• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • squash - budowa sal

Wyniki dla

Squash - budowa sal - Import eksport

 1. ALLIED PRODUCTS LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma ALLIED PRODUCTS LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Squash - budowa sal. Jest również obecna w dziedzinach wykładanie nawierzni sportowych. Ma siedzibę w Sherwood, Stany Zjednoczone.

 2. EURO SQUASH

  Włochy

  Firma EURO SQUASH, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Squash - budowa sal, i Squash - budowa sal. Ma siedzibę w Firenze (Fi), Włochy.

 3. SCHÖPP-SPORTBODEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schöpp-Sportboden GmbH zajmuje się produkcją, dostawą i układaniem / montażem podłóg tenisowych, ruchomych i stałych kortów do badmintona, sztucznej trawy oraz kurtyn do wyłapywania piłek oraz granulatów. Jako innowacyjny producent i dostawca wykładzin do kortów tenisowych przez lata wyparowaliśmy dobrą reputację we wszystkich aspektach związanych z renowacją kortów tenisowych. Oprócz wieloletniego doświadczenia nasza grupa firm charakteryzuje się elastycznością, wysoką jakością i innowacyjnym rozwojem produktów. W przeciwieństwie do innych producentów podłóg tenisowych, zdecydowaliśmy się na sprzedaż bezpośrednio właścicielom hal sportowych, oferując kompleksowe usługi – od zabudowy po instalację nawierzchni – WSZYSTKO Z JEDNEGO ŹRÓDŁA.

 4. EZCARAY INTERNACIONAL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Działająca od roku 1955 fabryka siedzeń do wyposażenia takich miejsc jak: Pałace kongresowe, audytoria, kina, teatry. Meble szkolne. Trybuny, trybuny składane. Nasza firma, Ezcaray Internacional, rozwija swoją działalność od ponad stu lat. W tym okresie zbudowaliśmy bezkonkurencyjne doświadczenie. Jakość naszych siedzeń jest uznawana w całym kraju a od kilku lat eksportujemy nasze produkty m.in. do Niemiec, Francji, Belgii i Holandii.

 5. PAULY KEGELBAHNEN GMBH

  Niemcy

  Firma PAULY KEGELBAHNEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Mayen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BIG S.R.L.

  Włochy

 2. CREMONINI S.R.L.

  Włochy

 3. SPORT EQUIPMENT STOCKACH BOWLING UND KEGELN GMBH

  Niemcy

  Firma SPORT EQUIPMENT STOCKACH BOWLING UND KEGELN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Stockach, Niemcy.

 4. ASSOCIAZIONE MAESTRI SCI ASIAGO

  Włochy

 5. VEBO S.R.L.

  Włochy

  Firma VEBO S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Obiekty sportowe - budowa, Kręglarnie - budowa sal, Obiekty sportowe - budowa, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Solero, Włochy.

 1. VINTAGE S.P.A.

  Włochy

 2. AEROSTATICA VENETA S.R.L.

  Włochy

  Firma AEROSTATICA VENETA S.R.L., roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, Kręglarnie - budowa sal, Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 1. FUN CENTER S.R.L.

  Włochy

 2. ELLEQUARANTA

  Włochy

 3. HOTEL BES

  Włochy

 4. AYRTON LEGEND S.R.L.

  Włochy

 5. MANFRED HEINEN

  Niemcy

  Firma MANFRED HEINEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Tönisvorst, Niemcy.

 6. ASD TAU CALCIO ALTOPASCIO

  Włochy

  Firma ASD TAU CALCIO ALTOPASCIO, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, Kręglarnie - budowa sal, Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Altopascio, Włochy.

 7. RO.AL.S. SERVICE DI VOTTERO ROBERTO

  Włochy

 8. RMK - RUDOLF MATHES KEGELBAHNSERVICE

  Niemcy

  Firma RMK - RUDOLF MATHES KEGELBAHNSERVICE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Otterfing, Niemcy.

 1. SPELLMANN KEGEL- & BOWLINGBAHNBAU GMBH

  Niemcy

  Firma SPELLMANN KEGEL- & BOWLINGBAHNBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Laatzen, Niemcy.

 2. NEVEPLAST S.R.L.

  Włochy

  Firma NEVEPLAST S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, Kręglarnie - budowa sal, Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Nembro, Włochy.

 3. KARL FUNK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma KARL FUNK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Maselheim, Niemcy.

 4. INDUSTRIA TERRE IMPIANTI SPORTVI 1967 S.R.L.

  Włochy

 5. GREEN BLUE DI MARCELLO LAUDICINA

  Włochy

 6. ALFA SPORT DI AGROSI LUIGI TOMMASO

  Włochy

 7. QUATTROLEISURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma QUATTROLEISURE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kręglarnie - budowa sal, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 8. TENNIS CLUB PORTO TORRES

  Włochy

 9. PMF - ELETTRONICA INDUSTRIALE S.R.L.

  Włochy

 10. TIPIESSE S.R.L.

  Włochy

  Firma TIPIESSE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obiekty sportowe - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, Kręglarnie - budowa sal, Kultura fizyczna i gimnastyka - sprzęt i wyposażenie, i Kręglarnie - budowa sal. Ma siedzibę w Villa D'adda, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo