• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stabilizatory napięcia

Wyniki dla

Stabilizatory napięcia - Import eksport

 1. JASC CONTRACTING

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo JASC Contracting GmbH specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań konwersji energii dla różnych sektorów przemysłu, między innymi energii odnawialnych, telekomunikacji, elektrowni, ropy naftowej i gazu. Oferujemy pewne i zrównoważone rozwiązania, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu energetycznemu przemysłu na prąd stały (DC) i prąd przemienny (AC). Nasz specjalny zespół zajmuje się wszystkim, od projektowania po instalację, aby zapewnić najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązanie. Dzięki naszej wiedzy eksperckiej w dziedzinie energii odnawialnych, w tym energii słonecznej, nasze rozwiązania wspierają transformację na rzecz działań bardziej przyjaznych dla środowiska w sektorach gospodarstw domowych i handlu. Firma osiąga doskonałe wyniki jako dostawca usług koncepcyjnych i budowy ośrodków data center. Nasze ośrodki data center są zaprojektowane na specjalne zamówienie, aby spełnić specyficzne potrzeby w zakresie obliczeń i przechowywania danych Twojego przedsiębiorstwa. Dysponujemy kompletną gamą rozwiązań, obejmującą wysokiej klasy produkty naszych światowych partnerów. Rozwiązania te mogą być dostarczone jako testowane w fabryce produkty pod klucz. Ponadto, jesteśmy w stanie spersonalizować produkty i komponenty, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym wymaganiom. Zakres naszych usług jest kompletny, od początkowego planowania po uruchomienie obiektu. Proponujemy także naszym klientom gamę indywidualnych usług wartości dodanej.

 2. NECRON ENERGY ELECTRONIC SAN. TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1989 roku, przedsiębiorstwo Necron Electronic Software Engineering Inc. z dumą zajmuje miejsce czołowego, tureckiego producenta Combi-UPS, specjalizującego się w przemysłowych zasilaczach awaryjnych. Znani z wizjonerskich, nowatorskich rozwiązań, osiągnęliśmy znaczące kamienie milowe w przemyśle. Po rozpoczęciu działalności w obiekcie o powierzchni 4, 500 m² w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej w Tuzla, przenieśliśmy się do efektywnej powierzchni 800 m² biura w Ankarze, wzmacniając wsparcie instytucji publicznych. Nasz szeroki asortyment produktów obejmuje: •Wyposażenie pojazdów elektrycznych: Dostarczanie solidnych rozwiązań ładowania pojazdów. •Systemy UPS: Oferowanie różnorodnych, przemysłowych zasilaczy awaryjnych online, w tym opcje przemysłowe i modułowe. •Rozwiązania dla centrów danych: Dostawa komponentów wysokiej jakości centrów danych i modułowych centrów danych. •Baterie •Szafy bateryjne •Inwertory •Prostowniki •Konwertery •Regulatory Nasze niewzruszone zaangażowanie na rzecz wysokiej jakości międzynarodowych standardów wyraża się stosowaniem przez nas standardów ISO9001, ISO14001, ISO18001, ISO20001, ISO27001, TSE, i CE, gwarantując najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasze główne zadanie koncentruje się na zabezpieczeniu krytycznych obciążeń prądem elektrycznym, obejmujących systemy komputerowe, sprzęt medyczny, systemy komunikacyjne, systemy kontroli i alarmowe, systemy oświetleniowe, szpitale i centra danych. Te kluczowe zastosowania wymagają niezawodnej ochrony i rozwiązań zasilania awaryjnego celem zapewnienia płynności działania. Aby uzyskać więcej informacji lub zadać pytania, prosimy bez wahania kontaktować się z nami.

 3. CEG ELETTRONICA INDUSTRIALE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CEG Elettronica Industriale została założona w 1965 r. jako producent elektrycznych tablic rozdzielczych do średniego i niskiego napięcia, najpierw rzemieślniczo, a potem na skalę przemysłową. W 1984 r. zainstalowaliśmy pierwszą elektrownię na prąd stały, która pozwoliła nam wejść na rynek dostawców prostowników do baterii do zastosowań przemysłowych, rozszerzając w ten sposób gamę proponowanych wyrobów. Od ponad pięćdziesięciu lat CEG jest synonimem niezawodności, profesjonalizmu i innowacyjności.

 4. EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma EDIT ELEKTRONIK SIST SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej. Jest również obecna w dziedzinach ELECTRIC EQUIPMENT, Energetyka - tablice rozdzielcze, Stabilizatory napięcia, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, Podzespoły elektroniczne aktywne, Regulatory napięcia, prostowniki prądu, i zespoły podtrzymania napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. LAYER ELECTRONICS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma LAYER ELECTRONICS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach inwertor. Ma siedzibę w Erice, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ELMA TT TRANSFORMATOREN-TECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ELMA TT TRANSFORMATOREN-TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Eisenstadt, Austria.

 2. MECHATRONIC COMPANY ELEKTROTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma MECHATRONIC COMPANY ELEKTROTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Sankt Gotthard, Austria.

 3. ATHANASSIOU G. & SON CO. RITA TRANSFORMERS

  Grecja

  Firma G.E.ATHANASSIOU & SON z marką transformatorów Rita została założona w 1947 r. w Pireusie i produkuje transformatory suche, autotransformatory (auto-transformatory), przetwornice, reaktory, ładowarki do akumulatorów, zasilacze, sprzęt pomiarowy, transformatory Variac, falowniki in. inwertery, prostowniki, UPS-y, stabilizatory napiecia i urządzenia testujące. Rita Group składa się z wiodących spółek w przemyśle transformatorów elektrycznych, energetycznym, w doradztwie w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i oszczędzania energii. Wykonujemy konstrukcje specjalne

 4. EREMU

  Hiszpania

  Firma EREMU, S.A. została założona ponad 50 temu. Specjalizuje się w produkcji i naprawie transformatorów elektrycznych. Z czasem, poszerzyła gamę produktów o linię dodatków do transformatorów. Gama ta składa się głównie z ładowarek do baterii i akumulatorów oraz innych źródeł zasilania i przeznaczona jest przede wszystkim do naszych klientów z sektora marynarki.

 5. CONTROL TECHNOLOGIES (FZE)

  Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Firma CONTROL TECHNOLOGIES (FZE), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach chłodziarki powietrza do urządzeń klimatyzacyjnych. Ma siedzibę w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 1. GUVEN-IS ELECTRIC

  Turcja

  Firma GUVEN-IS ELECTRIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Regulatory napięcia, Przekładniki napięciowe, transformatory elektryczne, i szafy na tablice elektryczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. LEGA ELEKTRONIK LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma LEGA ELEKTRONIK LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Ładowanie akumulatorów, urządzenia, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, zespoły podtrzymania napięcia, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, płyta słoneczna, i Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Ma siedzibę w Umraniye, Turcja.

 1. AUNILEC

  Francja

  Firma AUNILEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach ładowarki przemysłowe do akumulatorów. Ma siedzibę w Guenange, Francja.

 2. SERVO-MATIK ELECTRONICS

  Turcja

  Firma SERVO-MATIK ELECTRONICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach zespoły podtrzymania napięcia, i ładowarki przemysłowe do akumulatorów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. DAHLHAUS TRANSFORMATOREN GMBH

  Niemcy

  Firma DAHLHAUS TRANSFORMATOREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Sprockhövel, Niemcy.

 4. GUVEN-IS ELECTRIC ELECTRONIC

  Turcja

  Firma GUVEN-IS ELECTRIC ELECTRONIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Elektryczność - instalacje przesyłania prądu. Jest również obecna w dziedzinach Stabilizatory napięcia, Regulatory napięcia, i Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ARTSAN ENERGY

  Turcja

  Firma ARTSAN ENERGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Przekładniki napięciowe, i transformator. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. ATO VOLTAGE STABILIZER

  Stany Zjednoczone

  Firma ATO VOLTAGE STABILIZER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach regulatory napięcia, i zasilacze dla urządzeń sterujących dostępem. Ma siedzibę w Richmond, Stany Zjednoczone.

 7. SES-EUPEN

  Belgia

  Firma SES-EUPEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cele niskiego napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Elektryczność - aparatura, Stabilizatory napięcia, Izolacja elektryczna, Elektryczność - aparatura, Stabilizatory napięcia, Izolacja elektryczna, i wyłącznik samoczynny. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 8. SERVOTEKNIK REGULATOR ELECTRIC ELECTRONIC SYSTEMS

  Turcja

  Firma SERVOTEKNIK REGULATOR ELECTRIC ELECTRONIC SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Serwomechanizmy, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, Regulatory napięcia, centrale elektroniczne, Serwomechanizmy, i Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PE "ELECTROLABORATORY"

  Ukraina

  Firma PE "ELECTROLABORATORY", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Dnepr (dnepropetrovsk), Ukraina.

 2. DELTA UPS & VOLTAGE REGULATOR

  Turcja

  Firma DELTA UPS & VOLTAGE REGULATOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach regulatory napięcia, zasilanie bez przerwy przemysłowej, i prądnice elektryczne prądu zmiennego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. LENZKES SPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LENZKES SPANNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Stabilizatory napięcia, Stabilizatory napięcia, formowanie pod ciśnieniem, wytłaczarki, i maszyny do produkcji strzemion. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 4. GUVENIS

  Turcja

  Firma GUVENIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Turkey, Turcja.

 5. ELSAN VOLTAGE REGULATOR&UPS

  Turcja

  Firma ELSAN VOLTAGE REGULATOR&UPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Jest również obecna w dziedzinach Regulatory napięcia, i Zasilacze bezprzerwowe UPS. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. BATCAR KG

  Niemcy

  Firma BATCAR KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Opony i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Opony, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Stabilizatory napięcia, Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń, Opony, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Stabilizatory napięcia, i Akumulatory, baterie i zepoły urządzeń. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 7. ARTIELECTRICFOREIGNTRADE

  Turcja

  Firma ARTIELECTRICFOREIGNTRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. GUVENIS ELEKTRIK ELEKTRONIK

  Turcja

  Firma GUVENIS ELEKTRIK ELEKTRONIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. PIKOWATT ELEKTRONIK ENERJI SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma PIKOWATT ELEKTRONIK ENERJI SISTEMLERI SAN. VE TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Transformatory, przetwornice i prostowniki. Jest również obecna w dziedzinach Transformatory, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, stabilizatory napięcia, Transformatory, Ładowanie akumulatorów, urządzenia, i Zasilacze bezprzerwowe UPS. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. TRUEMAN TECHNOLOGY CO., LTD

  Chiny

  Firma TRUEMAN TECHNOLOGY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory napięcia. Ma siedzibę w Zhengzhou, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo