• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • skanery 3d

Wyniki dla

Skanery 3d - Import eksport

 1. SHINING 3D TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SHINING 3D została założona w 2004 roku i koncentruje się na badaniach, rozwoju, produkcji i zastosowaniu precyzyjnych cyfrowych produktów 3D. Firma dąży do osiągnięcia pozycji firmy zajmującej się technologiami cyfrowymi 3D o globalnym zasięgu, promującej rozpowszechnianie i stosowanie technologii cyfrowych 3D, od skanowania 3D do druku 3D, oraz dostarczającej dostępne, wydajne i łatwe w użyciu rozwiązania high-tech. Siedziba firmy SHINING 3D znajduje się w Hangzhou w Chinach, a jej międzynarodowe biura w Hong Kongu, Niemczech (Stuttgart) i USA (San Francisco, Kalifornia i Tampa, Floryda). SHINING 3D to firma zajmująca się innowacjami naukowymi i technologicznymi, koncentrująca się na precyzyjnym oprogramowaniu cyfrowym 3D i technologii sprzętowej. Firma SHINING 3D zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i dystrybucją urządzeń do cyfrowego skanowania stomatologicznego i profesjonalnego skanowania 3D, oprogramowania i drukarek 3D przeznaczonych na rynek konsumencki, przemysłowy i stomatologiczny.

 2. STAHL-PROJEKTBAU WENTZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy partnerem przemysłu, budownictwa i badań "jeśli chodzi o sprawy nieco cięższe". U nas wszystkie dyscypliny z zakresu konstrukcji stalowych są zjednoczone pod jednym dachem: W naszym własnym zakładzie oferujemy wszystkie usługi potrzebne do realizacji konstrukcji, od projektu i planowania, obliczeń statycznych i produkcję, po montaż. Inżynierowie, projektanci i konstruktorzy w naszym biurze projektowym opracują Twój indywidualny projekt konstrukcji stalowej, a nasi mechanicy i monterzy zajmą się jego wdrożeniem do produkcji i na docelowym miejscu. Pracujemy dla wielu różnych branż i przedsiębiorstw. Nasi klienci mogą zawsze na nas polegać wszędzie tam, gdzie wymagana jest skoncentrowana wiedza na temat konstrukcji stalowych. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa przemysłowe różnych branż i wielkości, a także uczelnie i instytuty badawcze. Będąc firmą zarządzaną przez właściciela i posiadającą własne biuro projektowe - nasi klienci mogą na nas polegać. Jesteśmy zaangażowani, elastyczni i entuzjastycznie nastawieni do technologii

 3. S3D ENGINEERING SCAN 3D BATIMENT/ INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma S3D ENGINEERING SCAN 3D BATIMENT/ INDUSTRIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Makiety projektów budowlanych, modelarstwo 3d, modelartwo plastyczne, makiety budynków przemysłowych, i Makiety projektów budowlanych. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 4. TOMECH SOLUTIONS

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma TOMECH SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Jest również obecna w dziedzinach Biura opracowań projektów przemysłowych, Gospodarka odpadami przemysłowymi, Biura projektów przemysłowych, Wzornictwo artystyczne - doradztwo, Skanery 3D, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, inżynieria mechaniczna, Biura opracowań projektów przemysłowych, i inżynieria budowlana. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 5. DIMESS - DIMENSIONELLE MESSTECHNIK, FRANK SAILER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIMESS - DIMENSIONELLE MESSTECHNIK, FRANK SAILER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Ma siedzibę w Winnenden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MY 360 ROOM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MY 360 ROOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fotoskład i skład - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, hotel, Skanery 3D, wirtualna rzeczywistość, i podróże wirtualne. Ma siedzibę w Le Petit-Quevilly, Francja.

 2. HELIOTIS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma HELIOTIS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Ma siedzibę w Root, Szwajcaria.

 3. HYBRID LIDAR SYSTEMS AG

  Niemcy

  Zastosowenie obejjmuje między innymi: LiSSA Automotive w motoryzacji: samochody osobowe, samochody dostawcze i ciężarowe, systemy wspomagania kierowcy, autonomiczna jazda, pojazdy przemysłowe, autonomiczny lot, autonomiczne pociągi i rozpoznawanie trasy. LiSSA unsiversal industrial do uniwersalnego użytu przemysłowego: logistyka wewnętrzna i aplikacje zewnętrzne typu inteligentne drzwi Smart doors, systemy otwierania drzwi, kontrola dostępu. Aplikacje Smart City, inteligentne miasto (wykrywanie miejsc parkingowych, liczniki ruchu, inteligentne oświetlenie, wykrywanie i monitorowanie ruchu), drony (loty autonomiczne, lądowanie i mapowanie otoczenia), aplikacje bezpieczeństwa dla obszarów wewnętrznych i zewnętrznych lub budynków, turbiny wiatrowe (wykrywanie ptaków i kolizji łopat). LiSSA Consumer dla konsumentów: smartfony, tablety, okulary AR.

 4. TEXEL

  Zjednoczone Królestwo

  Texel zajmuje się badaniami nad skanowaniem 3D, stosowaniem algorytmów głębokiego uczenia maszynowego oraz tworzeniem oprogramowania do obróbki kopii 3D. Rozwiązania firmy Texel do profesjonalnego skanowania osób, skaner Texel Portal oraz autorskie oprogramowanie Texel Cloud do tworzenia modeli 3D w czasie rzeczywistym, są poparte silną bazą naukową. Pełnokolorowy skaner Portal szybko tworzy cyfrową kopię osoby, a zaawansowane technologicznie algorytmy analizują i oceniają sylwetkę. Wyniki tej koordynacji mogą być wykorzystane do doboru odzieży, oceny postępów w fitnessie i realistycznej animacji. Dokładne modele 3D mogą być również wykorzystywane przy tworzeniu treści viralowych, pamiątek 3D, gier komputerowych i systemów VR/AR. Skanery Texel Portal pracują z powodzeniem w 15 krajach. Co 20 sekund w chmurze Texel pojawia się nowy obraz. Texel kontynuuje prace nad doskonaleniem algorytmów uczenia maszynowego, które pomagają w tworzeniu dokładnych modeli 3D przy użyciu spójnych i niedrogich urządzeń.

 5. TECHNAR EUGENIUSZ BEDNARCZYK

  Polska

  Firma TECHNAR Eugeniusz Bednarczyk specjalizuje się w nowoczesnych technologiach i zapewnia usługi skanowania 3D w najwyższej jakości. Klienci, którzy zdecydują się na współpracę, mogą liczyć między innymi na: • profesjonalny sklep, w którym można zakupić skaner optyczny lub laserowy, • funkcjonalne i niezwykle proste w obsłudze oprogramowanie, • dobry kontakt z fachowcami, którzy chętnie pomogą w znalezieniu optymalnych rozwiązań, • atrakcyjny cennik usług, w ramach których każdy znajdzie coś dla siebie, • kompleksowe szkolenia w zakresie obsługi skanerów 3D, na których można dowiedzieć się wielu cennych informacji i poznać praktyczne wskazówki dotyczące skanowania. Firma współpracuje z różnymi branżami. Z jej usług korzystają na przykład producenci maszyn, firmy remontowe oraz agencje reklamowe. Możliwe jest wykonanie precyzyjnego skanu produktu, by móc stworzyć jego wierną kopię i lepiej zrozumieć techniczne parametry. W razie pytań wystarczy skontaktować się z obsługą. Dzięki dużemu doświadczeniu, chętnie bierze ona udział w rozmaitych projektach i podejmuje się wyzwań zawodowych.

 1. FHU BEST-POL GRZEGORZ MUZYK

  Polska

  Best-Pol jest firmą specjalizująca się w drukowaniu 3D z wykorzystaniem technologii FDM, SLA oraz CJP. Prace z zakresu druku 3D wykonuje precyzyjnie i sprawnie w uwzględnieniem potrzeb klientów. Zajmuje się także skanowaniem 3D. W sprzedaży posiada szeroką gamę drukarek oraz skanerów 3D pochodzących od znanych i cenionych producentów. Gwarantuje atrakcyjne ceny, profesjonalne doradztwo oraz miłą obsługę.

 2. BTRD3D

  Francja

  Firma BTRD3D, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Kontrola wymiarów wyrobów przemysłowych, Cyfrowe obrazowanie 3D, Kontrola wymiarów wyrobów przemysłowych, metrologia, i modelarstwo 3d. Ma siedzibę w Arzal, Francja.

 1. PROTOTYPAGE3D

  Francja

  Firma PROTOTYPAGE3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prototypy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, makieta architektoniczna, prototypy i drukowanie 3D, wstępny projekt prototyp obróbka, i Skanery 3D. Ma siedzibę w Carrieres Sur Seine, Francja.

 2. AWEN TECHNOLOGIES - IMPRESION 3D

  Hiszpania

  Firma AWEN TECHNOLOGIES - IMPRESION 3D, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe, urządzenia dla robotyki, Skanery 3D, inżynieria odwrócona, i Koncepcja produktu - powykonawcze usługi projektowe. Ma siedzibę w A Coruña, Hiszpania.

 3. AMETEK S.R.L. - DIVISIONE CREAFORM

  Włochy

  Firma AMETEK S.R.L. - DIVISIONE CREAFORM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pomiary optyczne - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, laser skanujący, Skanery 3D, Pomiar bezdotykowy 3D, i kontrola jakości. Ma siedzibę w Peschiera Borromeo, Włochy.

 4. 3D DREAM SRL

  Włochy

  Firma 3D DREAM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Wydawcy i księgarze - wydawnictwa artystyczne, Skanery 3D, Drukarki 3D, models for foundry, Wydawcy i księgarze - wydawnictwa artystyczne, Skanery 3D, i Drukarki 3D. Ma siedzibę w Solbiate Arno, Włochy.

 5. DIGITALWERKSTATT

  Szwajcaria

  Firma DIGITALWERKSTATT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 6. SURFACE SCAN

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SURFACE SCAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Drukarki 3D, 3d printer, Drukarki 3D, i prototypy i drukowanie 3D. Ma siedzibę w Ramsgate, Zjednoczone Królestwo.

 7. OSCARA 3D

  Francja

  Firma OSCARA 3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Fotoreportaże, Fotoreportaże, i Cyfrowe obrazowanie 3D. Ma siedzibę w Agey, Francja.

 8. ARDUINNA SILVA STUDIO

  Belgia

  Firma ARDUINNA SILVA STUDIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 1. +27638167664 ABORTION PILLS FOR SALE IN MANAMA

  Republika Południowej Afryki

  Firma +27638167664 ABORTION PILLS FOR SALE IN MANAMA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach trójwymiarowa obróbka polistyrenu, i barwienie elektryczne aluminium. Ma siedzibę w Johannesburg, Republika Południowej Afryki.

 2. GLOBEZENIT

  Belgia

  Firma GLOBEZENIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Asenizacja, i file-covers lamination. Ma siedzibę w Paal-Beringen, Belgia.

 3. 3D SCANNING SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma 3D SCANNING SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach inżynieria wsteczna. Ma siedzibę w Stafford, Zjednoczone Królestwo.

 4. EMMEKAPPA DENTAL SOLUTIONS

  Włochy

  Firma EMMEKAPPA DENTAL SOLUTIONS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stomatologiczne materiały i artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, Drukarki 3D, Cyfrowe obrazowanie 3D, format 3d, Skanery 3D, i Drukarki 3D. Ma siedzibę w Vanzaghello, Włochy.

 5. METROMECÁNICA - METROLOGÍA INDUSTRIAL

  Hiszpania

  Firma METROMECÁNICA - METROLOGÍA INDUSTRIAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wynajem urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, Technika przemysłowa, i Skanery 3D. Ma siedzibę w Zaragoza, Hiszpania.

 6. ADDIPARTS

  Belgia

  Firma ADDIPARTS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Drukarki 3D. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, Skanery 3D, i projekty cad. Ma siedzibę w Charleroi, Belgia.

 7. BUREAU DE DESSIN TILMANT

  Belgia

  Firma BUREAU DE DESSIN TILMANT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach teodolity, i fotogrametria. Ma siedzibę w Ormeignies, Belgia.

 8. ARTEC

  Luksemburg

  Firma ARTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach Programy 3D, Programy 3D, Cyfrowe obrazowanie 3D, Oprogramowania do modelowania 3D, i 3d printer. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 9. DIGITAL REALITY LAB

  Bułgaria

  Firma DIGITAL REALITY LAB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Skanery 3D. Jest również obecna w dziedzinach fotogrametria, i digital models. Ma siedzibę w Ruse, Bułgaria.

 10. LIFE3D

  Francja

  Firma LIFE3D, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura opracowań projektów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Skanery 3D, modelarstwo 3d, Skanery 3D, i metrologia. Ma siedzibę w Blagnac, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo