• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki elektryczne na prąd stały

Wyniki dla

Silniki elektryczne na prąd stały - Import eksport

 1. MAYR, CHR.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  mayr® Antriebstechnik jest jedną z najbardziej tradycyjnych i innowacyjnych niemieckich firm w dziedzinie techniki napędowej. Od początków w 1897 roku do pozycji światowego lidera na rynku sprzęgieł bezpieczeństwa i zoptymalizowanych pod kątem zastosowania hamulców bezpieczeństwa - firma może poszczycić się ponad 100-letnim doświadczeniem. Mając na celu nieustanne opracowywanie lepszych rozwiązań, z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami, mayr® wyznacza dziś standardy w technice napędowej. Portfolio produktów broademayr® z licznymi, zoptymalizowanymi na rynku i w przemyśle konstrukcjami obejmuje bezluzowe sprzęgła wałów, sprzęgła bezpieczeństwa, sprzęgła elektromagnetyczne i hamulce, jak również wysokiej jakości napędy prądu stałego. Znajdują one zastosowanie w bardzo szerokim spektrum gałęzi przemysłu i codziennie sprawdzają się we wszystkich dziedzinach budowy maszyn. Certyfikat: DIN EN ISOI 9001: 2000 (jakość) i DIN EN ISO 14001 (środowisko), OHSAS 18001/OHRIS (zdrowie i bezpieczeństwo pracy)

 2. LLOYD DYNAMOWERKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Ponad 100 lat doświadczenia i pasji, połączone z najnowocześniejszą techniką i innowacyjnością - oto firma LDW. Produkujemy solidne maszyny zgodnie z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. W LDW produkujemy z zastosowaniem nowoczesnych technologii najwyższej jakości silniki trójfazowe, generatory synchroniczne i maszyny prądu stałego. Nasze maszyny imponują wysokim bezpieczeństwem pracy, trwałością i niezawodnością - najwyższa jakość "Made in Germany". Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo LDW pozostaje blisko swoich klientów. W siedzibie naszej firmy w Bremie w Niemczech przejmujemy kompletne projektowanie i produkcję maszyn. Cechuje nas indywidualne i osobiste podejście do klienta. Ponadto gwarantujemy zawsze tę samą osobę kontaktową. Nasi klienci odnoszą korzyści z bliskiej integracji naszych zespołów - zwłaszcza dzięki szybkiemu i niezawodnemu serwisowi. Od 2017 roku należymy do Powertrans S.A. z Luksemburga.

 3. KAISER-MOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu firmy i znajomości zmieniających się rynków, Kaiser-Motoren GmbH jest specjalistą w adaptacji i realizacji specyficznych wymagań klientów w zakresie rozwiązań napędowych w wielu różnych konstrukcjach i branżach. Wysoka elastyczność naszej firmy i jej lekka struktura pozwalają nam szybko i sprawnie identyfikować i realizować wymagania klientów. Skupiamy się na silnikach ze stali nierdzewnej, silnikach elektrycznych do zastosowań w kolejnictwie i branży medycznej oraz silnikach ze specjalnymi wałami. Ponadto specjalizujemy się też w napędach z systemem izolacji z certyfikatem UL oraz w wersjach przeciwwybuchowych ATEX strefa 22 naszych silników ze stali nierdzewnej. Naszym klientom oferujemy również know-how w zakresie symulacji specjalnych problemów napędowych z pracą falownika. Nasze dążenie do optymalnych korzyści dla klienta wyraża następujące stwierdzenie: Więcej niż tylko standard!

 4. PARTZSCH ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Grupa Kapitałowa PARTZSCH z kompleksowym asortymentem produktów i usług w zakresie wszystkich aspektów maszyn elektrycznych jest gwarantem niezawodnej i wysokiej jakości produkcji i napraw dla partnerów i klientów w Europie i poza jej granicami. Na powierzchni produkcyjnej 42.000 m², wyposażonej w najnowocześniejsze technologie, oferowany jest kompletny serwis elektrycznych maszyn wirnikowych o mocy od 100 kW do 250.000 kVA i masie do 120 t. Od podzespołu do całego napędu - otrzymujesz wszystko z jednego źródła! Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo specjalizujemy się w naprawie, konserwacji i produkcji maszyn elektrycznych. Nie ma znaczenia, czy jest to maszyna AC, czy DC. Oferujemy wszystkie usługi w zakresie maszyn elektrycznych wirujących, od kontroli na miejscu i napraw po nawijanie, produkcję opakowań z blachy, a nawet reprodukcję maszyn.

 5. JS-TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako profesjonalista w dziedzinie silników elektrycznych, motoreduktorów i przetwornic częstotliwości JS-Technik GmbH jest właściwym adresem, jeśli szukasz wysokiej jakości silników elektrycznych, motoreduktorów, przetwornic częstotliwości i produktów z zakresu profesjonalnej elektrycznej techniki napędowej. Nasza oferta obejmuje silniki trójfazowe, silniki z hamulcem, silniki jednofazowe, motoreduktory ślimakowe, motoreduktory walcowe płaskie, motoreduktory z wałkiem równoległym, przemienniki częstotliwości i wiele innych. U nas nabędziesz napędy najwyższej jakości. Silnik trójfazowy, silnik specjalny. Nawet przy produkcji silników elektrycznych według specyfikacji klienta do wyboru jest również wiele opcji, takich jak np. druga końcówka wału, czujniki prędkości, podwójne hamulce (hamulce teatralne), specjalne lakierowanie, konstrukcja przetwornicy częstotliwości, obróbka końcówek wału, specjalne łożyska kulkowe i wiele więcej. Obszary zastosowania naszej techniki napędowej. Siliniki elektryczne i przekładnie JS-Technik są szeroko stosowane np. w agregatach hydraulicznych, pompach, sprężarkach, rozdrabniaczach, wentylatorach, mieszadłach, prasach, młynach młotkowych, myjniach, wytłaczarkach, tartakach, zakładach recyklingu, w technice przenośników i ogólnie w inżynierii mechanicznej. Duży zapas przekładni, silników AC i silników z przetwornicą częstotliwości. Z reguły, dzięki obszernym magazynom, JS-Technik GmbH jest w stanie dostarczyć towar w ciągu 24 godzin. Wyjątkiem są produkty na zamówienie. Serwis silników elektrycznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASPINA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Shinano Kenshi została założonaw Japonii w 1918 roku i ma za sobą już wiek historii ściśle związanej z rozwojem przemysłu japońskiego. Od przetwarzania jedwabiu, poprzez rozwój precyzyjnych silników, aż po produkcję złożonych technologii i systemów maszyn. Dziś Shinano Kenshi jest jednym z wiodących na świecie producentów OEM silników krokowych, serwo, bezszczotkowych silników prądu stałego i niestandardowych. Portfolio uzupełnia szeroka wiedza inżynierska Shinano Kenshi, najlepsze możliwe wyniki rozwojowe i wysokie moce produkcyjne przy zachowaniu najwyższej jakości i konkurencyjnych kosztów. Założona w 2015 roku firma Shinano Kenshi Europe GmbH oferuje klientom w całej Europie wsparcie w projektach, od rozwoju po produkcję seryjną i codzienną logistykę. Od września 2019 r. produkty Shinano Kenshi są łączone i dystrybuowane w ramach nowej identyfikacji wizualnej "ASPINA - engineered to inspire".

 2. BRONZONI MOTORI ELETTRICI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Bronzoni Motori zrodziła się w 1976 roku z chęci Luigiego i Renato Bronzonich do wprowadzenia na rynek produktu wysokiej jakości. Od tamtej pory w firmie wdrożono i opracowano wszystkie fazy robocze konieczne do spraw związanych z projektowaniem, konstrukcją, logistyką i odbiorów technicznych produkowanych silników asynchronicznych. Prawdziwa siła, która umożliwiła rozwój Firmy w czasie to ciągłe poszukiwania wysokich standardów, zarówno pod kątem używanych materiałów, jak i obróbki komponentów.

 3. KÄHLIG ANTRIEBSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  KAG od 40 lat oferuje rozwiązania w zakresie wymagających, skrojonych na miarę, trwałych i niezawodnych silników AC i DC już od 2, 5 w. Kählig Antriebstechnik GmbH specjalizuje się w bezszczotkowych i szczotkowych silnikach prądu stałego o mocy od 2, 5 w. W naszym segmencie zaliczamy się do wiodących producentów na świecie. Opierając się na ponad 40-letnim doświadczeniu i nieustannie rosnącej wiedzy fachowej naszych inżynierów ds zastsowań, oferujemy efektywn i innowacyjne koncepcje w zakresie napędu, dostosowane na życzenie do Waszych potrzeb.

 4. POWER JACK MOTION

  Chiny

  Verified by europages badge

  POWER JACK MOTION jest wiodącym dostawcą małych silników elektrycznych, siłowników liniowych & przekładni planetarnych do różnych zastosowań. Firma założona w 2003 roku specjalizuje się w wysoce precyzyjnych i ekonomicznych produktach do sterowania ruchem i napędzania. Niezależnie od projektu, zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu, aby zapewnić odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb i celów w ramach OEM. Uważamy, że kluczem do udanej relacji biznesowej jest nasza obietnica pełnego zrozumienia wymagań naszych klientów & środowiska, w którym nasze produkty muszą działać.

 5. DB ELETTROTECNICA DI BONARDI UGO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DB ELETTROTECNICA DI BONARDI UGO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne na magnesy trwałe, motoreduktory epicykloidalne, silniki elektryczne, silniki elektryczne na prąd stały, napędy do kapslownic, silniki elektryczne dwufazowe, silniki elektryczne jednofazowe, i Silniki remontowane. Ma siedzibę w Passirano, Włochy.

 1. PORTESCAP S.A.

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma PORTESCAP S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Ma siedzibę w La Chaux-De-Fonds, Szwajcaria.

 2. NICHIBO DC MOTOR

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Firma NICHIBO DC MOTOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach silniki bezszczotkowe, Silniki szczotkowe DC, bezszczotkowy silnik prądu stałego, silniki DC, Silniki DC do elektronarzędzi, Silniki DC do zastosowań medycznych, Silniki DC do zastosowań domowych, Silniki DC do zastosowań w pojazdach samochodowych, i Silniki DC do zabawek elektronicznych. Ma siedzibę w Taipei, Tajwan R.O.C..

 1. MENZEL ELEKTROMOTOREN GMBH

  Niemcy

  Od 1927 roku producent i dostawca silników niskiego, średniego i wysokiego napięcia do 13, 8 kV dla zakładów przemysłowych na całym świecie: silniki pierścieniowe ślizgowe i klatkowe od 75 kW do 25000 kW oraz silniki prądu stałego do 2000 kW. Specjalizujemy się w produkcji pojedynczych dużych, wysokowydajnych, indywidualnych silników przemysłowych w małych seriach lub w tworzeniu 100% wymiennych replik. Różne konstrukcje, jak również wszystkie klasy chłodzenia i ochrony. W sytuacji arawyjnej jesteśmy w stanie dostarczyć nasze silniki elektryczne do mocy 18000 kW bezpośrednio z naszego magazynu w Niemczech. Modyfikacje i dostosowania do indywidualnych wymagań przemysłowych mogą być szybko i elastycznie zrealizowane w fabryce silników w Berlinie. Nasze możliwości techniczne są różnorodne i wszechstronne, a nasz magazyn, w którym dostępnych jest ponad 20000 dużych silników elektrycznych i generatorów jest jedyny w swoim rodzaju w Europie. Przykłady zastosowań: przemysł cementowy, hutnictwo stali, budowa instalacji, górnictwo, przemysł naftowy i gazowy, gospodarka energetyczna i wodna, przemysł papierniczy, morski itp.

 2. GROSCHOPP AG DRIVES & MORE

  Niemcy

  Od 96 lat nazwa Groschopp oznacza najwyższy poziom techniki w dziedzinie napędu elektrycznego. Uważamy się specjalistów w rozwiązaniach niestandardowych i skupiamy się na opracowywaniu propozycji odpowiadających specyficznym potrzebom klienta, między innymi w zakresie technologii przenośników. Groschopp opracowuje i produkuje napędy, silniki i sterowniki, a także kompletne rozwiązania dla mniejszych i średnich urządzeń idealnie dostosowane do specjalnych potrzeb i życzeń naszych klientów. Na rozwiązaniach napędowych firmy Groschopp polega przede wszystkim przemysł spożywczy, przemysł opakowaniowy, przemysł farmaceutyczny i chemiczny, technika medyczna i wybrane specjalistyczne obszary w dziedzinie inżynierii mechanicznej, takie jak produkcja drutu spawalniczego, kopertowanie lub produkcja płytek drukowanych. Towarzyszymy wam od rozwoju i projekt konstrukcji, poprzez budowę prototypu i wszystkie konieczne testy, aż po montaż i produkcję seryjną.

 3. ASTRO MOTORENGESELLSCHAFT MBH & CO.KG

  Niemcy

  W 1983 r. założona została firma ASTRO Motorengesellschaft. Firma nieustannie się rozwija i jest dzisiaj uznanym producentem wysokiej jakości silników elektrycznych w zakresie mocy do 200 watów. Pan Walter Hopp, inżynier w dziedzinie budowy maszyn i urządzeń elektrycznych, opracował nowy typ silnika synchronicznego w trzech mocach wyjściowych. Stanowiło to podstawę dzisiejszej gamy produktów. ASTRO Motorengesellschaft mbH produkuje silniki elektryczne o małym zakresie mocy (do 200 watów) i jest od ponad 25 lat uznanym na całym świecie specjalistą i niezawodnym partnerem w dziedzinie napędów. Zalety: elastyczne dostosowanie do wymagań klienta, różne kombinacje konstrukcji silnika i skrzyni biegów, stała wysoka jakość produkcji, terminowość dostaw i szybka realizacja zamówień należą do naszej codziennej pracy i starań. Produkty są wysokiej jakości, trwałe i mają atrakcyjny design.

 4. BÜHLER MOTOR GMBH

  Niemcy

  Bühler Motor zapewnia odpowiednie, robione na miarę, i długotrwale niezawodne rozwiązania w zakresie napędów dzięki małym silnikom DC/BLDC i silnikom z przekładnią. Więcej niż jeden z dziesięciu pracowników Bühler pracuje w dziedzinie badań i rozwoju. Dzięki własnemu działowi budowy prototypów, fundamentalnych badań rozwojowych i laboratoriom do różnorodnych testów firma Bühler Motor zapewnia szybkie i elastyczne opracowanie rozwiązania według specyfikacji klienta. Z entuzjazmem typowym dla Bühler ponad 1800 pracowników firmy dokłada wszelkich starań w realizacji efektywnej industrializacji i produkcji mechatronicznych układów napędowych w średnich i dużych ilościach. Z dziesięcioma zakładami na trzech kontynentach i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom technologicznym Bühler Motor jest w stanie spełnić wymagania klientów pod względem krótkich terminów dostaw, jakości i ilości. Rynki strategiczne obejmują przemysł motoryzacyjny, technikę medyczną, ogólne rozwiązania przemysłowe np. automatykę budowlaną i technikę rolniczą.

 5. KONCAR - GENERATORI I MOTORI D.D.

  Chorwacja

  Specjalizujemy się w produkcji hydro- i turbo generatorów oraz silników, jak również w serwisowaniu, uaktualnianiu i remontowaniu / przeróbkach sprzętu i produktów wykonanych przez firmę Končar a także innych produktów. Nasza firma składa się z dwóch jednostek organizacyjnych zajmujących się: Dużymi wytwornicami oraz Wytwornicami średniej wielkości i Silnikami, zatrudniamy ponad 460 osób, a nasze zakłady produkcyjne mieszczą się na obszarze 25 000 m2. Posiadamy własny, rodzimy system typu CAD-CAM oraz system zarządzania Enterprise Resource Planning.

 6. PROOJD PRODUKCJA HURT USŁUGI

  Polska

  PROOJD to firma świadczącą usługi z zakresu sprzedaży i produkcji silników elektrycznych, w tym silników jednofazowych i trójfazowych, dostępnych w wielu modelach różniących się mocą. Zajmujemy się również dystrybucją piło-łuparek oraz innych materiałów i akcesoriów znajdujących zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy ponadto fachowe usługi, obejmujące m. in. przezwajanie silników elektrycznych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, dlatego wszystkie zamówienia realizujemy błyskawicznie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas towar był najwyższej jakości. Możliwe jest to m. in. dzięki zaangażowaniu naszych fachowców. Chętnie doradzimy przy wyborze interesujących Państwa produktów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zakupy w naszej sklepie internetowym będą czystą przyjemnością.

 7. HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI

  Polska

  Firma HYDRAULIK-SYSTEM W. PAWŁOWSKI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Urządzenia hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach dźwigi hydrauliczne, silniki elektryczne na prąd stały, Hydraulic Cylinders for mobile crane manufacturers, i Hydraulic Cylinders for hydraulic press manufacturers. Ma siedzibę w Gorzow Wlkp., Polska.

 8. RAUT ELECTRO-MECH INDUSTRIES

  Indie

  Firma RAUT ELECTRO-MECH INDUSTRIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Ma siedzibę w Mumbai, Indie.

 1. DELTA LINE SA

  Szwajcaria

  Firma DELTA LINE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach siłowniki, i silniki bezszczotkowe. Ma siedzibę w Lamone, Szwajcaria.

 2. SPEMOT AG

  Szwajcaria

  Firma SPEMOT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Ma siedzibę w Dulliken, Szwajcaria.

 3. PLETTENBERG ELEKTROMOTOREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma PLETTENBERG ELEKTROMOTOREN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Motoreduktory. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne na prąd stały, silniki elektryczne, Silniki elektryczne na prąd stały, i silniki przemysłowe. Ma siedzibę w Baunatal, Niemcy.

 4. COMPO TECH CO. - MAGNETI PERMANENTI PER MOTORI ELETTRICI

  Włochy

  Firma COMPO TECH CO. - MAGNETI PERMANENTI PER MOTORI ELETTRICI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach magnesy alnico, spiekane magnesy trwałe, kauczuk magnesowy podatny, i magnes neodymowy. Ma siedzibę w Castelnovo Di Sotto, Włochy.

 5. ROMARK LABELS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ROMARK LABELS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Ma siedzibę w Washington, Zjednoczone Królestwo.

 6. SEMZ - SMILA ELECTROMECHANICAL PLANT

  Ukraina

  Firma SEMZ - SMILA ELECTROMECHANICAL PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach Usługi naprawy lokomotyw, cewki do silników elektrycznych, cewki elektryczne, i przegląd silników i przekładnie. Ma siedzibę w Smila, Ukraina.

 7. AUTO.MA. SRL

  Włochy

  Firma AUTO.MA. SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Jest również obecna w dziedzinach Komponenty elektroniczne, silniki elektryczne, naprawa silników elektrycznych, i Komponenty elektroniczne. Ma siedzibę w Pieve Emanuele, Włochy.

 8. MEZ ELEKTROMOTORY, S.R.O.

  Słowacja

  Firma MEZ ELEKTROMOTORY, S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne i części do silników. Jest również obecna w dziedzinach silniki elektryczne na prąd stały, silniki elektryczne na magnesy trwałe, naprawy elektromechaniczne, i pompy elektryczne. Ma siedzibę w Kezmarok, Słowacja.

 9. CANNEX

  Tajwan R.O.C.

  Firma CANNEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki elektryczne na prąd stały. Ma siedzibę w Changhua, Tajwan R.O.C..

 10. ORACLE DRIVE SYSTEMS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ORACLE DRIVE SYSTEMS LTD, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne na prąd przemienny, Silniki elektryczne na prąd przemienny, silniki elektryczne na prąd stały, i systemy kontroli plc na potrzeby przemysłu rękodzielniczego. Ma siedzibę w Batley, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Silniki elektryczne na prąd stały - Import eksport

Liczba wyników

416 Przedsiębiorstwa