• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stoły warsztatowe

Wyniki dla

Stoły warsztatowe - Import eksport

 1. HORGES GMBH LAGERTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Realizujemy jako producent dostawy wysokiej jakości regałów stalowych w korzystnych cenach. Jesteśmy producentem wysokiej jakości systemów regałowych w Turyngii od ponad 25 lat. U nas znajdziecie Państwo sprawdzone jakościowo regały stalowe, regały magazynowe, regały na półki i regały na akta dla magazynu, warsztatu i archiwum. Nasze stojaki oferujemy w wersji ocynkowanej lub dodatkowo powlekanej tworzywem sztucznym. Oferujemy rozwiązania dla przemysłu, handlu, rzemiosła i archiwum. Regały półkowe oraz regały skręcane są przez nas projektowane indywidualnie i wysyłane najczęściej w ciągu 48 godzin. Półki bezśrubowe i półki skręcane są przez nas indywidualnie planowane dla Państwa i zazwyczaj dostarczane w ciągu 48 godzin. Nasze produkty to: Możemy dostarczyć Państwu specjalne regały i półki dla prawie każdego rodzaju składowanego towaru i chętnie zaplanujemy cały Państwa magazyn.

 2. BEDRUNKA+HIRTH GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z wiodących producentów sprzętu operacyjnego i systemów stanowisk roboczych. W zakresie obróbki metali dostępna jest szeroka gama technik wytwarzania. Produkujemy szafki szulfadowe, stoły warsztatowe, systemy przechowywaia CNC i stoły robocze z regulacją wysokości. Wykwalifikowani specjaliści, kreatywny dział projektowania i planowania dysponujący najnowocześniejszą technologią 3D, doskonała wiedza fachowa w zakresie ergonomicznego i ekonomicznego projektowania stanowisk pracy oraz doskonale wyszkoleni pracownicy pomagają swoją poradą waszym klientom końcowym. Modułowe systemy stanowisk pracy z Bedrunka+Hirth oferują idealne warunki do przyjemnej i wydajnej pracy – zaprojektowane zgodnie z kryteriami ergonomicznymi pod względem ludzi i technologii. Bedrunka+Hirth wykorzystuje do projektowania miejsc pracy najnowszą wiedzę w dziedzinie ergonomii, aby zapewnić bezpieczną i płynną pracę oraz zoptymalizować codzienne środowisko pracy pracowników.

 3. SOFAME

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOFAME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły warsztatowe, Stoły warsztatowe, cabinets with drawers, szafy narzędziowe, i SOFAME. Ma siedzibę w Sarge Les Le Mans, Francja.

 4. ARBOR GARDEN SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma ARBOR GARDEN SOLUTIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły warsztatowe, i Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Peterborough, Zjednoczone Królestwo.

 5. FAMI AG LAGERSYSTEME

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FAMI AG LAGERSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Siegershausen, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALFA-CON GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALFA-CON GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. FAMI DEUTSCHLAND GES.M.B.H. BETRIEBS- UND LAGEREINRICHTUNGEN

  Niemcy

  Zmieniliśmy epokę, co oznacza, że przy rozważaniu wyposażenia w instalacjach produkcyjnych i magazynowych należy uwzględniać nie tylko pojedynczy produkt, ale także cały proces pracy w firmie. Fami bardzo skutecznie śledzi te zmiany od ponad 80 lat i jest dziś jednym z wiodących dostawców firm i magazynów w Europie, zatrudniającym blisko 300 pracowników. Z 4 filiami na kontynencie i zakładem produkcyjnym w Chinach, firma oferuje na rynku asortyment ponad 30.000 artykułów, a rynek niemiecki jest obsługiwany przez centralę w Leipheim na skrzyżowaniu autostrad A7 i A8. Liczne przedstawicielstwa handlowe współpracują z centralą w Leipheim lub w przypadku większych projektów są wspierane przez oddział terenowy na miejscu. Nasi doradcy wyróżniają się wieloletnim doświadczeniem.

 3. PETEC GMBH

  Niemcy

  PETec GmbH - Ergonomiczne stoły przemysłowe i montażowe. Nasze ergonomiczne stoły montażowe o regulowanej wysokości dla rzemiosła i przemysłu oferują rozwiązania dla niemal każdego obszaru zastosowań. Zarówno jako stół warsztatowy, stół spawalniczy, stół do podnoszenia i montażu lub jako zamiennik klasycznego stołu z podnośnikiem nożycowym, nasze stoły oferują ulepszoną platformę - dzięki czemu zawsze masz odpowiednią wysokość roboczą! Długość i szerokość można dowolnie dobierać. Materiał i kształt blatu można dowolnie dobierać. Ręczna lub elektryczna regulacja wysokości. Udźwig 3.000 kg. Elastyczność dzięki wytrzymałym kółkom do przemieszczania stołu. Możliwe różne systemy szuflad. Możliwy osprzęt taki jak imadło, sprężone powietrze i przyłącze prądu. Ergonomia i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Chronione przez Niemiecki Urząd Patentów i Znaków Towarowych.

 4. ETABLIS FRANCOIS SARL

  Francja

  Firma ETABLIS FRANCOIS SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Le Syndicat, Francja.

 5. METALPHARM

  Włochy

  Firma METALPHARM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie aptek, Szpitale - meble, meble dla laboratoriów naukowych, Wyposażenie aptek, Szpitale - meble, i meble z szufladami do laboratoriów. Ma siedzibę w San Polo di Piave, Włochy.

 1. SYSTEMS DESIGN

  Niemcy

  Firma SYSTEMS DESIGN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Wózki ręczne i wózki dwukołowe, Stoły warsztatowe, szafy z półkami, skrzynie do magazynowania i przechowywania, Wózki ręczne i wózki dwukołowe, i Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 2. HANDHAMMER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HANDHAMMER GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Bad Lausick, Niemcy.

 1. HLS EXPORTER

  Turcja

  Firma HLS EXPORTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. TRILOGIQ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TRILOGIQ DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Essenbach, Niemcy.

 3. KAISER SYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma KAISER SYSTEME GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. RAUSCHER F.X. LAGERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma RAUSCHER F.X. LAGERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Thannhausen, Niemcy.

 5. KAISER SYSTEME GES.M.B.H.

  Austria

  Firma KAISER SYSTEME GES.M.B.H., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Deutschlandsberg, Austria.

 6. REHNEN GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma REHNEN GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szlifierki. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, Szlifierki do drewna, Stoły warsztatowe, maszyny do rozbiórki, i krawędziarka. Ma siedzibę w Heede, Niemcy.

 7. OHRNER GMBH

  Austria

  Firma OHRNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Sankt Florian, Austria.

 8. LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K.

  Niemcy

  Firma LEHRKE INDUSTRIE & HANDWERK E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Magazynowanie i składowanie - wyposażenie i systemy. Jest również obecna w dziedzinach Systemy transportowe, Stoły warsztatowe, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Systemy transportowe, Stoły warsztatowe, Przystosowywanie stanowisk pracy na miarę, i Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku. Ma siedzibę w Garching, Niemcy.

 1. KAUFMANN GMBH

  Niemcy

  Firma KAUFMANN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Langenselbold, Niemcy.

 2. ADB BETRIEBSEINRICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma ADB BETRIEBSEINRICHTUNGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warsztaty i fabryki - wyposażenie meblowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły warsztatowe, stół do pracy, cabinets with drawers, Stoły warsztatowe, i szafy dla warsztatów. Ma siedzibę w Aschersleben, Niemcy.

 3. ATELIERS DE VILLETANEUSE

  Francja

  Firma ATELIERS DE VILLETANEUSE, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble metalowe, Meble warsztatowe, Meble metalowe, Meble warsztatowe, i szafy metalowe. Ma siedzibę w Groslay Cedex, Francja.

 4. ALTANIS BROS

  Grecja

  Firma ALTANIS BROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meblarstwo artystyczne - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Stoły warsztatowe, Szafki metalowe, i Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Metamorfosis, Grecja.

 5. DIVIKOM STAHLMÖBEL

  Republika Czeska

  Firma DIVIKOM STAHLMÖBEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach szafy dla szkół, szafy metalowe, Szafy przemysłowe, i Szafki metalowe. Ma siedzibę w Dolní Břežany, Republika Czeska.

 6. KILIC RAY DOLAP

  Turcja

  Firma KILIC RAY DOLAP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach Wózek narzędziowy z szufladami, szafki, i segregatory do przechowywania. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 7. BODUR CALISMA TEZGAHLARI

  Turcja

  Firma BODUR CALISMA TEZGAHLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. ZAKLAD WYROBOW METALOWYCH METALHESZ HENRYK SMUKALA

  Polska

  Firma ZAKLAD WYROBOW METALOWYCH METALHESZ HENRYK SMUKALA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Szafy pancerne, Kraty i ruszta metalowe, Stoły warsztatowe, Szafy pancerne, Kraty i ruszta metalowe, i Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Pinczyn, Polska.

 9. BODUR INDUSTRIAL CABINET SYSTEMS LTD. STI.

  Turcja

  Firma BODUR INDUSTRIAL CABINET SYSTEMS LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Jest również obecna w dziedzinach szafy narzędziowe, i wózki narzędziowe. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 10. HUMAN WORKSPACE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HUMAN WORKSPACE LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stoły warsztatowe. Ma siedzibę w Brighton, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo