• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia

Wyniki dla

Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia - Import eksport

 1. PETER HIRT GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Prowadnice kulkowe Peter Hirt indywidualnie dostosowują się do luzu. Komponenty liniowych prowadnic kulkowych składające się z wału, klatki kulowej i tulei są indywidualnie docierane, szlifowane i dopasowywane do każdej indywidualnej prowadnicy kulowej. Gwarantuje to brak efektu antypoślizgowego i najwyższą trwałość. Wkładki pomiarowe Peter Hirt są dostępne od najmniejszego rozmiaru 0-200 (średnica kulki 0.200 mm) aż do rozmiaru 12 (średnica kulki 4.000 mm). Obecnie najmniejszy rozmiar wkładki pomiarowej 0-200 ośrednicy kulki ruby wynoszącej 0.200 mm, jest wymiarowany do pomiaru gwintów do wielkości M1.7. Wkładki do pomiaru gwintów są dostępne pojedynczo lub w skrzynkach ochronnych wykonanych z drewna w postaci zestawu 12, 13 i 14. Moduły sygnalizujące kondycjonujące firmy Peter Hirt są przeznaczone specjalnie do sondy T z obwodem półmostkowym kompatybilnym z TESA®. Dostępne są moduły o napięciu zasilania 5, 12 lub 24 VDC oraz z bipolarnym lub unipolarnym sygnałem wyjściowym ± 5 VDC, ± 10 VDC, 0-5 VDC, 0-10 VDC

 2. MESUTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 3. DANWELL APS

  Dania

  Verified by europages badge
 4. ELTEN D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy firmą rodzinną, która już od ponad 30 lat z powodzeniem zajmuje się produkcją elementów sygnalizacyjnych i przełączających (przyciski sterujące do przełączników elektrycznych, przyciski grzybkowe, przełączniki selekcyjne, lampki pilotowe monoblokowe, lampki pilotowe, przełączniki selekcyjne typu joystick, obudowy plastikowe i metalowe do elektroniki, plastikowe i metalowe jednostki sterujące i sygnalizacyjne, bloki styków, potencjometry ...), które są przeznaczone do zarządzania i sterowania obwodami elektrycznymi - DC i AC.. Niektóre z naszych produktów mogą również nadawać się do niektórych zaworów pneumatycznych. Współpracujemy z większością firm zagranicznych, które stosują nasze elementy w połączeniu z zaworami pneumatycznymi, takich jak Metal Work, Camozzi, Pse, Stampotecnica, Aignep … Skupiamy się na jakości i przystępnych cenach. Nieustannie poszerzamy sieć partnerów, aby umożliwić naszym klientom krótkie terminy dostaw i łatwy dostęp do naszych produktów. Elementy są testowane przez słoweński instytut SIQ i spełniają następujące normy: (ROHS, REACH, UKCE).

 5. HPT HIRSCH PRÜFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wraz ze swoim synem Henrym Hirschem i pracownikami opracowujemy sprzęt i procedury testowania w celu uproszczenia i ulepszania badań magnetyczno-proszkowych (badania MT) i demagnetyzacji elementów stalowych. Firma HPT Hirsch Prüftechnik GmbH oferuje następujące usługi: rozwój, projektowanie i produkcja urządzeń impulsowych do badań proszkowo-magnetycznych (testowanie MT) i demagnetyzacji elementów stalowych, sprzedaż sprzętu kontrolnego, konserwacja, naprawa i kontrola bezpieczeństwa dostarczonego wyposażenia do badań laboratoryjnych, urochomienie sprzętu u klienta, szkolenie personelu badawczego, prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych na zlecenie klienta.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MICROMEGA DYNAMICS S.A.

  Belgia

  Verified by europages badge

  MICROMEGA DYNAMICS specjalizuje się w produkcji urządzeń mechatronicznych do monitorowania, kontroli i redukcji drgań strukturalnych. Oferujemy usługi inżynieryjne pomagające w projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu dedykowanych rozwiązań przemysłowych w zakresie monitorowania linii, redukcji drgań oraz mechanizmów o wysokiej precyzji. Dzięki 20-letniemu doświadczeniu zaufało nam wielu klientów na całym świecie.

 2. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 3. TEST LINE S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TEST LINE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach stanowiska badawcze. Ma siedzibę w Cento, Włochy.

 4. MTS SYSTEMS (GERMANY) GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MTS SYSTEMS (GERMANY) GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. KEYTRACKER LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma KEYTRACKER LTD, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, spółka zarządzania majątkiem, szafa na klucze, i szafa pancerna. Ma siedzibę w Rowley Regis, Zjednoczone Królestwo.

 1. GÜMATEC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GÜMATEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 2. ROBOPLANET

  Francja

  ROBOPLANET to francuski producent robotów przenośnych do wykrywania ultradźwiękowego korozji. Roboty te pomagają ekspertom w kontrolach korozji zbiorników magazynowych i statków morskich. Firma została założona w 2000 r. Znajduje się w Nantes, we Francji. Korozja może powodować starzenie się struktur i coraz bardziej kosztowne naprawy, aż do awaryjnego zatrzymania jednostek. Do inspekcji statków i zbiorników potrzebne są znaczne środki materialne: kosze, rusztowania lub alpiniści przemysłowi. Od 2000 r. ROBOPLANET projektuje sprzęt i oprogramowanie do kontroli superstruktur w ścisłej współpracy z biurami ekspertów. Proponowana gama robotów pozwala kontrolerom przeprowadzać kontrole w warunkach dużej szybkości, skuteczności i solidności. ALTISCAN to magnetyczne wozidło przenośne zaprojektowane do szybkich interwencji na wysokości (statki, pokrycia zbiorników składowania).

 1. PRO-PLAN INGENIEURGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Pro-Plan zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów mozaikowych oraz technologii dla dyspozytorni. Dzięki uzupełnieniu produkcji o moduły mozaikowe i komponenty montażowe oferta obejmuje zarówno pojedyncze elementy, jak i kompletne systemy. Produkty firmy Pro-Plan znajdują zastosowanie w sektorze przemysłowym oraz w dziedzinach wymagających wyjątkowej precyzji. Do grona klientów, którzy zaufali kompetencjom firmy Pro-Plan należą między innymi przedsiębiorstwa Siemens, ABB, BASF, Areva i RWE. Pro-Plan jest synonimem najwyższej jakości, wiarygodności, bezpieczeństwa oraz dokładności.

 2. TECHIK EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma Techik jest jednym z wiodących na świecie projektantem i producentem systemów wykrywania metali, skanerów rentgenowskich, wag kontrolnych oraz systemów bezpieczeństwa publicznego. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z branży spożywczej i farmaceutycznej, przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań oraz przemysłu włókienniczego, jak również z sektora publicznego, gdzie stawiane są najwyższe wymagania odnośnie jakości produktów, rentowności produkcji i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Produkty firmy Techik cieszą się bardzo dobrą opinią pod względem ich jakości i niezawodności.

 3. H. HEINZ MESSWIDERSTÄNDE GMBH

  Niemcy

  Firma H. Heinz Meßwiderstände GmbH została założona 1 kwietnia 1991 roku w Elgersburgu. w Turyngii. Na początku produkowała tylko szklane rezystory pomiarowe. Zgodnie z potrzebami rynku, asortyment był stale poszerzany. Projektowano i produkowano czujniki temperatury Pt 100, termoelementy, termometry oporowe, płaszczowe termometry oporowe, foliowe i silikonowe rezystory pomiarowe oraz czujniki średniej temperatury. Przy tym indywidualne potrzeby klienta zawsze były w centrum uwagi. Stopniowo, oprócz pojedynczych produktów i małych serii, zaczęły być oferowane większe serie. Rozwój firmy na początku 2003 roku uzupełniło powstanie nowego budynku z przestronną halą produkcyjną, wyposażoną w najnowocześniejsze maszyny, mogące sprostać rosnącym wymaganiom dotyczącym jakości i rozmiarów produkcji. Obecnie firma cieszy się zaufaniem i uznaniem renomowanych klientów w kraju i za granicą.

 4. MADDALENA SPA

  Włochy

  Firma Maddalena zajmuje się produkcją wodomierzy, narzędzi pomiarowych, dozowników manualnych i automatycznych, przenośnych mierników elektromagnetycznych i ultradźwiękowych oraz zwężek Venturiego. Od najprostszych liczników aż do wyszukanych przemysłowych urządzeń pomiarowych. Zróżnicowane linie produktów oferują innowacyjne narzędzia stworzone z użyciem najnowszej generacji technologii i opatentowanych części. Certyfikat jakości ISO 9001 potwierdza także wysoki poziom wszystkich standardów firmy Maddalena. Domowe wodomierze firmy Maddalena do pomiaru wody czystej i zabrudzonej są zawsze dokładne i wydajne. Gama produktów Maddalena gwarantuje brak możliwości wystąpienia przekłamań. Jak największa precyzja pomiarów jest dla nas podstawową kwestią. Liczniki Maddalena przeznaczone do takiego użytkowania są niezawodne zarówno przy niskim, jak i wysokim natężeniu przepływu.

 5. EASYDUR SRL

  Włochy

  Easydur Italiana to firma zajmująca się projektowaniem i produkcją ultra precyzyjnych przyrządów pomiarowych. Firma z Arcisate, z siedzibą w prowincji Varese, produkuje przyrządy do przeprowadzania testów ściskania, skręcania i zrywania. Produkuje również projektory profilu i twardości o pojemności od jednego kilograma do stu ton.

 6. RIVELEC

  Francja

  Przedsiębiorstwo RIVELEC prowadzi 2 rodzaje działalności: PLASTIFORM, znak towarowy, projektant wyrobów do wykonywania odlewów. KRISTAL : Produkty techniczne do utrzymania prewencyjnego. Wynalazca badania nieniszczącego poprzez wykonanie odlewu, produkty PLASTIFORM® są używane przez metrologów, kontrolerów, inżynierów metod jako środek oszczędny, prosty, szybki i pewny do realizacji B.N.N. (badanie nieniszczące).

 7. LTO TEHSHIELD

  Rosja

  Firma LTO TEHSHIELD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Monitorowanie obiektów - systemy nadzorcze wideo. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Kontrola wejść - instalacje automatyczne, Zabezpieczenie i ochrona osób i mienia - usługi, Eksploracja danych, i Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Kursk, Rosja.

 8. TONI TECHNIK BAUSTOFFPRÜFSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma TONI TECHNIK BAUSTOFFPRÜFSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. ANALIS

  Belgia

  Firma ANALIS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przyrządy i instrumenty naukowe. Jest również obecna w dziedzinach Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia, Preparaty farmaceutyczne - produkty podstawowe i parafarmaceutyki, aparatura do analiz laboratoryjnych, i wirówki laboratoryjne. Ma siedzibę w Suarlee, Belgia.

 2. STADCERT SRL

  Włochy

  Firma STADCERT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 3. QUALITÄTSSICHERUNGSTECHNIK HUBER & WITTKAU GMBH

  Niemcy

  Firma QUALITÄTSSICHERUNGSTECHNIK HUBER & WITTKAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Willstätt, Niemcy.

 4. WINDCRANE - LOGIC ENERGY LTD COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WINDCRANE - LOGIC ENERGY LTD COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 5. ASIT INSTRUMENTS SRL

  Włochy

  Firma ASIT INSTRUMENTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Orbassano, Włochy.

 6. ENVEA (EX ENVIRONNEMENT SA)

  Francja

  Firma ENVEA (EX ENVIRONNEMENT SA), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach analizy emisji do atmosfery, i kontrola poziomu zanieczyszczeń. Ma siedzibę w Poissy, Francja.

 7. CERMAC SRL

  Włochy

  Firma CERMAC SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Pozzo D'adda, Włochy.

 8. MARKEN GMBH

  Niemcy

  Firma MARKEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Ma siedzibę w Nordwalde, Niemcy.

 9. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

  Firma NEST SYSTEMS, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, Piłowanie metali - obrabiarki, Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Bostanj, Słowenia.

 10. FLOWISE DI LUCA CASAZZA

  Włochy

  Firma FLOWISE DI LUCA CASAZZA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Filtry cieczy, Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów, Filtry cieczy, regulatory przepływu, i Przyrządy pomiarowe i nastawcze przepływów. Ma siedzibę w Cornaredo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

6409 Przedsiębiorstwa