• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skrzynki i pudła drewniane

Wyniki dla

Skrzynki i pudła drewniane - Import eksport

 1. HATZEL HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Drewno w najlepszym wydaniu! Od 1924 roku opracowujemy i produkujemy w naszym zakładzie w Wiesenfeld koło Coburg skrzynki drewniane, etui i kasetki z drewna, kufry i ekspozytory drewniane. Przywiązujemy szczególną wagę do wysokiej jakości materiałów i drewna certyfikowanego z zasobów zrównoważonych - są one przetwarzane przez naszych wyszkolonych specjalistów i nowoczesne maszyny. Inwestujemy w lokalizację w Niemczech, aby zagwarantować niezawodność dostaw, usług i jakości. Od pierwszego pomysłu doradzamy i opracowujemy optymalne rozwiązanie dla Twojego „problemu z opakowaniem“. Niezależnie od tego, czy będzie to opakowanie funkcjonalne, czy reprezentacyjne – znajdziemy najlepsze rozwiązanie. U nas otrzymujesz wszystko z jednego źródła. Te drewniane pudełka przez lata będą promować Twoją firmę i markę, ponieważ nikt nie wyrzuca pudełka drewnianego wysokiej jakości! Nasz film przedstawia krótki wgląd w naszą produkcję i asortyment produktów, które możemy wytwarzać.

 2. SPRINGOS SP

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma SPRINGOS SP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Drewno opałowe. Jest również obecna w dziedzinach Węgiel drzewny, Skrzynki i pudła drewniane, granulat drewniany, Drewno do palet, płyty pilśniowe, drewno, palety drewniane, drewno opałowe węgiel drzewny brykiet, i Dystrybutor drewna opałowego. Ma siedzibę w Opalin, Polska.

 3. Z. D. JAWOR

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasz zakład założony w 1995 roku przekształcił się z firmy rodzinnej w prężnie rozwijającą się firmę produkcyjną. Ciągły rozwój i udoskonalane techniki produkcji poszerzają naszą ofertę produktów o szeroką gamę artykułów drewnianych do domu i ogrodu. Nasze zaangażowanie w innowacyjność sprawia, że regularnie wprowadzamy na rynek nowe modele. Twoje unikatowe pomysły są również mile widziane w przypadku zamówień niestandardowych. Nasza naczelna zasada "ESTETYCZNIE, NIEZAWODNIE I EKOLOGICZNIE" kształtuje naszą ofertę produktów i etos operacyjny. Dzięki zaawansowanej technologii, wykwalifikowanej kadrze, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i sprzyjającemu środowisku nasze produkty niezmiennie utrzymują najwyższe standardy jakości. Szczególną uwagę przywiązujemy do precyzji i staranności. Strategiczna lokalizacja w sąsiedztwie Puszczy Sandomierskiej zapewnia dostęp do drewna sosnowego najwyższej jakości z certyfikatem FSC®. W wyborze materiałów przykładamy wagę do ich pochodzenia i trwałości. Nasze naturanle produkty nie wymagają żadnej obróbki chemicznej, a drewno jest odporne na zginanie.

  Wszystkie wyroby na "skrzynki i pudła drewniane"

 4. SIA PETERKOKS

  Łotwa

  Verified by europages badge

  Firma SIA PETERKOKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Palety, Opakowania drewniane, Palety, skrzynki owocowo-warzywne, kontenery drewniane, wooden boxes, Kasetki pudełka drewniane, produkcja opakowań drewnianych, i produkcja palet. Ma siedzibę w Olaine, Łotwa.

 5. INDUSTRIE-KARTONAGEN LEIDEL - RUCKENBROD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE-KARTONAGEN LEIDEL - RUCKENBROD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Horb, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HOPA HOLZ UND PALETTENVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOPA HOLZ UND PALETTENVERTRIEB GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Trebur-Astheim, Niemcy.

 2. ECKER PETER HOLZWARENERZEUGUNG KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ECKER PETER HOLZWARENERZEUGUNG KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Neustift Im Mühlkreis, Austria.

 3. WINTER & FREIS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WINTER & FREIS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Kipfenberg, Niemcy.

 4. OEHLER VERPACKUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OEHLER VERPACKUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 5. WOLFPAG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFPAG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Kettershausen, Niemcy.

 1. CHANUSSOT ET FILS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANUSSOT ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach Opakowania drewniane, Opakowania drewniane, Drewniane skrzynie do win Bourgogne, Drewniane skrzynie do najlepszych win Bourgogne, Kufry drewniane do wyjątkowych win, Skrzynki drewniane do win, Drewniane opakowania do win Bordeaux szlachetnych roczników, drewniane skrzynie i pudełka do win Bourgogne, i Kufry i artykuły drewniane do reklam win i reklam na miejscu sprzedaży. Ma siedzibę w Nuits-Saint-Georges, Francja.

 2. B. & G. TOHERMES GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma B. & G. TOHERMES GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Oelde, Niemcy.

 1. SCHEFFAUER HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHEFFAUER HOLZWAREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Ma siedzibę w Berchtesgaden, Niemcy.

 2. P.H.U. SKRZYNKA PUZIK JACEK

  Polska

  Zajmujemy się produkcją skrzynek z drewna między innymi na różnego rodzaju alkohole wina, wódke, whisky czy piwo. Ale także na herbatę, kawe , przyprawy, klocki , narzedzia itp.. Skrzynki i pudełka drewniane wykonujemy w naszej fabryce wykorzystując do tego drewno sosnowe a także sklejkę brzozową. Wszystkie nasze produkty wykonujemy na zamówienie. Mogą one być wybrane z naszej oferty lub mogą być dowolne według projektu Klienta. Dodatkowo wszystkie nasze skrzynki oraz pudełka mogą wyć wykonane jako surowe lub lakierowane oraz dodatkowo mogą być ozdobione logiem lub grafiką przesłana przez Klienta. Jako producent skrzynek drewnianych na wino, alkohol, herbatę czy też innych skrzynek z drewna możemy wyprodukować pudełka drewniane pod zamówienie Klienta (wymiar, kształt, kolor, oraz oznaczenie na pudełkach jest dowolny). Nasza oferta to szeroki wybór skrzynek z drewna od prostych skrzynek (pudełek) z drewna po skomplikowane zamykane skrzynki drewniane. Nasze skrzynki to wysoka jakość wykonania oraz możliwosci wykonania bardzo dużych ilości skrzynek i pudełek z drewna.

  Wszystkie wyroby na "skrzynki i pudła drewniane"

 3. DANPOL SP. Z O. O.

  Polska

  Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji opakowań przemysłowych, drewnianych skrzyń transportowych, palet oraz tarcicy sztauerskiej i budowlanej. Oferujemy również usługi pakowania eksportowego, sztauowania kontenerów i inspekcji załadunku w kontenerze. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam zapewnić wysoką jakość, terminowość i profesjonalną obsługę. Działamy w kraju i za granicą, obsługując klientów z różnych branż. Dysponujemy mobilnymi zespołami montażowymi, gotowymi do szybkiej reakcji na potrzeby klientów. Nasza lokalizacja blisko kluczowych portów umożliwia efektywne zarządzanie procesem pakowania i transportu. Nasze opakowania chronią towary w podróży na różne kontynenty. Nasz sukces mierzymy liczbą zadowolonych klientów.

 4. RODANAR PALLETS

  Belgia

  Rodanar Pallets jest producentem opakowań drewnianych, założonym we Flandrii Wschodniej, wprowadzającym nowości i nastawionym na usługi. Przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w produkcji palet i skrzyń zamkniętych oraz ażurowych dostosowanych do Państwa potrzeb i wymagań. Nasze palety odpowiadają więc przede wszystkim Państwa specyficznym wymaganiom, redukując jednocześnie Państwa koszty. Dostarczamy je w chwili, gdy są one Państwu potrzebne. Dzięki swoim 45 pracownikom, co roku, Rodanar Pallets produkuje około czterech milionów palet dla różnych klientów w całej Europie zachodniej.

 5. INTER AGRA WOODEN BOXES

  Polska

  Inter Agra company is the world's largest producer of professional wooden boxes, we are a global company, we carry out projects in over 80 countries around the world, from Peru, USA, Africa, Europa, Asia to Australia and New Zealand. Modern technology of production, top quality construction wood from the forests of Northern Europe, many years of experience (we are on the market for almost 20 years! ), detailed quality control at every stage of production – all this allows us to offer high quality products with long life. The lifespan of our wooden boxes is estimated to be around 15 years, and the technology and quality of production can reduce the costs of service to the minimum. By ordering wooden boxes in our company you can be sure that the whole process is supervised by a team of experienced specialists. Fantastic recommendations from our customers from almost the whole world are an additional motivation for us to develop further.

 6. VINTORE

  Polska

  Firma rozpoczęła działalność w roku 1995 i od tamtej pory dokłada wszelkich starań by produkować skrzynki na wino oraz inne alkohole w najwyższym standardzie. Każda skrzynka drewniana bez względu na alkohol do jakiego jest przeznaczona, jest szczegółowo dopracowana, a wszystko to za sprawą ręcznego wykonania. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy przyczyniają się do faktu, że przedsiębiorstwo skrzynkidrewniane.pl jest wiodącym producentem opakowań drewnianych takich jak skrzynki do wina i innych alkoholi hand made w Polsce.

 7. WOODENBOXES

  Polska

  Hi everyone, We are a manufacturer of wooden boxes and other wooden accessories. Our company has been on the market since 1999. In our offer you will find wooden boxes, cut-outs from plywood and wood and many other interesting wooden products. Our products can be purchased in the company shop or by e-mail. If you are interested in a large quantity of a product, we invite you to contact us. We mainly make large quantities of boxes for companies, which give them to their customers as gifts. A widely developed retail section can be found on auction portals.

 8. KADOR SP. Z O.O.

  Polska

  Oferujemy kompleksową usługę pakowania: od projektowania i budowy opakowań, poprzez sam proces pakowania z uwzględnieniem specyficznych wymogów dla danej wysyłki, do załadowania kontenera i zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi podczas transportu. W zakresie naszych usług proponujemy również demontaże, montaże i transfery maszyn, urządzeń i linii technologicznych. Usługi mogą być wykonane zarówno na terenie firmy Kador jak i w każdym innym miejscu wskazanym przez klienta, także poza terytorium Polski. W naszej ofercie znajdują się ponadto opakowania transportowe: skrzynie drewniane, palety, drewniane konstrukcje specjalne. Kador sp. z o.o. jako jedyna firma spoza Niemiec jest gościnnym członkiem stowarzyszenia zrzeszającego firmy pakujące oraz producentów opakowań drewnianych HPE - Bundesverband Holzpackmittel-Paletten- Exportverpackung. Dyrektywy HPE stanowią uznane na całym świecie standardy w zakresie kompleksowego pakowania w transporcie międzykontynentalnym.

 1. TANDEMUS, JSC

  Litwa

  JSC TANDEMUS zajmuje się importem i eksportem naturalnie rosnących i uprawnych grzybów, naturalnie rosnących i uprawnych jagód, warzyw i owoców, przetworzonych w różny sposób. Produkty są sortowane, kalibrowane i pakowane zgodnie z życzeniem klienta. Nasza firma prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną oraz zajmuje się wyrobem pojemników drewnianych do różnych zastosowań - koszy i pudełek, koszy wiklinowych różnych rozmiarów.

 2. FIRMA HANDLOWO - PRODUKCYJNA "ANNA" PRODUKCJA OPAKOWAŃ DREWNIANYCH

  Polska

  W branży produkcji i obróbki wyrobów drewnianych działamy już od ponad 20 lat - zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Specjalizujemy się w produkcji drewnianych skrzynek oraz elementów do ich produkcji - w szczególności piłowanych obłogów z drewna świerkowego o grubości od 3, 5 mm do szerokości 145mm! Produkujemy m.in - skrzynki drewniane - elementy do produkcji skrzynek - obłogi piłowane z drzewa świerkowego o grubości od 3, 5mm do szerokości 145mm - skrzynki na owoce i cebulki - skrzynki do ogrodnictwa i sadownictwa - wszelkie opakowania z nadrukami - wszelkie inne opakowania drewniane w zależności od potrzeb Klienta. Oferujemy szeroki zakres wykonywanych usług, niezmienną wysoką jakość oraz możliwość negocjacji indywidualnych warunków finansowych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług. Zachęcamy do współpracy.

 3. RISTORI VALERIO DI RISTORI FABIO

  Włochy

  Od 1974 roku firma Ristori Valerio specjalizuje się w produkcji na konto podmiotów trzecich akcesoriów drewnianych w zakresie galanterii różnej: paski, sprzączki, krosna i akcesoria. W dziedzinie wyrobów srebrnych: uchwyty do czajników, dzbanków do kawy i uchwyty do tac. Galanteria skórzana: sprzączki, paski, krosna, pojemniki frewniane, struktury drewniane do toreb, opakowania i necesery toaletowe.

 4. OMR SP. Z O.O.

  Polska

  OMR Sp. z o.o. ma przyjemność zaoferować Państwu palety drewniane z dostawą w każdy region Polski oraz teren Unii Europejskiej. Robimy palety pod zamówienie różnych wymiarów! Zapewniamy własny transport!

  Wszystkie wyroby na "skrzynki i pudła drewniane"

 5. SOMETIK SŁAWOMIR BANAŚ

  Polska

  Firma zajmuje się obróbką elementów ze sklejki, materiałów tekstylnych, drewna na ploterze laserowym. Produkcja zabawek dla dzieci. Duży zakres możliwości podjęcia zleceń produkcyjnych. Atrakcyjne oferty. Szybka realizacja zleceń.

 6. FHU DREWNOPAK

  Polska

  Oferujemy opakowania drewniane o różnych rozmiarach, kształtach i przeznaczeniu. Dzięki naszym usługom Państwa towary będą transportowane lub składowane w bezpiecznych, dobrze zaprojektowanych i solidnie wykonanych opakowaniach.

 7. PALETS ALCALÁ MEJORADA S.L

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo specjalizujące się w odzyskiwaniu, kupnie i sprzedaży palet drewnianych (Palety europejskie). Zabezpieczanie środkami fitosanitarnymi dla celów wywozu, zgodnie z przepisami europejskimi NIMF15. 30 lat w branży! Usługi kontenerowe, pozyskiwanie złomu i czyszczenie budynków przemysłowych i warsztatów.

 8. EMBALAJES ENGUITA

  Hiszpania

  Drewno i deski. Opakowania przystosowane do eksportu. Opakowania do transportu morskiego. Palety, skrzynie i klatki drewniane. Opakowania specjalne i wg potrzeb.

 9. SOLGA KAZIMIERZ SOWA

  Polska

  produkcja opakowań z drewna, sklejki i osb z certyfikatem fitosanitarnym

 10. ECOBASKET

  Ukraina

  Firma ECOBASKET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skrzynki i pudła drewniane. Jest również obecna w dziedzinach koszyki na przedmioty, Kuferki drewniane, Kasetki pudełka drewniane, i skrzynki owocowo-warzywne. Ma siedzibę w Borodianka, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Skrzynki i pudła drewniane - Import eksport

Liczba wyników

574 Przedsiębiorstwa