• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów

Wyniki dla

Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów - Import eksport

 1. ELEKS GMBH

  Niemcy

  Firma ELEKS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. NOCTRON GMBH

  Niemcy

  Firma NOCTRON GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 3. BERTING STEUERUNGSBAU GMBH

  Niemcy

  Firma BERTING STEUERUNGSBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów. Ma siedzibę w Birstein, Niemcy.

 4. KOM-PART

  Polska

  Firma zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego detalicznie oraz hurtowo w sklepie na rynku lub w sklepie internetowy który można znaleźć pod adresem http: //kompart-pclweb.systemb2b.com/. W sklepie internetowym jest imponująca ilość towaru w niskich cenach. Towar zakupiony w naszym sklepie zawsze jest najwyższej jakości. Prowadzimy również najlepszy, najszybszy serwis sprzętu komputerowego, urządzeń mobilnych jak i przenośnych (również urządzenia marki Apple). Serwisanci zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług oraz gwarantują fachową obsługę. Dostarczamy także szybki oraz niezawodny internet połączeniem bezprzewodowym w technologii 5 GHz. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej oraz sklepie stacjonarnym. Zapraszamy!

 5. MACINTOSZ - SERWIS APPLE WARSZAWA

  Polska

  Macintosz - Serwis Apple Warszawa -Serwis Apple -Serwis Iphone -Sewis iPad -Serwis iMac -Wymiana baterii MacBook -Wymiana klawiatury MacBook -Naprawa p? yty g? ównej MacBook -Wymiana uk? adu smc -Wymiana uk? adu u2 iPhone -Wymiana szybki iPhone -Wymiana baterii iPhone -Naprawa po zalaniu iPhone -Wymiana szybki iPad -Skup sprz? tu Apple Serwis Apple, Serwis Iphone, naprawa iPhone, wymiana szybki iPhone, Serwis Macbook, serwis iPad, wymiana baterii macbook, wymiana klawiatury macbook, skup apple, wymiana uk? adu smc, wymiana u2 iPhone, naprawa uk? adu grafiki, naprawa po zalaniu, wymiana baterii iphone, naprawa p? yty g? ównej po zalaniu

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LAPTOP NAPRAWA

  Polska

  Serwis laptopów, naprawa komputerów, urządzeń peryferyjnych, naprawa monitorów, naprawa konsol do gier, odzyskiwanie danych z uszkodzonych, sformatowanych dysków twardych i kart pamięci, doradztwo i wdrożenie oprogramowania, projekt, instalacja sieci komputerowej LAN, WAN, WiFi, konserwacja napędów Blu-Ray, DVD, CD. Obszarem działania jest naprawa wszelkiego rodzaju komputerów i urządzeń z nim współpracujących z miejscowości: Lewin Brzeski, Łosiów, Skorogoszcz, Niemodlin, Oława. Skierowana do klientów indywidualnych, firm i instytucji. Profesjonalne, szybkie i niedrogie usługi serwisowe. Bezpłatna diagnoza uszkodzenia. Usługi naprawy, serwisu w zakresie: wymiana pękniętej matrycy LCD, naprawa klawiatury, naprawa laptopa po zalaniu, naprawa płyty głównej, regeneracja układu BGA po przegrzaniu, konserwacja układu chłodzenia, naprawa zasilania, naprawa gniazda USB, HDMi, LAN, VGA, aktualizacja BIOS, naprawa wentylatora, wymiana dysku SSD, HDD, instalacja systemu operacyjnego, naprawa zawiasów.

 2. COMSTAR. SERWIS KOMPUTERÓW

  Polska

  Firma Comstar jest na rynku od 1992 roku. Główną działalnością jest serwis sprzętu komputerowego w tym również telefonów i tabletów. Dodatkowo zajmuje się wdrażaniem systemów informatycznych, buduje i obsługuje sieci komputerowe oraz instaluje i aktualizuje oprogramowania. To wszystko skierowane jest zarówno do klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. W swojej ofercie posiada również sprzedaż sprzętu i wielu podzespołów. Ponadto wykwalifikowani pracownicy pomagają dobrać odpowiednie konfiguracje do potrzeb klientów. Firmę Comstar cechuje wieloletnie doświadczenie w branży oraz konkurencyjne ceny, co przekłada się na zadowolenie klientów.

 3. GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE

  Polska

  Oferujemy usługi informatyczne dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych. W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe mierniki, testery , części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

 4. IPC SERWIS

  Polska

  Diagnostyka komputerów stacjonarnych, laptopów, netbooków, konfiguracja i update BIOS, Wymiana i instalacja podzespołów, modernizacja, konserwacja, Czyszczenie komputerów stacjonarnych, laptopów, netbooków, Obsługa i diagnostyka dysków: - sprawdzenie spójności dysku, - partycjonowanie dysku, - formatowanie dysku, - porządkowanie dysku, Obsługa systemów operacyjnych: - instalacja i konfiguracja systemu operacyjnego, optymalizacja rejestru, - instalacja i konfiguracja oprogramowania antywirusowego, Sieci komputerowe, Internet: - instalacja karty sieciowej, switcha, routera, - konfiguracja sieci przewodowej i bezprzewodowej WiFi, - konfiguracja klienta pocztowego (Outlook, IncrediMail itp.), Instalacja urządzeń peryferyjnych: - instalacja drukarki, skanera, urządzeń wielofunkcyjnych itp, Zarządzanie danymi: - odzyskiwanie danych oraz ich archiwizacja, - usuwanie wirusów, spyware, adware, malware.Bezpłatne porady w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania!

 5. PHU ANDRZEJ ĆWIKLIŃSKI

  Polska

  Serwis Komputerowy Andrzej to doświadczona firma, która na rynku działa od 2003 r. Przedsiębiorstwo zmieniało zakres swojej działalności, wciąż wprowadzając zarówno nowe produkty do katalogu sprzedażowego, jak i inne typy świadczonych usług. W ten sposób z małej kawiarenki internetowej powstał w pełni profesjonalny serwis oferujący naprawę komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Specjaliści proponują m.in. czyszczenie urządzenia z wirusów i złośliwego oprogramowania, usuwanie błędów w rejestrze, przywracanie sprawności maszynie, której praca przestała być płynna. Informatycy zajmują się również konfiguracją sieci, zabezpieczaniem połączenia internetowego, instalowaniem systemu, montażem nowych podzespołów oraz wieloma innymi czynnościami. Zlecenia przyjmowane są w punkcie, ale oferowana jest także możliwość przyjazdu do domu zleceniodawcy. Jest to także bardzo dobrze wyposażony sklep. Olbrzymią zaletą jest wykwalifikowana kadra sprzedawców. Dzięki temu klienci mogą liczyć na fachowe porady w zakresie doboru idealnej części, która będzie pasowała np. do zamontowanej w jednostce płyty głównej. W katalogu znajdują się podzespoły komputerowe oraz artykuły peryferyjne jak klawiatury, myszki, tusze do drukarki, routery czy różnego rodzaju przełączki do połączeń kablowych. Ekipa zajmuje się również sprzedażą i montażem anten satelitarnych oraz systemów monitoringu. Wszystkie prace wykonywane są z dużą starannością.

 1. TAUNTAUN SERWIS KOMPUTEROWY

  Polska

  Zajmujemy się naprawą laptopów, notebooków i komputerów stacjonarnych. Wykonujemy instalacje oraz reinstalacje systemów komputerowych Windows w wersjach 7, 8 i 10. Bez problemu wykonamy rozbudowę Państwa komputera stacjonarnego (wymiana lub dołożenie dysku HDD lub SSD, rozszerzenie pamięci RAM, wymiana karty graficznej, sieciowej lub dźwiękowej itp). W przypadku problemów z systemem operacyjnych wykonamy jego aktualizację, optymalizację lub odwirusowywanie. Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych utraconych w wyniku działania wirusów komputerowych lub innych szkodliwych programów. Nasz serwis oferuje usługi związane z naprawą drukarek laserowych, atramentowych oraz igłowych wszystkich producentów działających na terenie Europy (HP, Samsung, Brother, Oki, Canon, Lexmark, Epson i inne). Na wykonywane przez nas naprawy sprzętu komputerowego i biurowego udzielamy gwarancji. Wystawiamy faktury VAT. Na terenie Warszawy nasz serwis dojeżdża bezpłatnie do klienta a wykonywane w naszym serwisie diagnoza jest bezpłatna. Ponadto prowadzimy kampanie reklamowe na Facebooku, Instagramie i LinkedIn. Zajmujemy się administracja Socialmediami oraz szkoleniami z obsługi Pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint), budowy stron internetowych oraz pozycjonowania stron i SEO. Organizujemy szkolenia w Warszawie, Zakopanem i Gdańsku. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

 2. KRESKI SPÓŁKA JAWNA PIOTR GAŁECKI ŁUKASZ GAŁECKI

  Polska

  Kreski Spółka Jawna istnieje od 2004 roku i jest firmą polską. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz obsługą sprzętu i oprogramowania do automatycznej identyfikacji (Auto ID). Sprzedajemy m.in.: drukarki etykiet, skanery, terminale, technologie RFID, tablety, komputery przemysłowe, urządzenia ATEX, weryfikatory. Ponadto mamy szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych takich jak etykiety, taśmy, tagi. Oprócz sprzedaży świadczymy także usługi: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wsparcie techniczne, przeglądy i testy, szkolenia, instalacje, zarządzanie sprzętem, wynajem i wypożyczenia sprzętu. Z powodzeniem wdrażamy rozwiązania w oparciu o kody kreskowe w wielu branżach, m.in. w takich jak: dystrybucja, transport, spedycja, logistyka, branża spożywcza, FMCG, handel detaliczny i sprzedaż hurtowa, produkcja, przemysł, administracja, finanse, służba zdrowia, branża motoryzacyjna, branża farmaceutyczna, usługi i inne. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów nieustannie obserwujemy i badamy rynek oraz śledzimy światowe trendy w dziedzinie rozwoju nowych technologii. Kreski od początku działalności robi wszystko, by poziom usług oferowanych Klientom stał na najwyższym poziomie i dopasowany do ich oczekiwań. Oferujemy sprzęt tylko od renomowanych producentów i najwyższej jakości.

 1. SERWIS LAPTOPÓW ITECH

  Polska

  Serwis ITECH we Wrocławiu prowadzi kompleksowe naprawy elektroniki laptopów i komputerów PC o zalaniu, wyłamaniu obudowy, przegrzaniu, zbiciu matrycy - ekranu. Prowadzimy naprawy Windows gdy pojawiają się komunikaty błędu na niebieskim tle, hdd not found, sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność, operating system not found. System wymaga również naprawy przy zawirusowaniu laptopa, gdy jest bardzo wolny i wyskakują niezrozumiałe ikonki, reklamy. W przypadku, gdy laptop jest uszkodzony i nie chcemy go naprawiać to zawsze jest możliwosć odzyskania danych z laptopa poprzez wyjęcie dysku i włożenie w obudowę usb lub zgranie danych na inny nośnik. Laptop Serwis Wrocław oferuje: przyśpieszenie laptopa - modernizacja i konfiguracja. wymiana dysku twardego w laptopie na szybki SSD naprawa lub instalacja Windows Windows 10 lub Windows 7, 8, w laptopie wszystkich marek, naprawa płyty głównej laptopa, naprawa laptopa po zalaniu cieczą, wymiana ekranu/matrycy laptopa wymiana klawiatury, więcej.. wymiana touchpada inaczej gładzika, wymiana obudowy laptopa, czyszczenie z kurzu laptopa, wymiana nagrywarki dvd, wymiana gniazda zasilania, wymiana gniazd usb, lan, hdmi wymiana/naprawa taśmy matrycy/ekranu regeneracja (naprawa) obudowy/zawiasów laptopa, odwirusowanie laptopa, wymiana głośników w laptopie,

 2. KOMPSERVIS RADOSLAW TOMASZEWSKI

  Belgia

  Polska firma zamujaca sie naprawa i sprzedaza komputerow w Belgii. Do naszych kompetencji należą: Naprawa płyt głównych (gniazda RAM, układy zasilania, naprawy chipsetów BGA) Naprawa układów podświetlania Naprawa ekranów LCD, tzw. matryc Czyszczenie klawiatur, itp. Naprawa notebookow Naprawa palmtopów Posiadamy również duże zaplecze części i podzespołów do notebooków, zarówno nowych, jak i używanych, w bardzo atrakcyjnych cenach: Klawiatury Zawiasy Baterie Zasilacze Płyty główne na wymianę (od 800 zł netto)naprawy komputerów przenośnych Ekrany LCD Pamięci Karty PCMCIA Torby na notebooki Możemy zamówić dla Państwa części do takich marek jak: Toshiba, IBM, HP, Compaq, Aristo, Asus, Maxdata, Gericom, Actina, Fujitsu-Siemens, Dell, Acer, itp. ZAPRASZAMY

 3. APPLEFIX.PL - SERWIS IPHONE WROCŁAW, APPLE (IPAD, MACBOOK, IMAC)

  Polska

  AppleFix.pl - serwis iPhone Wrocław, Apple (iPad, MacBook, iMac) jest firmą założoną przez pasjonatów sprzętu Apple. Przez lata wypracowaliśmy skuteczne metody naprawy iPhone, iPad, MacBook oraz iMac. To połączenie umiejętności oraz doświadczenia jest gwarancją najwyższej jakości usług, oraz indywidualnego podejścia do każdej naprawy Apple. Pracujemy z najlepszymi maszynami, podczas naprawy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie pozwalające nam uzyskać wysoką skuteczność. Przyjemność jaką daje nam praca z produktami marki Apple, przekłada się na nasze ponadprzeciętne wyniki. Najczęściej polecany Serwis iPhone we Wrocławiu!

 4. ODZYSKIWANIA DANYCH WARSZAWA

  Polska

  All Data Recovery to zawodowcy z Warszawy, którzy podejmują się odzyskiwania ważnych danych z uszkodzonych i niedziałających dysków twardych. Dla tych programistów nie straszne są różne typy dysków czy różnorodny stopień zniszczenia lub ewentualnie uszkodzenia fizycznego sprzętu. All Data Recovery pomoże w odzyskaniu danych z dysków HDD, SSD, RAID czy przenośnych, robiąc to prędko, profesjonalnie i w sprawiedliwej cenie - przetestuj naprawa dysków. Jeśli szukasz na obszarze Warszawy profesjonalistów od odzyskiwania danych, All Data Recovery to właściwy adres.

 5. PRO-INFO.BE

  Belgia

  Pro-info.be oddaje swoje kompetencje profesjonalne w dziedzinie informatyki na usługi przedstawicieli wolnych zawodów, MŚP i osób prywatnych. Pomagamy w wyborze i wdrożeniu rozwiązań informatycznych odpowiednio do Państwa potrzeb i budżetu. Usługi: obsługa i wsparcie, rozwój, szkolenie komputerowe itp. Użytkownik jest obsługiwany przez jednego specjalistę. Gwarantuje to, że towarzyszący wam specjalista zna wasze potrzeby.

 6. BLUE SCREEN SERWIS KOMPUTEROWY LUBLIN

  Polska

  Blue Screen Serwis Komputerowy Lublin to firma zajmująca się naprawą komputerów stacjonarnych, przenośnych (laptopów), telefonów komórkowych i innych urządzeń peryferyjnych! W naszej ofercie znajdziesz usługę odzyskiwania danych, reinstalacji systemów operacyjnych, napraw na płytach głównych w tym wymiany układów oraz wszystkie inne naprawy związane z elektroniką.

 7. GUTEN SERVICE SP. Z O.O.

  Polska

  Sieć serwów „Guten Service” istnieje od 10 lat. Zajmuje się naprawą urządzeń elektronicznych. •Naprawa iPhone, iPad, notebooków, telewizorów, aparatów fotograficznych i smart watch. •Wznowienie danych i nastrajanie oprogramowania. •Oczyszczenie urządzeń po znalezieniu wilgoci i kurzu. •Kompleksowe wznowienie gadżetów.

 8. KOMP-ANIA PIOTR DALACH

  Polska

  Firma Mobilny Serwis Komputerowy Lublin oferuje swoje usługi informatyczne klientom indywidualnym jak i biznesowym. Dojazd na terenie miasta jest bezpłatny. Działamy 7 dni w tygodniu. Rozwiązujemy problemy z: - komputerami stacjonarnymi - laptopami - urządzeniami sieciowymi - systemami operacyjnymi - oprogramowaniem

 1. SERWIS LAPTOPÓW CZĘSTOCHOWA OPTIMA-MD

  Polska

  Pogwarancyjny serwis elektroniki użytkowej Optima-md z województwa Śląskiego świadczy usługi napraw / serwisu dla drukarek i laptopów. Gwarantuje profesjonalną oględziny sprzętu przed naprawą dla urządzeń marki: HP Dell Samsung Lenovo OKI Brother Asus Acer MSI BenQ Panasonic Konica Minolta Develop Ricoh. Specjalizacja: - naprawa komputerów - serwis laptopów - naprawa drukarek - sprzedaż kserokopiarek Kontakt: Serwis Optima Częstochowa ul.Faradaya 53 Tel: 343617634 http: //www.optima-md.com

 2. RATUJLAPTOPA.PL

  Polska

  Serwis i naprawa laptopów, specjalizacja laptopy po zalaniu, przepięciach, upadku. Naprawiamy obudowy, wymieniamy zawiasy, regenerujemy obudowy i zawiasy. Odzyskujemy dane. Pracujemy szybko i naprawiamy bardzo trudne przypadki. Dotrzymujemy terminów i staramy się zawsze dopasować do klienta.

 3. EMITER PPHU

  Polska

  Zepsuł Ci się laptop? Przynieś go do naszego serwisu laptopów w Łodzi. Jesteśmy firmą, która w branży informatycznej istnieje od lat 90-tych. Marka Emiter to niezawodna marka w branży komputerowej. W ofercie wiele usług, w tym między innymi: serwis i naprawa laptopów, naprawa notebooków i tabletów, wymiana matryc, naprawa kart graficznych, naprawa gniazd zasilania. Prowadzimy ponadto sprzedaż komputerów nowych oraz używanych. Zajmujemy się również kompleksową obsługą informatyczną firm.

 4. DOMEX-SERWIS NAPRAWA SERWIS PRALEK ZMYWAREK AGD

  Polska

  W naszym serwisie naprawiamy sprzęt agd we Wroclawiu oraz okolicach. Naprawiamy pralki bosch, siemens, electrolux, beko, indesit, amica oraz zmywarki też tych samych firm. Na każdą usługę udzielamy gwarancji, wystawiamy fv vat, jesteśmy legalną firmą. Naprawiamy również małe urządzenia agd takie jak mikrofale, odkurzacze itp. Jeżeli szukasz profesjonalnego serwisu napraw urządzeń AGD to zapraszamy do współpracy Domex-Serwis

 5. JSINFORMATIQUE

  Belgia

 6. DIALOGOS DI M.RELLA

  Włochy

 7. CYPHER GLOBAL

  Wybrzeże Kości Słoniowej

 8. WIDDER GMBH

  Austria

 9. IAS MEXIS GMBH

  Niemcy

 10. MRHOUSTON DATA & TECH SOLUTIONS

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Serwis i konserwacja minikomputerów i dużych komputerów - Import eksport

Liczba wyników

8781 Przedsiębiorstwa