• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • schody metalowe

Wyniki dla

Schody metalowe - Import eksport

 1. JK TECHNIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma JK TECHNIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kratownice (gretingi) i trapy metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Kraty i ruszta metalowe, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, i Pokrycie podłogi przemysłowej. Ma siedzibę w Sarreguemines, Francja.

 2. GEI SA

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma GEI SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Kratownice (gretingi) i trapy metalowe, Poliester, Ogrodzenia i bramy, Schody metalowe, Schody kręcone, schody spiralne, kraty zabezpieczające, posadzki przemysłowe, i gratings. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. METALLBAU STERZ GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METALLBAU STERZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Balustrady ze szkła, balkony, i bramy. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 4. CTB LATARNIA

  Polska

  Przedmiotem naszej działalności jest wykonawstwo i montaż konstrukcji metalowych (stal czarna, stal ocynkowana, stal nierdzewna, stal kwasoodporna, aluminium) oraz szeroko rozumianej ślusarki budowlanej i technicznej. Zamówienia realizujemy w oparciu o przedstawione projekty, jak i indywidualne ustalenia z naszymi klientami. W naszej ofercie, oprócz możliwości realizacji zleceń indywidualnych, posiadamy również gotowe produkty. Oferujemy m.in.: -hale stalowe, wiaty słupy; -kratownice kontenery maszty; -wieże silosy; -zbiorniki pojemniki stalowe; -wanny ociekowe; -przenośniki rolkowe; -wózki i pojemniki transportowe; -drabiny techniczne, serwisowe, ewakuacyjne; -balustrady, podesty; -konstrukcje wsporcze klimatyzatorów/wentylatorów; -odbojnice rurowe; -odbojnice drewniane; -odbojnice słupowe; -bariery drogowe ; -naprowadzacze kół samochodowych; -regały; -osłony regałów; -słupy i konstrukcje reklamowe; -stojaki reklamowe; -bariery ochronne; -schody stalowe; -ogrodzenia, wygrodzenia; Możemy wykonywać całą gamę wyrobów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. W zależności od wyrobu możliwość przetwórcza naszego zakładu to 30-70 ton miesięcznie. Działamy na terenie całego kraju!

  Wszystkie wyroby na "schody metalowe"

 5. SCHODEX SCHODY DLA ŚLĄSKA

  Polska

  Schodex to firma rodzinna, która na rynku funkcjonuje od 20 lat. Od 1995 roku budujemy dla Państwa najczęściej drewniane schody. Na Śląsku wykonaliśmy i zamontowaliśmy około 1800 schodów – w większości dla klientów z polecenia. Wyróżniamy się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę ze stawianych przed nami wysokich oczekiwań, dlatego oferujemy schody na najwyższym poziomie. Właścicielem firmy jest Alfred Nowak, który sam dokonuje pomiarów i sprawuje pieczę nad przebiegiem produkcji. To dzięki jemu firma Schodex stała się potentatem wśród śląskich producentów schodów. Regularnie uczestniczymy w różnych targach i wystawach, by czerpać inspiracje i wprowadzać nowe rozwiązania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STALEX. PRODUCENT OGRODZEŃ I BRAM

  Polska

  Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość materiałów i wykonania. Poprzez ciągłą rozbudowę parku maszynowego oraz zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju użytkowych konstrukcji stalowych według projektów własnych lub zleconych. PRODUKCJA: ogrodzenia (przęsła, słupki, bramy dwuskrzydłowe, bramy przesuwne. furtki), konstrukcje stalowe (wiaty, wiązary), schody wewnętrzne i zewnętrzne, meble do ekspozycji towaru w sklepach, regały magazynowe, stojaki i wózki do produkcji, piece CO (paliwo stałe, trociny, nadmuchowe), meble ogrodowe, drzwi awaryjne do ekranów akustycznych, konstrukcje reklam, kraty, bramy garażowe i drzwi stalowe, pojemniki i kosze na odpady.

 2. KASPRZAK - OLMA S.C.

  Polska

  Główną produkcją są kraty i stopnie schodowe, wycieraczki metalowe. Jesteśmy firmą opartą na kapitale krajowym, zakład nasz został sfinansowany ze środków własnych. Dobry sprzęt jak i dobra znajomość systemu produkcyjnego gwarantuje wysoką jakość i konkurencyjną cenę naszych wyrobów. Kraty pomostowe produkowane przez naszą firmę mają wszechstronne zastosowanie w budownictwie przemysłowym i energetyce. Są wykorzystywane, jako chodniki pomostów, ciągi komunikacyjne przy rurociągach i zbiornikach, chodniki na kładkach dla pieszych i mostach oraz przykrycie kanałów i włazów. Stopnie schodowe wykonywane są na bazie krat zgrzewanych i prasowanych. Wyposażone są w specjalne blachy boczne umożliwiające szybki i łatwy montaż do konstrukcji oraz w listwę antypoślizgową perforowana na górnej płaszczyźnie, która chroni użytkowników przed nieszczęśliwym wypadkiem i dodatkowo usztywnia stopień w najbardziej obciążonych miejscach. Wycieraczki metalowe charakteryzują się dużą funkcjonalnością.

 3. TLC SCHODY STALOWE

  Polska

  Firma TLC to producent schodów stalowych dla przemysłu oraz budownictwa.Nasze schody wykonujemy na zamówienie. Jesteśmy liderem na rynku polskim w produkcji schodów przemysłowych.Nasza oferta obejmuje projekt, produkcję oraz montaż naszych wyrobów. Nasza oferta obejmuje: schody stalowe każdego typu schody techniczne stosowane najczęściej w halach i magazynach schody przemysłowe do budynków przemysłowych schody ewakuacyjne odporne na duży napór tłumu schody modułowe do samodzielnego montażu schody kręcone stosowane przy małej powierzchni użytkowej drabiny techniczne jako droga ewakuacji z budynków przemysłowych lub wysokich Posiadamy również wszystkie akcesoria potrzebne do budowy schodów takie jakie jak stopnie, barierki czy balustrady stalowe. Schody wykonujemy w dowolnym kolorze z palety RAL. W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć również system do budowy ścian szczelinowych WALLZIP stosowany przy budowach przemysłowych. TLC oferuje elementy rozdzielcze w trzech długościach: 6, 9 i 12 metrów. Elementy można ze sobą łączyć co pozwala na osiągnięcie żądanej długości. Wybór różnych szerokości naszego produktu daje możliwość dostosowania go do każdego wąskoprzestrzennego wykopu. Zapraszamy.

 4. NOWOCZESNE-SCHODY.PL

  Polska

  Jesteśmy ekspertami w dziedzinie projektowania i produkcji najnowocześniejszych schodów wewnętrznych i balustrad. Dzięki 15 letniej obecności na rynku jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najbardziej nietypowemu zamówieniu. Naszą domeną są schody nowoczesne, wykonane z takich materiałów jak metal, szkło czy kamień. Mamy opracowany własny, modułowy sposób produkcji i konstrukcji schodów u klienta. Dzięki czemu przyspieszamy proces wytwarzania i montażu schodów oszczędzając Państwa czas.Każdy porojekt jest wykonywany indywidualnie, w zależności do uwarunkowań kontrukcji i przestrzeni lokalu. Nie mamy żadnych ograniczeń co do formy i materiału z jakiego ma zostać wykonana finalna konstrukcja. Mogą to być m.i.: - schody kręcone- schody zabiegowe- schody prost- schody półkowewykonane z takich materiałów jak: - szkło- stal- aluminium- drewnoNa wszystkie schody udzielamy 2 letniej gwarancji. Zapraszamy.

 5. ABIMAN SP. Z O.O.

  Polska

  We have more than 10 years experience in export. On the exacting norwegian market is over 1000 tons our products. Barriers, handrails, stairs etc. All projects are based on CAD documentation. We create 3D models and 2D executive drawings. For good product we need only good measurements from the building site. We offer 3D model for acceptance. Next we supply very good quality products with documentation for assembly. Projekty wykonywane są na bazie dokumentacji CAD. Opracowujemy modele 3D. Zapewniamy dokumentację montażową 2D. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się montażem.

 1. ATRIUM SP. J. M. T. PIECHOWICZ

  Polska

  Firma Atrium powstała na początku lat dziewięćdziesiątych zajmuje się produkcją schodów krętych, prostych oraz balustrad. W pełni dostosowujemy nasze wyroby do potrzeb klientów. Nasze produkty są znane i cenione na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Danii, Estonii, Rosji, Ukrainie, Grecji, Włoszech i w wielu innych państwach. Bierzemy również udział w projektach przeznaczonych dla całych nowopowstających osiedli mieszkaniowych. Cenimy sobie przede wszystkim wysoką jakość wyrobów oraz pełne zadowolenie naszych klientów. To właśnie dzięki nastawieniu na jakość i bezpieczeństwo użytkowników naszych wyrobów oznaczamy produkty znakiem CE oraz posiadamy aprobatę techniczną wydaną przez ITB.

 2. ZEMP - ALUMINIUM SCHÜCO WINDOWS AND DOORS

  Polska

 1. METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA

  Portugalia

  Firma METALOINOX - SOLUÇÕES EM INOX À MEDIDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, Kraty, siatki i tkaniny metalowe, Okna aluminiowe, Schody metalowe, i metal and stainless steel structural frameworks. Ma siedzibę w Vagos, Portugalia.

 2. METALLGESTALTUNG HAMM GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma METALLGESTALTUNG HAMM GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 3. LSJ ENGINEERING LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LSJ ENGINEERING LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Schody metalowe, i schody na miarę. Ma siedzibę w Shoeburyness, Zjednoczone Królestwo.

 4. ANOXA

  Francja

  Firma ANOXA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Val De Reuil, Francja.

 5. GROT

  Polska

  Firma GROT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Schody ewakuacyjne, Budownictwo przemysłowe, Schody metalowe, Schody ewakuacyjne, schody przemysłowe, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Macierzysz, Polska.

 6. DEINBALKON.DE INH. ALEXANDER POHLE

  Niemcy

  Firma DEINBALKON.DE INH. ALEXANDER POHLE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Borsdorf, Niemcy.

 7. U-CAN INTERSERVIS

  Ukraina

  Firma U-CAN INTERSERVIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Aluminiowe ogrodzenie, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Lviv Region, Murovane Village, Ukraina.

 8. SCARI SCALE S.R.L.

  Włochy

  Firma SCARI SCALE S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w San Zenone Degli Ezzelini, Włochy.

 1. METAL ARREDO SNC

  Włochy

  Firma METAL ARREDO SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Jest również obecna w dziedzinach drabina żelazna, drabiny metalowe, schody spiralne, i schody. Ma siedzibę w Alzano Lombardo, Włochy.

 2. RSE ENGINEERING

  Niemcy

  Firma RSE ENGINEERING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. ETABLISSEMENT GEAY

  Francja

  Firma ETABLISSEMENT GEAY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Saint Nazaire, Francja.

 4. METALLBAU KUTSCHBACH GMBH

  Niemcy

  Firma METALLBAU KUTSCHBACH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Gera, Niemcy.

 5. B&B INDUSTRIEBOUW

  Belgia

  Firma B&B INDUSTRIEBOUW, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Schody metalowe, Roboty budowlane ciężkie, konstrukcje metalowe, general renovation work, i Schody metalowe. Ma siedzibę w Overpelt, Belgia.

 6. AA LASCON

  Belgia

  Firma AA LASCON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody i poręcze. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, konstrukcje metalowe, Schody metalowe, i poręcze. Ma siedzibę w Torhout, Belgia.

 7. AUTOSABINA METAL

  Litwa

  Firma AUTOSABINA METAL, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Spawanie plazmowe - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Schody metalowe, Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli, Konstrukcje szkieletowe metalowe lekkie, Schody metalowe, i Zawiasy , okucia i inne elementy metalowe do mebli. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 8. C.M. ATTERT

  Luksemburg

  Firma C.M. ATTERT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Schody metalowe, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Steel construction, Schody metalowe, zamek, i Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej. Ma siedzibę w Boevange-Sur-Attert, Luksemburg.

 9. AKROBAT MERDIVEN SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma AKROBAT MERDIVEN SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Jest również obecna w dziedzinach schody z poręczami, drabiny jezdne, drabiny metalowe, i lodówki dla sklepów, barów, restauracji. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. SIMON'S GERÜSTE VERLEIH GMBH

  Austria

  Firma SIMON'S GERÜSTE VERLEIH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Schody metalowe. Ma siedzibę w Waidring, Austria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo