• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sieć kanalizacyjna - wykonanie

Wyniki dla

Sieć kanalizacyjna - wykonanie - Import eksport

 1. BABYLON PLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 2. OBDURAMUS UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Obduramus Umwelttechnik GmbH działa w dziedzinie techniki środowiskowej, opracowując i produkując rozwiązania do renowacji systemów kanalizacyjnych. Nasze produkty są wykorzystywane do tworzenia rozwiązań dla szerokiej gamy typów uszkodzeń w obszarze kanalizacji. Dzięki innowacyjnym systemom renowacji firma Obduramus opracowała alternatywne rozwiązania, które nie wymagają robót ziemnych poprzez niezawodne i trwałe uszczelnienie uszkodzonych obszarów od wewnątrz. Technologia Circum współpracuje z pierścieniami zaciskowymi ze stali nierdzewnej, które dociskają rękaw uszczelniający EPDM do ściany rury, aż do pełnego uszczelnienia. W zależności od zastosowania dostępne są różne rękawy do uszczelniania i o różnych średnicach. Umożliwia to naprawienie rur kanalizacyjnych tanio i w ciągu kilku minut zamiast dni. Od momentu założenia w 2012 roku firma Obduramus Umwelttechnik GmbH jest synonimem innowacyjnej i skutecznej technologii naprawczej i rehabilitacyjnej. W naszym zakładzie rozwojowo-produkcyjnym w Schömberg w Schwarzwaldzie produkujemy wysokeij jakości i innowacyjne tuleje i rękawy do wewnętrznej renowacji kanalizacji w zakresie średnic nominalnych od DN 150. Przywiązujemy dużą wagę do jakości, obsługi i elastyczności. Dzięki naszemu zespołowi możemy czerpać z ponad 20-letniego doświadczenia w zakresie renowacji i oczyszczania kanalizacji. Umożliwiło nam to opracowanie rękawa do renowacji wewnętrznej od DN 150, bez wystających przeszkód. Co jest możliwe dzięki specjalnie opatentowanemu, zewnętrznemu zamknięciu.

 3. PENZEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PENZEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 4. SOS ASSAINISSEMENT DEGORGEMENT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOS ASSAINISSEMENT DEGORGEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 5. HWP GMBH (DEMONREC)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HWP GMBH (DEMONREC), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SPEZIALMONTAGEN JOHN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SPEZIALMONTAGEN JOHN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Obernzenn, Niemcy.

 2. KORTE BAUTEILE GMBH

  Niemcy

  Firma KORTE Bauteile GmbH zajmuje się produkcją i sprzedażą profili drążonych, profili z krawędzią okapową oraz profili okapowych z żywicy polimerowej. Nasze produkty: profile przyblatowe, fasadowe, drążone, profile z krawędzią okapową, renowacja starych budynków, profile budowlane, produkty do renowacji budynków, remont konstrukcji betonowych, odnawianie betonu, posadzki z żywicy epoksydowej, renowacja podłóg przemysłowych, renowacja balkonów, odnawianie kuchni, profile z tworzyw sztucznych, profile z tworzyw sztucznych dla przemysłu budowlanego, renowacja mostów

 3. DITHMARSCHER FUSSBODENBAU GMBH

  Niemcy

  Doświadczenia dwóch generacji i stałe innowacje w połączeniu z wysokim standardem jakości sprawiły, że Dithmarscher Fußbodenbau GmbH stał się uznanym zakładem posadzkarskim. Od planowania po realizację, od płyty fundamentowej po gotową posadzkę.Projektujemy i planujemy w zakresie remontów betonu, powłok epoksydowych na posadzkach, jastrychów, nakładania powłok na posadzkach, jastrychów grzewczych, posadzek przemysłowych z żywicy akrylowej oraz żywic syntetycznych i tworzyw sztucznych, nakładania powłok na posadzkach przemysłowych, posadzek podłogowych w obiektach.

 4. CAPDEVILA

  Hiszpania

  Promocja i budowa mieszkań. Roboty urbanizacyjne i wynajem budynków. Sprzedaż wyposażenia sanitarnego, armatury, kafelków z ceramiki, materiałów i narzędzi budowlanych.

 5. GLOBALE RESEAUX

  Francja

  Firma GLOBALE RESEAUX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie ścieków. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, usuwanie nieczystości z kanalizacji, Asenizacja, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, i Analiza gleby i uzdatnianie. Ma siedzibę w Montreuil, Francja.

 1. ZASS - STALLBODENSANIERUNG

  Austria

  Firma ZASS - STALLBODENSANIERUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stajnie i obory - wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, klatki, cięcie i perforacja betonu i betonu zbrojonego, i Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Niedernsill, Austria.

 2. NODETECH/SIGNE JEAN

  Belgia

  Firma NODETECH/SIGNE JEAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, wynajem maszyn z operatorem, szamba, i urządzanie ogrodów. Ma siedzibę w Jemeppe Sur Sambre, Belgia.

 1. IMEC

  Włochy

  Firma IMEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach kontrola wideo układu przewodów, badania zestawów rur poprzez inspekcję wideo, i detektory pęknięć poprzez kontrolę wideo. Ma siedzibę w Treviso (tv), Włochy.

 2. TOPHAND LTD. DEUTSCHLAND

  Niemcy

  Firma TOPHAND LTD. DEUTSCHLAND, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach general renovation work, prace w zakresie konserwacji i przebudowy, realizacja umeblowań, i dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. SA LAFOURCADE

  Francja

  Firma SA LAFOURCADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie zbiorników i cystern, szamba, opróżnianie szamb, i Oczyszczanie zbiorników i cystern. Ma siedzibę w Hossegor, Francja.

 4. BG DIENSTLEISTUNGEN

  Niemcy

  Firma BG DIENSTLEISTUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Kempten, Niemcy.

 5. AJET DRAIN SERVICES LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AJET DRAIN SERVICES LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Horncastle, Zjednoczone Królestwo.

 6. AQUA ASSAINISSEMENT

  Francja

  Firma AQUA ASSAINISSEMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie wód - usługi, Asenizacja, aeratory głębinowe do uzdatniania wody, Oczyszczanie wód - usługi, i Oczyszczanie wody - produkty. Ma siedzibę w Cluny, Francja.

 7. BERGEL & HINZ GMBH

  Niemcy

  Firma BERGEL & HINZ GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i malarstwo prywatnie. Ma siedzibę w Sinn, Niemcy.

 8. STE CUBILO

  Francja

  Firma STE CUBILO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Roboty publiczne, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Roboty publiczne, i Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Ma siedzibę w Gagnac Sur Garonne, Francja.

 1. SMCE REHA

  Francja

  Firma SMCE REHA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach building clearance, kanalizacje, układanie kanalizacji wody, i Pipeline construction. Ma siedzibę w Wittelsheim, Francja.

 2. ASV DEGORGEMENT

  Francja

  Firma ASV DEGORGEMENT, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Boissy L'aillerie, Francja.

 3. UMWELTSCHUTZ TECHNIK GRAF

  Luksemburg

  Firma UMWELTSCHUTZ TECHNIK GRAF, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach usuwanie azbestu, remonty dachów, i thermal insulation. Ma siedzibę w Schengen, Luksemburg.

 4. WAIBEL GMBH

  Niemcy

  Firma WAIBEL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, TYNK wykończeniowy, i Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Ma siedzibę w Waldkirch, Niemcy.

 5. ISOSEC

  Francja

  Firma ISOSEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach antirust, i wchłanianie wilgoci. Ma siedzibę w Nogent Le Rotrou, Francja.

 6. SOPINOR CONSTRUCTION

  Luksemburg

  Firma SOPINOR CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Sieć kanalizacyjna - wykonanie, burzenie budynków, roboty ziemne, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Schifflange, Luksemburg.

 7. CALLENS M

  Belgia

  Firma CALLENS M, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drogi - budowa. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, budowa mostów, i asfalt. Ma siedzibę w Mariembourg, Belgia.

 8. AUXITRA

  Belgia

  Firma AUXITRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, burzenie budynków, i wyposażenie zewnętrzne. Ma siedzibę w Le Roeulx, Belgia.

 9. INGETECH SOLUTIONS

  Francja

  Firma INGETECH SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Środowisko naturalne - kontrola i doradztwo. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów przemysłowych, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, Biura projektów przemysłowych, Sieć kanalizacyjna - wykonanie, obróbka biologiczna wody, i uzdatnianie wody. Ma siedzibę w Chessy, Francja.

 10. F.H.U. IMPET

  Polska

  Firma F.H.U. IMPET, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sieć kanalizacyjna - wykonanie. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczalnie ścieków, zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki na ścieki, i oczyszczalnie osiedlowe. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo