• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • siatka jednolita- ciągniona z blachy

Wyniki dla

Siatka jednolita- ciągniona z blachy - Import eksport

 1. TECNO PERF - LAMIERE FORATE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma TECNO PERF - LAMIERE FORATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Blacharstwo przemysłowe, zginanie metali, przebijanie, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, blachy perforowane dla kopalń i kamieniołomów, Blacharstwo przemysłowe, i blachy. Ma siedzibę w Rivalta Di Torino, Włochy.

 2. BST BRÜNSCH GMBH

  Niemcy

  Specjalizujemy się w wytwarzaniu wysokowartościowych, dekoracyjnych siatek metalowych: siatki metalowe na sufity, ściany, sufity akustyczne, sufity klimatyzowane & wyłożenie fasad zewnętrznych. Siatki metalowe stosowane są głównie w budynkach publicznych (lotniska, hale targowe, szkoły, itp.).

 3. ANB METAL - EXPANDED METAL

  Turcja

  Firma ANB METAL - EXPANDED METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 4. RMIG LOCHBLECHE GMBH

  Austria

  Firma RMIG LOCHBLECHE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Leobersdorf, Austria.

 5. AR-GEN METAL

  Turcja

  Firma AR-GEN METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przebijanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, Okładziny i szalunki metalowe, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Kraty i ruszta metalowe, i Okładziny i szalunki metalowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ONR ONUR RAF VE SOGUTMA SISTEMLERI SAN. TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Meble sklepowe, Lady sklepowe, regały metalowe do sklepów, Meble sklepowe, i Lady sklepowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SPECIÁLNÍ PLECHY S.R.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, stainless steel, special and common steels, Siatki metalowe, Blachy otworowane z siatki stalowej, i dekoracyjna farba metalizowana. Ma siedzibę w Ostrava, Republika Czeska.

 3. SPEDNAS SAC KALIP

  Turcja

  Firma SPEDNAS SAC KALIP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 4. CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS

  Belgia

  Firma CLAESSENS WETTSTEIN ET FILS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Gięcie stali i metali, Rury stalowe, Stal konstrukcyjna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Gięcie stali i metali, i Rury stalowe. Ma siedzibę w Vise, Belgia.

 5. INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH

  Austria

  Firma INTERMOLD INDUSTRIESERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Nußbach, Austria.

 1. MEVACO GMBH

  Niemcy

  Firma MEVACO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Przebijanie stali i metali, Blacha tłoczna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Göppingen, Niemcy.

 2. ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S

  Turcja

  Firma ADNAN DOGAN DEMIRCELIK MAMULLERI SAN VE TIC A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha perforowana żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA.

  Portugalia

  Firma TORMETAIS - SOCIEDADE COMERCIALIZAÇAO DE METAIS, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Resory i sprężyny, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, i Resory i sprężyny. Ma siedzibę w Nogueira Do Cravo, Portugalia.

 2. GRILLE MÉTAL

  Francja

  Firma GRILLE MÉTAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki cięto-ciągnione, blachy metalowe, i siatki metalowe. Ma siedzibę w Saint Maixant, Francja.

 3. SA GARONNE ISOLATION

  Francja

  Firma SA GARONNE ISOLATION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, i izolacja. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 4. FLO

  Belgia

  Firma FLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Sufity z siatki metalowej, i Blachy otworowane z siatki stalowej. Ma siedzibę w Lauwe, Belgia.

 5. MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma MERTEL KALIP PRES VE MAKINE SANAYI TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach prasy hydrauliczne, wyciągacze, Blachy żeberkowe, i blacha. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 6. TECHPLI

  Francja

  Firma TECHPLI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, blachy, blachy - handel, i blachy aluminiowane. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 7. T&H NAMEPLATES CO.

  Zjednoczone Królestwo

  Firma T&H NAMEPLATES CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Portadown, Zjednoczone Królestwo.

 8. DELPHI PANO VE METAL

  Turcja

  Firma DELPHI PANO VE METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Sheet metal cutting, i Produkcja kabin wind. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. ALBA SIDERURGICA S.R.L.

  Włochy

  Firma ALBA SIDERURGICA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach ogrodzenia i płyty galwanizowane, blachy perforowane, i produkty stalownicze. Ma siedzibę w Masera' Di Padova, Włochy.

 2. ITALFIM

  Francja

  Firma ITALFIM, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach filtry z siatki metalowej cięto - ciągnionej, Sufity z siatki metalowej, i Sita z siatek metalowych. Ma siedzibę w Pedrengo, Francja.

 3. METAL DEPLOYE

  Francja

  Firma METAL DEPLOYE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Osłona przeciwsłoneczna, i safety rails. Ma siedzibę w Montbard, Francja.

 4. METAL SERVICE ZWEVEGEM

  Belgia

  Firma METAL SERVICE ZWEVEGEM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Zwevegem, Belgia.

 5. BÉTON TRANSPORT POMPAGE

  Francja

  Firma BÉTON TRANSPORT POMPAGE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach obniżanie warstw wodonośnych do melioracji, MATERIAŁY ŚCIERNE sztywne i giętkie, i abażury zindywidualizowane. Ma siedzibę w Le Blanc Mesnil, Francja.

 6. C.M.C. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.M.C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha perforowana żelazna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Blacha perforowana żelazna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 7. AS.SER.VIS

  Francja

  Firma AS.SER.VIS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma żelazna. Jest również obecna w dziedzinach Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, i międzynarodowy handel metalami. Ma siedzibę w Argiesans, Francja.

 8. G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L.

  Włochy

  Firma G.B.S. LAMIERE PERFORATE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blachy - rury. Jest również obecna w dziedzinach Blacha perforowana żelazna, Siatka jednolita, ciągniona z blachy, Blacha perforowana żelazna, i Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Ma siedzibę w Alpignano, Włochy.

 9. JOYET PIERRE ET FILS

  Francja

  Firma JOYET PIERRE ET FILS, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Rury z metali kolorowych, Przewody rurowe przemysłowe, i Rury z metali kolorowych. Ma siedzibę w Surgères, Francja.

 10. SIA VNT SYSTEM

  Łotwa

  Firma SIA VNT SYSTEM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Siatka jednolita, ciągniona z blachy. Jest również obecna w dziedzinach trąbka, i armatures. Ma siedzibę w Riga, Łotwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo