• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal obręczowa na resory

Wyniki dla

Stal obręczowa na resory - Import eksport

 1. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim dostawcą stali z Sauerlandu. Zgodnie ze zwyczajem z Sauerlandu, filozofia naszego przedsiębiorstwa Flander bazuje na czterech cechach: Jesteśmy elastyczni, wyjątkowi, szybcy i godni zaufania! Te cechy chętnie dajemy sprawdzić. Jesteśmy szczególnie silni w dostwie małych ilości stali sprężynowych utwardzanych i nieutwardzanych, a także taśm stalowych mikro-stopowych. Duża pojemność magazynowania i krótkie terminy dostaw czynią Flender-Stahl wiarygodnym partnerem wielu stałych klientów w Niemczech i Europie. Często pomijaną kwestią są materiały w nadmiarze! Potrzebujecie więcej miejsca w magazynie? Flender-Stahl kupuje zwoje i arkusze materiałów - co stwarza cenną przestrzeń magazynową i przynosi gotówkę. Poinformuj nas o nadmiernych ilościach materiałów, których chcesz się pozbyć, a my chętnie przedstawimy interesującą ofertę na ich zakup. Nasze produkty: taśma stalowa walcowana na zimno, taśma stalowa walcowana na gorąco, stal szlachetna budowlana, stal hartowana, stal sprężynowa

 2. MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MARIO SCHAAF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Möglingen, Niemcy.

 3. AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma AALPHA-STEEL-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 4. ALL MÉTAL SERVICE

  Francja

  Firma ALL MÉTAL SERVICE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Folia stalowa walcowana na zimno. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Stal obręczowa na resory, taśmy ze stali walcowane na gorąco, i stainless steel, special and common steels. Ma siedzibę w Beauvais, Francja.

 5. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Włochy

  Firma AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, i taśmy miedziane. Ma siedzibę w Quargnento, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma BIRLER CELIK SAN VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal obręczowa na resory. Jest również obecna w dziedzinach Szpachelki i kielnie, Zaciski mocujące do podzespołów elektronicznych, sprzęgła do pojazdów przemysłowych, i spring clamps. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. R. WAGNER & C. S.P.A.

  Włochy

  Firma R. WAGNER & C. S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, i Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Milano (Mi), Włochy.

 3. MECHFAST LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MECHFAST LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, i Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Nottinghamshire, Zjednoczone Królestwo.

 4. W. & H. SCHÜTTE GMBH

  Niemcy

  Firma W. & H. SCHÜTTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, i Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 5. SARONNO METALLI S.R.L.

  Włochy

  Firma SARONNO METALLI S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Saronno, Włochy.

 1. INAC S.P.A.

  Włochy

  Firma INAC S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Valmadrera, Włochy.

 2. DUE EFFE ACCIAI S.R.L.

  Włochy

  Firma DUE EFFE ACCIAI S.R.L., roku i działającą w sektorze Blacha taśmowa żelazna i stalowa. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, Folia stalowa walcowana na zimno, Stal obręczowa na resory, i Folia stalowa walcowana na zimno. Ma siedzibę w Castelliri, Włochy.

 1. RAYNAUD RESSORTS

  Francja

  Firma RAYNAUD RESSORTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Goncelin, Francja.

 2. SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA

  Hiszpania

  Firma SISTEMAS DE EMBALAJE SORSA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, i Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Sant Quirze Del Valles, Hiszpania.

 3. IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma IHW-HUINTJES GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal obręczowa na resory, i Stal obręczowa na resory. Ma siedzibę w Velbert, Niemcy.

 4. STEEL STRIP

  Włochy

 5. DELNA S.P.A.

  Włochy

 6. SUPERCONDUTTORI SRLS

  Włochy

 7. ESINOX S.R.L.

  Włochy

 8. ALUSTEEL COATING S.R.L.

  Włochy

 1. C.L.M. S.R.L.

  Włochy

 2. OFFICINE GIOVANNINI S.R.L.

  Włochy

 3. THEIS ITALIANA S.R.L.

  Włochy

 4. S.T.M. S.R.L.

  Włochy

 5. CENTRO SERVIZI MERIDIONALE S.R.L.

  Włochy

 6. CIPRIANI S.R.L. UNIPERSONALE

  Włochy

 7. LAMINA S.P.A.

  Włochy