ceilings, i blachy ze stali galwanizowanej. Ma siedzibę w Kayseri, Turcja.

 4. SADEOR S.R.L.

  Włochy

  Firma SADEOR S.R.L., roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach murarz, drzwi pancerne, płyty gipsowo-kartonowe, i sufity podwieszane z suchego tynku. Ma siedzibę w Valganna, Włochy.

 5. CILING DECKEN UND LICHT GMBH

  Niemcy

  Firma CILING DECKEN UND LICHT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, Sufity montowane z płyt, realizacja umeblowań, i dekoracje świetlne. Ma siedzibę w Oftersheim, Niemcy.

 1. ATRADI GMBH

  Austria

  Firma ATRADI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Wankham, Austria.

 2. DECKENTRÄUME INH. MARTIN NOBBE

  Niemcy

  Firma DECKENTRÄUME INH. MARTIN NOBBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Bramsche, Niemcy.

 1. KREATIVSPANNDECKEN INH. ANDREAS GRÜNWALD

  Niemcy

  Firma KREATIVSPANNDECKEN INH. ANDREAS GRÜNWALD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Geestland, Niemcy.

 2. EASY CEILING TECHNOLOGIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EASY CEILING TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach tkanina do sufitów napinanych, Dostawca sufitów napinanych, i Sufit napinany z płótna drukowanego. Ma siedzibę w Hailsham, Zjednoczone Królestwo.

 3. RESYROK

  Hiszpania

  Firma RESYROK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Dostawca sufitów napinanych, i okładanie ścian. Ma siedzibę w Leganes, Hiszpania.

 4. I.R.S-BTECH

  Belgia

  Firma I.R.S-BTECH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, płyty gipsowe, krycie dachów, materiały i wyroby izolujące dla budownictwa, i Pokrycia dachowe. Ma siedzibę w Puurs, Belgia.

 5. ZULTNER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ZULTNER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, Roboty budowlane ciężkie, Stropy, sufity, konstrukcja drewniana, i Drewno do prac ciesielskich. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 6. VAN HOOF

  Belgia

  Firma VAN HOOF, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Meble hotelowe, barowe i restauracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Stropy, sufity, Meble metalowe, instalowanie oświetlenia, Stropy, sufity, i wyposażenie show-room. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 7. GRIDPART INTERIORS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GRIDPART INTERIORS LTD, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sufity podwieszane. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, ścianki działowe, Stropy, sufity, i płyty gipsowe lub kartonowo-gipsowe. Ma siedzibę w Ashton-Under-Lyne, Zjednoczone Królestwo.

 8. SAINT GOBAIN ECOPHON SA

  Francja

  Firma SAINT GOBAIN ECOPHON SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, Sufity podwieszane, Płyty izolacji akustycznej, Sufity montowane z płyt, i Sufity podwieszane. Ma siedzibę w Rantigny, Francja.

 1. OVERATH

  Belgia

  Firma OVERATH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, Stropy, sufity, i płyty blaszkowate. Ma siedzibę w Hechtel, Belgia.

 2. PLAFOND LAFFOND SAS

  Francja

  Firma PLAFOND LAFFOND SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarka metalowa i kowalstwo artystyczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Zamki, zasuwy i klucze, Ścianki, Stropy, sufity, Okładziny i szalunki metalowe, Zamki, zasuwy i klucze, Ścianki, Stropy, sufity, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Autechaux, Francja.

 3. C.M.P.E. KNAUF

  Maroko

  Firma C.M.P.E. KNAUF, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Rudy żelaza i metali kolorowych, Stropy, sufity, Gips i elementy budowlane gipsowe, Rudy żelaza i metali kolorowych, Stropy, sufity, i Gips i elementy budowlane gipsowe. Ma siedzibę w Safi, Maroko.

 4. PLAGILUX

  Belgia

  Firma PLAGILUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, ścianki działowe, ścianki izolacyjne, i Stropy, sufity. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 5. ALGEMEEN AFWERKINGSBEDRIJF CONINGS

  Belgia

  Firma ALGEMEEN AFWERKINGSBEDRIJF CONINGS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, Stropy, sufity, i mycie fasad. Ma siedzibę w Maasmechelen, Belgia.

 6. BAENS

  Belgia

  Firma BAENS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity z elementów prefabrykowanych, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Sufity z elementów prefabrykowanych, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, i furnishing accessories. Ma siedzibę w Kinrooi, Belgia.

 7. BSC CONTROSOFFITTI DI BAELI DAMIANO

  Włochy

  Firma BSC CONTROSOFFITTI DI BAELI DAMIANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity montowane z płyt, ścianki działowe termoizolujące, izolacje akustyczne, Sufity montowane z płyt, i panele akustyczne. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 8. ISOLUX

  Belgia

  Firma ISOLUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Sufity podwieszane, Szafy, gablotki i kredensy, Interior fittings, okładanie ścian, Sufity podwieszane, i Szafy, gablotki i kredensy. Ma siedzibę w Kapellen, Belgia.

 9. ARAMIS & PARTNERS

  Belgia

  Firma ARAMIS & PARTNERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Stropy, sufity, Stropy, sufity, Interior fittings, Interior fit-out, i Dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Sint-Pieters-Leeuw, Belgia.

 10. SUSSEX PARTITIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SUSSEX PARTITIONS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Ma siedzibę w Lancing, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stropy- sufity - Import eksport

Liczba wyników

11 418 Przedsiębiorstwa